Igraj iskreno il budi kucka?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Furby
Posts: 476
Joined: 10/06/2002 00:00
Location: Sarajevo - Chi-Town - Negdje izmedju

#76 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Furby »

23 na chat :dance: :D :oops:
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#77 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by neprilagodjena »

Eleonora wrote:Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?
Ja bi radije da mu pokazem svoju ranjivost i slabost nego da budem kuja,nevolim glumu.
_mallena_
Posts: 64
Joined: 13/01/2008 21:13
Location: Sarajevo

#78 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by _mallena_ »

Ja uvijek i nanovo kazem slijedeci put cu biti "kuja" ....ali svaki put se zeznem....bice da je do mene ....
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#79 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

_mallena_ wrote:Ja uvijek i nanovo kazem slijedeci put cu biti "kuja" ....ali svaki put se zeznem....bice da je do mene ....
Ista sam ti :sad: Nazalost,nikako nemam cvrstu rijec da cu iduci put biti kuja......A opet isto. :?
_mallena_
Posts: 64
Joined: 13/01/2008 21:13
Location: Sarajevo

#80 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by _mallena_ »

:-D :-D :-D .... na moju zalost najvise
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#81 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

_mallena_ wrote::-D :-D :-D .... na moju zalost najvise
I na moju....Ali uvjek postoji IDUCI PUT.Evo iduci put bicu kuja(naravno ako on bude ker) :D
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#82 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by scorpion7 »

aida05 wrote:
_mallena_ wrote:Ja uvijek i nanovo kazem slijedeci put cu biti "kuja" ....ali svaki put se zeznem....bice da je do mene ....
Ista sam ti :sad: Nazalost,nikako nemam cvrstu rijec da cu iduci put biti kuja......A opet isto. :?
Pa sto vam neka od djevojaka sa foruma ne preporuci neku svoju TETKU :D :D :D ove sto jedu muskarce :skoljka: ...ima po stare dane da budete HIT ljeta 2008 :wink:
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#83 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

scorpion7 wrote: Pa sto vam neka od djevojaka sa foruma ne preporuci neku svoju TETKU :D :D :D ove sto jedu muskarce :skoljka: ...ima po stare dane da budete HIT ljeta 2008 :wink:
Sto ce mi tetka? :? Nek mi preporuci tetica :lol:
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#84 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by scorpion7 »

Irm@ wrote:imam ja tetku koja se tri puta udavala... i isto toliko razvodila... iz prva dva braka ima sina koji je sad vec svoj covjek... i kcerku koja je tinejdzerka... ona meni od malena trubi kak se ne trebam udavati prije 30... kak muskarce treba samo iskoristavati... ona sada zivi s kcerkom u Njemackoj, gdje je priznati pisac i psiholog... ima kucu san snova... auto.. novce... i vjerujte mi da kad sam bila kod nje u posjeti... jednu noc smo izasli van ja s nekim prijateljima u klub ona sa svojim prijateljima negdje... vracam se ja kasno kuci... i kontam da je ne probudim... kad ono uzdasi u 16 iz spavace... nekoga je iskoristila... ima 10 godina vishe od moje mame a izgleda sto bi rekli kao avion :-D
i onda vi skontajte... sta se meni vrti po glavi :D :-D
Tetku da ti da savjet :wink: ...a i jebenije izgleda od svog sina :D :D :D
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#85 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

scorpion7 wrote: Tetku da ti da savjet :wink: ...a i jebenije izgleda od svog sina :D :D :D
Ja bih onog sina koji je vec svoj covjek...Kako god da izgleda.A kako znas kako tetka izgleda? :? Da nisi jedan od onih ciji su se uzdasi culi iz tetkine sobe? :lol:
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#86 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by tigris »

trudim se biti ovo drugo..........dobrota se ne isplati.....a ja sam ekonomista :-) :D
_mallena_
Posts: 64
Joined: 13/01/2008 21:13
Location: Sarajevo

#87 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by _mallena_ »

scorpion7 wrote:
aida05 wrote:
_mallena_ wrote:Ja uvijek i nanovo kazem slijedeci put cu biti "kuja" ....ali svaki put se zeznem....bice da je do mene ....
Ista sam ti :sad: Nazalost,nikako nemam cvrstu rijec da cu iduci put biti kuja......A opet isto. :?
Pa sto vam neka od djevojaka sa foruma ne preporuci neku svoju TETKU :D :D :D ove sto jedu muskarce :skoljka: ...ima po stare dane da budete HIT ljeta 2008 :wink:

Cuj po stare dane :) c c c c .... Mislis kakvu tetkicu da nam organizuje kakav trening/edukaciju :)....
_mallena_
Posts: 64
Joined: 13/01/2008 21:13
Location: Sarajevo

#88 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by _mallena_ »

tigris wrote:trudim se biti ovo drugo..........dobrota se ne isplati.....a ja sam ekonomista :-) :D

I ja sam ekonomista :-D :-D :-D
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#89 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by scorpion7 »

aida05 wrote:
scorpion7 wrote: Tetku da ti da savjet :wink: ...a i jebenije izgleda od svog sina :D :D :D
Ja bih onog sina koji je vec svoj covjek...Kako god da izgleda.A kako znas kako tetka izgleda? :? Da nisi jedan od onih ciji su se uzdasi culi iz tetkine sobe? :lol:
pa pise ti da je tetka avion :D :D :D a dole kad glavu spustis princip je isti,sve su ostalo nijanse.... :D :D :D :P :P :P
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#90 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by pici »

one koje se odluce biti "kuje" mogu mi se javti na PP :D uspjesna seansa ,cijena....sitnica :D
User avatar
NijeNego
Posts: 200
Joined: 09/04/2008 18:31

#91 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by NijeNego »

Kucke dobiju sta hoce, a uglavnom hoce materijalno, i kad im dosadi idu dalje. Takvim nista ne stoji na putu i ne prezaju ni od cega. Koliko u tome ima srece - valjda zavisi od toga kakav je ko kao osoba i sta koga cini sretnim.

Meni je gluma uzaludno trosenje vremena i snage, i cini mi se, da bih samu sebe izgubila u tom haosu.

Jedan od najvecih razloga sto volim svog muza je cinjenica da sam sa njim od pocetka mogla biti ono sto jesam, bez editovanja, i sto je on takav sa mnom.
User avatar
Furby
Posts: 476
Joined: 10/06/2002 00:00
Location: Sarajevo - Chi-Town - Negdje izmedju

#92 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Furby »

Nek ste se nasli :roll:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#93 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by bug »

NijeNego wrote:Kucke dobiju sta hoce, a uglavnom hoce materijalno, i kad im dosadi idu dalje. Takvim nista ne stoji na putu i ne prezaju ni od cega. Koliko u tome ima srece - valjda zavisi od toga kakav je ko kao osoba i sta koga cini sretnim.

Meni je gluma uzaludno trosenje vremena i snage, i cini mi se, da bih samu sebe izgubila u tom haosu.

Jedan od najvecih razloga sto volim svog muza je cinjenica da sam sa njim od pocetka mogla biti ono sto jesam, bez editovanja, i sto je on takav sa mnom.
qqlele :-) :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#94 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

NijeNego wrote:Kucke dobiju sta hoce, a uglavnom hoce materijalno, i kad im dosadi idu dalje. Takvim nista ne stoji na putu i ne prezaju ni od cega. Koliko u tome ima srece - valjda zavisi od toga kakav je ko kao osoba i sta koga cini sretnim.

Meni je gluma uzaludno trosenje vremena i snage, i cini mi se, da bih samu sebe izgubila u tom haosu.

Jedan od najvecih razloga sto volim svog muza je cinjenica da sam sa njim od pocetka mogla biti ono sto jesam, bez editovanja, i sto je on takav sa mnom.
zaista su se u vasem slucaju nasle 2 izuzetne osobe :D
User avatar
NijeNego
Posts: 200
Joined: 09/04/2008 18:31

#95 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by NijeNego »

Ti nas znas oboje :D Hvala :D

Bubice, svasta ti imam pricati :D

Furby, malo cinicno, al' cu se praviti da nisam primjetila :D
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#96 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by black »

NijeNego wrote:Kucke dobiju sta hoce, a uglavnom hoce materijalno, i kad im dosadi idu dalje. Takvim nista ne stoji na putu i ne prezaju ni od cega. Koliko u tome ima srece - valjda zavisi od toga kakav je ko kao osoba i sta koga cini sretnim.

Meni je gluma uzaludno trosenje vremena i snage, i cini mi se, da bih samu sebe izgubila u tom haosu.

Jedan od najvecih razloga sto volim svog muza je cinjenica da sam sa njim od pocetka mogla biti ono sto jesam, bez editovanja, i sto je on takav sa mnom.
zato editujesh nick :oops: :mrgreen: da ne budes ono sto jesi :mrgreen:
User avatar
NijeNego
Posts: 200
Joined: 09/04/2008 18:31

#97 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by NijeNego »

Zato sto sam zaboravila password :D a ko me je ikako znao, kao nick ili kao osobu ranije, zna i sad ko sam :D Ne krijem. :D

Nije mi problem ni napisati, ako me se opet nece mjesati s nickom sa patkicom :lol: :P

Hajd' bar si pokusao biti smart ass :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#98 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by lady midnight »

eh, mene je neshto pravo zaintrigiralo :D
da li biti kuchka znachi i takariti :D :D se po forumu i uzimati sve shto se ponudi :D (odnosno nuditi se :oops: :D :D ) ili to vazhi samo u RL? :)
i koji bi bio mushki ekvivalent ovome? cuko :? pas :? ili mozhda kojot :? :D :D :D
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#99 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by pici »

lady midnight wrote:eh, mene je neshto pravo zaintrigiralo :D
da li biti kuchka znachi i takariti :D :D se po forumu i uzimati sve shto se ponudi :D (odnosno nuditi se :oops: :D :D ) ili to vazhi samo u RL? :)
i koji bi bio mushki ekvivalent ovome? cuko :? pas :? ili mozhda kojot :? :D :D :D
ja sam mala pit bull terijer :D :D
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#100 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Eleonora »

.
Last edited by Eleonora on 27/05/2011 16:36, edited 1 time in total.
Post Reply