Ilidža

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
PM72
Posts: 17805
Joined: 30/04/2012 16:54

#1151 Re: Ilidža

Post by PM72 »

ITNet wrote: 05/12/2023 10:15
Haris.ba wrote: 04/12/2023 18:54
nlt wrote: 04/12/2023 16:59 Što ne pitate za govna po aleji :D
To nije opcinska nadleznost. :D
Kanton je gazda aleje.
Spomenuo je nacelnik i ovo, nabavili su davno one pelene za konje ali je problem ispao sto su nasi konji totalno divlji i nedovoljno istrenirani pa kada im se to zakaci oni to razjebu, naprave dramu bacajuci se okolo, jedan je prevrnuo fijaker i unistio ga skroz.
Nabavljena je neka masina (treba da dodje) koja ce to cistiti nekim suhim parnjem to pa vidicemo na sta ce to izgledati.
Ma mrsko fijakerdžijama stavljat svako malo pelene na konje.Hem posao hem trošak.Uzimaju bruku para arapima za vozanje,šatro konji podivljaju od pelena :lol:
Nekad bio brkati čikica sa civarama i kupio balegu...nema ni njega više
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#1152 Re: Ilidža

Post by nepass1 »

PM72 wrote: 05/12/2023 10:30
ITNet wrote: 05/12/2023 10:15
Haris.ba wrote: 04/12/2023 18:54

To nije opcinska nadleznost. :D
Kanton je gazda aleje.
Spomenuo je nacelnik i ovo, nabavili su davno one pelene za konje ali je problem ispao sto su nasi konji totalno divlji i nedovoljno istrenirani pa kada im se to zakaci oni to razjebu, naprave dramu bacajuci se okolo, jedan je prevrnuo fijaker i unistio ga skroz.
Nabavljena je neka masina (treba da dodje) koja ce to cistiti nekim suhim parnjem to pa vidicemo na sta ce to izgledati.
Ma mrsko fijakerdžijama stavljat svako malo pelene na konje.Hem posao hem trošak.Uzimaju bruku para arapima za vozanje,šatro konji podivljaju od pelena :lol:
Nekad bio brkati čikica sa civarama i kupio balegu...nema ni njega više
Ima, vidio ga prije mjesec
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#1153 Re: Ilidža

Post by Haris.ba »

Kakve pelene, kakvi bakraci.

Vidi tehnologije.

Image
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#1154 Re: Ilidža

Post by Hajvan »

e-he jaro moj

da ti ja to cistim?!

ja sam kocijas is stareeee Hrösniçke famalije, nisam ja balegar
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#1155 Re: Ilidža

Post by Hajvan »

u kakvoj mi vukojebini zivimo :(

Image


stanica za dva mjesta zbrojeno priblizno istog broja stanovinika:

User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#1156 Re: Ilidža

Post by Haris.ba »

Hajvan wrote: 07/12/2023 19:46 u kakvoj mi vukojebini zivimo :(

Pisalo se na ovoj temi vec o ovome.

Samo, normalan pristupni put (i od strane pothodnika od Otesa, i od Pejtona), osvjetljenje, mozda i pokrov za stanicu.

Ne treba puno pameti.

A, iste su ovakve i u Hadzicima i u Buca Potoku.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#1157 Re: Ilidža

Post by Hajvan »

nedovljno je to za novce koji se prikupe

a nece se ni koristit ako nije shon-fon uber extra-excelsior stanica

ko sto vise ljudi voli otici u kupovinu u BCC nego li u Bingo-bivsi Interex

jbg

proplao je to sve i otislo uqurac

samo je pitanje sto ja radim odje

djeca ce svakako otiic,
ovo mi je poslao sin- kaze, vidi noramlnih drzava, a vidi dje sam ja rodjen

a ko ce budjetskim sisopijama puniti tad vimeTa- kad svi odu i pomru, aaaa? haaaaaa?
bangldeshlije, pakistanci i filipinci
neeeee
i njima ce ovo biti stanica od par mjeseci dok se ne docepaju holadnija, sveCkih, i danckih

cuj, samo pristupni put i malo natkriti? :lol:

to je moglo biti prihvaceno 1997. do 2001.


nebi imali ni te oznake, ni reda voznje da nisam ja nalijepio... bukvalno.
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#1158 Re: Ilidža

Post by nivla »

nisu u stanju naci firmu koja ce cistit u toku zime, to je nivo sposobnosti nacelnika opcine ilidza, navodno niko se nije javio na tender koji je dva puta raspisan
ja se ne sjecam kad je ilidza bila da zimi apsolutno nista nema ko da cisti
ReymondReddington
Posts: 676
Joined: 07/01/2018 22:25

#1159 Re: Ilidža

Post by ReymondReddington »

nivla wrote: 10/12/2023 22:48 nisu u stanju naci firmu koja ce cistit u toku zime, to je nivo sposobnosti nacelnika opcine ilidza, navodno niko se nije javio na tender koji je dva puta raspisan
ja se ne sjecam kad je ilidza bila da zimi apsolutno nista nema ko da cisti
To treba dati da radi jp ilidza ili kako se vec zove. Ako nemaju masine nek opstina kupi i nek oni to odrzavaju.

Proslih godina je neki privatnik to cistio i narod nije bio zadovoljan. Pogotovo prosle godine jer lik nema opremu da to radi.

Nece niko otići dati hiljade maraka na opremu da bi cistili 2 mjeseca snijeg na ilidzi. To nije isplativo.

E sad zasto opstina nije sklopila ugovor sa kjkp rad to mi nije jasno.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#1160 Re: Ilidža

Post by Haris.ba »

ReymondReddington wrote: 11/12/2023 10:08 E sad zasto opstina nije sklopila ugovor sa kjkp rad to mi nije jasno.
Ponudili malo para. I Rad se mora javiti na tender. Nema to nazovi telefonom i sklopi ugovor.
Neka ponude dovoljno para.
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#1161 Re: Ilidža

Post by nivla »

nema opravdanja, treba predvidjeti ali ocito vise voli pravit nove zgrade nego rjesavati probleme koji zaista postoje
edit:evo hvali se brojem turistickih posjeta u odnosu na ostatak kantona https://www.klix.ba/biznis/privreda/ili ... /231211177 , al valjda nije to dovoljno da se izdvoji za ciscenje u toku zime jer kako onda zgradu pravit
https://www.klix.ba/biznis/finansije/us ... /231004122
dakle tad je radio rebalans i bas ga briga bila sto je “malo” sredstava za ciscenje snijega
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#1162 Re: Ilidža

Post by ITNet »

nivla wrote: 11/12/2023 11:15 nema opravdanja, treba predvidjeti ali ocito vise voli pravit nove zgrade nego rjesavati probleme koji zaista postoje
edit:evo hvali se brojem turistickih posjeta u odnosu na ostatak kantona https://www.klix.ba/biznis/privreda/ili ... /231211177 , al valjda nije to dovoljno da se izdvoji za ciscenje u toku zime jer kako onda zgradu pravit
https://www.klix.ba/biznis/finansije/us ... /231004122
dakle tad je radio rebalans i bas ga briga bila sto je “malo” sredstava za ciscenje snijega
A relano haj odvadi malo ba, prvo jel se gusimo u nekom snjegu iz dana u dan? NE, ali kao vec nesto treba predvidjeti jel, normala slazem se ali eto ima neki fond za to, nije se ispostovalo/tenderi kako treba sta god, desilo se, jel to ciscenje neka pravo sega mega bitna stavka za zivot i prozivanje neko? Znas da si duzan kao gradjanin da cistis ispred zvoje zgrade/kuce?
Pricas o nekoj gradnji zgrada ko da je :-) Gradi se javna zgrada za opstinsko preduzece konacno, te pare za snjeg ce prebaciti u to preduzece i narediti im da ciste kad zatreba sta ti nije jasno?
Jel se grade zgrade i hoteli za jarane i razne familijarno/stranacke pacijente van svih pameti? Jel ti bilo dobro sta se gradilo zadnjih bruku godina od strane nekih drugih a otimalo od ljudi? Jel ti nikla zgrada/hotel u naselju od 6 spratova a trebalo je od 4? Ne vidim da si nesta tada pisao da ti ne valja, valja srediti godine i godine sranja koje je Memic i slicni ostavili kontas ba? Covjek je uradio za ovako malo vremena dosta vise od nekih zadnjih 20+godina i ne moze sve preko noci da se zavrsi, svakome je njegovo prioritet, i od mene respekt za nacelnika za neke stvari.
Na kraju imas Mjesnu Zajednicu pa otidji na sastanak kad dodje nacelnik pa mu saspi sve u lice sta imas, prosli nisu ni obilazili Mjesne zajednice, najlakse sjediti za tastaturom i laprdati.
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#1163 Re: Ilidža

Post by nivla »

ITNet wrote: 12/12/2023 11:45
A relano haj odvadi malo ba, prvo jel se gusimo u nekom snjegu iz dana u dan? NE, ali kao vec nesto treba predvidjeti jel, normala slazem se ali eto ima neki fond za to, nije se ispostovalo/tenderi kako treba sta god, desilo se, jel to ciscenje neka pravo sega mega bitna stavka za zivot i prozivanje neko? Znas da si duzan kao gradjanin da cistis ispred zvoje zgrade/kuce?
Pricas o nekoj gradnji zgrada ko da je :-) Gradi se javna zgrada za opstinsko preduzece konacno, te pare za snjeg ce prebaciti u to preduzece i narediti im da ciste kad zatreba sta ti nije jasno?
Jel se grade zgrade i hoteli za jarane i razne familijarno/stranacke pacijente van svih pameti? Jel ti bilo dobro sta se gradilo zadnjih bruku godina od strane nekih drugih a otimalo od ljudi? Jel ti nikla zgrada/hotel u naselju od 6 spratova a trebalo je od 4? Ne vidim da si nesta tada pisao da ti ne valja, valja srediti godine i godine sranja koje je Memic i slicni ostavili kontas ba? Covjek je uradio za ovako malo vremena dosta vise od nekih zadnjih 20+godina i ne moze sve preko noci da se zavrsi, svakome je njegovo prioritet, i od mene respekt za nacelnika za neke stvari.
Na kraju imas Mjesnu Zajednicu pa otidji na sastanak kad dodje nacelnik pa mu saspi sve u lice sta imas, prosli nisu ni obilazili Mjesne zajednice, najlakse sjediti za tastaturom i laprdati.
sta da odvadim, hvali se najvecim brojem turistickih posjeta nije u stanju organizovati ciscenje snijega u svojoj opcini
sto se tice zgrade za javno preduzece manje je bitna jer ima dovoljno prostora na podrucju opcine gdje bi se prostorije smjestile, ne treba bas nova zgrada za sve,

sto se tice snijega cistio sam ga i kad je bio cenanovic, i prije cenanovica mahmutovic, i memic a evo izgleda da treba cistiti i kad je muzur, problem je sto malo ima onih koji bi da izadju da ciste

o kakvim rezultatima za kratko vrijeme pises, de ba odvadite malo, prostor izmedju dvije skole poplocao i nazvao centralnim trgom, raskopano mjesecima bilo
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#1164 Re: Ilidža

Post by ITNet »

nivla wrote: 12/12/2023 11:59
ITNet wrote: 12/12/2023 11:45
A relano haj odvadi malo ba, prvo jel se gusimo u nekom snjegu iz dana u dan? NE, ali kao vec nesto treba predvidjeti jel, normala slazem se ali eto ima neki fond za to, nije se ispostovalo/tenderi kako treba sta god, desilo se, jel to ciscenje neka pravo sega mega bitna stavka za zivot i prozivanje neko? Znas da si duzan kao gradjanin da cistis ispred zvoje zgrade/kuce?
Pricas o nekoj gradnji zgrada ko da je :-) Gradi se javna zgrada za opstinsko preduzece konacno, te pare za snjeg ce prebaciti u to preduzece i narediti im da ciste kad zatreba sta ti nije jasno?
Jel se grade zgrade i hoteli za jarane i razne familijarno/stranacke pacijente van svih pameti? Jel ti bilo dobro sta se gradilo zadnjih bruku godina od strane nekih drugih a otimalo od ljudi? Jel ti nikla zgrada/hotel u naselju od 6 spratova a trebalo je od 4? Ne vidim da si nesta tada pisao da ti ne valja, valja srediti godine i godine sranja koje je Memic i slicni ostavili kontas ba? Covjek je uradio za ovako malo vremena dosta vise od nekih zadnjih 20+godina i ne moze sve preko noci da se zavrsi, svakome je njegovo prioritet, i od mene respekt za nacelnika za neke stvari.
Na kraju imas Mjesnu Zajednicu pa otidji na sastanak kad dodje nacelnik pa mu saspi sve u lice sta imas, prosli nisu ni obilazili Mjesne zajednice, najlakse sjediti za tastaturom i laprdati.
sta da odvadim, hvali se najvecim brojem turistickih posjeta nije u stanju organizovati ciscenje snijega u svojoj opcini
sto se tice zgrade za javno preduzece manje je bitna jer ima dovoljno prostora na podrucju opcine gdje bi se prostorije smjestile, ne treba bas nova zgrada za sve,

sto se tice snijega cistio sam ga i kad je bio cenanovic, i prije cenanovica mahmutovic, i memic a evo izgleda da treba cistiti i kad je muzur, problem je sto malo ima onih koji bi da izadju da ciste

o kakvim rezultatima za kratko vrijeme pises, de ba odvadite malo, prostor izmedju dvije skole poplocao i nazvao centralnim trgom, raskopano mjesecima bilo
A sta su drugi uradili??? Jesi na njih nesto srao?? Dze si pisao?? Ti i ne znas da li je u stanju organizovati ciscenje snjega jel tako? Ti samo nagadjas nesto da se mozda nece desiti u nekoj buducnosti jer snjega nije jos bilo, isto ko sto si tamo nagadjao na temi o pizzi da se sjece sa nekim nozem :-) Znaci samo neke fejk tvrdnje, daj neka zapada snjeg do koljena neka se ne cisti pa onda to tvrdi, kontas? Pricas o snjegu sto ce zapadati par dana kao o nekom zivotnom problemu.

Zgrada trebala javnom preduzecu odavno, znas li gdje sada sjedi to preduzece u Hrasnici i u kakvim uslovima? Ne treba nova zgrada tebi nesto u glavi jer si ti to zamislio a treba za ciscenje snjega, a zgradurine sto su se izgradile sto sam napisao u postu ignorises??Haaa???? Jel ti Memic dobar bio?? Kad je on gradio jesi se bunio? Smetljar najveci eno sad mu i sude zbog zgrada sranja.

Cuj o kakvim rezultatima, ONO RUGLO JEBENO od trga je konacno sredio i ti tako nebuozu napises, JESI LI VIDIO ONO RUGLO bolan kakav je trg bio i kakav je sad? Tko je dozvolio ruglo? Cuj mjesecima raskopano bilo, jeste jer se pravilo, jer su zvali pacijenti inspekcije sa sve zivo i mrtvo jer su ostali bez basti i slicno, RUGLO bilo godinama i jel ti smetalo? I sad ti smetalo jel se radilo mesecima i sta ocekujes da se onoliki trg napravi u par klikova misem i par dana? Jesu ljudi madzionicari mozda??

Napravljen Park za djecu pored Zeljeznice, Napravljen novi veliki park pored Ilidzisa, Pravi se park u Butmiru, Aleja ispred Ilidzisa konacno zatvorena, Rekonstruisan most na Ilidzi, Sredjena i Mala aleja da se zna tko je tko i sta je sta sa onim bastama, Konacno sredjen Stojcevac, one prasume posjecene, mostovi napravljeni, tereni sredjeni itd...Jesi bio na stojcevcu kako se sredilo? znas li koliko je cesta asfaltirano po Hrasnici, Otesu i manjim mjestima sto nije nikad uradzeno iza rata...itd.... Za mene su ovo neki rezultati sta se dobro uradilo na Ilidzi, naravno uvijek moze bolje ali ja ne ocekujem promjene preko noci, a za tebe bitno izgleda samo hoce li se snjeg cistiti.

Imam jos stvari da napisem na ovo sta se sve odradilo je rima jos bruku stvari ali kome? tebi koji izgleda nisi izasao iz nekog svog brloga i ne vidis ovo sve sto sam nabrojao ili ti nije bito sta god pa pises beze nebuloze, zivim na Ilidzi od prije rata pa fala bogu izadjes prosetas vidis neke nove stvari koje su pozitivne za razliku kako nam je do sada bilo, razlika je drasticna.

I opet kazem odes na sastanak svoje Mjesne Zajednice i sve to tvoje nezadovoljstvo kazes nacelniku licno, covjek ce te saslusati (one prosle bi bolio kurac jer nebi ni dosli) ali eto nastavi palamuditi preko tastature kako se nista nije uradilo, kako nista ne valja itd...
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#1165 Re: Ilidža

Post by nivla »

nisam besposlen da hodam po mjesnim zajednicama ganjajuci nacelnika
ko kaze da se nisam bunio i za prethodne, iz iste to sve jede, cenanovic je bio sredio dosta oko velike aleje ali cim je umro brzo je to memic sve zasrao, da ne kazem da mu nikad ne treba halaliti sara centar i lokaciju na kojoj je napravljen, memic nije trebao biti nikad nacelnik a nije ni muzur, kao ni protukandidat kerovodja
nije muzur nego autoceste federacije rekonstruisao most https://www.klix.ba/vijesti/bih/zavrsen ... /231103148
dakle nije to muzurova zasluga, muzur je obnovio centralni trg na ilidzi, ako se ono prije moglo uopste trgom nazvati, al eto sad ilidza ima centralni trg koji ranije nije imala
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1166 Re: Ilidža

Post by Truba »

To bi general prevljak iz turske bolje vodio
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#1167 Re: Ilidža

Post by nivla »

a da ne govorim o lezecim po kasindolskoj i starom drumu, posebno onim ispred domova opcinskih vijecnika
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#1168 Re: Ilidža

Post by Haris.ba »

ITNet wrote: 12/12/2023 14:10 kazem odes na sastanak svoje Mjesne Zajednice i..
Imas li info sta ce se novo praviti?

Ja znam samo za onaj izlaz u Blazuju sa brze ceste koji se vec pravi i novu zgradu javnog preduzeca.

Ima li kakvih novosti?
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#1169 Re: Ilidža

Post by ITNet »

nivla wrote: 12/12/2023 15:51 nisam besposlen da hodam po mjesnim zajednicama ganjajuci nacelnika
ko kaze da se nisam bunio i za prethodne, iz iste to sve jede, cenanovic je bio sredio dosta oko velike aleje ali cim je umro brzo je to memic sve zasrao, da ne kazem da mu nikad ne treba halaliti sara centar i lokaciju na kojoj je napravljen, memic nije trebao biti nikad nacelnik a nije ni muzur, kao ni protukandidat kerovodja
nije muzur nego autoceste federacije rekonstruisao most https://www.klix.ba/vijesti/bih/zavrsen ... /231103148
dakle nije to muzurova zasluga, muzur je obnovio centralni trg na ilidzi, ako se ono prije moglo uopste trgom nazvati, al eto sad ilidza ima centralni trg koji ranije nije imala
Eto nije Muzur uradio most normala, ali isto tako nije trazio neke pare da stavi u svoj dzep i slicno kao neki drugi da bi se most zavrsio, jel mislis da se fakat nacelnik nije nista pitao oko mosta? i to je jedna stvar, a sta je sa ovih ostalih 5-10 stvari sto sam nabrojao, to nista nije uradzeno? Ne postoji? Nije se desilo? Nije vrijedno tvog misljenja da se nesto uradilo na Ilidzi jel pa da ja odvadim? Bitan snjeg kojeg nema?

Nisam ni ja besposlen ali imam vremena da odvojim 1-2 godisnje pa da odem u MZ kad su neke rasprave da vidim sta se desava, da mi neko neku zgradu ne digne opet ispred nosa a ja nista ne znam o tome i nisam nista uradio, bice jos lezecih policajaca po Ilidzi, sutra kad ti svane neki lezeci policajac ispred kuce nemoj po Muzuru da drvljas vec po komsijama koji su ti to sredili i trazili da bude tu, a to sto se nisi pojavio u MZ jebiga to je do tebe.

Smjesno mi ba da neko tko zivi na Ilidzi toliko godina i poslije toliko sranja i nebuloza na neke fine stvari sto se desavaju kaze, nije se nista nesto uradilo posebno, a kao problem jedna zgrada i hocel neko snjeg cistiti, de ba odvadi malo
User avatar
nivla
Posts: 4289
Joined: 12/01/2008 23:44

#1170 Re: Ilidža

Post by nivla »

problem snijega je goruci problem a on ga nije rijesio, kao pao tender izgovor
dakle ako je rjesenje da u tom javnom preduzecu bude 10 masina i 30 zaposlenih eto to bi valjalo
husoboss
Posts: 424
Joined: 19/07/2012 22:22

#1171 Re: Ilidža

Post by husoboss »

nivla wrote: 12/12/2023 15:53 a da ne govorim o lezecim po kasindolskoj i starom drumu, posebno onim ispred domova opcinskih vijecnika
Ležeći na Ilidži su zločin, oni kod IUS-a, Kasindolska a i oni po naseljima.
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#1172 Re: Ilidža

Post by ITNet »

Haris.ba wrote: 12/12/2023 16:17
ITNet wrote: 12/12/2023 14:10 kazem odes na sastanak svoje Mjesne Zajednice i..
Imas li info sta ce se novo praviti?

Ja znam samo za onaj izlaz u Blazuju sa brze ceste koji se vec pravi i novu zgradu javnog preduzeca.

Ima li kakvih novosti?
Kao u planu je kruzni tok kod Proming pumpe na ulazu u Luzane, isto tako na ulazima u Pejton, mozda onaj mali sadasnji prelaz zatvoriti ne znaju jos, poenta je pogasiti semafore da saobracaj nema zastoja, sa prikljucima na Blazujsku brzu cestu iz Osjeka i slicnih ce se rasteretiti ovo vamo pa bi se tad stvorili kao uslovi da se Rustempasina zatvori za saobracaj kao sto se pokusalo vec jednom. Pisao sam par stranica nazad, rijesavaju i staru zeljeznicku stanicu ima jedan lik iz Londona pravi problem i onda ce ici rekonstrukcija i toga. Obaniste u Luzanima ce isto zavrsiti tamo su sve asfaltirali i pocistili okolo, gledace i one "prodavace" ispred Hotela na parkingu da uljude, valjda im ne mogu nista jer parkingom vlada Boracka organizacija ali ce gledati da im mozda neke kucice iste organizuju i srede to malo, prije par mjeseci sredili korito Zeljeznice oko Otesa sto je haos bio godinama zbog cega su se i desavale poplave, ali eto kako komsija ovaj gore rece nije se nista radilo po Ilidzi, ima ovaj goruci problem snjega, ugusismo se godinama svaki dan nikako da se rijesi :lol:
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1173 Re: Ilidža

Post by _Reds_ »

husoboss wrote: 12/12/2023 22:11
nivla wrote: 12/12/2023 15:53 a da ne govorim o lezecim po kasindolskoj i starom drumu, posebno onim ispred domova opcinskih vijecnika
Ležeći na Ilidži su zločin, oni kod IUS-a, Kasindolska a i oni po naseljima.
Ne znam da li igdje ima više ležećih kao na Ilidži, u cijeloj BiH. Niko me ne može ubijediti da ovo nije neka zavjera sa firmama koje ih prave. Pejton užas, Butmir užas, eno sada i Otes. Oni kod fakulteta da ne spominjem, ono nisu ležeći nego prepreke na putu.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1174 Re: Ilidža

Post by Truba »

ja sam osobno tražio za pejton čini mi se 6
nadajući se 3
a dobićemo 1
ne kitu nego ležeći

one male ne računam tražio sam velike

oni kod nove željezničke su sranje... bolji je jedan veliki nego 6 nakih malih :D

al na onom pravcu u tenisača džumhura nema nijedan a tu muzička škola
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#1175 Re: Ilidža

Post by nepass1 »

Kod mene cetiri lezeca stavili, a ako idem od glavne ceste u 800m ih sedam moram preci. Usporilo saobracaj, sad stalno guzva u ulici. Jos kad se nadju debili pa skroz stane i penje se preko lezeceg sporije od puza. Od 16:30 do 17:30 spica ko na otoci jebote
Post Reply