iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
vjeshalica
Posts: 17272
Joined: 31/03/2019 14:56

#4526 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by vjeshalica »

Violeta2994 wrote: 31/10/2023 18:22 Planiram naruciti neke proizvode dok traje snizenje 20% na sve za imunitet, pa me zanima da li bih imala jos nekih dodatnih troskova, ako narucim Fedexom?
Molim vas za iskustva.
Do 300KM nema troskova
upitan
Posts: 136
Joined: 03/02/2012 02:39

#4527 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by upitan »

Ako nekome treba kod za 5% ,evo link
http://www.iherb.com/?rcode=DAH2693
User avatar
zubi
Posts: 5161
Joined: 16/07/2009 00:27

#4528 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by zubi »

Iherb zapocinje snizenja pred praznike, trenutno su snizeni 22% riblje ulje i omega

https://www.iherb.com/c/fish-oil-omegas ... ode=JGM241

Moja preporuka je za

Carlson
https://www.iherb.com/c/fish-oil-omegas ... A&bids=CAR

Carlson, Wild Caught, Super Omega-3 Gems
https://www.iherb.com/pr/carlson-wild-c ... -gels/2799

:thumbup:
User avatar
Rene Higuita
Posts: 910
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#4529 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Rene Higuita »

Melatonin na akciji -22%, znam da je neko trazio, pa evo prilike.

Kod za popust: BMR020
ili klik na link za popust (5% - 10%): http://www.iherb.com/?rcode=BMR020
i popust se automatski generira i biljezi popust.
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#4530 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by tamaricaaa »

Popust 22% na sve. Traje do 13.11.

https://www.iherb.com/pal/referral/CEE2 ... m=appshare

Moj kod je CEE2441
Snowwhite00
Posts: 7
Joined: 30/11/2021 15:59

#4532 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Snowwhite00 »

Zar ne bi danas trebalo biti snizenje na sve, kao sto bude svake godine, ipak je crni petak, a koliko vidim u drugim drzavama, Srbija, Hrvatska itd, to i jest slucaj??
TheRedhead
Posts: 815
Joined: 09/02/2015 18:27

#4533 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by TheRedhead »

Snowwhite00 wrote: 24/11/2023 10:27 Zar ne bi danas trebalo biti snizenje na sve, kao sto bude svake godine, ipak je crni petak, a koliko vidim u drugim drzavama, Srbija, Hrvatska itd, to i jest slucaj??
Pa prije da ce biti za Ciber Monday jer je tada online popust a Black Friday je offline popust, eh sad sto je to nekad isto to je druga stvar posebno kod nas. Ali s obzirom da su Iherb Amerikanci vjerovatno ce onda biti online u ponedjeljak popust.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2564
Joined: 28/02/2010 19:25

#4534 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Plavo-bijeli »

Image
Ne znam šta se dešava više, koliko hoćeš puta naručivao i uvijek bude nekakvih promjena kad pratim paket, a sad i dalje mi stoji to otkad sam naručio, a prošlo više od 20 dana?!

kad unesem taj tracking code u bh posti da pratim i tu nema nista... :?
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#4535 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by tamaricaaa »

Plavo-bijeli wrote: 25/11/2023 23:33 Image
Ne znam šta se dešava više, koliko hoćeš puta naručivao i uvijek bude nekakvih promjena kad pratim paket, a sad i dalje mi stoji to otkad sam naručio, a prošlo više od 20 dana?!

kad unesem taj tracking code u bh posti da pratim i tu nema nista... :?
Mozda je greska neka. Sumnjam da bi tako od 3. novembra bilo. A da im pises i pitas sta je slucaj?
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#4536 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Dozer »

Pitanje - vidim.ove nekakve "U Caps" za poboljsanje sluha. Naravno, sva prodaja je po nekakvim ad-hoc websajtovima, istog ili vrlo slicnog sadrzaja, ponegdje se navode i "eminentni strucnjaci" koji su radili na formuli "lijeka", itd.itd., ali ovog "lijeka" zapravo nema nigdje u legalnoj prodaji.

Da li je neko ovo koristio?
Evo 1 od tih sajtova - https://cijena-ba.com/u-caps/?unapprove ... comment-10
A ima ih gomila.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2564
Joined: 28/02/2010 19:25

#4537 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Plavo-bijeli »

Dozer wrote: 26/11/2023 13:07 Pitanje - vidim.ove nekakve "U Caps" za poboljsanje sluha. Naravno, sva prodaja je po nekakvim ad-hoc websajtovima, istog ili vrlo slicnog sadrzaja, ponegdje se navode i "eminentni strucnjaci" koji su radili na formuli "lijeka", itd.itd., ali ovog "lijeka" zapravo nema nigdje u legalnoj prodaji.

Da li je neko ovo koristio?
Evo 1 od tih sajtova - https://cijena-ba.com/u-caps/?unapprove ... comment-10
A ima ih gomila.
Sastav:
"
Cink: Ovaj esencijalni element iznimno je važan za ljudsko tijelo jer nedostatak može negativno utjecati na različite aspekte organizma.
Magnezij: Podupire pravilan rad unutarnjeg uha.
Ekstrakt ginka bilobe: Poboljšava protok krvi kroz krvne žile koje opskrbljuju ušni kanal, što rezultira poboljšanim sluhom te smanjenjem tinitusa.
Vitamin B6: Pruža izvrsnu potporu živčanom sustavu i regulira zvukove koje mozak percipira.
Vitamin B12: Dodatak vitamina B12 u U Kaps nije slučajan jer je anemija, posljedica nedostatka ovog vitamina, jedan od mogućih uzroka tinitusa. "

Nikakav lijek i nema nista posebno u istome...bolje naruciti kvalitetan B complex, kvalitetan magnezij i cink.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2564
Joined: 28/02/2010 19:25

#4538 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Plavo-bijeli »

tamaricaaa wrote: 26/11/2023 08:57
Plavo-bijeli wrote: 25/11/2023 23:33 Image
Ne znam šta se dešava više, koliko hoćeš puta naručivao i uvijek bude nekakvih promjena kad pratim paket, a sad i dalje mi stoji to otkad sam naručio, a prošlo više od 20 dana?!

kad unesem taj tracking code u bh posti da pratim i tu nema nista... :?
Mozda je greska neka. Sumnjam da bi tako od 3. novembra bilo. A da im pises i pitas sta je slucaj?
Sto je najgore, pokusavam da ih kontaktiram i ne moze :?
Izbacuje mi nekakav error preko stranice, probao preko aplikacije isto ne moze, nasao na internetu direktan email [email protected] i pokusam preko toga, dobijem da vise to ne koriste nego da koristim stranicu preko koje ih ne mogu kontaktirat :-) da je nekakav random page mislio bih da su me prevarili haha
User avatar
vjeshalica
Posts: 17272
Joined: 31/03/2019 14:56

#4539 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by vjeshalica »

Plavo-bijeli wrote: 27/11/2023 00:27
tamaricaaa wrote: 26/11/2023 08:57
Plavo-bijeli wrote: 25/11/2023 23:33 Image
Ne znam šta se dešava više, koliko hoćeš puta naručivao i uvijek bude nekakvih promjena kad pratim paket, a sad i dalje mi stoji to otkad sam naručio, a prošlo više od 20 dana?!

kad unesem taj tracking code u bh posti da pratim i tu nema nista... :?
Mozda je greska neka. Sumnjam da bi tako od 3. novembra bilo. A da im pises i pitas sta je slucaj?
Sto je najgore, pokusavam da ih kontaktiram i ne moze :?
Izbacuje mi nekakav error preko stranice, probao preko aplikacije isto ne moze, nasao na internetu direktan email [email protected] i pokusam preko toga, dobijem da vise to ne koriste nego da koristim stranicu preko koje ih ne mogu kontaktirat :-) da je nekakav random page mislio bih da su me prevarili haha
Probaj ovaj

https://www.iherb.com/css/email-us/app-support
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2564
Joined: 28/02/2010 19:25

#4540 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Plavo-bijeli »

vjeshalica wrote: 27/11/2023 00:43
Plavo-bijeli wrote: 27/11/2023 00:27
tamaricaaa wrote: 26/11/2023 08:57
Mozda je greska neka. Sumnjam da bi tako od 3. novembra bilo. A da im pises i pitas sta je slucaj?
Sto je najgore, pokusavam da ih kontaktiram i ne moze :?
Izbacuje mi nekakav error preko stranice, probao preko aplikacije isto ne moze, nasao na internetu direktan email [email protected] i pokusam preko toga, dobijem da vise to ne koriste nego da koristim stranicu preko koje ih ne mogu kontaktirat :-) da je nekakav random page mislio bih da su me prevarili haha
Probaj ovaj

https://www.iherb.com/css/email-us/app-support
i taj sam probao, isto nije moglo, isti problem. Helem, uspio sam nekako preko ovog chatbota da ih kontaktiram, pa eto valjda ce mi odgovoriti...tj znam da je to robot, ali mi je ponudio opciju da napisem problem pa ce proslijediti njihovom supportu.
Snowwhite00
Posts: 7
Joined: 30/11/2021 15:59

#4541 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Snowwhite00 »

Ponovo cyber monday snizenje od 22 posto dostupno za sve zemlje u regionu osim za nasu drzavu. Sta se desava s iherbom, pa nam vise ne nudi snizenja kakva je prije.
User avatar
Rene Higuita
Posts: 910
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#4542 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Rene Higuita »

Naruceno 19.11., isporuceno 01.12. preko obicne poste. Naravno, lihvari na carini naplatili pregled 4,5 KM. Kada ide preko Fedexa (zna biti povoljan) i DHL, nema nikakvih naknada carini isl.
Kod za popust: BMR020
ili klik na link za popust (5% - 10%): http://www.iherb.com/?rcode=BMR020
i popust se automatski generira i biljezi popust.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2545
Joined: 16/06/2014 20:33

#4543 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Dosadno mii »

CVN9008
Juni
Posts: 541
Joined: 30/06/2010 16:10

#4544 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Juni »

Molim vas kako ide kod za onaj stalni popust od 15%, ako naručiš iznad određenog iznosa? Jeli to još uvijek aktuelno? Ima li trenutno neki drugi popust, ja isključivo suplemente naručujem.
Unaprijed hvala!
User avatar
zubi
Posts: 5161
Joined: 16/07/2009 00:27

#4545 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by zubi »

Juni wrote: 07/12/2023 10:17 Molim vas kako ide kod za onaj stalni popust od 15%, ako naručiš iznad određenog iznosa? Jeli to još uvijek aktuelno? Ima li trenutno neki drugi popust, ja isključivo suplemente naručujem.
Unaprijed hvala!
Imas redovan kod za popust od 10% i narudzbe preko 60$ GOLD60

ili klik na moj link

https://www.iherb.com/home?pcode=GOLD60&rcode=JGM241

:-D
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#4546 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by ITNet »

Plavo-bijeli wrote: 27/11/2023 00:27
tamaricaaa wrote: 26/11/2023 08:57
Plavo-bijeli wrote: 25/11/2023 23:33 Image
Ne znam šta se dešava više, koliko hoćeš puta naručivao i uvijek bude nekakvih promjena kad pratim paket, a sad i dalje mi stoji to otkad sam naručio, a prošlo više od 20 dana?!

kad unesem taj tracking code u bh posti da pratim i tu nema nista... :?
Mozda je greska neka. Sumnjam da bi tako od 3. novembra bilo. A da im pises i pitas sta je slucaj?
Sto je najgore, pokusavam da ih kontaktiram i ne moze :?
Izbacuje mi nekakav error preko stranice, probao preko aplikacije isto ne moze, nasao na internetu direktan email [email protected] i pokusam preko toga, dobijem da vise to ne koriste nego da koristim stranicu preko koje ih ne mogu kontaktirat :-) da je nekakav random page mislio bih da su me prevarili haha
Narucim 1 order 07.11 narucim 2 order 09.11.
Dobijes mail kad je order "shipped" i bude u ovome statusu ready for carrier, onda kad carrier preuzme posiljku dobijes mail da je to preuzeto/krenulo i dalje mozes statuse pratiti.

Dobijem prvi mail za obe narudzbe ali samo za 2 order mi dodje taj drugi mail da je carrier preuzeo, hajde reko sacekacu da vidim sta ce stici.

Poslije x dana stigne ovaj 2 order bez problema ali ovaj 1 je i dalje u ovom statusu kao i kod tebe ready for carrier

Odem na Iherb stranicu na orders pa imas kod ordera sa desne strane opcije order details/track shipment/reorder/ refunds/return opciju, kliknem na return opciju napisem/objasnim case da nije jos nista stiglo, da sam imao order par dana iza da je to stiglo, sve tracking brojeve itd...
Dobijem na mail poslije par sati odgovor da su napravili slucaj i proslijedili u shipping department za investigation, poslije par sati dobijem mail da je shiping javio da je do njih i ponude mi refund ili resend opciju, posto sam u medjuvremenu jos nesto htio zatrazim refund jer cu napraviti novi 3 order, odobre mi refund u roku od 48h sve legne na PayPal bez problema.

Ne znam sta i gdje si ti to prijavljivao ali ja nisam imao nikakvih problem da stranica ne radi ili nesto da nisam mogao, cak sam vise puta to nesto kliktao jer sam se vracao nesto da pokupim podatke od ordera itd... To je nesto do tebe promjeni browser,racunar, nesto te zajebaje sigurno.

Pazi sad ovo, napravim taj 3 order i dobijem mail da je shipped, pa dobijem mail da je carrier preuzeo znaci sve normala za taj novi 3 order, ali onda poslije par sati dobijam mail da je i ovaj 1 order za koji sam dobio refund isto tako preuzet od strane carriera :D I evo oba stigla u Bosnu neki dan cekam da carina zavrsi svoje zajebancije bicu miran sa vitaminima godinu dana :lol:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2564
Joined: 28/02/2010 19:25

#4547 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Plavo-bijeli »

ITNet wrote: 07/12/2023 11:39
Plavo-bijeli wrote: 27/11/2023 00:27
tamaricaaa wrote: 26/11/2023 08:57
Mozda je greska neka. Sumnjam da bi tako od 3. novembra bilo. A da im pises i pitas sta je slucaj?
Sto je najgore, pokusavam da ih kontaktiram i ne moze :?
Izbacuje mi nekakav error preko stranice, probao preko aplikacije isto ne moze, nasao na internetu direktan email [email protected] i pokusam preko toga, dobijem da vise to ne koriste nego da koristim stranicu preko koje ih ne mogu kontaktirat :-) da je nekakav random page mislio bih da su me prevarili haha
Narucim 1 order 07.11 narucim 2 order 09.11.
Dobijes mail kad je order "shipped" i bude u ovome statusu ready for carrier, onda kad carrier preuzme posiljku dobijes mail da je to preuzeto/krenulo i dalje mozes statuse pratiti.

Dobijem prvi mail za obe narudzbe ali samo za 2 order mi dodje taj drugi mail da je carrier preuzeo, hajde reko sacekacu da vidim sta ce stici.

Poslije x dana stigne ovaj 2 order bez problema ali ovaj 1 je i dalje u ovom statusu kao i kod tebe ready for carrier

Odem na Iherb stranicu na orders pa imas kod ordera sa desne strane opcije order details/track shipment/reorder/ refunds/return opciju, kliknem na return opciju napisem/objasnim case da nije jos nista stiglo, da sam imao order par dana iza da je to stiglo, sve tracking brojeve itd...
Dobijem na mail poslije par sati odgovor da su napravili slucaj i proslijedili u shipping department za investigation, poslije par sati dobijem mail da je shiping javio da je do njih i ponude mi refund ili resend opciju, posto sam u medjuvremenu jos nesto htio zatrazim refund jer cu napraviti novi 3 order, odobre mi refund u roku od 48h sve legne na PayPal bez problema.

Ne znam sta i gdje si ti to prijavljivao ali ja nisam imao nikakvih problem da stranica ne radi ili nesto da nisam mogao, cak sam vise puta to nesto kliktao jer sam se vracao nesto da pokupim podatke od ordera itd... To je nesto do tebe promjeni browser,racunar, nesto te zajebaje sigurno.

Pazi sad ovo, napravim taj 3 order i dobijem mail da je shipped, pa dobijem mail da je carrier preuzeo znaci sve normala za taj novi 3 order, ali onda poslije par sati dobijam mail da je i ovaj 1 order za koji sam dobio refund isto tako preuzet od strane carriera :D I evo oba stigla u Bosnu neki dan cekam da carina zavrsi svoje zajebancije bicu miran sa vitaminima godinu dana :lol:
haha i kod mene...trebalo u roku 20 dana i nista i vratili mi novac.
Kad nakon 30+ dana evo ga došao u BiH, čekam carinu da prođe...
Faktički naruđba bila oko 100km, što nije mala stvar s obzirom da ću je dzaba dobit :D


naručio poslije jos jednu, evo i ta stoji isto ovako... bude li i ona kasnila jos 7 dana i to cu trazit povrat :D
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#4548 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by tamaricaaa »

Nesto novo, postarina obicnom postom 15 KM za narudzbe od 100 KM, povecali prag sa 70 na 100 KM.

Ako neko narucuje i zeli ukucati moj kod CEE2441 ili klik na link https://www.iherb.com?rcode=CEE2441, hvala 😊
Juni
Posts: 541
Joined: 30/06/2010 16:10

#4549 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Juni »

zubi wrote: 07/12/2023 11:09
Juni wrote: 07/12/2023 10:17 Molim vas kako ide kod za onaj stalni popust od 15%, ako naručiš iznad određenog iznosa? Jeli to još uvijek aktuelno? Ima li trenutno neki drugi popust, ja isključivo suplemente naručujem.
Unaprijed hvala!
Imas redovan kod za popust od 10% i narudzbe preko 60$ GOLD60

ili klik na moj link

https://www.iherb.com/home?pcode=GOLD60&rcode=JGM241

:-D
Hvala :kiss:
upitan
Posts: 136
Joined: 03/02/2012 02:39

#4550 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by upitan »

Imam problem sa dostavom, od 4.12. na dostavi pise Otprema pošiljke u inostranstvo (EDI poruka )
Ovo inace traje max. 4 dana.
Post Reply