Igraj iskreno il budi kucka?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Šole
Posts: 309
Joined: 07/08/2005 20:33
Location: Sarajevo

#26 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šole »

Teta je u pravu, kad si kučka, onda te muškarci vole, balave, slinave za tobom. Svakoj ženi, pa i svojoj kažem budi kučka.
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#27 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Eleonora »

.
Last edited by Eleonora on 27/05/2011 16:34, edited 2 times in total.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#28 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

seks je kljuc problema i rijesenja

seks jeste vazan u zivotu :P
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#29 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by dacina_curica »

Ja ne znam jesam li ja pala s Marsa ili sta vec ali ne razumijem taj fenomen trcanja za nekim koji se prema tebi odnosi kao prema komadu namjestaja, smeca, _______ (ovdje ubacite bilo sta prema cemu ste ravnodusni ili nesto sto ne volite, mrzite, itd....) :shock: :shock: :shock: ....Ja od takvih ljudi bjezim na kilometar :shock: :-? :-) .......Zar nije ljepse usmjeriti tu energiju koju besmisleno trosite na "glumu", na tzv. mrznju, odurnost i sta vec, prema nekome ko vas iskreno voli, cijeni kao covjeka, je rado vidjen u vasem drustvu (i uziva u istom).......bice da sam ja iz neke druge galaksije :-) :-) :-)
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#30 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Amela »

Stupas ja, evo DC jos jednog svemirca. :-) :skoljka:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#31 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

dacina_curica wrote:Ja ne znam jesam li ja pala s Marsa ili sta vec ali ne razumijem taj fenomen trcanja za nekim koji se prema tebi odnosi kao prema komadu namjestaja, smeca, _______ (ovdje ubacite bilo sta prema cemu ste ravnodusni ili nesto sto ne volite, mrzite, itd....) :shock: :shock: :shock: ....Ja od takvih ljudi bjezim na kilometar :shock: :-? :-) .......Zar nije ljepse usmjeriti tu energiju koju besmisleno trosite na "glumu", na tzv. mrznju, odurnost i sta vec, prema nekome ko vas iskreno voli, cijeni kao covjeka, je rado vidjen u vasem drustvu (i uziva u istom).......bice da sam ja iz neke druge galaksije :-) :-) :-)
muskarci su skloniji trpiti SVE za seks,svjedok sam nekolio slucajeva

kod zena nije uzrok samo seks,ali mislim da je problem ovisnost, a mozda neke zene bolje funkcinoriaju u emocionalnoj sadao-mazo vezi,iako takav slucaj jeste destruktivan
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#32 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

dacina_curica wrote:Ja ne znam jesam li ja pala s Marsa ili sta vec ali ne razumijem taj fenomen trcanja za nekim koji se prema tebi odnosi kao prema komadu namjestaja, smeca, _______ (ovdje ubacite bilo sta prema cemu ste ravnodusni ili nesto sto ne volite, mrzite, itd....) :shock: :shock: :shock: ....Ja od takvih ljudi bjezim na kilometar :shock: :-? :-) .......Zar nije ljepse usmjeriti tu energiju koju besmisleno trosite na "glumu", na tzv. mrznju, odurnost i sta vec, prema nekome ko vas iskreno voli, cijeni kao covjeka, je rado vidjen u vasem drustvu (i uziva u istom).......bice da sam ja iz neke druge galaksije :-) :-) :-)

ama to ti je isto kao razlicite potrebe tokom sexa :D neki vole da ih se mazi i pazi, a nekima nema nista od uzbudjenja dok ne uzmes kakvo oruzje pa ih dobro namlatis :D nema pravilnih odgovora....samo nije sve za svakoga :D ja ne volim nikog maltretirati, ali bome ne dam ni da mene iko maltretira :D jedno je povremeno ici jedno drugom na zivce :D a nesto sasvim drugo kad se neko ogavno odnosi prema tebi, ili ti prema njemu....ko voli, nek izvoli :D ja ne bih hvala....da me on voli "na svoj nacin" :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#33 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

:thumbup: :lol: ;-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#34 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

ljubav_aha wrote: muskarci su skloniji trpiti SVE za seks,svjedok sam nekolio slucajeva

kod zena nije uzrok samo seks,ali mislim da je problem ovisnost, a mozda neke zene bolje funkcinoriaju u emocionalnoj sadao-mazo vezi,iako takav slucaj jeste destruktivan
fora je koliko god to meni, tebi ili nekom trecem bilo neprihvatljivo nekome to odgovara....ako je osoba zadovoljna u takvom odnosu onda ko sam ja da kazem da je to problem ili ovisnost....nekad je i stvar interpretacije....tj nekoj osobi ne smeta da tolerise neke karakteristike ili osobine koje su nama nesnosne...i mada nama to djeluje kao maltretiranje, osoba koja je u toj vezi najbolje zna je l njoj dobro ili nije....

nesto je sasvim drugo kada ljudi zaglave u vezama u kojima ih neko zlostavlja, u kojima su nesretni ili mozda cak i strahuju, a ne znaju kako da izadju iz tog zacaranog kruga....nasilje verbalno i fizicko, ponizavanje, maltretiranje, to je vec nesto sasvim drugo.....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#35 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

ima i onaj....

prica majka:

- jooooooooooooooj sto mi se kcerka krasno udala....zet je plaho pazi, sve joj ugadja, ma nema svako jutro joj dorucak u krevet donosi....a sto mi se sin unesrecio....ozenio azmanku.... sve joj mora ugadjat, mora joj i dorucak u krevet donosit :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#36 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

zato ne treba previse savjetovati osobe koje su u takvim vezama,svaka distanca je preporucljiva

prica majka:

- jooooooooooooooj sto mi se kcerka krasno udala....zet je plaho pazi, sve joj ugadja, ma nema svako jutro joj dorucak u krevet donosi....a sto mi se sin unesrecio....ozenio azmanku.... sve joj mora ugadjat, mora joj i dorucak u krevet donosit


:lol:
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#37 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by scorpion7 »

SsTtEeLlAa wrote:
scorpion7 wrote:kad je djevojka iskrena onda nije covjek toliki konj da je namjerno gazi.....
Problem i jeste upravo u tome sto su 90% muskaraca kako ti rece Konji
Pa ako si majstor proberes jednog,ukroti ga i samo dobro uzjasi :D :D :D ...ima da bude kao leptir :lol: :lol: :lol:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#38 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

scorpion7 wrote:
SsTtEeLlAa wrote:
scorpion7 wrote:kad je djevojka iskrena onda nije covjek toliki konj da je namjerno gazi.....
Problem i jeste upravo u tome sto su 90% muskaraca kako ti rece Konji
Pa ako si majstor proberes jednog,ukroti ga i samo dobro uzjasi :D :D :D ...ima da bude kao leptir :lol: :lol: :lol:
mustang :-)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#39 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Irm@ »

scorpion7 wrote:
SsTtEeLlAa wrote:
scorpion7 wrote:kad je djevojka iskrena onda nije covjek toliki konj da je namjerno gazi.....
Problem i jeste upravo u tome sto su 90% muskaraca kako ti rece Konji
Pa ako si majstor proberes jednog,ukroti ga i samo dobro uzjasi :D :D :D ...ima da bude kao leptir :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: odlican savjet :D :-D
ela_69sa
Posts: 28
Joined: 22/09/2006 10:49

#40 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ela_69sa »

teta je u pravu 100% bez ikakve dileme na svom vlastitom primjeru tvrdim to .... samo treba biti kucka i to u punom smislu te rijeci ..........
amalia
Posts: 164
Joined: 02/03/2004 00:00

#41 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by amalia »

Eleonora wrote:Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?
stvarno kompetentna ta teta da prica o tim stvarima, sa 2 braka iza sebe. Ocigledno se nije pridrzavala ovog recepta :-D
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#42 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by otherside »

Taman to htjedoh reci :wink: sve ove navedene tete zagovaraju istu teorije i svaka ostala sama u poznim godinama. Padon, naleti pokoji pastuh u sitne sate. Sjajno....
Njuzguz Pipi
Posts: 25
Joined: 08/04/2008 00:34

#43 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Njuzguz Pipi »

pa teta ima iza sebe 2 braka, znaci da joj nije sve islo po planu.

p.s. koje se dugme upre na ovome forumu da bi se tekst citirao??
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#44 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by black »

Njuzguz Pipi wrote:pa teta ima iza sebe 2 braka, znaci da joj nije sve islo po planu.

p.s. koje se dugme upre na ovome forumu da bi se tekst citirao??
prEtisne se 'citiraj' :mrgreen:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#45 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

da li iskrena kucka mora biti lijepa :?:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#46 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by fantom slobode »

black wrote:
Njuzguz Pipi wrote:pa teta ima iza sebe 2 braka, znaci da joj nije sve islo po planu.

p.s. koje se dugme upre na ovome forumu da bi se tekst citirao??
prEtisne se 'citiraj' :mrgreen:
Evo prEtisno sam.Vidju sada, goram.
Je li ko prEtisno ovu tetu iza nje sa dva braka?
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#47 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

fantom slobode wrote:
black wrote:
Njuzguz Pipi wrote:pa teta ima iza sebe 2 braka, znaci da joj nije sve islo po planu.

p.s. koje se dugme upre na ovome forumu da bi se tekst citirao??
prEtisne se 'citiraj' :mrgreen:
Evo prEtisno sam.Vidju sada, goram.
Je li ko prEtisno ovu tetu iza nje sa dva braka?[/quote]

oho,ho,pa sto nekome smeta ko tetu prEtische ili koga teta prEtische,ha,njen zivot,njen izbor
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#48 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by fantom slobode »

ljubav_aha wrote:
fantom slobode wrote:
black wrote:
prEtisne se 'citiraj' :mrgreen:
Evo prEtisno sam.Vidju sada, goram.
Je li ko prEtisno ovu tetu iza nje sa dva braka?[/quote]


oho,ho,pa sto nekome smeta ko tetu prEtische ili koga teta prEtische,ha,njen zivot,njen izbor
[/quote]


Ma ne smeta, ako teta dopusti neka je prEtisnu, sazada...Pitam samo, treba upratiti tetu, izvanjajem se temu.
nihoniho
Posts: 1744
Joined: 18/03/2008 19:10
Location: cardak ni na nebu ni na zemlji

#49 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by nihoniho »

ela_69sa wrote:teta je u pravu 100% bez ikakve dileme na svom vlastitom primjeru tvrdim to .... samo treba biti kucka i to u punom smislu te rijeci ..........
naravno, onda nadji dzukelu, u punom smislu te rijeci i ,i sreci nema kraja...
de ne kvari finu djecu!
nihoniho
Posts: 1744
Joined: 18/03/2008 19:10
Location: cardak ni na nebu ni na zemlji

#50 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by nihoniho »

sve kuje, na koncu , vode pseci nacin zivota
Post Reply