Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16901 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Pa ovaj selmo je govno migrantsko
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#16902 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Heller »

howdy wrote: 24/08/2020 20:59 Pa ovaj selmo je govno migrantsko
Pa i on je migrant
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16903 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Heller wrote: 24/08/2020 21:05
howdy wrote: 24/08/2020 20:59 Pa ovaj selmo je govno migrantsko
Pa i on je migrant
Mislio sam da je sandzaklija kad ono crnogorski isprdak.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#16904 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by biscanka2 »

RtrnOfSalisbury wrote: 24/08/2020 20:10 ako ima govnara na forumu iskoristio bi priliku da him u ime bosanaca izrazim zahvalnost sto su imali visok stepen razumijevanja i kooperativnosti, te dozvolili bosancima da koriste cestu i na taj nacin je unistavaju al jebesga, to je taki poso i do nas je.
onaj policajac isto ima dooooobre zivce, ja sam ocekivo da ce izvuc revolver i pocet bljuvat vatru po govnarima jer imo je slabo il nikako pokrivena ledza sto mi se nedzasvi i nebi mi se dzasvi da je otvorio paljbu i tako unistio ugled od bejundha :thumbup: :bih:
Oni sve nacine iskusavaju i ako im prodje onda to stalno drze (a vjerujem da su za ovaj nacin - blokadu ceste,nagovoreni).Iz ovih objekata poput doma penzionere su ih x puta pokupili i na Lipu odveli,za dan,dva opet se nazad vrate ( policiji se u lice smiju).Treba njih svaki put letvom ispratit.Bagra drugi jezik ne poznaje.
Benjo34
Posts: 1997
Joined: 21/01/2018 00:49

#16905 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Benjo34 »

Samo ih vraćat nazad u RS, tipa oni nama njih dovezu na jedno mjesto, mi njih vratimo na drugom il blokiramo prolaz. Na taj način natjerat srbe da se izvede vojska na granicu, trećeg nema
User avatar
CikCikCikPogodi
Posts: 2734
Joined: 29/01/2020 08:39

#16906 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by CikCikCikPogodi »

Sta bi vi uradili da vam se ovako smije u facu, za sobu koju placaju drzavljani zemlje? Zamislite ovako u BiH negdje da se dogodi, u neki hotel od 4+ zvijezdice strpat ilegalne migrante koji ce gradani placat.
avijon
Posts: 1533
Joined: 20/08/2012 22:10

#16907 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by avijon »

🚫⛔🚫⛔🚫 Na Grbavici u ulici Zagrebačka, trolejbuska stanica u pravcu grada, migrant napao djevojku i oteo joj mobitel. Stanica je izvrsno osvjetljena.
⚠️⚠️⚠️⚠️ Migrant je u bijeloj kratki rukav majici. Nažalost, niko od sugrađana nije pomogao da se nasilnik uhvati, a djevojka je pokušala da ga stigne. Nažalost, bio je prebrz i otišao u pravcu Vilsonovog šetališta.
Informacija sa lica mjesta od stanovnik obližnje zgrade koji je pozvao policiju.
Policiji je trebalo 12 minuta da dođe.
‼️‼️‼️ Građani, molim Vas da ne puštate naše majke, sestre, djevojke, supruge, rodice i komšinice da se šetaju po ulici same.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#16908 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

avijon wrote: 24/08/2020 22:37 🚫⛔🚫⛔🚫 Na Grbavici u ulici Zagrebačka, trolejbuska stanica u pravcu grada, migrant napao djevojku i oteo joj mobitel. Stanica je izvrsno osvjetljena.
⚠️⚠️⚠️⚠️ Migrant je u bijeloj kratki rukav majici. Nažalost, niko od sugrađana nije pomogao da se nasilnik uhvati, a djevojka je pokušala da ga stigne. Nažalost, bio je prebrz i otišao u pravcu Vilsonovog šetališta.
Informacija sa lica mjesta od stanovnik obližnje zgrade koji je pozvao policiju.
Policiji je trebalo 12 minuta da dođe.
‼️‼️‼️ Građani, molim Vas da ne puštate naše majke, sestre, djevojke, supruge, rodice i komšinice da se šetaju po ulici same.
Preporuka djevojkama,zenama,mladjim osobama (djeci) i penzionerima. Uzmite pepper spray (suzavac) 20 KM kosta i imate kupiti (da ne reklamiram) u shopovima koji prodaju vojnu-lovacku opremu - dozvola nije neophodna (nosite u djepu ne u torbici - okrenut uvijek na stranu da znate u slucaju potrebe tacno pri vadjenju iz djepa smijer rasprsavanja tekucine) i vodite se zdravom logikom izbjegavanja problema tj, drzite uvijek dozu opreza (znate svi otprilike situacije kada vas mogu pokusati opljackati i gdje-mada opet uvijek oprez)
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#16909 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Strpljiva »

Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
NediM17
Posts: 21692
Joined: 05/11/2009 11:49

#16910 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by NediM17 »

howdy wrote: 24/08/2020 21:14
Heller wrote: 24/08/2020 21:05
howdy wrote: 24/08/2020 20:59 Pa ovaj selmo je govno migrantsko
Pa i on je migrant
Mislio sam da je sandzaklija kad ono crnogorski isprdak.
A njegovo rodno mjesto kao nije u Sandzaku? :-)

https://hr.wikipedia.org/wiki/Sand%C5%BEak
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#16911 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by emirolini »

Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#16912 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Johnny_x »

CikCikCikPogodi wrote: 24/08/2020 22:36 Sta bi vi uradili da vam se ovako smije u facu, za sobu koju placaju drzavljani zemlje? Zamislite ovako u BiH negdje da se dogodi, u neki hotel od 4+ zvijezdice strpat ilegalne migrante koji ce gradani placat.
Pa nama to rade uhljebi vec 20 godina, iz svojih udobnih kancelarija se smiju obicnom puku kako rade od jutra do mraka za malu platu, a oni povazdan sjedde u kancelarijama i nista ne rade, a njihove plate upravo zarađuju ti radnici.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#16913 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Maraschino »

emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#16914 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

Maraschino wrote: 24/08/2020 23:39
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
U cemu ometaju ? U tome da svaki put kad djevojka negdje treba sama da ide moram razmisljati oce li joj oteti nesto ili dobaciti sta (na sto sam alergican), ili na to da ista izbjegava gradski prevoz jer je pola stanica puno ovih kao sto danas toj djevojci otese telefon ? Ili mozda sto umalo ne pogazi jednog koji je onako sprintao preko glavne saobracajnice ne osvrcuci se, ili sto je starijem covjeku na semaforu pljunuo na auto ispred mene na semaforu ? Ili sto ne mozes otici u market da ne dosadjuju ? Ili sto se malo malo bodu biju po gradu ? Sto upadaju u napustene kuce , sto ih je pola nadrogirano il pjano .... Dalje ? Gdje ti zivis ? Jesi li u Sarajevu ???

I ko predlaze da ko ubija koga - de samo da to procitam ?????
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#16915 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Janjicar »

emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
sabura i samo sabura, i zašto sumnjate u intelekt najjačeg kod Bošnjaka. Valjda on najbolje zna šta je za nas dobro, ne pobijedi dzabe na izborima.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#16916 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Maraschino »

MorningStar wrote: 24/08/2020 23:44
Maraschino wrote: 24/08/2020 23:39
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32

Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpimo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
U cemu ometaju ? U tome da svaki put kad djevojka negdje treba sama da ide moram razmisljati oce li joj oteti nesto ili dobaciti sta (na sto sam alergican), ili na to da ista izbjegava gradski prevoz jer je pola stanica puno ovih kao sto danas toj djevojci otese telefon ? Ili mozda sto umalo ne pogazi jednog koji je onako sprintao preko glavne saobracajnice ne osvrcuci se, ili sto je starijem covjeku na semaforu pljunuo na auto ispred mene na semaforu ? Ili sto ne mozes otici u market da ne dosadjuju ? Ili sto se malo malo bodu biju po gradu ? Sto upadaju u napustene kuce , sto ih je pola nadrogirano il pjano .... Dalje ? Gdje ti zivis ? Jesi li u Sarajevu ???

I ko predlaze da ko ubija koga - de samo da to procitam ?????
Kao prvo, tebe nisam pitao.
Kao drugo, sve si ovo procitao ovdje na forumu ili novinama.
Kao trece, do prosle sedmice se nagledao migranata sto ti neces za cijelu godinu. Zasto je to tako, pretpostavljaj ali je bitno ovo pod dva.

Odavno se ovdje predlaze sila i zakoni ulice.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#16917 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by MorningStar »

Maraschino wrote: 24/08/2020 23:49

Kao prvo, tebe nisam pitao.
Kao drugo, sve si ovo procitao ovdje na forumu ili novinama.
Kao trece, do prosle sedmice se nagledao migranata sto ti neces za cijelu godinu. Zasto je to tako, pretpostavljaj ali je bitno ovo pod dva.

Odavno se ovdje predlaze sila i zakoni ulice.
Kao prvo pitas kako nekome smetaju a smetaju na isti nacin svakom NORMALNOM covjeku. Da se ponasaju normalno , cak i da krse zakon kao sto krse nebi nitko ih ni spomenuo jer imamo dovoljno drugih problema.Medjutim imamo pored svih problema jos i ove od kojih je 70% divljaka koje su maticne zemlje jedva docekale da se kutarisu.

Kao drugo - Od navedenih primjera napisao sam sta sam LICNO vidio, manji dio sta ljudi su prenijeli a ima jos ihihi sto se ne objavi a desava se a to znam od prijatelja.

Ako si se nagledao i ne vidis problem u generalnom ponasanju istih onda vjerovatno ti odgovara takvo okruzenje.

Ovdje se predlaze SPROVODJENJE zakona koje bi trebala da SPROVODI DRZAVA koja ima monopol na upotrebu SILE.


Pitas "kako ti smetaju" evo kako smetaju meni - ne znam ne mogu da propitam licno jos 400 000 ljudi u Sarajevu ali sve koje poznajem i sa kojim popricam smetaju otprilike iste stvari.
winpin
Posts: 849
Joined: 16/05/2020 17:08

#16918 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by winpin »

Benjo34 wrote: 24/08/2020 22:27 Samo ih vraćat nazad u RS, tipa oni nama njih dovezu na jedno mjesto, mi njih vratimo na drugom il blokiramo prolaz. Na taj način natjerat srbe da se izvede vojska na granicu, trećeg nema
Druze, svi se oni vracaju prugom i kroz kukuruze nazad za Bihac, Buzim i ostala mjesta i ova taktika dovlacenja ih na entitetsku granicu je definitivno propala stvar.
Mora se nova strategija traziti.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#16919 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Maraschino »

winpin wrote: 25/08/2020 00:40
Benjo34 wrote: 24/08/2020 22:27 Samo ih vraćat nazad u RS, tipa oni nama njih dovezu na jedno mjesto, mi njih vratimo na drugom il blokiramo prolaz. Na taj način natjerat srbe da se izvede vojska na granicu, trećeg nema
Druze, svi se oni vracaju prugom i kroz kukuruze nazad za Bihac, Buzim i ostala mjesta i ova taktika dovlacenja ih na entitetsku granicu je definitivno propala stvar.
Mora se nova strategija traziti.
Tek pocela a vi je proglasili propalom.
Valjda je cilj i odvracanje novih da ne idu ovom rutom a ako nista drugo otezavati im putanju dok ne odustanu.
Poruke redovno idu prema Srbiji kakvo je stanje u BiH.

Dodiku treba svaki dan stvarati problem.
@Benjo34 :thumbup:
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#16920 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by jagugu »

Jel i ovo sexy Selmo jebem li vam familiju zelenu

User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#16921 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Chisum »

jagugu wrote: 25/08/2020 00:55 Jel i ovo sexy Selmo jebem li vam familiju zelenu

Ko da gledam, reakcija izdajnicke SDA balincadi i uhljeba im na TOPSu, u stilu onih talibanskih poruka kada su napadnute one dvije djevojke - sta ce zensko u ta doba vani, pa jos bez muskarca. Ko biva, nije brOt muslimOOOn kriv, sto ih je napao... ha ja...
winpin
Posts: 849
Joined: 16/05/2020 17:08

#16922 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by winpin »

Maraschino wrote: 25/08/2020 00:52

Tek pocela a vi je proglasili propalom.
Valjda je cilj i odvracanje novih da ne idu ovom rutom a ako nista drugo otezavati im putanju dok ne odustanu.
Poruke redovno idu prema Srbiji kakvo je stanje u BiH.

Dodiku treba svaki dan stvarati problem.
Nece oni nazad jarane ni da ih puskom tjeras. A i kuda ce i sta ce u manjem entitetu? Nije im to ni cilj kao ni ostanak u Sarajevu naprimjer.
Mora se naci sveobuhvatno rjesenje a ovako vozanje naprijed- nazad ce iscrpiti i novcane resurse USK i doci ce u jos tezu situaciju. Bice tu jos svega.
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#16923 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by howdy »

Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Eto nek si nam ti uracunljiva.
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#16924 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by escobar__ »

A dobro, utrefila je jedno - građani jesu frustrirani. Ne nužno migrantima koliko čitavim sistemom koji je migrantima omogućio da se slobodno šetaju ulicama i - po potrebi - maltretiraju naše sugrađane na bilo koji način. Da sad ne navodim već ranije nakupljene frustracije zbog same činjenice da živimo u ovakvoj zemlji.

Čini se da su migranti kap koja prelijeva čašu - kako SDA bantustancima nije bilo dovoljno što su ojadili ovaj narod i zemlju do te mjere da se odavdje masovno bježi u zemlje zapadne Evrope (još malo pa razmjere kakve su bile u ratu), čini se da su morali omastit brkove i EU fondovima za "pomoć" ovim afroazijskim idiotima, a na leđa građana ove zemlje (preciznije Bošnjaka) natovarit još jedan problem. Pa normalno, jebo te, da ću bit frustriran... Ipak, moram reć da ih ne mrzim - mrzim sistem koji ne funkcioniše i čiji su oni samo jedan produkt. Njih prosto ne volim jer ne samo da nisu sposobni uklopit se u bilo koje zapadno društvo, oni i ne pokazuju želju za tim. Pa ako je tako "brate mili" bujrum nazad u svoju matičnu zemlju, pa tamo sprovodi srednjevijekolje do mile volje.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#16925 Re: Ilegalni migranti u BiH

Post by Heller »

Maraschino wrote: 24/08/2020 23:39
emirolini wrote: 24/08/2020 23:32
Strpljiva wrote: 24/08/2020 22:46 Na stranu problem migranata, pojedinci na ovoj temi nisu psihicki uracunljivi. Nema se sta procitati osim mrznje i frustracija.
Frustracija?? Frustracija?? Gospodjo, trpimo stoku od politicara, trpimo cetnike, trpimo ustase, trpimo balije, trpimo nesposobne policajce, trpimo nesposobne administrativne gradske radnike, trpiSmomo nesposobne medicinare i jos bi da trpimo i ove kozojebe? Ako ce se na kozojebima koplje slomiti, neka... uracunjivi... pa ovdje ni psihijatri nisu uracunjivi gospodjo... sta da se malo strpimo - dace bog? u pm.
Sta trpis svega ti?

Je li ih pomazes, nesto ti uzimaju, ometaju te u necemu, stoje ti na putu...ili samo sto postoje.
Ako je ovo zadnje i meni smetaju ali ne bas da bi ih trebalo ubijati kao sto neki predlazu.
Samo ograditi žicom i zabraniti izlaz.

U Tuzli policija radi dobar posao, rastjeruje ih, prvi put vidim policiju da koristi pendrek na Trgu. Nažalost izgleda da sa ovom bagrom rade samo metode Hr. policije.

Meni lično smetaju jer njihovo prisustvo smanjuje broj ženskih jedinki na Sonom. Pa onda jer ne mogu uć u Bingo ko čojk. Pa onda jer se tuku gdje stignu. Al sve je to go kurac, pitaj Krajišnike što njima smetaju.
Locked