Igoru Kristiću potonule sve lađe?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

dijaliza
Posts: 301
Joined: 15/11/2006 14:12

#1 Igoru Kristiću potonule sve lađe?

Post by dijaliza »

30.1.2008.


Igoru Kristiću potonule sve lađe?



Već je postalo tradicija slušati bisere bh sportskih komentatora, posebice kada nastupaju reprezentativne selekcije, jer tada se Kristić i ostali još više užive, pa pod emocijama izvaljuju raznorazne bisere.



TOKIO - Gledati nogometne TV prijenose na BHT 1 uistinu je prava divota ukoliko ih radi izvjesni Igor Kristić, premda previše nezaostaju ni Kristićeve kolege. Izuzetak nije bio ni susret Japan - Bosna i Hercegovina, jer su se Kristićevi "biseri" redali kao na tekućoj vrpci.

Evo nekih bisera:

"Staniša Nikolić je kod lopte. To je novo pojačanje Zrinjskoga" - reče Kristić za igrača koji već par sezona nosi dres mostarskih "plemića".

"Štilić, Štilić, kakva lopta Štilića..." - hvalio je Kristić ovog igrača tijekom prvog poluvremena, a koji nije ni bio u početnom sastavu, jer je tek u završnici utakmice zaigrao.

"Naši uistinu djeluju svježe iako je put u Japan dosta dalek. Ima se voziti trinaest sati" - konstatirao je Kristić poslije uvodnih 20-tak minuta utakmice, pohvalio svježinu, premda će kraj utakmice pokazati kako je možda baš zbog nedovoljne svježine doživljen jedan tako uvjerljiv poraz od Japanaca.

"Dobar za sada rezultat naše reprezentacije koju mahom čine igrači Premijerlige BIH s izuzetkom Hasagića, Spahića, Vladavića, Hrgovića, Damjanovića i Merzića" - izvali Kristić nakon nekih 35 minuta utakmice.

Mahom domaći, a od njih 11 u početnoj postavi čak šestorica koji svoj kruh zarađuju igrajući za klubove izvan bh granica!

"Evo Osima. Ivica Osim sigurno navija za našu reprezentaciju iako ima simpatije prema Japancima".

"Možda je trebalo napasti, izvršiti pritisak, ali nisu uspjeli izabranici Mehe Kodre protiv reprezentacije izlazećeg Sunca".

I naposlijetku završni komentar maestra Kristića.

"Vrlo tipično za našu reprezentaciju. Kad primimo prvi gol potonu nam sve lađe. Primimo još jedan, još jedan, još jedan i tako redom".

Bravisimo majstore.


30.1.2008.
/ Pincom.info
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#2

Post by sulesavic »

Pravo da ka¾em - i utakmica i komentatori i besposlièari koji analiziraju komentatore koji ne mogu pitu od govana da naprave - ko zna koji put viðeno...
User avatar
Truba
Posts: 81758
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3

Post by Truba »

:D


lađe su davno potonule
ulpinian
Posts: 482
Joined: 21/09/2007 23:45

#4

Post by ulpinian »

Ovaj Kristić je ekstra komentator... Evo poslušajte majstora na djelu :)

http://youtube.com/watch?v=tmcHLFPffKw
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#5

Post by sulesavic »

ulpinian wrote:Ovaj Kristiæ je ekstra komentator... Evo poslu¹ajte majstora na djelu :)

http://youtube.com/watch?v=tmcHLFPffKw
Prema tome - Pincom, STFU!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6

Post by DaysleepeR »

ulpinian wrote:Ovaj Kristić je ekstra komentator... Evo poslušajte majstora na djelu :)

http://youtube.com/watch?v=tmcHLFPffKw
na ovoj tekmi je kristic izjavio onu " ne vjeruj dancima ni kad darove nose "
miop
Posts: 1130
Joined: 13/10/2005 12:50

#7

Post by miop »

Ma svi nasi komentatori su mila majka za srbijanske komentatore na Eurosportu. Jednostavno receno - katastrofa. Narocito komentari utakmica.

UZAS. :x :x
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#8

Post by cyprus »

Pa ove izjave (osim za Štilića) i nisu toliko katastrofalne, mislim ne nadmašuju uobičajene gluposti komentatora naše države i ovog prostora generalno.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#9

Post by sulesavic »

Zbog ©tiliæa nekakvog èovjeka prozivati je, po meni, vrlo glupo...
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#10

Post by Comrad »

Daleko od toga da branim Kristica i ove nase komentatore, ali ovo mi izgleda kao da su na silu izvucene neke provale. Ne vidim neke velike bisere ovdje. :roll:
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#11

Post by in33sa »

Kristicu ne treba provala, on je provala sam po sebi... neartikulirani glas, i tome slicno...

Ako bh sportsko novinarstvo ostaje na Kristicu i onom Bilicu, jao ti ga nama... ali jebiga, babo pogur`o... onaj Bilic ne da je komican, on je iritantno odvratan... lik mijesa imena, dogadjaje, tok komentara mu je nepovezan, kao da je pijan ili drogiran... Balic daje loptu do Balica... a stra tek reci za njegov hrvatski na silu... postovani gledaoci, ovaj, stovani gledatelji...



:-)
User avatar
limun_
Posts: 113
Joined: 25/09/2007 03:19

#12

Post by limun_ »

Velid spaho je ubjedljivo najgori komenator. pocevsi od pizdavog glasa, pa nadalje. mozda mu nekad temu posvetim. zbog njega sam kupio mp3, da se ne izlazem opasnom zracenju idiotarijama, u momentu njegovih prenosa...

nekad sam s rajom vodio biljeznicu, njegovih i keminih provala...ne slusam ga vec 2-3 god... tuzno je to, ali moro sam, inace bi me pritisak pokosio
jbg slualice i muzika ( najgore mi je kad je dobra tekma LP-a, sluso bi je, ali fakat ne mogu zbog njega :x )
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#13

Post by cico x »

a i pin.com jedva ceka kako ce nas oblatiti,ccc
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#14

Post by radeljas »

limun_ wrote:nekad sam s rajom vodio biljeznicu, njegovih i keminih provala...
ja sam prije dvije-tri godine na samo jednoj tekmi zapisao jedno 30 provala keme ahmetovica. koje su to nebuloze bile, moram potraziti, pa ako nadjem ispisacu to sve.
GoschaUkuchi
Posts: 220
Joined: 24/06/2006 16:55

#15

Post by GoschaUkuchi »

Gori su i od Saše Vugdalića!!!
Jedan od onih srbijanskih komentatora je prije dva dana (ne znam koja je tekma bila) nesto zvakao i prenosio!!!

"Anonimne sudije", a zna brojeve pasoša svih afrikanera :shock:
milslim....
miop wrote:Ma svi nasi komentatori su mila majka za srbijanske komentatore na Eurosportu. Jednostavno receno - katastrofa. Narocito komentari utakmica.

UZAS. :x :x
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#16

Post by bice_bice »

Danijel Ivankovic Live vam je ovo.. taj covjek sto se zna izofirat, rijetko ko uspije..

nekad kad ga ponese hrvatsvo zna napisati toliko jeftin i uvrijedljiv clanak, da se covjek duzan osjeca napisat pismo redakciji na sto oni odgovaraju:

u pravu ste. clanak je bio uvredljivog sadrzaja za korisnike, on je izbrisan.

u svakom bh mediju ima nebuloza, bez daljnjeg, ali sto je pincom biser, halal im vjera..
zoka554
Posts: 15
Joined: 20/01/2008 15:40

#17

Post by zoka554 »

bice_bice wrote:Danijel Ivankovic Live vam je ovo.. taj covjek sto se zna izofirat, rijetko ko uspije..

nekad kad ga ponese hrvatsvo zna napisati toliko jeftin i uvrijedljiv clanak, da se covjek duzan osjeca napisat pismo redakciji na sto oni odgovaraju:

u pravu ste. clanak je bio uvredljivog sadrzaja za korisnike, on je izbrisan.

u svakom bh mediju ima nebuloza, bez daljnjeg, ali sto je pincom biser, halal im vjera..
Samo zato što Pincom nije u vlasništvu Avaza komentar je bezobrazan. Jadno...
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#18

Post by in33sa »

Ma da, mi nemamo usi, pa nas Pincom laze i provaljuje...

sve je to zavera ustasko-vatikanska :-)
hatorio_hanzo
Posts: 191
Joined: 02/10/2006 10:36

#19

Post by hatorio_hanzo »

sjetih se velida spahe i njehove izjave prije nekoliko godina


ovaj silic PLAHO dobro igra

:lol: :lol:
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#20

Post by Borej »

o komentatorima je sve receno.....
ali meni je neprevazidjen kemo i njegovi pokusaji smisleni recenica :D to konstano radi, pa na pola recenice ne zna sta je htio reci ali odavno se ne nerviram se oko toga
onaj na hayatu "u ovim trenucima..." aut, precka....
jednom sam brojao i covjek je za 90 minuta uspio 60 puta reci "u ovim trenucima..."
a tek onaj na hayatu sto vodi sport i rezlulatati u kosarci seset sest osmedes pet...itd....
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#21

Post by cyprus »

Nego kad neko spomenu ono na Eurosportu, od prije par dana evo jedne provale, al ne od one dvojice o kojime se najviše priča, nego od onog "normalnijeg" lika.

Naime, u utakmici Obala Slonovače-Benin (nisam 100% siguran da je ta utakmica) pri rezultatu 4-0 za Obalu Slonovače, uslijedila je 100%-tna prilika za Obalu Slonovače, međutim golman je krznuo loptu i ona je otišla tih poredstativne, no nekako se čudno odbila od onu šipku što drži mrežu gola i zakoprcala se u mreži sa stražnje strane gola (treba li napomenut da se ipak dalo vidjet da ovo nije bio gol i da je lopta otišla pored gola). No, komentator se stade derat 5-0 5-0 i poče hvalit tog igrača koji je "postigao" ovaj gol, a tamo ljudi uveliko izvode korner, ali ništa on ne konta i dalje mu je 5-0, ali je i nastavio da komentariše izvođenje kornera :? . I bukvalno nakon 3 ili 4 minute on javlja: izgleda da je ipak poništen gol Obale Slonovače :lol: :lol: .

Znam da nije tema, al moro sam negdje ovo napisat, a nije mi se dala otvarat tema samo zbog ovog :D .

Ipak Igor Kristić nije još vako nešto provalio :D .
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#22

Post by bice_bice »

zoka554 wrote:
bice_bice wrote:Danijel Ivankovic Live vam je ovo.. taj covjek sto se zna izofirat, rijetko ko uspije..

nekad kad ga ponese hrvatsvo zna napisati toliko jeftin i uvrijedljiv clanak, da se covjek duzan osjeca napisat pismo redakciji na sto oni odgovaraju:

u pravu ste. clanak je bio uvredljivog sadrzaja za korisnike, on je izbrisan.

u svakom bh mediju ima nebuloza, bez daljnjeg, ali sto je pincom biser, halal im vjera..
Samo zato što Pincom nije u vlasništvu Avaza komentar je bezobrazan. Jadno...
draga zoko

budi ljubazna pa mi reci gdje sam spomenuo vlasnistvo i bezobrazluk? da li smatras da je Ivankovic profesionalan novinar? nisu li portali i njeni novinari odraz jedne drzave i njenih nacija? do duse, o ukusima se ne raspravlja al sam siguran da imas svoje misljenje..

btw, onako usput, ja za sebe tvrdim da sam jedan od protivnika Radoncica i kompanije... s moje strane zasluzuje bojkot a i to im je previse! on nas Bosance i Hercegovce voli isto koliko i Milorad drzavu srbiju.. samo to nema nista sa temom niti sa mojim komentarom, nema potrebe za bijesom!

pozdrav i u zdravlju!
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#23

Post by Neelix »

Comrad wrote:Daleko od toga da branim Kristica i ove nase komentatore, ali ovo mi izgleda kao da su na silu izvucene neke provale. Ne vidim neke velike bisere ovdje. :roll:
vala bas, slazem se :roll:
zoka554
Posts: 15
Joined: 20/01/2008 15:40

#24

Post by zoka554 »

Odličan komentator, pametan, obrazovan, inteligentan, mudar i komentar pojedinih portala koji se ne slažu sa time je u najmanju ruku problematičan, i nadležne strukture bi trebale istražiti da li je portal koji objavljuje ovakve komentare o našem dragom Kristiću pro bosanski orijentiran.
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#25

Post by bos »

Ide danas sansa za Hanover, 1 na 1 covjek s golmanom HSV-a, brani golman lopta se odbija ispred igraca Hanovera a ovaj se oklizne i promasi loptu...

...Kemo gazda tek nakon 3. ponavljanja te situacije onako lezerno spomene..."Bila je to izgledna sansa za goste"

:D
Post Reply