Idem na odmor u BL - kako da ga provedem ?

Vijesti i zbivanja u Banjoj Luci, Mrkonjić Gradu, Prijedoru, Bos. Gradišci, Prnjavoru, Tesliću, Derventi, Bos. Brodu...

Moderator: banjaluka078

User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#26

Post by banjaluka078 »

Sheila, maloprije sam se sjetila ovih sajtova, mozda ti budu interesantni: http://www.novoselija.tk/ i http://www.gornjiseher.net/
gradska toplana
Posts: 166
Joined: 04/01/2008 23:43

#27

Post by gradska toplana »

da to nije Sheila sa lijeve ?
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#28

Post by treger »

banjalukaonline.com
banjalukalive.com
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#29 Re: idem u odmor u bl...

Post by pirmin »

sheilak wrote:Evo, bas sam sad vidjela slike. Hvala puno. :)

Kako mi sve to nedostaje. :(
A ti fino sjednes na bus/voz/avion/u auto i eto te ...nije sve u parama - jednom se zivi :)
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#30

Post by Saian »

Image


kad sam ja kao mali skakao bash po ovoj obali gdje ova :-? "tvrdjava" sada bile su samo vrbe i pechine i stijene i ..., skrivali se "pod vrbasom" nakon odlaska u "haranje" kod Mustafe i Halime :D :D s "plijenom" :D, svakoj udubini nastaloj kroz eroziju i abraziju davali imena, "meksikanska" pecina tamo kod Limana, pa "indijanska" malo nizhe (bili smo veliki fanovi westerna u to doba :D), kako sam imao dobru :) prvu polovinu djetinjstva :(

ovo sta se desilo sa starim mlinom je zapravo simbol sta je vecina ljudi dozivjela, neprepoznatljivost tako bliskih i u sjecanju urezanih mjesta koja su istina u geografskom smislu tu no u bilo kojem drugom samo josh prisutne u glavama ljudi koji ih se vole u tom svom nekom bittersweet mazohizmu rado sjetiti makar ih namuchilo :) :(


@banjaluka078
hvala na slikama :)
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#31

Post by shin »

Mozes vazda obici konzulate i kamenovati navedene, uz povike Srpska Srbija, Kosovo itd... :lol:

Naravno ima i protest sa stunentima, samo ponesi trobojku.
Post Reply