Igraj iskreno il budi kucka?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#1 Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Eleonora »

Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#2 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Amela »

Pa mislim stvarno... :roll: Dobro si rekla, luda teta.

A te o kojima ti je pricala - to se tako treba roditi... valjda. :roll:
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#3 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Leonid Breznjev »

Eleonora wrote:Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?
pa jasta nego je u pravu.. zar rezultat njenog zivota ne govori vec dovoljno.. :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#4 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Tesssa »

Uvijek sam za iskrenost :D

Ne znam drugacije. Ako mi je do nekog stalo, to cu i pokazati na razno razne nacine. Ako mi se zove, zvat cu, ako mi se place, plakat cu. Zasto da sama sebe mucim? Trcanje za nekim, odobravanje svakog postupka te osobe je s druge strane cista glupost.

Ne treba mi momak koji ce biti moj cuko. A ako ce biti uz mene samo ako sam ja "kucka", ona mi i ne treba :D

A teta ima iza sebe dva propala braka, sto li?
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#5 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Prozor »

tako je meni majcina tetka govorila, ukradi, razbij, budi lopov, takvi najbolje prolaze, i niposto nedaj zeni da ti nesto pisne... :D :-)
didierdase
Posts: 35
Joined: 30/10/2007 20:25
Location: GLOBALNO SELO

#6 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by didierdase »

Meni dusa da patim i da me neka jebe u zdrav mozak. Ja najvise da sma ljubavni pacenik. Zato respect toj gospodi koji ima iza sebe dva braka i dobar dosije, mene nije impresionirala. Takve pravim lavovima samo dodu za ispraznit i napunit.
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#7 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Eleonora »

Tesssa wrote:Uvijek sam za iskrenost :D

Ne znam drugacije. Ako mi je do nekog stalo, to cu i pokazati na razno razne nacine. Ako mi se zove, zvat cu, ako mi se place, plakat cu. Zasto da sama sebe mucim? Trcanje za nekim, odobravanje svakog postupka te osobe je s druge strane cista glupost.

Ne treba mi momak koji ce biti moj cuko. A ako ce biti uz mene samo ako sam ja "kucka", ona mi i ne treba :D

A teta ima iza sebe dva propala braka, sto li?
teta se za*ebala... :D
i ja sam naravno za iskrenost...al dovraga, ona mene ubjedjuje da cu se za*ebat :D ima ''dobro''iskustvno nema sta :P
a jos sam cula tonu tih takvih prica...kao ono : ''ma opasna je ona, namazana svim bojama, zato ON i leta oko nje i nako je gleda :?
moram priznat da sam primjecivala te zafrkancije i s mojim ex-frajkosima :D ono opsjedaju me dok sam hladna ko spricer, a cim puknem i pokazem, nesto se nafuraju :D
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#8 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Prozor »

jedno je biti malkice ne-dostupna, a drugo djubre... mada su po meni sve te igre veoma bezvezne...
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#9 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by olduser »

gdje ce im dusa :D
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#10 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Irm@ »

imam ja tetku koja se tri puta udavala... i isto toliko razvodila... iz prva dva braka ima sina koji je sad vec svoj covjek... i kcerku koja je tinejdzerka... ona meni od malena trubi kak se ne trebam udavati prije 30... kak muskarce treba samo iskoristavati... ona sada zivi s kcerkom u Njemackoj, gdje je priznati pisac i psiholog... ima kucu san snova... auto.. novce... i vjerujte mi da kad sam bila kod nje u posjeti... jednu noc smo izasli van ja s nekim prijateljima u klub ona sa svojim prijateljima negdje... vracam se ja kasno kuci... i kontam da je ne probudim... kad ono uzdasi u 16 iz spavace... nekoga je iskoristila... ima 10 godina vishe od moje mame a izgleda sto bi rekli kao avion :-D
i onda vi skontajte... sta se meni vrti po glavi :D :-D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#11 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

svako ima i prati vlastiti stil zivota,vrlo je vazno imati kapacitet i afinitet za egocentrizam,kojim smatram vlro vaznim, a istovremeno repskotvati tudji ego i libido :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#12 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

Eleonora wrote:Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?
ne privlace sve muskarce iste stvari :) i nisu sve zene iste :D nekim ljudima je plaho potrebna drama.... :D
iskreno, suvise volim i cijenim sebe da bih provela zivot igrajuci pozorisnu predstavu za nekog drugog :) puno puno radije bih svu tu silnu energiju potrosila samo na sebe....mislim ako cu se vec toliko truditi zbog nekoga :D onda zbog sebe :lol: :D
uostalom, muskarac kojem su takve igrice zanimljive je svakako sasvim pogresan za mene :)

i mada do sada svi vecinom negiraju efikasnost ove metode zaista postoje ljudi kod kojih ovo frcera :D koje ovo privlaci....a i oni koji praktikuju ovakvo ponasanje (i muskarci i zene)....sjecam se silnih razgovora sa jednim jaranom koji nikako nije mogao da se odlijepi od cure s kojom se konstantno svadjao, s kojom mu je svako malo bilo vruce hladno, koja ga je frustrirala i nervirala....jedan dan ga voli, drugi dan ga ne voli....vise puta su raskidali....on upozna neku djevojku koja se normalno ponasa prema njemu, ali to mu vrlo brzo dosadi :D i pored svoje isfrustriranosti priznao je i sam da u sustini zudi za tim intenzitetom i neizvjesnoscu.... :D

dok su nekim drugim ljudima takve veze i takvi odnosi nepojmljivi :D njegovu djevojku je odusevljavalo kad on kaze da ga ona frustrira :D :lol: dok meni to recimo nikad nije bila jedna od ambicija u zivotu :D naprotiv, da mi neka draga osoba kaze da moje ponasanje rezultira frustracijama dobro bih se zapitala u datom momentu :D najbolje je kad se nadju ljudi koji djele iste naklonosti prema prisustvu/odsustvu takvih igrica :)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#13 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

Irm@ wrote:imam ja tetku koja se tri puta udavala... i isto toliko razvodila... iz prva dva braka ima sina koji je sad vec svoj covjek... i kcerku koja je tinejdzerka... ona meni od malena trubi kak se ne trebam udavati prije 30... kak muskarce treba samo iskoristavati... ona sada zivi s kcerkom u Njemackoj, gdje je priznati pisac i psiholog... ima kucu san snova... auto.. novce... i vjerujte mi da kad sam bila kod nje u posjeti... jednu noc smo izasli van ja s nekim prijateljima u klub ona sa svojim prijateljima negdje... vracam se ja kasno kuci... i kontam da je ne probudim... kad ono uzdasi u 16 iz spavace... nekoga je iskoristila... ima 10 godina vishe od moje mame a izgleda sto bi rekli kao avion :-D
i onda vi skontajte... sta se meni vrti po glavi :D :-D
bez namjere da uvrijedim tvoju tetku, ali zar je potrebno neko posebno umjece za izaci vani i dovesti nekog kuci u spavacu u svrhu uzdisanja? :D mislim za uspjehe takvih misija je sasvim dovoljno imati volju, zelju, dovoljno alkohola u sebi i dovoljno niske kriterije (ne impliciram da tvoja tetka ima niske kriterije, govorim generalno :D)....

vidjeti dvoje ljudi koji nakon vise decenija provedenih zajedno djele neku gestu njeznosti, ljubavi, eh meni bi se to vrtilo po glavi :D
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#14 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by 3xa »

Eleonora wrote:Otvorih ovu temu jer me ista navela na razmisljanje :D ...veli meni jedna teta koja iza sebe ima 2 braka i hrpu iskustva kako jedino zensko dobro prodje u zivotu kad je ''kuja''?? :? ''budi uvijek namazana, puna obaveza, ako ih i nemas - izmisli ih, sto manje pokazuj da ti je stalo, nikad ne placi pred njim, nikad ne zovi prva pa cak i ako su iza vas godine, drugim rijecima : uvijek budi okruzena ''velom misticnosti'' i gledat ce u tebe ko u Boga! cijenit ce te, paziti, maziti, biti lud za tobom...
ja tete lude...pomislih.. :-?
pa ja sad vas pitam : da li ste ikad, a narocito vi cure u vezi ''glumile''il ste jednostavno takve, kao sto sam gore navela?! mislite li i vi da ''kuje''bolje prodju u vezama i braku, a da one cure, zene koje pokazu ranjivost i slabost prema voljenom muskarcu najcesce zavrse slomljenog srca?
jel ova moja teta u pravu? :-D :-?
mora da je neko dobro naljutio :lol:
Jedino sto mislim da je istina da se zena ne smije nikad opustiti. Iako tvrde kako nas vole i kad se udebljamo, i bez sminke, i bez frizure ja mislim da im je draze kada uvijek pazis na to
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by mIRCerka »

Moja tetka se nikad udavala nije. Imala je istu tu pricu i isti taj stav.
Fala ziviJo.
:run:
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#16 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

Nikada nisam glumila,takva sam kakva sam ali ipak mislim da je malo bolje ne servirati osjecanja do krajnje granice jer uvjek na kraju ostanes slomljenog srca
User avatar
savrseni krug
Posts: 576
Joined: 17/03/2008 17:12
Location: tamo gdje vise nema razuma

#17 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by savrseni krug »

aida05 wrote:Nikada nisam glumila,takva sam kakva sam ali ipak mislim da je malo bolje ne servirati osjecanja do krajnje granice jer uvjek na kraju ostanes slomljenog srca
najbolje je nabavit par macaka i onda si osigurao i srce i osjecaje :D :D
ili mocnu plazmu ili eto makar lcd :run:
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#18 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Šeherzada »

savrseni krug wrote:
aida05 wrote:Nikada nisam glumila,takva sam kakva sam ali ipak mislim da je malo bolje ne servirati osjecanja do krajnje granice jer uvjek na kraju ostanes slomljenog srca
najbolje je nabavit par macaka i onda si osigurao i srce i osjecaje :D :D
ili mocnu plazmu ili eto makar lcd :run:
Jest u pravu si!Najbolje je rjesenje macka.Od Macaka nikakve fajde :D
User avatar
Eleonora
Posts: 1318
Joined: 06/04/2008 14:05

#19 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by Eleonora »

.
Last edited by Eleonora on 27/05/2011 16:34, edited 1 time in total.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by mIRCerka »

savrseni krug wrote:
aida05 wrote:Nikada nisam glumila,takva sam kakva sam ali ipak mislim da je malo bolje ne servirati osjecanja do krajnje granice jer uvjek na kraju ostanes slomljenog srca
najbolje je nabavit par macaka i onda si osigurao i srce i osjecaje :D :D
ili mocnu plazmu ili eto makar lcd :run:
Dabogda ti se pacovi nakotili pa ces onda kukati DAJTE MI MACKU...
ja stignem i dragog i macke ...voliti...
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#21 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by scorpion7 »

Irm@ wrote:imam ja tetku koja se tri puta udavala... i isto toliko razvodila... iz prva dva braka ima sina koji je sad vec svoj covjek... i kcerku koja je tinejdzerka... ona meni od malena trubi kak se ne trebam udavati prije 30... kak muskarce treba samo iskoristavati... ona sada zivi s kcerkom u Njemackoj, gdje je priznati pisac i psiholog... ima kucu san snova... auto.. novce... i vjerujte mi da kad sam bila kod nje u posjeti... jednu noc smo izasli van ja s nekim prijateljima u klub ona sa svojim prijateljima negdje... vracam se ja kasno kuci... i kontam da je ne probudim... kad ono uzdasi u 16 iz spavace... nekoga je iskoristila... ima 10 godina vishe od moje mame a izgleda sto bi rekli kao avion :-D
i onda vi skontajte... sta se meni vrti po glavi :D :-D
Gdje u njemackoj :D:D:D:D:D....Elem sa moje muske strane gledajuci kad je djevojka sto bi rekao ovaj naziv "kucka" onda se prema njoj tako i treba ponasati....kad je djevojka iskrena onda nije covjek toliki konj da je namjerno gazi....
A sad sto se tice tetke,mislim ja je podrzavam u punom smislu te rijeci :D:D:D....
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#22 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by patrius »

Iskreno,brate,pa makar bila kucka 8-)
User avatar
SsTtEeLlAa
Posts: 4932
Joined: 13/10/2007 16:30
Location: Tu negdje ....

#23 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by SsTtEeLlAa »

scorpion7 wrote:kad je djevojka iskrena onda nije covjek toliki konj da je namjerno gazi.....
Problem i jeste upravo u tome sto su 90% muskaraca kako ti rece Konji
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#24 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by anais_nin »

SsTtEeLlAa wrote:
scorpion7 wrote:kad je djevojka iskrena onda nije covjek toliki konj da je namjerno gazi.....
Problem i jeste upravo u tome sto su 90% muskaraca kako ti rece Konji
ali konji su zaista divne zivotinje :D zasto se taj termin koristi kao uvreda? :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#25 Re: Igraj iskreno il budi kucka?!

Post by ljubav_aha »

patrius wrote:Iskreno,brate,pa makar bila kucka 8-)
iskrena kucka,yey ;-)
Post Reply