Idemo pred skupštinu!

Post Reply
Larci
Posts: 231
Joined: 15/09/2004 16:24

#51

Post by Larci »

Stolac92 wrote:Dogovorili smo se da slogan bude DOSTA! Zar ne?

Idemo na plato ispred skupštine!
DOGOVORENO......

Slogan je izabran i hajmo sada svi na sirenje ovoga na druge stranice i forume.

Link na ovu temu i nas slogan "DOSTA"
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#52

Post by vodolija_33 »

Iskreno, mislila sam da će biti više zainteresiranih forumaša, obzirom da svi nešto viču na vlast i protiv vlasti i otvaraju koje-kakve teme a ovo bi im mogla biti šansa da izraze otpor i neslaganje sa aktualnom politikom.....

Ma vjerovatno, pos'o pritisn'o :roll:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#53

Post by uvjek dobar gost »

vodolija_33 wrote:Iskreno, mislila sam da će biti više zainteresiranih forumaša, obzirom da svi nešto viču na vlast i protiv vlasti i otvaraju koje-kakve teme a ovo bi im mogla biti šansa da izraze otpor i neslaganje sa aktualnom politikom.....

Ma vjerovatno, pos'o pritisn'o :roll:
kolicina ljudi u pocetku nas ne smije pokolebati... ljudima treba jedno kolektivno budjenje..kolektivno poljevanje hladnom vodom kako bi se probudili i vidjeli gdje su i sta su postali...


P.S ja odo na pauzu pa se pisemo malo kasnije..

Pozdrav domovini.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#54

Post by Murat Sabanovic »

neka izadje ko god moze 20 minuta nece ga nista kostati.......
nazalost ne mogu biti na platou ,jer sam iz dijaspore...
zao mi je pravo sto nemogu doci zbog poslovnih obaveza do sarajeva,ali prvom prilikom koja mi se ukaze- dolazim ....dolazim da skinemo gamad sa stolice....
viva revolucia!!!!!
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#55

Post by stella_k »

Vidimo se veceras u 18:00??
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#56

Post by stella_k »

Murat Sabanovic wrote:neka izadje ko god moze 20 minuta nece ga nista kostati.......
nazalost ne mogu biti na platou ,jer sam iz dijaspore...
zao mi je pravo sto nemogu doci zbog poslovnih obaveza do sarajeva,ali prvom prilikom koja mi se ukaze- dolazim ....dolazim da skinemo gamad sa stolice....
viva revolucia!!!!!
A mi te cekamo, jer zajedno smo jaci!! 8-)
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#57

Post by Murat Sabanovic »

stella_k wrote:
Murat Sabanovic wrote:neka izadje ko god moze 20 minuta nece ga nista kostati.......
nazalost ne mogu biti na platou ,jer sam iz dijaspore...
zao mi je pravo sto nemogu doci zbog poslovnih obaveza do sarajeva,ali prvom prilikom koja mi se ukaze- dolazim ....dolazim da skinemo gamad sa stolice....
viva revolucia!!!!!
A mi te cekamo, jer zajedno smo jaci!! 8-)
februar ili mart cemo vidjeti
viva revolucia
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#58

Post by uvjek dobar gost »

Murat Sabanovic wrote:neka izadje ko god moze 20 minuta nece ga nista kostati.......
nazalost ne mogu biti na platou ,jer sam iz dijaspore...
zao mi je pravo sto nemogu doci zbog poslovnih obaveza do sarajeva,ali prvom prilikom koja mi se ukaze- dolazim ....dolazim da skinemo gamad sa stolice....
viva revolucia!!!!!
Murate ukoliko vi u dijaspori imate neko udruzenje gradjana ili slicnu neku organizaciju... predoci ljudima nasu ideju, prenesi im nas glas...dijaspora nama moze pomoci puno... jer zapamtite mi se borimo ili ce mo se boriti i u vase ime......jer vi ste otjerani iz ove zemlje jer se niste uklapali u talove i planove ovdasnjih mocnika.....

Pozdrav domovini...
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#59

Post by tigris »

vodolija_33 wrote:Iskreno, mislila sam da će biti više zainteresiranih forumaša, obzirom da svi nešto viču na vlast i protiv vlasti i otvaraju koje-kakve teme a ovo bi im mogla biti šansa da izraze otpor i neslaganje sa aktualnom politikom.....

Ma vjerovatno, pos'o pritisn'o :roll:
vodolijice nemojmo pesimizma :) vidis, ja nisam zainteresovana za politiku slabo je citam na forumu itd znaci onako sam neodredjena a ipak eto ovo me je povuklo i iako nemam ideja i nekih prijedloga imam namjeru dolaziti na taj plato .........ako nista jedan vise ce mozda znaciti nesto :-) :-)
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#60

Post by Vingo »

Mozete nam finansijski pomoc za kampanju kad bude trebalo....
Larci
Posts: 231
Joined: 15/09/2004 16:24

#61

Post by Larci »

uvjek dobar gost wrote:
Murat Sabanovic wrote:neka izadje ko god moze 20 minuta nece ga nista kostati.......
nazalost ne mogu biti na platou ,jer sam iz dijaspore...
zao mi je pravo sto nemogu doci zbog poslovnih obaveza do sarajeva,ali prvom prilikom koja mi se ukaze- dolazim ....dolazim da skinemo gamad sa stolice....
viva revolucia!!!!!
Murate ukoliko vi u dijaspori imate neko udruzenje gradjana ili slicnu neku organizaciju... predoci ljudima nasu ideju, prenesi im nas glas...dijaspora nama moze pomoci puno... jer zapamtite mi se borimo ili ce mo se boriti i u vase ime......jer vi ste otjerani iz ove zemlje jer se niste uklapali u talove i planove ovdasnjih mocnika.....

Pozdrav domovini...

POZDRAV DOMOVINI!!!!
ima mnogo udruzenja... ali "BLJAK" su... svi su nacionalisticko/politicki osnovani tako da bjezimo od njih.. ali ima i drugih nacina da se u ovome pomogne...
Vec sam ovo prosirio na nekoliko stranica i foruma... poslao mail svim prijateljima... potporu odavde imate.... i sto je najvaznije SAD SE NESMIJEMO DJELITI ko je dole a ko u dijaspori... svima su nam jedna te ista djubrat zivot zasrala...
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#62

Post by Murat Sabanovic »

uvjek dobar gost wrote:
Murat Sabanovic wrote:neka izadje ko god moze 20 minuta nece ga nista kostati.......
nazalost ne mogu biti na platou ,jer sam iz dijaspore...
zao mi je pravo sto nemogu doci zbog poslovnih obaveza do sarajeva,ali prvom prilikom koja mi se ukaze- dolazim ....dolazim da skinemo gamad sa stolice....
viva revolucia!!!!!
Murate ukoliko vi u dijaspori imate neko udruzenje gradjana ili slicnu neku organizaciju... predoci ljudima nasu ideju, prenesi im nas glas...dijaspora nama moze pomoci puno... jer zapamtite mi se borimo ili ce mo se boriti i u vase ime......jer vi ste otjerani iz ove zemlje jer se niste uklapali u talove i planove ovdasnjih mocnika.....

Pozdrav domovini...
jarane,u parizu zivotarim evo vec sestu godinu....
ali pricat cu ,sirit cu vijest da se sprema revolucija...
i ako su ovdje uglavnom raja orijntisani pro sda..govorit cu ubijedjivat cu ih.....

viva revolucia!!!!!
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#63

Post by dexcox »

ma kakva revolucija crna i protesti eto vam izbori pa glasajte sljedece godine

pa fino svi za svoje i opala!!!
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#64

Post by Vingo »

Sljedeci! :zzzz:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#65

Post by Murat Sabanovic »

mislim da bi bilo pravo stupiti u kontakt sa bh fanaticosima
i oni misle isto sto i mi

viva revolucia!!!!!
_galaksija
Posts: 451
Joined: 22/09/2005 10:35

#66

Post by _galaksija »

Vingo wrote:Sljedeci! :zzzz:
:lol:
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#67

Post by da pamtis »

Image
Larci
Posts: 231
Joined: 15/09/2004 16:24

#68

Post by Larci »

_galaksija wrote:
Vingo wrote:Sljedeci! :zzzz:
:lol:
lollll :lol: :lol: :lol:
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#69

Post by valterbranisarajevo »

Hmmm

Ove u sustini plemenite parole (ukinite entitete, kantone i sl.) su na zalost postale obicne floskule jer koriste i nacionalne stranke za homogenizaciju svojih biraca.

Dok bi recimo letak sa zahtijevima tipa:

Polozite nam racune o tome ko je ukrao 8 milijardi upucenih narodu BiH

Donesite Zakon o oduzimanju nelegalno stecene imovine.

Smijenite nesposobne i podmicene sudije i strpajte one koji su nas opljackali u zatvor.

bio mnogo konkretniji..

Ekonomsko propadanje ove drzave je isto toliko bitno kao i politicko, ali na zalost ovaj aspekt se u glavnom gura pod tepih.

Ako se ne promijeni ekonomska situacija u drzavi onda nam je djaba drzava bez entiteta i kantona jer u njoj nece imati ko ziviti.

Mada bi najbolje bilo napraviti neku akciju pred izbore i educirati narod u potrebu glasanja, jer ipak je to najbezbolniji i najefikasniji nacin da se ostvare ciljevi.
daredevil
Posts: 179
Joined: 17/01/2005 15:12

#70

Post by daredevil »

1. DA SE NOGIRA EKREM IZ KUHINJE
2. DA TE PROCIJE MESA BUDU MALO VECE
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
daredevil
Posts: 179
Joined: 17/01/2005 15:12

#71

Post by daredevil »

Sada bez zahebancije dolazim i ja da im mater hebemo
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#72

Post by Vingo »

A taman je ja mislila heb...tebi
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#73

Post by stella_k »

daredevil wrote:Sada bez zahebancije dolazim i ja da im mater hebemo
Welcome!!! :-D
Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#74

Post by Stolac92 »

Valtere, kod nas nije demokratija na vlasti nego lopovluk. Za koga da glasamo kad su svi u istoj kaci. Ovaj pokret će iznjedriti političku opciju koja će izaći na izbore i dobiti ih, pa će vlas konačno početi raditi za narod a ne narod za njih.

Što se tiče tvojih zahtjeva imaš pravo. Sve je to u istom košu i sve treba zajedno riješiti. Moramo vjerovati da se može promijeniti trenutna neuređenost države. Pa i obični čovjek u RS mora jesti, a i njemu je mrak pred očima i nema drugih opcija osim zličinaca, lopova i lažova. I oni će se probuditi ako vide alternativu njihovom i našem zatvoru.

Idemo na plato ispred skupštine!
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#75

Post by vodolija_33 »

dexcox wrote:ma kakva revolucija crna i protesti eto vam izbori pa glasajte sljedece godine

pa fino svi za svoje i opala!!!
u tome i jest problem, nemam za koga da glasam, "moji" su izumrli :P

nego ne zafrkavaj i pridruži nam se

Image

DOSTA JE!!!
Post Reply