Ideje za proslavu godisnjice?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#1 Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

Nemam neke inspiracije, valjda zbog ove glupe i dosadne kise, pa molim one koji su mozda nedavno nesto proslavili na neki neobican i nov nacin, da predloze neke stvari. Thank you! :)
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#2 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

Nismo (jos) u braku. Slavimo petu godisnjicu uskoro, pa sam htjela da malo promijenim uobicajene proslave...
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Truba »

čemu imperativi?

proslavite neki drugi dan kad budete imali kakvu ideju :skoljka:
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#4 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by The Nightwatchman »

ja te godisnjice uopste ne kontam. u cemu je fazon svega toga.....

ja ne znam ni kad mi je rodjendan :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#5 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by zelenashica »

Ne znam al stvarno mi nije jasno dvoje:
prvo kako to da sama nemaš ideju gdje i šta,valjda se uzajamno bolje poznajete,ko šta voli i u čemu uživa nego mi sa foruma :D
a drugo...hm godišnjica...vala meni je svaki dan koji mi je lijepo proveden godišnjica...jedino što slavim je kćerkin rođendan a sve ostalo mi je čisto gubljenje energije koju mogu ravnomjerno raspodijeti na ostale dane u godini....
mislim ovo je smao moje mišljenje..narvno bez namjere da vrijeđam ;-)
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#6 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

A joj ljudi moji, imam ja neke ideje i idejice, htjela sam samo da cujem nece li neko predloziti nesto na sta bi ja mogla reci "E, vidis, to jos nismo probali, bas zvuci kao dobra ideja!"

Inace, ja volim slaviti godisnjice i rodjendane... Jednostavno uzivam u tim, za mene, posebnim danima za nas dvoje.
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#7 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

i meni bi odgovaralo da forumasi malo vise pisu na ovu temu jer i ja uskoro slavim 4 godine veze, pa eto mozda ovdje nadjem neki prijedlog ili sugestiju sta bi bilo lijepo napraviti i uraditi, a vec nisam to uradio :-D :-D :-D
bebeSa
Posts: 340
Joined: 21/11/2009 20:10

#8 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by bebeSa »

pa napisite sta ste radili da mozemo slati prijedloge
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#9 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

a sto nebi ovako

da vi nama napisete nesto sto je neko od vasih momaka, djevojaka vama priredio a to vas je dirnulo u srce i stavilo osmjeh nalice i sto ce te pamtiti cijeloga zivota. :)
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#10 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

Tirkiz wrote:a sto nebi ovako

da vi nama napisete nesto sto je neko od vasih momaka, djevojaka vama priredio a to vas je dirnulo u srce i stavilo osmjeh nalice i sto ce te pamtiti cijeloga zivota. :)


:thumbup: To, slazem se sa ovim! :)
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#11 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

maybelline wrote:
Tirkiz wrote:a sto nebi ovako

da vi nama napisete nesto sto je neko od vasih momaka, djevojaka vama priredio a to vas je dirnulo u srce i stavilo osmjeh nalice i sto ce te pamtiti cijeloga zivota. :)


:thumbup: To, slazem se sa ovim! :)

ali izgleda slaba fajda od napisanog :) :) :)
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#12 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

Tirkiz, ako nista, evo prijedloga za tebe od mene: prosle godine za godisnjicu, dragi me je obradovao i iznenadio tako sto nam je rezervisao masazu i sav taj spa tretman u hotelu Meroni. Bilo je predobro! Dosli smo, popili pice, unuttra je predivno, a onda smo otisli na masazu, tusiranje i sve ostalo... Bilo je stvarno prelijepo iskustvo... Poslije smo dosli kuci, pijuckali vino, mazili se, pricali i gledali tv... Prelijepa godisnjica!
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#13 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

sad mi pade na pamet kako mi godinama govori kako bi vozom na neko putovanje, pa mi pade na pamet da kupim dvije karte vozom do zagreba :-D :-D :-D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#14 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Gospoda Ministarka »

:D
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 09:33, edited 1 time in total.
User avatar
Don Quixote
Posts: 722
Joined: 09/01/2010 05:56

#15 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Don Quixote »

NIje vrijeme, bas, savrseno za piknik ali u svakom slucaju ne planiraj nista u kuci... Vrlo lako moglo bi se desiti da se nesto izjalovi... Neko dodje na kafu ili slicno...
Ovo je dobra ideja sa Meriotom... Ili nesto slicno, naravno, zavisno od sretstava raspolozivih za ovaj projekat :D
U svakom slucaju daleko od kucne svakodnevnice i koncentrisati se na "tijelo i dusu" :-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#16 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Gospoda Ministarka »

-
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 09:31, edited 1 time in total.
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#17 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

Hvala na prijedlozima, samo ima jedna kvaka trenutn oza ove prijedloge koje ukljucuju planine: gore je sad blato i bljuzga, snijega nigdje, pa nimalo nije romanticno :(

A za one sa malo skromnijim budzetom...?
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#18 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

i ja bas htjedoh pitati moze li nesto sa skromnijim buđetom, ali eto izgleda ovi momci bili neke parajlije...a sa druge strane dovoljno sam godina u vezi i dovoljno je bilo godisnjica da nema potrebe da rasipanjem novca "kupujem" neciju naklonost ta djevojka ce mi za godinu dvije postati supruga, a ako je naviknem na takve "ekskluzive" proslave godisnjica...sta tek treba da radim za recimo 30-tu godisnjicu braka (ako je dozivim :-D :-D )
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#19 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Gospoda Ministarka »

-
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 09:31, edited 1 time in total.
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#20 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

ma ve je to bilo, cak sam to radio i onako u "nebitnim" danima, cisto onako radi promjene, ma nije da nemam inspiraciju, skontat cu ja vec nesto :-D :-D :-D

ti si jedina kojoj se je svidjalo :-D :-D :-D
opet ja
Posts: 653
Joined: 26/02/2009 22:36

#21 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by opet ja »

Image

sigurno nezaboravno iskustvo :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#22 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Gospoda Ministarka »

-
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 09:30, edited 1 time in total.
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#23 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by Tirkiz »

Gospoda Ministarka wrote:Strasno mi se svidalo i definitivno je najbolji avatar i nik na sa-xu :D

Vidim da ideja ima, zasto svi ganjaju toliku ekskluzivu sobe u Radon Plazi, neke sex igracke, limuzine... bitno je da kad nekog volis kad padnes mu u zagrljaj nema mjesta na kom bi radije bio pa makar u tom trenutku sjedili na parku u klupi.

pa dobro nije godisnjica svaki dan :-D :-D to je ipak neki poseban datum, doduse kod mene se broje i slave i mjeseci. :-D :-D :-D
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#24 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by maybelline »

Tirkiz wrote:i ja bas htjedoh pitati moze li nesto sa skromnijim buđetom, ali eto izgleda ovi momci bili neke parajlije...a sa druge strane dovoljno sam godina u vezi i dovoljno je bilo godisnjica da nema potrebe da rasipanjem novca "kupujem" neciju naklonost ta djevojka ce mi za godinu dvije postati supruga, a ako je naviknem na takve "ekskluzive" proslave godisnjica...sta tek treba da radim za recimo 30-tu godisnjicu braka (ako je dozivim :-D :-D )
Cuj kupujes? Hmm.... Ne kazem ja da treba trositi bezobraznu svotu novca, ali mislim da se trebaju proslaviti neki bitniji datumi u vezi, pogotovo ako je duza veza, treba tu unijeti malo novine, malo osvjeziti stvari... Ja sam pokusala u vec par navrata i mogu reci da uspijevam :D
Anyway, pala mi je na pamt jedna ideja, nista plaho posebno, ali nesto sto nas dvoje bar nismo odavno radili: ono tipicno americko "dinner and a mouvie". Pa me sad zanimaju neki romanticni restorancici po Sarajevu s kakvom finom muzikicom i relativno pristojnim cijenama...?
djana h
Posts: 39246
Joined: 06/08/2009 18:23

#25 Re: Ideje za proslavu godisnjice?

Post by djana h »

Tirkiz wrote:i ja bas htjedoh pitati moze li nesto sa skromnijim buđetom, ali eto izgleda ovi momci bili neke parajlije...a sa druge strane dovoljno sam godina u vezi i dovoljno je bilo godisnjica da nema potrebe da rasipanjem novca "kupujem" neciju naklonost ta djevojka ce mi za godinu dvije postati supruga, a ako je naviknem na takve "ekskluzive" proslave godisnjica...sta tek treba da radim za recimo 30-tu godisnjicu braka (ako je dozivim :-D :-D )
kad sam bila u vezi sa sadasnjim muzem,to je bilo vrijeme godinu-dvije poslije rata i za drugu godisnjicu veze bio je originalan ,izveo me u setnju,najobicniju i kad me doprati kuci dao mi je dar zamotan,kao neka knjiga.Kad sam usla u kucu i otvorila ga,bas sam se iznenadila ,unutra je bio njegov dnevnik,ono zapisivao je sve ono sto mu se dogadjalo za tri-cetiri godine mladosti,nase upoznavanje,njegovi utisci o meni.Ma,sve i to mi je dao da procitam,nije nista prepravljao ni uljepsavao.
Nikad se nisam osjecala ljepse.
Post Reply