Hvala, narode!

emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#1 Hvala, narode!

Post by emric »

Hvala mojim Bošnjacima što su glasali i nadglasali SDA. Nećete nikad više na vlast, đubrad izdajnička!

Hvala mojim Bošnjacima što su pomogli mojim Hrvatima da spuste Čovića i započnu rušenje HDZ-a. Dolazi vam kraj, zločinačko smeće!

Hvala mojim Srbima što su u Banjoj Luci oglasili zvono za kraj diktature Dodika. Lagali ste, zavađali i ubijali, dalje vam neće proći!
User avatar
freelancerusk
Posts: 480
Joined: 19/07/2018 16:05

#2 Re: Hvala, narode!

Post by freelancerusk »

Ptičja gripa?
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#3 Re: Hvala, narode!

Post by emric »

freelancerusk wrote:Ptičja gripa?
Pozitivan na pare wrote:salmonela?
Zaostalost?
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#4 Re: Hvala, narode!

Post by Haman2 »

Dodik je izabran za clana Predsjednista BiH. Namjera mu je demontiranje BiH. Covic je izgubio bitku ali ne i rat. Radoncic dozivio potop a i SDP polako ali sigurno ulazi u mutnu vodu. Pitanje je dana kada ce ih voda odnijeti. Na politicku scenu dolaze neke nove stranke. Lijepo procaju ali ce nastaviti politiku onih koji odu " use, nase i podase".
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#5 Re: Hvala, narode!

Post by muzicar_iz_parka »

SDA je mastermind stranka.
Gubitak od 2014 na 2018 je samo 30 000 glasova, sa 275k na 245k, sa obzirom na nepostojanje nikakvog rezultata i totalni raspad, održali su se super.

Kad još dodamo 60k glasova za PDA i NiP, ispade da je SDA u sastavu od 2014 čak dobio 30k novih glasova.
mostarac1905
Posts: 285
Joined: 18/11/2016 15:55

#6 Re: Hvala, narode!

Post by mostarac1905 »

Haman2 wrote:Dodik je izabran za clana Predsjednista BiH. Namjera mu je demontiranje BiH. Covic je izgubio bitku ali ne i rat. Radoncic dozivio potop a i SDP polako ali sigurno ulazi u mutnu vodu. Pitanje je dana kada ce ih voda odnijeti. Na politicku scenu dolaze neke nove stranke. Lijepo procaju ali ce nastaviti politiku onih koji odu " use, nase i podase".
covic je dobio bitku, a rat nikad nije bio upitan. ocekujem silu novih uhljebljenja poslije izbora, sa cca 25-30.000 uhljeba i njihovih obitelji covic nikad nece izgubit.

njemu je puno lakse nego npr dodiku i bakiru, ima trecinu ministrstava, firmi i svega ostalog, a puno manji broj kandidata
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#7 Re: Hvala, narode!

Post by emric »

I Dodik i Čović broje posljednje političke dane, a SDA nikad više nigdje neće biti vlast.
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#8 Re: Hvala, narode!

Post by BajramBarecula »

emric wrote:I Dodik i Čović broje posljednje političke dane, a SDA nikad više nigdje neće biti vlast.
Jaro broje oni posljednje dane vec 10 godina, uvijek jedna te ista prica
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#9 Re: Hvala, narode!

Post by julisiz es grant »

Vidjeli smo mi tvoju političku dalekovidost kada si otvorio temu "Boriša Falatar-predsjednik" :D
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#10 Re: Hvala, narode!

Post by muzicar_iz_parka »

emric wrote:I Dodik i Čović broje posljednje političke dane, a SDA nikad više nigdje neće biti vlast.
Biće SDA i dalje vlast. Pojedinačno najkača stranka u BiH. Pogledaj rezultate.
Dodik je takođe pobjedio, čak više nije tako mala razlika kao 2014, kad mu se umalo nisu omakle sve funkcije.

Čovića će opet spasiti SDA.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#11 Re: Hvala, narode!

Post by Sanjarko »

Ma tesko je ovdje stanje promjeniti jer treba sve iz temelja promjeniti. A od toga nema nista. Zato mnogi ni ne izlaze na izbore. a zato ja i moji nismo. Znam da smo krivi ali realno kako, za koga itd., glas dati itd. Znam ono biraj manje zlo, ali i manje zlo je ipak zlo.

Korjenite promjene ovdje trebaju a to ce ici tesko pa mozda nikako. Kako kazu ovdje treba Hard Reset.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#12 Re: Hvala, narode!

Post by Ricken »

emric wrote:Hvala mojim Bošnjacima što su glasali i nadglasali SDA. Nećete nikad više na vlast, đubrad izdajnička!

Hvala mojim Bošnjacima što su pomogli mojim Hrvatima da spuste Čovića i započnu rušenje HDZ-a. Dolazi vam kraj, zločinačko smeće!

Hvala mojim Srbima što su u Banjoj Luci oglasili zvono za kraj diktature Dodika. Lagali ste, zavađali i ubijali, dalje vam neće proći!
Jesi to promjenio dilera? :D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#13 Re: Hvala, narode!

Post by Matzan »

Misli čovjek da su konačni rezultati izbora ankete sa klixa. :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#14 Re: Hvala, narode!

Post by Bodkin »

Sda dozivotno na vlasti, kao turkmenbasi u turkmenistanu. Narod je rekao svoje. Sda vlast je po mjeri glasaca
Ci-Nick
Posts: 5181
Joined: 15/03/2015 17:38

#15 Re: Hvala, narode!

Post by Ci-Nick »

Kaže Merkel za loš rezultat CSU-au Bayernu,..
"Iako je nezaposlenost na najnižem nivou,.. ekonomija dobra,..glasači su kaznili CSU jer su izgubili povjerenje". :shock:
Mi glave gubili a ostali dosljedni svog izbora a oni samo zbog nepovjerenja kazniše stranku,.. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#16 Re: Hvala, narode!

Post by Sanjarko »

Ma kako da kaznimo. Za ove iz vlasti glasa stranacki kadar, uhljebi i njihove porodice. A ostali ne glasamo jer su nas svi razocarali i mislimo da su i oni krade kao i ovi iz vlasti. U najmanju ruku da su mutni.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#17 Re: Hvala, narode!

Post by emric »

I Dodik i Čović broje posljednje političke dane, a SDA nikad više nigdje neće biti vlast.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18 Re: Hvala, narode!

Post by mousstapha »

emric wrote:Hvala mojim Bošnjacima što su glasali i nadglasali SDA. Nećete nikad više na vlast, đubrad izdajnička!

Hvala mojim Bošnjacima što su pomogli mojim Hrvatima da spuste Čovića i započnu rušenje HDZ-a. Dolazi vam kraj, zločinačko smeće!

Hvala mojim Srbima što su u Banjoj Luci oglasili zvono za kraj diktature Dodika. Lagali ste, zavađali i ubijali, dalje vam neće proći!
Nema na cemu i drugi put :thumbup: :bih:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#19 Re: Hvala, narode!

Post by Haman2 »

Image

Naravno, hvala narode. Glasali ste po svojoj zelji. Nije bilo pritisaka. Da li ce nam biti bolje ili gore ostaje da vidimo. Koliko vidim nista se nije promijenilo. Neki bjezali iz vecih u manje stranke a sve u zelji da zauzmu bolju poziciju za ugodnu fotelju. Mi smo im svesrdno pomogli. Njima dobro a nama kako bude. Nece biti bolje, mozda isto kao prije a mozda i malo, malo gore. Dakle, birali smo iste.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#20 Re: Hvala, narode!

Post by Haman2 »

Izabrali smo najbolje, najpostenije. Sad oni odlucuju u nase ime. Prave koalicije po svojoj zelji. Naravno, veliki ce upregnuti male jer zele biti centar oko koga se sve okrece-nasledje iz proslog sistema. Oni koji su osvojili podosta glasova a ne udju u vlast nece biti zadovoljni a to znaci ponovo sve isto, natezanje u skupstinama, igranje igara koje svmo vec gledali.
Neki vec sada prozivaju ove ili one politicare-stara nasa navika, jer nemaju plan sta i kako dalje, pa se vracaju na isprobanu retorku prozivanja drugih i upucivanja proizvoljnih kritika za sve i svasta.
To nam samo govori da nece biti nikakvih promjena. Na kraju ce u BiH ostati samo penzioneri i politicari a mladi svijet ce otici trbuhom za kruhom.
User avatar
Nacionalniid_BOSANCI
Posts: 767
Joined: 02/09/2003 00:00

#21 Re: Hvala, narode!

Post by Nacionalniid_BOSANCI »

emric wrote:Hvala mojim Bošnjacima što su glasali i nadglasali SDA. Nećete nikad više na vlast, đubrad izdajnička!

Hvala mojim Bošnjacima što su pomogli mojim Hrvatima da spuste Čovića i započnu rušenje HDZ-a. Dolazi vam kraj, zločinačko smeće!

Hvala mojim Srbima što su u Banjoj Luci oglasili zvono za kraj diktature Dodika. Lagali ste, zavađali i ubijali, dalje vam neće proći!
Nisu ni svi Bosnjaci isti. Imas Bosnjaka bosnjackosrpskog mjesanog porijekla i bosnjaka bosnjackohrvatskog mijesanog porijekla ili kao jos jedan primjer mijesanog bosnjackoturskog porijekl koji glasaju prema svojim interesima. Tako imas isto Bosnjaka koji su bosnjackobosanskog porijekla a koji jedino jos uvijek jedini glasaju cisto za interese bosnjakabosanaca i njihove drzave Bosne i Hercegovine. Sada kada na sve to stavis prevare oko glasova i glasanja dobijes ovo sto se desava i sto se desilo. E sada kako rijesiti ovaj problem raznih malverzacija zahtjeva precizno i neutralno istrazivanje svega navedenog, da bi se glasanje izdiglo na visi, korektniji i tacniji nivo.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4878
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#22 Re: Hvala, narode!

Post by ¤ jelena ¤ »

mousstapha wrote:
emric wrote:Hvala mojim Bošnjacima što su glasali i nadglasali SDA. Nećete nikad više na vlast, đubrad izdajnička!

Hvala mojim Bošnjacima što su pomogli mojim Hrvatima da spuste Čovića i započnu rušenje HDZ-a. Dolazi vam kraj, zločinačko smeće!

Hvala mojim Srbima što su u Banjoj Luci oglasili zvono za kraj diktature Dodika. Lagali ste, zavađali i ubijali, dalje vam neće proći!
Nema na cemu i drugi put :thumbup: :bih:
:D

Elem...u ovoj zemlji, ako nećeš promjene - izađi na izbore. :D
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#23 Re: Hvala, narode!

Post by Haman2 »

Image

Izabrali smo one prave da nam bude bolje. Na nasu zalost bolje nece biti. Imamo puno stranaka. Neki su postigle slabe rezultate ali ulaze u vlast. To nije izborna volja gradjana, to je volja nekih koji zele biti veci i jaci nego sto jestu.
Dobro je sto su odlucili da sastave vlast bez nekih stranka. Konacno moraju preuzeti odgovornost na sebe. Dobro ili lose? Po mom misljenju nije bas dobro. Ja mislim da vlast treba sastaviti prema izbornim rezultatima ako zelimo raditi za dobro gradjana i drzave.
Demokratija je ovako i onako samo je u pitanju da li ce u skupstinama postojati volja da se realiziraju stavovi i odluke drugih.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#24 Re: Hvala, narode!

Post by emric »

Haman2 wrote:Na nasu zalost bolje nece biti. Imamo puno stranaka. Neki su postigle slabe rezultate ali ulaze u vlast. To nije izborna volja gradjana, to je volja nekih koji zele biti veci i jaci nego sto jestu.
Ako za tebe glasa 20 građana, a za mene i za osobu X po 15 građana, to ne znači da si ti pobjednik, a da mi imamo loše rezultate i da nije izborna volja građana da mi budemo vlast. Mi smo dobili 30, a ti 20 glasova i demokratija kaže da smo mi ti koji trebaju formirati vlast. Malo to bolje razluči pa nećeš griješiti u matematici i logici.
Haman2 wrote:Ja mislim da vlast treba sastaviti prema izbornim rezultatima ako zelimo raditi za dobro gradjana i drzave.
Upravo tako će i biti. Pravimo vlast bez SDA za dobrobit države i našeg naroda.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4878
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#25 Re: Hvala, narode!

Post by ¤ jelena ¤ »

Zar nije očigledno da u BiH nema nezadovoljnih rezultatima izbora - osim Hrvata u Mostaru...i još ponekim gradovima .... koji su glasali za Čovića.
Post Reply