Igraj iskreno il budi kucka?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#101 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by shin »

NijeNego wrote:Zato sto sam zaboravila password :D a ko me je ikako znao, kao nick ili kao osobu ranije, zna i sad ko sam :D Ne krijem. :D

Nije mi problem ni napisati, ako me se opet nece mjesati s nickom sa patkicom :lol: :P

Hajd' bar si pokusao biti smart ass :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#102 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Saian »

shinoza chim si ovo maz'o kosu na avataru :D :D :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#103 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by shin »

Vizir od kacige :-D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#104 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Zhaba »

i sta je sad rezume? :mrgreen:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#105 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Irm@ »

evo pokusala iskreno... i evo se opekla do kosti... i kako se sad vratiti u normalno stanje... :sad:
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#106 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

Irm@ wrote:evo pokusala iskreno... i evo se opekla do kosti... i kako se sad vratiti u normalno stanje... :sad:
To je kod mene urodilo plodom prije mjesec dana.....Sad igram samo kao kucka
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#107 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

aida05 wrote:
Irm@ wrote:evo pokusala iskreno... i evo se opekla do kosti... i kako se sad vratiti u normalno stanje... :sad:
To je kod mene urodilo plodom prije mjesec dana.....Sad igram samo kao kucka
mozda si tek otkrila tako dugo sakriveni potencijal :D pazi, boomerang se uvijek vraca u istom smjeru ;-)
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#108 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

ljubav_aha wrote: mozda si tek otkrila tako dugo sakriveni potencijal :D pazi, boomerang se uvijek vraca u istom smjeru ;-)
E da je to istina sto mi se ne vrati ona ljubav,vjernost i iskrenost kao bumerang?! :sad:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#109 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

aida05 wrote:
ljubav_aha wrote: mozda si tek otkrila tako dugo sakriveni potencijal :D pazi, boomerang se uvijek vraca u istom smjeru ;-)
E da je to istina sto mi se ne vrati ona ljubav,vjernost i iskrenost kao bumerang?! :sad:
cesto je krivica sto ne sazanamo na vrijeme sta nasa voljena osova,voli zeli i sl.
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#110 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

ljubav_aha wrote: cesto je krivica sto ne sazanamo na vrijeme sta nasa voljena osova,voli zeli i sl.
U pravu si!Nazalost,ja ni sada nisam saznala,mislim da ni on to sam nezna
LoverLady
Posts: 9
Joined: 06/02/2008 20:09
Location: Sarajevo

#111 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by LoverLady »

Eleonora wrote:Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?


Znas sta sve zavisi moje pravilo glasi ovako :" Ok,budi dobar prema meni ja cu biti tri puta blja ,povrijedi me ili bar pokusaj napravicu se kao da mi ne znaci nista to da je sve okej ali ....bicu triput gora "

Sve to zavisi kako se postavis prema muskarcu i kakav je on .Ja mislim da mom dragom treba spomenik podici !!!
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#112 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by bitangeIprinceze »

Irm@ wrote: 08/04/2008 01:17 imam ja tetku koja se tri puta udavala... i isto toliko razvodila... iz prva dva braka ima sina koji je sad vec svoj covjek... i kcerku koja je tinejdzerka... ona meni od malena trubi kak se ne trebam udavati prije 30... kak muskarce treba samo iskoristavati... ona sada zivi s kcerkom u Njemackoj, gdje je priznati pisac i psiholog... ima kucu san snova... auto.. novce... i vjerujte mi da kad sam bila kod nje u posjeti... jednu noc smo izasli van ja s nekim prijateljima u klub ona sa svojim prijateljima negdje... vracam se ja kasno kuci... i kontam da je ne probudim... kad ono uzdasi u 16 iz spavace... nekoga je iskoristila... ima 10 godina vishe od moje mame a izgleda sto bi rekli kao avion :-D
i onda vi skontajte... sta se meni vrti po glavi :D :-D
Jel porasla ta tetkina kcerka za ovih 15 godina?
zigzag
Posts: 5766
Joined: 18/04/2014 11:26

#113 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by zigzag »

:lol: :lol: :lol:

Sve ludo....
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#114 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by bitangeIprinceze »

Ma samo avioni :D
Post Reply