I onda doš'o Valter,...

Locked
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#1301 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by vivaldi »

Skijaš wrote:
ibizza wrote:Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?
Ne može se sud o čitavoj stranci donositi na osnovu nedokumentovane tvrdnje jednog lika sa nivoa opštinskog savjeta.
Ma to su sve zli jezici..svasta su pricali rekla-kazala i o Brankovicu, Bicakcicu, Covicu...pa ih Sud oslobodi.

Ogrijesise ljudi dusu pljuvajuci po njima..
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#1302 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Država »

Skijaš wrote:

Radončić je kurva čovjek, njegova podrška Dodiku i Čoviću je utemeljena u uvjerenju da će u slučaju etničke podjele on biti bošnjački vožd. Znači interes. Ako ga se može kupiti, a može, zašto ne dati prioritet izgradnji transferzale od Vogošće koja bi uredila prilaz njegovom tornju ? Ako je to jedini način da se ograniči njegovo poznato sijanje laži, onda treba dati prioritet izgradnji te transferzale koju će se ionako graditi. Politika je takva i kako god se sklopilo "deal" sa problematičnom SDA, može i sa Radončićem.

Onda ga pred sljedeće opšte izbore naložiti da je moguć njegov ulazak i u entitetsku i državnu vlast, a nakon izbora ga ponovo nabiti s noge na nogu.
Svaka čast.
User avatar
tbv
Posts: 882
Joined: 19/12/2010 14:46
Location: _______________
Contact:

#1303 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by tbv »

Skijaš wrote:
quasar wrote:Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
:thumbup:
U tome i jeste sva sustina platforme i ono sto rade - drzava za covjeka a ne covjek za tor. Samo zato, i da nista drugo ne urade usput, treba ih podrzati, jer velikosrpskoj politici treba napokon poceti gaziti rep.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#1304 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by prljavi Hare »

tbv wrote:
Skijaš wrote:
quasar wrote:Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
:thumbup:
U tome i jeste sva sustina platforme i ono sto rade - drzava za covjeka a ne covjek za tor. Samo zato, i da nista drugo ne urade usput, treba ih podrzati, jer velikosrpskoj politici treba napokon poceti gaziti rep.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Smučar,kao i uvjek u sridu!Poraz i bacanje četnika na koljena je pretpostavka bilo kakvog napretka! :dance:
stecak
Posts: 236
Joined: 10/12/2006 00:55
Contact:

#1305 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stecak »

Skijaš wrote: Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika :? i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja :D u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati :D . Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu :D i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.

hahahahaha, Božeee.....opet bez komentara :run: zemljo (za čovjeka) otvori se
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1306 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

- krsenje predizbornih obecanja - kojih? Koja obećanja su prekršena a da su najavljena da će se ispuniti za 100 dana vlasti. Ne pikam državni nivo

- nepotizam - slažem se donekle, mada još niko nije dokazao uticaj ZL na VSTV.

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme - naravno da ćeš postaviti svoje ljude, jer građanima odgovaraš za njihov rad ili nerad... koliko su sposobni ima da vidimo.

- pritisci na medije - ne kontam

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga - ne kontam, jel trebalo da ostane Barašin, pa da Tužilaštvo BiH služi kao Vukčevićeva ispostava?
da potcrtam:

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

halo ba?!?!?! jesi ti fakat puk'o il' sta? pa nema normalne osobe koja za neformiranje vlasti 10 mjeseci moze reci da je to odlican potez! zaista ne znam ima li smisla uopste raspravljati sa ovakvim osobama. sto neko rece, samo zbog ove cinjenice bi (s pravom) prije bile desetine okruglih stolova CCI-jeva i slicnih. oritisci na medije - nema medija koji je iznio cinjenicu koja se ne slaze sa direktivama informbiroa a da nije tuzhen, presuda protiv SB je cista farsa;

obaranje istraga: Razvojna banka npr., treba li jos? zbog cega li Avaz ne napada SDP...

ovo da sad trebamo cekati deset godina da se kojekakvi likovi izdrkavaju i uce na nama, i to je samo dokaz bolesti ovih i ovakvih tvrdnji, u stvari, mislim da je ovaj tvoj odgovor zaista dovoljan, i da je to ono sto sam ja htio reci. cuj, neformiranje vlasti odlican posao... pa, dosta nam je Hare vremena izgubio prejebavanjima sa Miletom, a da niko nije spominjao 530.000+ nezaposlenih, cinjenicu da idemo unazad.

ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!


P.S. sad cete me onim tvrdnjama 'nedokazan', 'nedokumentovano' jos natjerati da branim Fahru i ostale likove koji predvode crnju koaliciju:

- ima li iko dokument koji dokazuje ista lose sto je Fahrudin Radoncic uradio? ima li dokaz o istrazi protiv njega' ima li covjek optuznicu? ima li naser keljmendi optuznicu u BiH? de ba, ne pravite se blesavi, cuj, nema dokaza da je Lagumdzija uticao na izbor kume... eto, za nepotizam ovih prijasnjih ima dokaza...
User avatar
konrad
Posts: 724
Joined: 27/03/2009 18:39

#1307 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by konrad »

Skijaš wrote:Radončić je kurva čovjek, njegova podrška Dodiku i Čoviću je utemeljena u uvjerenju da će u slučaju etničke podjele on biti bošnjački vožd. Znači interes. Ako ga se može kupiti, a može, zašto ne dati prioritet izgradnji transferzale od Vogošće koja bi uredila prilaz njegovom tornju ? Ako je to jedini način da se ograniči njegovo poznato sijanje laži, onda treba dati prioritet izgradnji te transferzale koju će se ionako graditi. Politika je takva i kako god se sklopilo "deal" sa problematičnom SDA, može i sa Radončićem.

Onda ga pred sljedeće opšte izbore naložiti da je moguć njegov ulazak i u entitetsku i državnu vlast, a nakon izbora ga ponovo nabiti s noge na nogu.
Mozda je Radoncic kurva covjek, ali nije budala, tako da je strasno da se ljudi ovako pale na opcije podmetanja i ko koga zayebe politike :shock:
Svakoga mozes jednom da zayebes, ali mandat dodje i prodje, treba opet izaci na izbore. Inace ta politika podmetanja noge je i dovela do ovoga sta imamo sada, a koliko vidim od toga niko ne odustaje, tako da je traje ova pat pozicija u kojoj svi gube, cak i ako neko nekoga uspije da zayebe.
User avatar
Skijaš
Posts: 12561
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#1308 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Skijaš »

stochar wrote:ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!
SDP na državnom nivou nije vladajuća stranka i već je ponudila da se bez nje formira Savjet ministara ako je jedan od preduslova da se tu vlast dijeli na etničkoj a ne programskoj matrici. Znači ili ide Platforma kao programska koalicija i po principu 5:5 ili neka formiraju vlast bez SDP-a.

SDP neće i ne smije prihvatiti ulogu isključivo bošnjačke stranke jer ćeš ti tako subjektivan dva četvrtka kasnije istoj toj SDP jebavati i oca i mater jer je pristala na etničku podjelu vlasti. Prvo sam mislio da ne shvataš o čemu se radi i strpljivo sam ti pokušao objasniti ali sada sam siguran da ti cilj nije konstruktivno kritikovati nego bi samo i jedino da blatiš.

Ja kritikujem SDP, vrati se nekoliko poruka gore pa ćeš vidjeti i po kojem pitanju i šta mi je argument. Ti ne samo da nemaš argument nego još i pogrešnu stvar kritikuješ. Umjesto da pohvališ SDP jer odbija dosadašnji nacionalistički šablon, ti to odbijanje kritikuješ. I kao ti protiv nacionalista. Jesi mal ne rekoh.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#1309 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Država »

Jeli ovaj stochar onaj "element"?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#1310 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by prljavi Hare »

Država wrote:Jeli ovaj stochar onaj "element"?

Nije zabranjeno na forumu postati onima koji su podržavali poražene opcije na izborima! :D
ibizza
Posts: 4577
Joined: 05/06/2008 00:46

#1311 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ibizza »

Corto Maltese wrote:
Skijaš wrote:
ibizza wrote:Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?
Ne može se sud o čitavoj stranci donositi na osnovu nedokumentovane tvrdnje jednog lika sa nivoa opštinskog savjeta.
Ne može, ali kada se tim mahalskim pričama doda priča o "znači" asistentu, kumi, najboljem jaranom, jaranu najboljeg jarana, to nas dovodi do zaključka da nada da će neki pošten i stručan kadar dospijeti visoko u FBiH počiva na tri tanka stuba:
Lagumdžija nije dobar sa kumovima iz prvog braka, njegova druželjubivost nije na dobru glasu, a ni kabinet mi nije za Guinness-a.
Upravo tako.
Oni meni kazu kako je ovo mahalska prica(kao jbt,nece SDP svoje mlade/podobne zaposljavati),a predsjednik im sve rodjake,rodice,drugove i drugarice pozaposljavao,bez i jednog jedinog konkursa.
Sulejman Tihic-Haris Silajdzic-Zlatko lagumdzija ili SDA-SBIH-SDP =SVE ISTA GOVNA!!!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#1312 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Alfons Kauders »

stochar wrote: da potcrtam:

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

halo ba?!?!?! jesi ti fakat puk'o il' sta? pa nema normalne osobe koja za neformiranje vlasti 10 mjeseci moze reci da je to odlican potez! zaista ne znam ima li smisla uopste raspravljati sa ovakvim osobama. sto neko rece, samo zbog ove cinjenice bi (s pravom) prije bile desetine okruglih stolova CCI-jeva i slicnih. oritisci na medije - nema medija koji je iznio cinjenicu koja se ne slaze sa direktivama informbiroa a da nije tuzhen, presuda protiv SB je cista farsa;

obaranje istraga: Razvojna banka npr., treba li jos? zbog cega li Avaz ne napada SDP...

ovo da sad trebamo cekati deset godina da se kojekakvi likovi izdrkavaju i uce na nama, i to je samo dokaz bolesti ovih i ovakvih tvrdnji, u stvari, mislim da je ovaj tvoj odgovor zaista dovoljan, i da je to ono sto sam ja htio reci. cuj, neformiranje vlasti odlican posao... pa, dosta nam je Hare vremena izgubio prejebavanjima sa Miletom, a da niko nije spominjao 530.000+ nezaposlenih, cinjenicu da idemo unazad.

ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!


P.S. sad cete me onim tvrdnjama 'nedokazan', 'nedokumentovano' jos natjerati da branim Fahru i ostale likove koji predvode crnju koaliciju:

- ima li iko dokument koji dokazuje ista lose sto je Fahrudin Radoncic uradio? ima li dokaz o istrazi protiv njega' ima li covjek optuznicu? ima li naser keljmendi optuznicu u BiH? de ba, ne pravite se blesavi, cuj, nema dokaza da je Lagumdzija uticao na izbor kume... eto, za nepotizam ovih prijasnjih ima dokaza...
ako ti nije frka, u kratkim crtama, kako je po tebi sdp trebao formirati vlast? tj s kim?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1313 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by -LIBERO- »

ibizza wrote:Sulejman Tihic-Haris Silajdzic-Zlatko lagumdzija ili SDA-SBIH-SDP =SVE ISTA GOVNA!!!
E sad' ti nisi patriota.....usudio si se napasti sveto trojstvo u Bosnjaka... :D

A ja bih na ovaj spisak i Fahru dodao. I svi rezonuju isto kada je podjela fotelja u pitanju,i svi kadrovsku politiku isto rjesavaju.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1314 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by plain vanilla »

ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!
jel samo ja primjecujem paradoks ove recenice?
Cime vlada vladajuca stranka ako vlast nije formirana? :?
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1315 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

prljavi Hare wrote:
Država wrote:Jeli ovaj stochar onaj "element"?

Nije zabranjeno na forumu postati onima koji su podržavali poražene opcije na izborima! :D
haj' kladimo se ti i ja po sve sto imamo da sam ja na svim izborima otkako imam pravo glasa (1998. napunio 18) glas'o za SDP? na posljednjim izborima mi jos greskom dali za federalni novo dva listica, i ja na oba glas'o za SDP! s tim da je razlika sto ja ipak 'cum grano salis' gledam na novonastalu situaciju, kritican sam i mislim da moze mnogo bolje, a 'vojnici' nas ovdje ubjedjuju kako trebamo progledati kroz prste nesposonosti, nepotizmu, losoj kadrovskoj politici, koaliranju sa zakletim neprijateljima i strankom koja nas je opljackala i 'podarila' crnce, šaje i ostale, nevidjenom egoizmu, bahatosti i cemu sve ne...

ja samo kazem: nikad dok je ova garnitura, i dok likovi poput tebe naokolo agitiraju za nistu, ta stranka od mene nece dobiti glas, iz vrlo jednostavnog razloga: ja sam za razliku od vas dupelizaca iskreni SOCIJALDEMOKRATA! a, ova stranka od socijaldemokratije ima samo ime koje masovno zloupotrebljava! i, natjerali ste me da se po prvi put prikljucim grupaciji koju mrzim vise od onih koji podrzavaju SBiH, šajine crnce, SBBBiH i ostale: apstinentima! mene nema na izborima, znam da je to lose, ali zahvaljujuci vama mnogi nece izaci vec na opstinskim, a da o opcim ne govorim!
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#1316 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Komrad »

stochar wrote:
ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

- krsenje predizbornih obecanja - kojih? Koja obećanja su prekršena a da su najavljena da će se ispuniti za 100 dana vlasti. Ne pikam državni nivo

- nepotizam - slažem se donekle, mada još niko nije dokazao uticaj ZL na VSTV.

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme - naravno da ćeš postaviti svoje ljude, jer građanima odgovaraš za njihov rad ili nerad... koliko su sposobni ima da vidimo.

- pritisci na medije - ne kontam

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga - ne kontam, jel trebalo da ostane Barašin, pa da Tužilaštvo BiH služi kao Vukčevićeva ispostava?
da potcrtam:

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

halo ba?!?!?! jesi ti fakat puk'o il' sta? pa nema normalne osobe koja za neformiranje vlasti 10 mjeseci moze reci da je to odlican potez! zaista ne znam ima li smisla uopste raspravljati sa ovakvim osobama. sto neko rece, samo zbog ove cinjenice bi (s pravom) prije bile desetine okruglih stolova CCI-jeva i slicnih. oritisci na medije - nema medija koji je iznio cinjenicu koja se ne slaze sa direktivama informbiroa a da nije tuzhen, presuda protiv SB je cista farsa;

obaranje istraga: Razvojna banka npr., treba li jos? zbog cega li Avaz ne napada SDP...

ovo da sad trebamo cekati deset godina da se kojekakvi likovi izdrkavaju i uce na nama, i to je samo dokaz bolesti ovih i ovakvih tvrdnji, u stvari, mislim da je ovaj tvoj odgovor zaista dovoljan, i da je to ono sto sam ja htio reci. cuj, neformiranje vlasti odlican posao... pa, dosta nam je Hare vremena izgubio prejebavanjima sa Miletom, a da niko nije spominjao 530.000+ nezaposlenih, cinjenicu da idemo unazad.

ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!


P.S. sad cete me onim tvrdnjama 'nedokazan', 'nedokumentovano' jos natjerati da branim Fahru i ostale likove koji predvode crnju koaliciju:

- ima li iko dokument koji dokazuje ista lose sto je Fahrudin Radoncic uradio? ima li dokaz o istrazi protiv njega' ima li covjek optuznicu? ima li naser keljmendi optuznicu u BiH? de ba, ne pravite se blesavi, cuj, nema dokaza da je Lagumdzija uticao na izbor kume... eto, za nepotizam ovih prijasnjih ima dokaza...
Po tvojoj prici ispade Zlatko Lagumdzija najmocniji covjek u BiH eto bas ima uticaj na sve clanove VSTV i na sve sudove
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#1317 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Komrad »

stochar wrote: haj' kladimo se ti i ja po sve sto imamo da sam ja na svim izborima otkako imam pravo glasa (1998. napunio 18) glas'o za SDP? na posljednjim izborima mi jos greskom dali za federalni novo dva listica, i ja na oba glas'o za SDP! s tim da je razlika sto ja ipak 'cum grano salis' gledam na novonastalu situaciju, kritican sam i mislim da moze mnogo bolje, a 'vojnici' nas ovdje ubjedjuju kako trebamo progledati kroz prste nesposonosti, nepotizmu, losoj kadrovskoj politici, koaliranju sa zakletim neprijateljima i strankom koja nas je opljackala i 'podarila' crnce, šaje i ostale, nevidjenom egoizmu, bahatosti i cemu sve ne...

ja samo kazem: nikad dok je ova garnitura, i dok likovi poput tebe naokolo agitiraju za nistu, ta stranka od mene nece dobiti glas, iz vrlo jednostavnog razloga: ja sam za razliku od vas dupelizaca iskreni SOCIJALDEMOKRATA! a, ova stranka od socijaldemokratije ima samo ime koje masovno zloupotrebljava! i, natjerali ste me da se po prvi put prikljucim grupaciji koju mrzim vise od onih koji podrzavaju SBiH, šajine crnce, SBBBiH i ostale: apstinentima! mene nema na izborima, znam da je to lose, ali zahvaljujuci vama mnogi nece izaci vec na opstinskim, a da o opcim ne govorim!
dosadasnja vlast je imala sansu 20 godina
hajde da pustimo SDP bar 3g moze?
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1318 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

plain vanilla wrote:
ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!
jel samo ja primjecujem paradoks ove recenice?
Cime vlada vladajuca stranka ako vlast nije formirana? :?
lapsus calami - pobjednička. (a, samim tim je i vladajuca stranka ili pretenduje da to bude, osim ako ja pogresno tumacim neke stvari)

"Neosporno je da je SDP pobjednička stranka na nivou BiH kao i u Federaciji". (Zlatko Lagumdžija)

evo da se ispravim:

NE MOZE POBJEDNICKA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1319 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

Komrad wrote:
dosadasnja vlast je imala sansu 20 godina
hajde da pustimo SDP bar 3g moze?
dosadasnja vlast i dalje vlada uz pomoc SDP-a! ne dam ba nikome vise ni mjesec dana, a ne tri godine!!! koji vam je qratz?! jeste li nenormalni ili sta? jeste fakat toliko zaludjeni? placeni niste, jer meni ni milion maraka ne bi bilo dovoljno da lupam tolike gluposti!

idemo unazad, broj nezaposlenih je 530.000 i rapidno raste, nemamo ni 30 kilometara auto-puta, i sad ja treba da presucujem nepotizam i sve druge negativne pojave koje smo do sada svi mahom osudjivali samo kako bih Zlayu i njegove pustio da na strateska mjesta postave njihove ljude?!?! mozda u vasim sumanutim umovima, ali ja i dalje mislim isto kao i proteklih 13 godina koliko sam punoljetan. ne dam nikome da me jebe u zdrav mozak, pa makar to bila i opcija koju sam toliko godina podrzavao i u koju sam vjerovao!
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1320 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by plain vanilla »

stochar wrote:
plain vanilla wrote:
ponavljam: NE MOZE VLADAJUCA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!
jel samo ja primjecujem paradoks ove recenice?
Cime vlada vladajuca stranka ako vlast nije formirana? :?
lapsus calami - pobjednička. (a, samim tim je i vladajuca stranka ili pretenduje da to bude, osim ako ja pogresno tumacim neke stvari)

"Neosporno je da je SDP pobjednička stranka na nivou BiH kao i u Federaciji". (Zlatko Lagumdžija)

evo da se ispravim:

NE MOZE POBJEDNICKA STRANKA RECI DA NIJE ODGOVORNA ZA NEFORMIRANJE VLASTI - ODGOVORNOST JE ISKLJUCIVO NA NJIMA!!!
odgovornost nije iskljucivo na njima jer sami ne mogu formirati vlast, nisu apsolutni pobjednici..ti bi to trebao znati

ali naravno da snose dio odgovornosti
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#1321 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Država »

ibizza wrote:
Sulejman Tihic-Haris Silajdzic-Zlatko lagumdzija ili SDA-SBIH-SDP =SVE ISTA GOVNA!!!
Jes", jes" treba glasati za Radončićev SBB. On je jedini pošten. :roll:
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#1322 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Komrad »

stochar wrote:
Komrad wrote:
dosadasnja vlast je imala sansu 20 godina
hajde da pustimo SDP bar 3g moze?
dosadasnja vlast i dalje vlada uz pomoc SDP-a! ne dam ba nikome vise ni mjesec dana, a ne tri godine!!! koji vam je qratz?! jeste li nenormalni ili sta? jeste fakat toliko zaludjeni? placeni niste, jer meni ni milion maraka ne bi bilo dovoljno da lupam tolike gluposti!

idemo unazad, broj nezaposlenih je 530.000 i rapidno raste, nemamo ni 30 kilometara auto-puta, i sad ja treba da presucujem nepotizam i sve druge negativne pojave koje smo do sada svi mahom osudjivali samo kako bih Zlayu i njegove pustio da na strateska mjesta postave njihove ljude?!?! mozda u vasim sumanutim umovima, ali ja i dalje mislim isto kao i proteklih 13 godina koliko sam punoljetan. ne dam nikome da me jebe u zdrav mozak, pa makar to bila i opcija koju sam toliko godina podrzavao i u koju sam vjerovao!
Pa gledaj i mene niko ne jebe u zdrav mozak ali kako je otisao Jerlagic a dosao Grabovica nama rudarima su se povecala primanja uskoro ce nam izjednaciti topli obrok sa radinicima u EP a ovdje svi pljuju po Grabovici
Dakle ti imas pravo na svoje misljenje ali po meni je rano jos za davanje ocjena
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1323 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

Država wrote:
ibizza wrote:
Sulejman Tihic-Haris Silajdzic-Zlatko lagumdzija ili SDA-SBIH-SDP =SVE ISTA GOVNA!!!
Jes", jes" treba glasati za Radončićev SBB. On je jedini pošten. :roll:
Radoncicev SBB za dobre rezultate na sljedecim izborima treba zahvaliti losim potezima SDP-a koji ce im bahatim ponasanjem to i omoguciti. ja necu nikada glasati za SBBiH, ali ovi svojim idiotskim potezima dok Fahraon sa strane posmatra sve i smjeska se idu njemu u korist i to se vidi iz aviona. ako iko nakon sljedecih izbora digne spomenik Slucajnom Prolazniku, onda ce to biti Fahro jer umjesto da mucnu glavom i promijene pogresne poteze dok jos imaju vremena, SDP-ovci se ubise pokusavajuci da nas ubijede kako je sve lose sto rade upravo za nase dobro, a zaboravljaju da je zbog iste taktike SBiH pao penisu za slushne organe. zaboravljaju i da oni imaju manje glasacko tijelo a vise glasacku glavu, i da ljudima koji su ih na proslim izborima zaokruzili ne mogu prodavati testise pod bubrege...

p.s. Komrad, ako si ti rudar, onda sam ja predsjednik kantonalnog odbora SBiH Srednja Bosna...
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#1324 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Komrad »

stochar wrote: p.s. Komrad, ako si ti rudar, onda sam ja predsjednik kantonalnog odbora SBiH Srednja Bosna...
Ako kad budes prolazio kroz Haljinice(selo u kome se nalazi pogon za jamsku eksploataciju) castitm te ruckom u restoranu(radnickom) ima bonova :) :)
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1325 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

Komrad wrote:
stochar wrote: p.s. Komrad, ako si ti rudar, onda sam ja predsjednik kantonalnog odbora SBiH Srednja Bosna...
Ako kad budes prolazio kroz Haljinice(selo u kome se nalazi pogon za jamsku eksploataciju) castitm te ruckom u restoranu(radnickom) ima bonova :) :)
moze, pa cemo pricati o dobrobitima koje bismo imali da je prihvacen sporazum Milosevic-Zulfikarpasic...
Locked