Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#5201 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Sociolog »

Obisao sam hrvatsku obalu uzduz i poprijeklo ne mozes naci nasih proizvoda za lijeka, jos na obali kad je sezona.
Nema cak ni Bimal ulja koje je jeftinije ugostiteljsku.

Jedino sam vidjao onu srbijansku plazmu.

Zato nasi kompleksasi samo nosaju one boce Jane.

Glup smo narod samo tako, marcafa iz Kiseljaka vlasnici Hdz podrsku daju donacije.

Nadam se da ce se promijeniti u docnije vrijeme.
Sjecam se kampanja jos 2006..slabo se sta nazalost promijenilo mada polako dolazi raji u uši i postaju svjesniji samo moramo viśe marketing povećati.

P.s.eto provjeriti kome je davao donacije iz Kraš čokolada.
Sve ijedna opština gdje su Hdz načelnici.
Pametnom išaret dovoljan
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#5202 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Loki2k9 »

Sociolog wrote: 14/07/2021 15:03 Obisao sam hrvatsku obalu uzduz i poprijeklo ne mozes naci nasih proizvoda za lijeka, jos na obali kad je sezona.
Nema cak ni Bimal ulja koje je jeftinije ugostiteljsku.

Jedino sam vidjao onu srbijansku plazmu.

Zato nasi kompleksasi samo nosaju one boce Jane.

Glup smo narod samo tako, marcafa iz Kiseljaka vlasnici Hdz podrsku daju donacije.

Nadam se da ce se promijeniti u docnije vrijeme.
Sjecam se kampanja jos 2006..slabo se sta nazalost promijenilo mada polako dolazi raji u uši i postaju svjesniji samo moramo viśe marketing povećati.

P.s.eto provjeriti kome je davao donacije iz Kraš čokolada.
Sve ijedna opština gdje su Hdz načelnici.
Pametnom išaret dovoljan
FGR-ovci se strasiraju kad ovako pisemo, sto ide u prilog kamenjarcima. Jer Bosnjaci koji kazu kupujte domace su nacionalisti, ali domaci Hrvati kada kazu necemo bosnjacko vec hrvatsko su lokal patriote i to mogu legitimno i legalno reci. FGR to tako poima i jos uvijek ima utjecaj u medijima. To su ljudi 40 i vise godine, pa se nadam da ce mladje generacije za 10, 20 godina gledati drugacije na ove stvari.
Hakiz
Posts: 40407
Joined: 30/07/2015 20:01

#5203 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Hakiz »

Sociolog wrote: 14/07/2021 15:03 Obisao sam hrvatsku obalu uzduz i poprijeklo ne mozes naci nasih proizvoda za lijeka, jos na obali kad je sezona.
Nema cak ni Bimal ulja koje je jeftinije ugostiteljsku.

Jedino sam vidjao onu srbijansku plazmu.

Zato nasi kompleksasi samo nosaju one boce Jane.

Glup smo narod samo tako, marcafa iz Kiseljaka vlasnici Hdz podrsku daju donacije.

Nadam se da ce se promijeniti u docnije vrijeme.
Sjecam se kampanja jos 2006..slabo se sta nazalost promijenilo mada polako dolazi raji u uši i postaju svjesniji samo moramo viśe marketing povećati.

P.s.eto provjeriti kome je davao donacije iz Kraš čokolada.
Sve ijedna opština gdje su Hdz načelnici.
Pametnom išaret dovoljan
Nije to tako jednostavno. Jesi li pio espresso napravljen od Vispak kafe? Ja jesam. Gastali kao obavezna oprema sa tom kafom.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13608
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#5204 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by JohnnyS »

Nisu ni hrvatske kave bolje, ja zaobilazim Franck u širokom luku. Mosa Lavazza :D
Hakiz
Posts: 40407
Joined: 30/07/2015 20:01

#5205 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Hakiz »

JohnnyS wrote: 14/07/2021 16:08 Nisu ni hrvatske kave bolje, ja zaobilazim Franck u širokom luku. Mosa Lavazza :D
Pa, Franck može biti i dobra, ali ako mogu birati Illy, Lavazza, pa i neke Julius Meinl.
User avatar
parappa
Posts: 3302
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#5206 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by parappa »

Hakiz wrote: 14/07/2021 16:13
JohnnyS wrote: 14/07/2021 16:08 Nisu ni hrvatske kave bolje, ja zaobilazim Franck u širokom luku. Mosa Lavazza :D
Pa, Franck može biti i dobra, ali ako mogu birati Illy, Lavazza, pa i neke Julius Meinl.
naj bolja kafa... Illy pa par praznih mijesta pa onda druge
sto se tice kafa iz ex yu mi je franck isto dobra.
belfy
Posts: 7665
Joined: 06/08/2007 09:00

#5207 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by belfy »

Hakiz wrote: 14/07/2021 02:51
Sociolog wrote: 14/07/2021 01:06 Ma kompleksas Better man , nadmen sve nesto s visine.
Nek ide u Englesku pa tamo ima craft mali milion na izvolite i da nam ne pametuje na forumu.
Dobar je Better man, nije zloban, a možda stvarno vjeruje da može prepoznati.
pa, zapravo je i najgore ako misli da moze. zato i rekoh da bi volio to provjeriti. ne smatram ga zlobnim. smatram ga snobom i to losim.
Hakiz
Posts: 40407
Joined: 30/07/2015 20:01

#5208 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Hakiz »

Pustite čovjeka, šta vam je?
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#5209 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by stubrijez »

...sve zavisi kako ko gleda po meni su ovi patrioti sto su ovde ostali ovi sto im drzava valja raznoi uhljebi, porobdzije kojekakvi apartcici i bajraktari ili najobicniji glupani. Placanjem poreza i kupovinom domaceg skuplje stetim sebi visestruko tako da sam sa gazdom dogovorio da mi podigne satnicu i odjavi me na biro. Radim na crno, kupujem strano jer je bolje i jeftinije osim nekih beznacajnih stvari, racun ne trazim nek ljudi sebi utaje sta manje ce ostati ovim vucinama sto zderu bijeli hljeb decenijama. Internet i telefon sam davno batalio sa BH Telecomom nisam im dao ni da mi kopaju po dvoristu, da mogu i struju i vodu bih kupovo iz inostranstva toliko mi je draga ova moja drzava. Ljubav mora biti obostrana...
Last edited by stubrijez on 15/07/2021 12:42, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40718
Joined: 29/06/2011 23:39

#5211 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by dječak sa šibicama »

Jana se crpi u Lasinji, pored Kupe, imaju postrojenja crpe je sa dubine i preradjuju odnosno filtriraju.

Svaka ta flasirana voda je obicna voda, nije carobna, samo sto je njena PH vrijednost i kolicine stetnih tvari daleko manje ili kvalitetnije neko kod cemosvace, cesmovaca je cesto nepitka recimo u donjem Podrinju tamo Semberija i taj dio, niko ne pije vodu sa cesme jer je bljutava. Slicnu sam vodu probao u Osijeku, bukvalno je bljutava skoro pa zabokrecina, to je Drava i ona je uzasnog kvaliteta. To normalan covjek ne moze piti, zato stancaju flasiranu.
Sarajevska je pitka, samo je tvrda voda, puna kamenca, neces dobiti kamen na bobregu od vode nego od hrane ili genetski, ali poboljsace bolest. Kako na bubregu tako na zuci, moze poboljsati stvaranje kamenja i pijeska.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5212 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by sumirprimus »

sa tih dubina voda nema potrebe da se filtrira, rade se analize vode, ukoliko je ispravna, recimo kod nas zna imati prevelike vrijednosti recimo mangana, cisternama se vuce u pogone i flasira.
sa tih vecih dubina nista cisce i sigurinije popit necete.
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#5213 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Novak20 »

Kako ide bojkot ? :D

https://www.faktor.ba/vijest/bosanaca-i ... 020/132408
Bosanaca i Hercegovaca dva i po puta više u Makarskoj nego 2020.
User avatar
holowey
Posts: 8430
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#5214 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by holowey »

Novak20 wrote: 22/07/2021 10:46 Kako ide bojkot ? :D

https://www.faktor.ba/vijest/bosanaca-i ... 020/132408
Bosanaca i Hercegovaca dva i po puta više u Makarskoj nego 2020.
e jeste i 2020. za poredjenje... 2020. ih bilo dvoje a sada pet...sto ne porede sa 2018. ili 2019., tj pretpandemijskim godinama?
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#5215 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 22/07/2021 10:46 Kako ide bojkot ? :D

https://www.faktor.ba/vijest/bosanaca-i ... 020/132408
Bosanaca i Hercegovaca dva i po puta više u Makarskoj nego 2020.
Selam, nikad bolje!
Poruka ugostitelja s Makarske rivijere: Vratite nam goste iz BiH, eto vam Česi, Poljaci i svi ostali

Iznajmljivačica apartmana nam kaže da je njima svejedno ko im je u objektu, ali ističe: “Prije par dana došli su nam momak i djevojka iz Poljske. Kada smo im dali ključeve oni su dobrih pola sata iznosili hranu i piće. I odu na kupanje, a u apartmanu ostave klimu da hladi zidove. Naši gosti su naši gosti i žao nam je što su ih mjere odvratile od Makarske rivijere”.

Djelatnica i vlasnica malog kioska za prodaju hrane kaže: “Nekada smo pjenili ako gosti iz BiH za marendu ponesu paštetu i narezak, a sada ovi gosti iz istočne Europe sa sobom donose sve. Bez gostiju iz BiH nema ni posla, ali ni zdrave i vesele atmosfere”.

I dok se za gostima iz BiH žali na Makarskoj rivijeri oni su ovo ljeto pootražili druge destinacije. Uglavnom Crnu Goru, ali i Grčki i Albaniju...

https://hercegovina.in/poruka-ugostitel ... EE8jIeEI8U
Hakiz
Posts: 40407
Joined: 30/07/2015 20:01

#5216 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Hakiz »

BHCluster wrote: 22/07/2021 11:16
Novak20 wrote: 22/07/2021 10:46 Kako ide bojkot ? :D

https://www.faktor.ba/vijest/bosanaca-i ... 020/132408

Selam, nikad bolje!
Poruka ugostitelja s Makarske rivijere: Vratite nam goste iz BiH, eto vam Česi, Poljaci i svi ostali

Iznajmljivačica apartmana nam kaže da je njima svejedno ko im je u objektu, ali ističe: “Prije par dana došli su nam momak i djevojka iz Poljske. Kada smo im dali ključeve oni su dobrih pola sata iznosili hranu i piće. I odu na kupanje, a u apartmanu ostave klimu da hladi zidove. Naši gosti su naši gosti i žao nam je što su ih mjere odvratile od Makarske rivijere”.

Djelatnica i vlasnica malog kioska za prodaju hrane kaže: “Nekada smo pjenili ako gosti iz BiH za marendu ponesu paštetu i narezak, a sada ovi gosti iz istočne Europe sa sobom donose sve. Bez gostiju iz BiH nema ni posla, ali ni zdrave i vesele atmosfere”.

I dok se za gostima iz BiH žali na Makarskoj rivijeri oni su ovo ljeto pootražili druge destinacije. Uglavnom Crnu Goru, ali i Grčki i Albaniju...


https://hercegovina.in/poruka-ugostitel ... EE8jIeEI8U
Dragi Hrvati,

Nije vam korona otjerala goste iz BiH. Ljudi našli mjesta gdje su uposlenici ljubazniji, cijene niže, ponuda veća i raznovrsnija, infrastuktura bolja, itd.

Dok se ne promijenite pa se turisti iz BiH vrate, sretno vam sa Engezima, Nijemcima i ostalim bogatim turistima koji troše više od turista iz BiH.

Srdačno vas pozdravljam sa Likijske obale.

Turist iz BiH.
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#5217 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by stubrijez »

hehehe ne mogu da vjerujem iz godine u godinu ovo likovanje na situaciju u Makarskoj zbog nedostatka bosnjaka vikendasa... to je tjesenje tipa sranja u ruandi kao da sta znaci Hrvatskoj jedno mjesto na onolikoj obali, visoki turizam silne strance i milione eura koje ostave u sezoni. To sto je Hrvatskoj to uvijek malo i nedovoljno nema veze sa nama ali mi ne zelimo da vjerujemo u to jer smo fakat sve gluplji i gluplji... propade hrvatska zna se ko trosi dole biva bosnje a u prosjeku pojedu dnevno pet pasteta i paket piva po glavi turista i to sto su usput kupili u Bingu. Stvarno Hrvatska treba ozbiljno da razmisli o ovom problemu.
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#5218 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Better Man »

stubrijez wrote: 22/07/2021 16:30 hehehe ne mogu da vjerujem iz godine u godinu ovo likovanje na situaciju u Makarskoj zbog nedostatka bosnjaka vikendasa... to je tjesenje tipa sranja u ruandi kao da sta znaci Hrvatskoj jedno mjesto na onolikoj obali, visoki turizam silne strance i milione eura koje ostave u sezoni. To sto je Hrvatskoj to uvijek malo i nedovoljno nema veze sa nama ali mi ne zelimo da vjerujemo u to jer smo fakat sve gluplji i gluplji... propade hrvatska zna se ko trosi dole biva bosnje a u prosjeku pojedu dnevno pet pasteta i paket piva po glavi turista i to sto su usput kupili u Bingu. Stvarno Hrvatska treba ozbiljno da razmisli o ovom problemu.
Makarska rivijera je smiješna. Onaj ko ode ili je bio na Cubi, Arubi, Karibima i Hawaima, za njega je kompletno Hrvatsko primorje smiješno i jedan obični cirkus. Hrvati imaju more, ali sve ostalo što ide uz to je jadno i preskupo.
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#5219 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Sociolog »

Better Man wrote: 23/07/2021 13:05
stubrijez wrote: 22/07/2021 16:30 hehehe ne mogu da vjerujem iz godine u godinu ovo likovanje na situaciju u Makarskoj zbog nedostatka bosnjaka vikendasa... to je tjesenje tipa sranja u ruandi kao da sta znaci Hrvatskoj jedno mjesto na onolikoj obali, visoki turizam silne strance i milione eura koje ostave u sezoni. To sto je Hrvatskoj to uvijek malo i nedovoljno nema veze sa nama ali mi ne zelimo da vjerujemo u to jer smo fakat sve gluplji i gluplji... propade hrvatska zna se ko trosi dole biva bosnje a u prosjeku pojedu dnevno pet pasteta i paket piva po glavi turista i to sto su usput kupili u Bingu. Stvarno Hrvatska treba ozbiljno da razmisli o ovom problemu.
Makarska rivijera je smiješna. Onaj ko ode ili je bio na Cubi, Arubi, Karibima i Hawaima, za njega je kompletno Hrvatsko primorje smiješno i jedan obični cirkus. Hrvati imaju more, ali sve ostalo što ide uz to je jadno i preskupo.
Fethiye Kaş ..ukucaj mjesto Kalkan kraj Anatlije prelijepo..a cijene nize nego u Hr.a puno punoo ljubazniji nego u Hr.
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#5220 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by @mba »

stubrijez wrote: 22/07/2021 16:30 hehehe ne mogu da vjerujem iz godine u godinu ovo likovanje na situaciju u Makarskoj zbog nedostatka bosnjaka vikendasa... to je tjesenje tipa sranja u ruandi kao da sta znaci Hrvatskoj jedno mjesto na onolikoj obali, visoki turizam silne strance i milione eura koje ostave u sezoni. To sto je Hrvatskoj to uvijek malo i nedovoljno nema veze sa nama ali mi ne zelimo da vjerujemo u to jer smo fakat sve gluplji i gluplji... propade hrvatska zna se ko trosi dole biva bosnje a u prosjeku pojedu dnevno pet pasteta i paket piva po glavi turista i to sto su usput kupili u Bingu. Stvarno Hrvatska treba ozbiljno da razmisli o ovom problemu.


naravno da ne ovisi o bosanskim turistima, a sta mislis koliko bosanska dijaspora svake godine ostavlja dole, da li njih mozes porediti sa svabama sto se kupovne moci tice?
azdralovic
Posts: 4437
Joined: 29/05/2010 21:46

#5221 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by azdralovic »

Sociolog wrote: 23/07/2021 13:10
Better Man wrote: 23/07/2021 13:05

Makarska rivijera je smiješna. Onaj ko ode ili je bio na Cubi, Arubi, Karibima i Hawaima, za njega je kompletno Hrvatsko primorje smiješno i jedan obični cirkus. Hrvati imaju more, ali sve ostalo što ide uz to je jadno i preskupo.
Fethiye Kaş ..ukucaj mjesto Kalkan kraj Anatlije prelijepo..a cijene nize nego u Hr.a puno punoo ljubazniji nego u Hr.
Koliko je stepeni u Antaliji sada ?
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#5222 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by stubrijez »

@mba wrote: 23/07/2021 13:13
stubrijez wrote: 22/07/2021 16:30 hehehe ne mogu da vjerujem iz godine u godinu ovo likovanje na situaciju u Makarskoj zbog nedostatka bosnjaka vikendasa... to je tjesenje tipa sranja u ruandi kao da sta znaci Hrvatskoj jedno mjesto na onolikoj obali, visoki turizam silne strance i milione eura koje ostave u sezoni. To sto je Hrvatskoj to uvijek malo i nedovoljno nema veze sa nama ali mi ne zelimo da vjerujemo u to jer smo fakat sve gluplji i gluplji... propade hrvatska zna se ko trosi dole biva bosnje a u prosjeku pojedu dnevno pet pasteta i paket piva po glavi turista i to sto su usput kupili u Bingu. Stvarno Hrvatska treba ozbiljno da razmisli o ovom problemu.


naravno da ne ovisi o bosanskim turistima, a sta mislis koliko bosanska dijaspora svake godine ostavlja dole, da li njih mozes porediti sa svabama sto se kupovne moci tice?
To moras pitati statisticare u sta se dijaspora racuna, tu nemam komentara jer ne znam.
Celticross
Posts: 88
Joined: 28/01/2014 17:39

#5223 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Celticross »

Sociolog wrote: 11/07/2021 10:13 Zaboravih napisati.

Oni su glavni kontrolori kafâ u Sarajevu.
Franck njihova..Marcafe takodje iz Kiseljaka finansijer HDZ 100%, kcerka u Londonu Studira od vlasnika.

Onda ostale kafe..
Ti nađi da je on finansijer HDZ-a evo glava, kada lažeš okolo bar malo provjeri tko je vlasnik i ostalo.
Hakiz
Posts: 40407
Joined: 30/07/2015 20:01

#5224 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Hakiz »

Sociolog wrote: 23/07/2021 13:10
Better Man wrote: 23/07/2021 13:05

Makarska rivijera je smiješna. Onaj ko ode ili je bio na Cubi, Arubi, Karibima i Hawaima, za njega je kompletno Hrvatsko primorje smiješno i jedan obični cirkus. Hrvati imaju more, ali sve ostalo što ide uz to je jadno i preskupo.
Fethiye Kaş ..ukucaj mjesto Kalkan kraj Anatlije prelijepo..a cijene nize nego u Hr.a puno punoo ljubazniji nego u Hr.
Samo treba doći, prvo avion do Istanbula, pa do Dalamana ili Antalije, pa još 2-3 sata autom... Bio u Kašu, više mi se svidio od Kalkana iako je manji.
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#5225 Re: Idemo bojkotovati proizvode hrvatskih firmi u BiH/iz HR i hrvatske distributere svjetskih "brendova" u BiH!

Post by Sociolog »

Celticross wrote: 23/07/2021 15:07
Sociolog wrote: 11/07/2021 10:13 Zaboravih napisati.

Oni su glavni kontrolori kafâ u Sarajevu.
Franck njihova..Marcafe takodje iz Kiseljaka finansijer HDZ 100%, kcerka u Londonu Studira od vlasnika.

Onda ostale kafe..
Ti nađi da je on finansijer HDZ-a evo glava, kada lažeš okolo bar malo provjeri tko je vlasnik i ostalo.
Jel mu kcerka po povratku studija iz Zagreba i Londona clan odbora Hdza za sredisnju Bosnu?
Jeste
Ko je finansirao izborne kapanje za lokalne izbore?
Jel Marcafe donirala za ovog u u Novom Travniku i za Renata u Kresevu JESTE!
Locked