Hvala vam Zmajevi !

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#1 Hvala vam Zmajevi !

Post by klixober »

Prosao je jos jedan ciklus kvalifikacija,gledacemo prvenstvo bez BiH.Bez obzira na sve,trebamo biti zahvalni ovoj generaciji koja se borila kao nijedna do sada i koja nas je u sumornoj svakodnevnici oraspolozila na svakoj reprezentativnoj utakmici i svakog vikenda gledajuci nase igrace u evropskim ligama.Hvala i Ciri koji je podigao moral navijacima i igracima i koliko god da se ja ne slagao sa njegovim taktickim zamislima,zbog toga sto je drzao Pjanica na klupi,odajem mu priznanje jer je ovu napacenu drzavu bar na trenutke ujedinio,sto su za nas poceli navijati i komsije i sudije.
Hvala i Marjanu Mijajlovicu koji je obiljezio ovaj ciklus kvalifikacija i bez kojeg ova reprezentacija ne bi bila ono sto jeste.Nadam se da ce Marjan jos dugo ostati s nama i uz ovu reprezentaciju i da cemo ga ubuduce gledati na tv-u dok prenosi utakmice reprezentacije.Hvala ti od srca Marjane na svemu!
Zivot ide dalje,imamo mladu generaciju,mnostvo talenata sirom Evrope i ne trebam se plasiti za buducnost.
Zmajevi,uz vas smo sljedece kvalifikacije,hvala vam! :bih:
User avatar
Bosanacone
Posts: 22
Joined: 09/09/2009 15:27
Location: EU

#2 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Bosanacone »

Hvala CIRU i zmajevima....nikad nismo bili bolji. Ljudi, nemojte se nervirati, samo nek ostane Ciro i zmajevi...bice to sve kako treba, vjerujte mi!
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#3 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by holowey »

fakat se nema sta zamjeriti reprezentaciji, igrali su dobro, borili se kao lavovi, ciro ih je vodio najbolje sto je mogao u datim trenucima, a jedine zamjerke imam na favoriziranje velikih ekipa od strane fife (fufe?) i na shupka sudiju veceras koji je i sam zavlacio utakmicu i isao na ruku portugalcima...
Hasharijast
Posts: 182
Joined: 05/08/2009 12:57

#4 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Hasharijast »

momci hvala vam od srca! borili ste se ko lavovi...
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#5 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by mrtva kokoš »

HVALA VAM
ako kome imam zamjeriti to su ova taki od BHTV-a i njenog komentatora !!
nis bez marjana
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#6 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by ibizza »

Sta je sad,gdje je to BUCNO Bilino polje?????Gdje???Nema ga vise,jer kriminalac Usanovic stavi cijenu karte od 40km,tako da mogu doci samo odabrani.Svi se trebamo dici,obavezno vratiti utakmice reprezentacije na KOSEVO... jer onakvo Bilino polje ne zasluzuje da reprezentacija igra...
Sudija,sjetim ti se svih blizih,koje imas...

HVALA TI CIRO,HVALA VAM ZMAJEVI :bih:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#7 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by elSaik »

Valjda ćemo u narednim učiniti taj posljednji korak.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Chmoljo »

hvala zmajevi...

na SP navijam za Vahu i malog Tita :D , i navijam za što više lopti u mreži sramoti koja se zove portugalskom reprezentacijom

:bih: :sax:
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#9 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by chengaba »

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

HVALA VAM

Sto ste nam priuštili da barem na trenutak zaboravimo u kakvom haosu živimo!!!

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#10 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by frfi. »

sto su se zastave nase drzave, barem na nekoliko dana, ponosno vijorile gradovima....
AbU_JamaL_MovE
Posts: 238
Joined: 14/05/2007 16:34

#11 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by AbU_JamaL_MovE »

HVALA NA SVEMU STO STE UCINILI... :bih: :bih: :bih: :bih:
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#12 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Alfa_Ze »

Hvala ti tata, hvala ti mama sto ste me napravili !! :lol: Koji Idiotluk !! :roll:
strongest
Posts: 35
Joined: 15/10/2009 22:13

#13 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by strongest »

SVAKA TI CAST ZA OTVARANJE OVE TEME1 :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sada sigurno na onoj drugoj temi pametuju ali ovdje se samo moze reci:
HVALA NASIM NOGOMETASIMA,NASIM ZMAJEVIMA NA PREKRASNIM TRENUTCIMA U TOKU SVIH KVALIFIKACIJA.
HVALA CIRI ZA SVE STO JE URADIO,I UZ PORUKU.
OSTANI I DALJE NAS SELEKTOR,MI TE VOLIMO
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#14 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by escobar_ »

HVALA MOMCI! HVALA ĆIRO!

:bih: :bih: :bih: :bih:
vnm
Posts: 1478
Joined: 08/07/2008 01:28

#15 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by vnm »

Hvala momci!

Vidimo se do godine!
portal01
Posts: 227
Joined: 15/11/2009 20:26

#16 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by portal01 »

Hvala momci....

Idemo na europsko prvenstvo
vedran6
Posts: 3
Joined: 24/10/2009 00:18

#17 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by vedran6 »

HVALA VAM!!! UZ ĆIRU I IGRAČE ZAUVIJEK!!!
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#18 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Šibicar »

Za šta hvala????Jesmo li se kvalifikovali?Nismo!I prije smo igrali kvalifikacije,a nikad nisam vidio da se neko zahvaljivao igračima na tome.Onaj ko ovo smatra nekim uspjehom,onda komotno i prijašnje cikluse može smatrati uspješnim.Gubitnički mentalitet.
User avatar
scheph
Posts: 511
Joined: 23/02/2008 20:45

#19 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by scheph »

I ja se zahvaljujem nasim igracima i treneru, nadam se da cu jednog dana docekati i to da vidim Bosnu i Hercegovinu na jednom velikom takmicenju. :bih:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#20 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Chmoljo »

Šibicar wrote:Za šta hvala????Jesmo li se kvalifikovali?Nismo!I prije smo igrali kvalifikacije,a nikad nisam vidio da se neko zahvaljivao igračima na tome.Onaj ko ovo smatra nekim uspjehom,onda komotno i prijašnje cikluse može smatrati uspješnim.Gubitnički mentalitet.
:roll: de malo spusti loptu živ bio :roll:

ne može se glavom kroz zid. bilo je promašaja, bilo je prevelikih očekivanja. u kakvoj zemlji živimo i kakva nam je stvarnost dobro imamo ikakav mentalitet :-)
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#21 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by baustelac »

Fala sJema !!!

Naravno osim bandi iz saveza koja treba ne napolje nego u zatvor!!!
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#22 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by bhxxl »

I da gubis 10 - 0 pjesma bih se opet cula mi te volimoooooo , mi te volimooooo..." Dragi nasi dijamati i selektore Ciro , velika Vam hvala za sav trud i svo zalaganje , svaka cast , na Vas ne smije niti ima pravo iko da bude ljut , dali ste sve od sebe ...
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#23 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Šibicar »

Chmoljo wrote:
Šibicar wrote:Za šta hvala????Jesmo li se kvalifikovali?Nismo!I prije smo igrali kvalifikacije,a nikad nisam vidio da se neko zahvaljivao igračima na tome.Onaj ko ovo smatra nekim uspjehom,onda komotno i prijašnje cikluse može smatrati uspješnim.Gubitnički mentalitet.
:roll: de malo spusti loptu živ bio :roll:

ne može se glavom kroz zid. bilo je promašaja, bilo je prevelikih očekivanja. u kakvoj zemlji živimo i kakva nam je stvarnost dobro imamo ikakav mentalitet :-)
Kolutaj ti očima i smatraj ovo nevjerovatnim uspjehom,ali meni ovo nije ništa više od prijašnjih kvalifikacionih ciklusa koji su završavali kao i ovaj tj. neuspješno....
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#24 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by -LIBERO- »

Šibicar wrote:Za šta hvala????Jesmo li se kvalifikovali?Nismo!I prije smo igrali kvalifikacije,a nikad nisam vidio da se neko zahvaljivao igračima na tome.Onaj ko ovo smatra nekim uspjehom,onda komotno i prijašnje cikluse može smatrati uspješnim.Gubitnički mentalitet.

Nemoj ba zezati.
Na stranu navijacki mentalitet,kada se nikome ne priznaje da je bolji od tebe ,cisto zato ( :D )
Ali onako objektivno gledajuci,Portugal je za klasu bolja reprezentacija od nas. Ne kazem da ih mozda cak i nismo mogli proci,ali to bi bilo u postotcima 15% mogucnosti za to.

Ja bih zahvalio svima nama skupa,od reprezentativaca do sviju nas ponaosob,jer smo barem na par mjeseci,a narocito zadnjih dana,stvorili svi zajedno atmosferu ponosa,zajednistva,prkosa...euforija...patriotizma :thumbup: :bih:

Bilo je je*beno dobro zivjeti ovu euforuju barem par dana :lol: :mrgreen: :thumbup:

Ako ostane sve kako treba,uz ovo dodatno iskustvo i malo vise srece idemo u novu borbu za Evropsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini ;-) :thumbup:
Last edited by -LIBERO- on 19/11/2009 00:01, edited 1 time in total.
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#25 Re: Hvala vam Zmajevi !

Post by Alfa_Ze »

Hvala ti Keno :thumbup: A Ciri zelim dug zivot i ugodne staracke dane. :bih:
Post Reply