I onda doš'o Valter,...

Locked
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#1276 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stochar »

citam ove branitelje lika&djela Zlayoglua i vladajuce stranke, pa samo da stavim na jedno mjesto nesto od toga sto oni opravdavaju, cisto da imamo dokumentovano sutra ako ovi izgube vlast, da vidimo sta je to sto ne smijemo kritikovati:

- losa kadrovska politika;

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora

- krsenje predizbornih obecanja

- nepotizam

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme

- pritisci na medije

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1277 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by madner »

U ovoj zemlji ljudi ne razumiju razliku izmedju prijave, optuzbe i presude.

neformiranje vlasti ti je neprincipjelna kritika, smjena Barasina je svakako pozitivna stvar
User avatar
Skijaš
Posts: 12611
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#1278 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Skijaš »

stochar wrote:citam ove branitelje lika&djela Zlayoglua i vladajuce stranke, pa samo da stavim na jedno mjesto nesto od toga sto oni opravdavaju, cisto da imamo dokumentovano sutra ako ovi izgube vlast, da vidimo sta je to sto ne smijemo kritikovati:

- losa kadrovska politika;

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora

- krsenje predizbornih obecanja

- nepotizam

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme

- pritisci na medije

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga
Izbaci to za neformiranje vlasti jer krivicu za to snosi osovina SNSD-HDZ-SDS koja iako ima manje poslanika u državnom parlamentu od stranaka Platforme, želi veći utjecaj u Savjetu ministara. I drugo, ovaj pritisak na sudstvo, odnosi li se to na smjenu Barašina ?

U vezi sa ostalim si manje-više u pravu.
Last edited by Skijaš on 08/07/2011 14:05, edited 2 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#1279 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ultima_palabra »

- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

- krsenje predizbornih obecanja - kojih? Koja obećanja su prekršena a da su najavljena da će se ispuniti za 100 dana vlasti. Ne pikam državni nivo

- nepotizam - slažem se donekle, mada još niko nije dokazao uticaj ZL na VSTV.

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme - naravno da ćeš postaviti svoje ljude, jer građanima odgovaraš za njihov rad ili nerad... koliko su sposobni ima da vidimo.

- pritisci na medije - ne kontam

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga - ne kontam, jel trebalo da ostane Barašin, pa da Tužilaštvo BiH služi kao Vukčevićeva ispostava?
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#1280 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ibizza »

ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

- krsenje predizbornih obecanja - kojih? Koja obećanja su prekršena a da su najavljena da će se ispuniti za 100 dana vlasti. Ne pikam državni nivo

- nepotizam - slažem se donekle, mada još niko nije dokazao uticaj ZL na VSTV.

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme - naravno da ćeš postaviti svoje ljude, jer građanima odgovaraš za njihov rad ili nerad... koliko su sposobni ima da vidimo.

- pritisci na medije - ne kontam

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga - ne kontam, jel trebalo da ostane Barašin, pa da Tužilaštvo BiH služi kao Vukčevićeva ispostava?
jel te stid ovo pisati?
Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#1281 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ultima_palabra »

ibizza wrote:jel te stid ovo pisati?
Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?
Izvini, ali ja pokušavam diskutovati na osnovi činjenica a ne mahalskog rekla-kazala.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#1282 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by prljavi Hare »

ibizza wrote:
ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade

- neformiranje vlasti 10 mjeseci od izbora - odličan potez

- krsenje predizbornih obecanja - kojih? Koja obećanja su prekršena a da su najavljena da će se ispuniti za 100 dana vlasti. Ne pikam državni nivo

- nepotizam - slažem se donekle, mada još niko nije dokazao uticaj ZL na VSTV.

- postavljanje podobnih a ne sposobnih kadrova u drzavne firme - naravno da ćeš postaviti svoje ljude, jer građanima odgovaraš za njihov rad ili nerad... koliko su sposobni ima da vidimo.

- pritisci na medije - ne kontam

- pritisci na sudstvo, obaranje istraga - ne kontam, jel trebalo da ostane Barašin, pa da Tužilaštvo BiH služi kao Vukčevićeva ispostava?
jel te stid ovo pisati?
Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?

Karakteran ti neki jaran!!!!!Jeste li ono pravo bliski? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Skijaš
Posts: 12611
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#1283 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Skijaš »

ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade
Kao na primjer kad ministar pravde istuče svoju ženu. Ne može se određivati Tihiću, Jurišiću ili Lijanoviću koje će oni ljude imenovati, ali ako je ovo krema SDP-a, truba jarane, truba. Vidio sam svašta u životu i uvijek su mi najmrži bili siledžije koje vrše teror nad slabijim, pogotovo kad su ti slabiji neko ko od njih očekuje zaštitu. I onda mi takvog imenuju ni manje ni više nego za ministra pravde. Baš ono zajeb.
User avatar
Skijaš
Posts: 12611
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#1284 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Skijaš »

ibizza wrote:Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?
Ne može se sud o čitavoj stranci donositi na osnovu nedokumentovane tvrdnje jednog lika sa nivoa opštinskog savjeta.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#1285 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ultima_palabra »

Skijaš wrote:
ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade
Kao na primjer kad ministar pravde istuče svoju ženu. Ne može se određivati Tihiću, Jurišiću ili Lijanoviću koje će oni ljude imenovati, ali ako je ovo krema SDP-a, truba jarane, truba. Vidio sam svašta u životu i uvijek su mi najmrži bili siledžije koje vrše teror nad slabijim, pogotovo kad su ti slabiji neko ko od njih očekuje zaštitu. I onda mi takvog imenuju ni manje ni više nego za ministra pravde. Baš ono zajeb.
Jel dokazano da je to taj čovjek? Ako jest, slažem se da se radi o ismijavanju te funkcije :oops:
dibidus
Posts: 266
Joined: 15/02/2011 11:06

#1286 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by dibidus »

ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade
Ne nego ovako:
- losa kadrovska politika; Kad postavis na vaznu funkciju nekoga ko nema nikakve refernce bitne za tu funkciju


Cuj idiotluka - sacekaj da nesto uradi.
Sta to znaci - da mozes svoga vrtlara postaviti za direktora EPBIH a takvu "kadrovsku politiku" ne smije niko kritikovati dok ne saceka rezultate !!!

Malo nam je struja poskupila koliko ce nam napon skociti.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#1287 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Corto Maltese »

Skijaš wrote:
ibizza wrote:Smecari su kao i ovi prije njih,zelim im dugu i tesku bolest :x
p.s.Moj jaran presao iz SBiH u SDP nekad u Januaru ove godine.Otisao 2-3 puta na neke sastanke,upoznao predsjednika opstinskog savjeta i pitao ga ima li stele da ga negdje ubaci,a ovaj ce mu:Ma samo polahko,tek "nasi" uzimaju mjesta,cim se sve to poslozi,ima da pozaposljavamo samo NASE...
E sad mi ti reci,branioce crvenih,koja je razlika izmjedu SDP-a i SBiH/SDA?
Ne može se sud o čitavoj stranci donositi na osnovu nedokumentovane tvrdnje jednog lika sa nivoa opštinskog savjeta.
Ne može, ali kada se tim mahalskim pričama doda priča o "znači" asistentu, kumi, najboljem jaranom, jaranu najboljeg jarana, to nas dovodi do zaključka da nada da će neki pošten i stručan kadar dospijeti visoko u FBiH počiva na tri tanka stuba:
Lagumdžija nije dobar sa kumovima iz prvog braka, njegova druželjubivost nije na dobru glasu, a ni kabinet mi nije za Guinness-a.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1288 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by madner »

Kritika opet pociva na dva jaka stuba:

SB i navodima koje nije moguce provjeriti. Niksic htio predloziti brata, pa odustao. Kakva skandalozna vijest. :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#1289 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Corto Maltese »

dibidus wrote: - losa kadrovska politika; Kad postavis na vaznu funkciju nekoga ko nema nikakve refernce bitne za tu funkciju


Cuj idiotluka - sacekaj da nesto uradi.
Sta to znaci - da mozes svoga vrtlara postaviti za direktora EPBIH a takvu "kadrovsku politiku" ne smije niko kritikovati dok ne saceka rezultate !!!

Malo nam je struja poskupila koliko ce nam napon skociti.
Da. Usput, pošto dobro poznajem mnoge od skorašnjih kadrovska rješenja, te njihovo mjesto u partijskom prehrambenom lancu, mogu svjedočiti da se prvi i drugi kadrovski stub podobro ispraznio i da su u popunjavanje zadnjih linija odbrane (čitaj: upravnih odbora) uključeni i trećepozivci. To ne bi bila loša vijest da, na žalost, ne znam i šta ih je poslalo međ' trećepozivce, i zašto ih je (barem privremeno), vratilo u prvi saff. Ali jebiga, mi smo zemlja u kojoj i najgori krčag ide na vodu sve dok se ne razbije.
nosara1
Posts: 26
Joined: 28/04/2011 14:50

#1290 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by nosara1 »

Corto Maltese wrote:
dibidus wrote: - losa kadrovska politika; Kad postavis na vaznu funkciju nekoga ko nema nikakve refernce bitne za tu funkciju


Cuj idiotluka - sacekaj da nesto uradi.
Sta to znaci - da mozes svoga vrtlara postaviti za direktora EPBIH a takvu "kadrovsku politiku" ne smije niko kritikovati dok ne saceka rezultate !!!

Malo nam je struja poskupila koliko ce nam napon skociti.
Da. Usput, pošto dobro poznajem mnoge od skorašnjih kadrovska rješenja, te njihovo mjesto u partijskom prehrambenom lancu, mogu svjedočiti da se prvi i drugi kadrovski stub podobro ispraznio i da su u popunjavanje zadnjih linija odbrane (čitaj: upravnih odbora) uključeni i trećepozivci. To ne bi bila loša vijest da, na žalost, ne znam i šta ih je poslalo međ' trećepozivce, i zašto ih je (barem privremeno), vratilo u prvi saff. Ali jebiga, mi smo zemlja u kojoj i najgori krčag ide na vodu sve dok se ne razbije.
Da je tako i ti bi dobio neku foteljicu... :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#1291 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Corto Maltese »

nosara1 wrote:
Corto Maltese wrote:
dibidus wrote: - losa kadrovska politika; Kad postavis na vaznu funkciju nekoga ko nema nikakve refernce bitne za tu funkciju


Cuj idiotluka - sacekaj da nesto uradi.
Sta to znaci - da mozes svoga vrtlara postaviti za direktora EPBIH a takvu "kadrovsku politiku" ne smije niko kritikovati dok ne saceka rezultate !!!

Malo nam je struja poskupila koliko ce nam napon skociti.
Da. Usput, pošto dobro poznajem mnoge od skorašnjih kadrovska rješenja, te njihovo mjesto u partijskom prehrambenom lancu, mogu svjedočiti da se prvi i drugi kadrovski stub podobro ispraznio i da su u popunjavanje zadnjih linija odbrane (čitaj: upravnih odbora) uključeni i trećepozivci. To ne bi bila loša vijest da, na žalost, ne znam i šta ih je poslalo međ' trećepozivce, i zašto ih je (barem privremeno), vratilo u prvi saff. Ali jebiga, mi smo zemlja u kojoj i najgori krčag ide na vodu sve dok se ne razbije.
Da je tako i ti bi dobio neku foteljicu... :D
Nema teorije! Ja sam, zaista, socijaldemokrata.
stecak
Posts: 236
Joined: 10/12/2006 00:55
Contact:

#1292 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by stecak »

madner wrote:Kritika opet pociva na dva jaka stuba:

SB i navodima koje nije moguce provjeriti. Niksic htio predloziti brata, pa odustao. Kakva skandalozna vijest. :D
Da, ali prije nekoliko godina bi radi ovoga Bakir H. svakog ponedjeljka mnoge svoje emisije započinjao sa SKANDALOZNO, OTKRIVAMO.., Damir Kaletović bi nekoga vukao za rukav u državnim institucijama, a ne bi se kao danas brčkao na Pelješcu i pravio priloge o dvije vikendice, FTV bi na ovakvome skandalu fokusirala svoje dnevnike, pravile bi se specijal emisije ponedjeljkom nakon šeset minuta , vrištala bi opozicija, tražile bi se glave, CCI-iiiii bi održavali okrugle stolove, DOSTA-ši bi pištali na ulicama na fišekom na glavi, Dubioza bi ne samo snimala stihove nego izbacivala albume... (uh mogao bih pola dana o ovome). itd itd itd

Jbg sad su naši na vlasti pa im se sve prašta i rahat smo :run:

Smije li se ovdje malo lanut'? Isto g*** drugo pakovanje...
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1293 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by madner »

Cordo nemoj biti skroman, ti si pravi ljevicar a ne neki sugavi socijaldemokrata.

Stecak to jednostavno nije nista, rekla kazala. Mogu ja sada reci da ti namjeravas da ubijes covjeka, ali to ne znaci da policija treba da te ufati i zatvori. :roll:

Jednostavno se ne moze to uzeti za ozbiljno takav nacin konstruisana argumenta za blacenje, jer covjek nije NISTA napravio.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#1294 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ultima_palabra »

dibidus wrote:
ultima_palabra wrote:- losa kadrovska politika; Nešto što se može ocjenjivati tek nakon što ti kadrovi nešto urade
Ne nego ovako:
- losa kadrovska politika; Kad postavis na vaznu funkciju nekoga ko nema nikakve refernce bitne za tu funkciju


Cuj idiotluka - sacekaj da nesto uradi.
Sta to znaci - da mozes svoga vrtlara postaviti za direktora EPBIH a takvu "kadrovsku politiku" ne smije niko kritikovati dok ne saceka rezultate !!!

Malo nam je struja poskupila koliko ce nam napon skociti.
Naravno da možeš kritikovati, ali postoji mogućnost da ćeš promašiti... bilo je i kritika na postavljanje Emira Suljagića, i na činjenicu da nije nikad bio na rukovodećoj poziciji, pisao knjige o Zlatku i šta sve ne, pa se većina sad slaže da je veliko osvježenje na toj poziciji.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#1295 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by quasar »

Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
User avatar
Skijaš
Posts: 12611
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#1296 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Skijaš »

quasar wrote:Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#1297 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by quasar »

Skijaš wrote:
quasar wrote:Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
Svaku će grešku ABA3 višestruko ekspolatisati i uvećaće je x puta. Nažalost, niko nije savršen, a u toj mutnoj bari zvanoj politika, najvise smrada i trulezi ima. Tako ce se zarad vlasti obarati i dobri projekti i pljuvati cestiti ljudi.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#1298 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by ultima_palabra »

quasar wrote:
Skijaš wrote:
quasar wrote:Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
Svaku će grešku ABA3 višestruko ekspolatisati i uvećaće je x puta. Nažalost, niko nije savršen, a u toj mutnoj bari zvanoj politika, najvise smrada i trulezi ima. Tako ce se zarad vlasti obarati i dobri projekti i pljuvati cestiti ljudi.
Politika je takva igra... if you can't take the heat, get out of the kitchen ;-)

Ali nije Avaz ono što je bio...
User avatar
Skijaš
Posts: 12611
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#1299 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Skijaš »

quasar wrote:
Skijaš wrote:
quasar wrote:Obzirom na izvor, moze se odbiti pola. Kako god okrenes, tesko da mogu biti gori od ovih koji su nas do sada brukali i pljackali. Svakako ce platiti cijenu na izborima. Jedino je lose sto ce narod traziti "promjene" izborom SBB.

Majko mila... :cry:
Ako SDP ostane dosljedan u borbi protiv četnika i HDZ-a, narod će preći preko ovih nekoliko promašaja u kadrovskim križaljkama i SDP će dodatno ojačati. Bitno je samo da ne popuštaju Dodiku i Čoviću, a ostalo će se rješavati u hodu i može biti ispravljeno kako mandat teče. Štetu nanesenu izdajničkim ustupcima je puno teže ispraviti.
Svaku će grešku ABA3 višestruko ekspolatisati i uvećaće je x puta. Nažalost, niko nije savršen, a u toj mutnoj bari zvanoj politika, najvise smrada i trulezi ima. Tako ce se zarad vlasti obarati i dobri projekti i pljuvati cestiti ljudi.
Radončić je kurva čovjek, njegova podrška Dodiku i Čoviću je utemeljena u uvjerenju da će u slučaju etničke podjele on biti bošnjački vožd. Znači interes. Ako ga se može kupiti, a može, zašto ne dati prioritet izgradnji transferzale od Vogošće koja bi uredila prilaz njegovom tornju ? Ako je to jedini način da se ograniči njegovo poznato sijanje laži, onda treba dati prioritet izgradnji te transferzale koju će se ionako graditi. Politika je takva i kako god se sklopilo "deal" sa problematičnom SDA, može i sa Radončićem.

Onda ga pred sljedeće opšte izbore naložiti da je moguć njegov ulazak i u entitetsku i državnu vlast, a nakon izbora ga ponovo nabiti s noge na nogu.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#1300 Re: I onda doš'o Valter,...

Post by Gandalf »

:thumbup:
Locked