Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#101 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Nadinka »

Nelington, svaka cast, ja zavrsih taj ETF, a ne sretoh ovakve likove :D
User avatar
UmmiKulsum
Posts: 28
Joined: 03/03/2011 16:57
Location: dolina piramida :D

#102 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by UmmiKulsum »

inspektorica javert wrote:
because_of_you wrote:Ovaj Nellington je iz druge galaksije :shock: :lol: :D :thumbup: :thumbup:
da potpišem ...

:thumbup:
User avatar
Duhovni Vođa
Posts: 758
Joined: 16/08/2008 08:35
Location: I shall release you all!

#103 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Duhovni Vođa »

nellington ko lazo goluža birvaktile :D

samo što nellington ima prođu kod treba, za razliku od laze :-)
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#104 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Toto »

dadni joj nek ti izvadii prvi korjen
User avatar
mashroom90
Posts: 143
Joined: 21/08/2009 21:05
Location: Pamucni snovi

#105 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by mashroom90 »

mavcs wrote:a još slusajuci u isto vrijeme salsu
ja slusam salsu i slicnu muzku dok radim kucne poslove...ali ne bih nikome peglala kosulje :P

Nellington... poducavas li tudje momke? :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#106 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by todd_smith »

bez_ideje wrote:Sta,za sta?
Zadatak: Gonjanje kakvog labirinta,mapa s tragovima....pokopaj poruke po Sarajevu,daj joj lopatu ,geografske duzine i sirine i nek otkopava.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#107 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by todd_smith »

nellington wrote:Jutro, sarajevski februar - 28 dana ovaj mjesec ima, a opet se nekako najviše razvuče (u čekanju flata na BHTelecomu).

Probudila se, ustala, nalazi kovertu gurnutu pod vratima. U koverti dva lista papira (je li to miris kolonjske?). Na prvom listu:

Pravila igre

Na drugom listu čeka te prvi trag. Nađi mjesto na koje te trag vodi i traži sljedeći trag. Spremi se na šetnju gradom, toplo se obuci i ne brini, uživat ćeš u svakom koraku. Imaš pravo na jedan poziv na moj broj - nemoj prerano potrošiti taj jocker.



Na drugom listu:

Ja ne znam šta treba da znači
Ta tako tugujem,
O nekoj starinskoj priči
Jednako umujem.

Tu mirno protiče Rajna,
Hladno je, hvata se mrak!
Na vrhu brijega igra
Posljednji sunčev zrak.

A na tom brijegu se vidi
ljepote djevojke stas;
Ona sva u zlatu blista,
I zlatnu češlja vlas.

Sa zlatnim češlja je cešljem,
I pjeva još uz to,
A glas od pjesme zvuči
Silno i čudesno.

Lađara u malom čunu
Njen divlji zanosni ton;
Na stijene ne gleda dolje,
Već gore gleda on.

I sad lađaru i čamcu
Ja mislim da je kraj:
A sve to sa svojom pjesmom
Učini Lorelaj.

Nađi Lorelaj u Sarajevu. Popij kafu, nađi trag.


Mlada dama počinje potragu za Lorelaj - vjerovatno se radi o kafiću, ne može biti ništa drugo. Zove prijatelje, raspituje se - od koleginice koja radi u Energoinvestu saznaje - kafe Loreley na Pofalićima. Odlazi tamo, sjeda za stol, naručuje kafu, sve vrijeme se osvrćući oko sebe... Konobar donosi kafu - kaže, plaćena je. Spušta uz šoljicu račun. Na računu piše:

Reci 105 puta Hare Krišna i past ćeš u trans. Sljedeći trag te čeka kod onog ko to najbolje u gradu zna.

Ganga ona ganga ja, a sto do stola...


Ustaje, pije kafu s nogu - ide tražiti duhovnog gurua studenata Sarajeva, Gangu. Kao i uvijek, tu je - na ulazu u Kampus. Predaje joj kovertu.

Izvini na vulgarnosti, moram tako reći:

Nađi pimpeka u staklu.


Pimpek? Zašto baš ta riječ, kad postoji toliko sleng varijanti za taj organ? Pa naravno, Davorin Popović i spomenik u staklu! Odlazi odmah tamo...

Na spomeniku nalijepljen letak.

Najveći zavodnik ovog grada je bio Đulijano Pike. Posjeti mjesto gdje je on zavodio mlade djevojke i dobro razgledaj drveće.

Drveće? Mora da se radi o nekom parku - ali kojem? Možda je čak Vilsonovo šetalište? Đulijano Pike... otrov za klinke - ženskih srca on je gospodar - zavede u mraku, u Velikom parku... to je!

A u Velikom parku na jednom drvetu opet letak:

"Nagrada za dosadašnji trud te čeka gdje i Loša čeka svoju bucu".

Čekaću te moja buco - kraj Prve gimnazije.

A kraj prve, koverta.

U centru banke bez kamate nađi gdje je kruna umjesto tačke na i. Tu je i tvoja nagrada.

Banka bez kamate - Vakufska? BBI? BBI centar, idemo tražiti radnju sa krunom na logotipu umjesto tačke na i! Accessorize ima baš takav znak... Djevojka ulazi i saznaje da može kupiti šta želi u iznosu do 50 KM, galantni gospodin je bio jutros i sve platio. Nakon kupovine, na računu stoji posljednja poruka:

Hvala i čestitam što si sve ovo prošla, nadam se da je bilo zanimljivo i tebi koliko i meni. Odmori se, čekam te večeras u 21 u jednoj od soba nesretne ljubavi Barona von Dahlena.

Odlazi kući, probava naušnice i novi šal, googlajući Barona von Dahlena - nesretnu ljubav gospođe Safije...

Uživajte u večeri u 4 sobe gospođe Safije, golupčići ;)
ili odmah kada ustane, vidi kovertu...uplai comp, ipak ima flat ratu...dodje na Sa-x i vidi ovaj tvoj post :lol: :lol: :lol: :lol:
Utokkha
Posts: 778
Joined: 20/05/2008 14:52

#108 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Utokkha »

nelli kralju :thumbup:
racionalno sam zaključio da su sve žene sponzoruše - petobanka, kafa... bankrot brate :D

a u jednom parku na drvetu... prodajem golfa II... :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#109 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Bloo »

Utokkha wrote:nelli kralju :thumbup:
racionalno sam zaključio da su sve žene sponzoruše - petobanka, kafa... bankrot brate :D

a u jednom parku na drvetu... prodajem golfa II... :lol:

nadam se da si to zakljucio kao mlad momak, da te ne zahebu :mrgreen:
Utokkha
Posts: 778
Joined: 20/05/2008 14:52

#110 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Utokkha »

jutros, u kafani Loreley viđeno nekoliko žena kako pjevaju Hare Krishna...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#111 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Not My Idea »

UmmiKulsum wrote:
inspektorica javert wrote:
because_of_you wrote:Ovaj Nellington je iz druge galaksije :shock: :lol: :D :thumbup: :thumbup:
da potpišem ...

:thumbup:
:thumbup: :thumbup:

Milina je citat tvoje postove ;-)
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#112 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by BackInBlack »

Nelingtone ... svaka cast ...
Ukro si mi ideu ... taman konam "prosetat" djevojku gradom po nama bitnim lokacijama ...na nekakav neobican nacin sa zagonetkama ... kad vidim ovo.
Malo sam tuzan sto mi nije idea originalna ... ale recemo vako. Ukrascu ti ovo al na moj nacin xD

Zagonetke i mjesta vec smislio ... drzte fige da uspije ( mislim ima jos do tog datuma al se vec spremam ) xD
User avatar
limunada25
Posts: 1928
Joined: 23/06/2010 14:20

#113 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by limunada25 »

BackInBlack wrote:Nelingtone ... svaka cast ...
Ukro si mi ideu ... taman konam "prosetat" djevojku gradom po nama bitnim lokacijama ...na nekakav neobican nacin sa zagonetkama ... kad vidim ovo.
Malo sam tuzan sto mi nije idea originalna ... ale recemo vako. Ukrascu ti ovo al na moj nacin xD

Zagonetke i mjesta vec smislio ... drzte fige da uspije ( mislim ima jos do tog datuma al se vec spremam ) xD
Javi nam kako je proslo :smile:
Sretno ;-)
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
User avatar
BackInBlack
Posts: 736
Joined: 06/08/2011 22:46

#114 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by BackInBlack »

limunada25 wrote:
BackInBlack wrote:Nelingtone ... svaka cast ...
Ukro si mi ideu ... taman konam "prosetat" djevojku gradom po nama bitnim lokacijama ...na nekakav neobican nacin sa zagonetkama ... kad vidim ovo.
Malo sam tuzan sto mi nije idea originalna ... ale recemo vako. Ukrascu ti ovo al na moj nacin xD

Zagonetke i mjesta vec smislio ... drzte fige da uspije ( mislim ima jos do tog datuma al se vec spremam ) xD
Javi nam kako je proslo :smile:
Sretno ;-)
Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Naravno xD
Sreca pa je taj bitan datum u subotu ... pa ce se draga lijepo sama prosetati :)
User avatar
Truba
Posts: 81770
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#115 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Truba »

trazim n a googlu temu o proljevu i losoj probavi i izbaci ovu temu

sve je jasno
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#116 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by ExNihilo »

Black swan wrote:trazim n a googlu temu o proljevu i losoj probavi i izbaci ovu temu

sve je jasno
:lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 7280
Joined: 25/11/2013 16:48

#117 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by ferratilis »

odlična tema za uništavanje moždanih ćelija :thumbup:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#118 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Cherry-Cherry »

Kakav je to odnos, kada ona mora da se dokazuje, da ga sluša, da se pokaže kao dobra... : :-) :zoka: :skoljka:
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#119 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Zastavnik_dzemo »

Bitan je faktor iznenadjenja.
Korak 1. U narednu subotu je pozovi u setnju gradom.
Korak 2. Negdje kod sebilja privuci paznju naroda tako sto ces joj spucati samarcinu i poceti se derati na nju.
Korak 3. Nakon sto privuces paznju prolaznika, ufati je za kosu i obori na koljena.
Korak 4. Izvadi kitu i uvali joj je u usta.
Korak 5. Prati njenu reakciju i vidi kako ce reagovati.
User avatar
damskot
Posts: 642
Joined: 28/12/2011 14:44
Location: Narod Zn0 !

#120 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by damskot »

seržžž wrote:Hitno mi treba nekoliko zadataka, ili ideja za kakav zadatak, za jednu djevojku koju sam nedavno upoznao...jer osjećam da je meni ponestalo inspiracije. Naime, o čemu se zapravo radi? Dužan sam smisliti nekoliko zadataka za nju, gdje ću ja nadgledati izvršavanje tih zadataka ili djelomično učestvovati u izradi istih. To nije tipičan zadatak, jer zadatak je asocijacija na matematiku...ne matematika...to je više kao neki vid usluge koju treba učiniti za mene, jer na neki način, ona mi i duguje uslugu. Kroz te zadatke ona bi trebala da pokaže svoju kreativnost, smirenost, strpljenje, efikasnost, spretnost...a uz sve to, da i sama sa osmijehom i bez osjećaja dosade to sve lijepo odradi ;-).
Jednostavno, das joj cenera i kaze da skuha veceru za (4) tebe tvoje roditelje i bracu sestre .
Pravu veceru predjelo glavno jelo i poslasticu + cuga i kafa. [Ne serpu graha ili makarona]

BTW ako se odlucis za Zastavnik_dzemo predlog javi nam u koliko sati da i mi to vidimo :)
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#121 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by avetinja »

seržžž wrote:Hitno mi treba nekoliko zadataka, ili ideja za kakav zadatak, za jednu djevojku koju sam nedavno upoznao...jer osjećam da je meni ponestalo inspiracije. Naime, o čemu se zapravo radi? Dužan sam smisliti nekoliko zadataka za nju, gdje ću ja nadgledati izvršavanje tih zadataka ili djelomično učestvovati u izradi istih. To nije tipičan zadatak, jer zadatak je asocijacija na matematiku...ne matematika...to je više kao neki vid usluge koju treba učiniti za mene, jer na neki način, ona mi i duguje uslugu. Kroz te zadatke ona bi trebala da pokaže svoju kreativnost, smirenost, strpljenje, efikasnost, spretnost...a uz sve to, da i sama sa osmijehom i bez osjećaja dosade to sve lijepo odradi ;-).
Reci joj da dođe u tvoj stana. Na ulazu joj uvali usisivač, krpe, detrdžente, i reci joj da se stan mora blistati do tog i tog sata. Rad oslobađa, a ona će za to vrijeme uraditi nešto korisno. Adrenalin će joj svakako narasti kada joj je vrijeme za izvršenje zadatka zadano.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#122 Re: Ideje za korisne i simpatične zadatke za jednu djevojku

Post by Cherry-Cherry »

A je li to uključuje i sex? :zoka:
Post Reply