Husnija - Vratia se Shime :D

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#26

Post by Phia »

Ajoj.Svaki put kad neko izgubi macu meni se vrate slike mog malenog Pipe. :( :( .Ja mjesec dana pretresala svoje i sva susjedna naselja.Dovraga i bestraga!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#27

Post by mIRCerka »

Phia wrote:Ajoj.Svaki put kad neko izgubi macu meni se vrate slike mog malenog Pipe. :( :( .Ja mjesec dana pretresala svoje i sva susjedna naselja.Dovraga i bestraga!
:( znas, da je u pitanju Sivka, ne bi se ja sekirala, ona je navikla na zivot vani...
a husi i guzu treba brisat kad kaki koliko je smotan i razmazen...
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#28

Post by Phia »

Stvarno čovjek u tim situacijama samo želi da niko i ništa nije naudilo njegovom ljubimcu.Pa makar se nikad ne vrati samo da je dobro.Ali najgora je ta neizvjesnost. :roll:
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#29

Post by Phia »

Stvarno čovjek u tim situacijama samo želi da niko i ništa nije naudilo tvom ljubimcu.Pa makar se nikad ne vrati samo da je dobro.Ali najgora je ta neizvjesnost. :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#30

Post by mIRCerka »

Phia wrote:Stvarno čovjek u tim situacijama samo želi da niko i ništa nije naudilo njegovom ljubimcu.Pa makar se nikad ne vrati samo da je dobro.Ali najgora je ta neizvjesnost. :roll:
ne, ja sam trenutno u takvom stanju da bih bila u stanju, odmah po lociranju kradljivca, isstog dozivotno unakaziti i iskasapiti.
cisto da ga sprijeim da sutra nekome tako dijete ukrade...
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#31

Post by Vozdra_123 »

sa srecom u potrazi!
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#32

Post by Pooll »

:( :( :( :(

Mirci, znam da nije neka utjeha, ali ja vjerujem da ce se vratiti!

Moj negro je jedne nedjelje nestao i bio sam ocajan 7 punih dana...

Iducu nedjelju u 08 ujutro cuo sam samo "tup"... pao sa zida... sav prljav, negdje je sjebo nogu, pa ja valjda 7 dana putovao do kuce, ali se ipak vratio... trebalo mu je 10-ak dana da se oporavi i sad je opet zdrav i sretan...

Mace se znaju snaci i vratiti...

Da ti ne pricam da su ljudi odnjeli macu sa vjecnice na faletice da je se rijese a ona se nakon 4 dana vratila...

Sretno u potrazi i uz tebe smo!
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#33

Post by Ivy »

MIWCI DUSHO hebem im mamu dushmansku ko je kod ukro Husniju i Pljosnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOOD LUCK BABE!!!!! Drzim fige!!!!! :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#34

Post by legionarka »

mirci nazalost nisam u BiH trenutno, ali sam proslijedila mail sa slikom HUsnije roditeljima i jos par ljudi....nadam se da ce se Husnija vratiti....sto prije...:(:(
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#35

Post by mIRCerka »

Piplovi hvala vam velika.....
:kiss:
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#36

Post by Ivy »

legionarka wrote:mirci nazalost nisam u BiH trenutno, ali sam proslijedila mail sa slikom HUsnije roditeljima i jos par ljudi....nadam se da ce se Husnija vratiti....sto prije...:(:(
i ja sam svojima poslala SLIKU pa ako ga vide ili nadju da ga uzmu dok ti ne dodjes! :kiss:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#37

Post by mIRCerka »

veca_sa wrote:
mIRCerka wrote:Piplovi hvala vam velika.....
:kiss:
nemoj plakat, ja sam na m.dvoru i ako dje vidim javim ti
reche mi stochar da je vidio bijelu macku kod Regine na mdvoru...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#38

Post by mIRCerka »

Isla sam na MDvor, nisam nasla macka, ali me zvala jedna zenska, da mi kaze za istog tog macka, samo ona kaze da ga vidja vec 20ak dana....


Otisla sam u PU da prijavim kradju kucnog ljubimca...
Prvo mi se odvalise smijati, ali kad sam rekla da ja tu kradju mogu prijaviti i nacelniku PU, pa ici sve do OHRa (namah ja potegnem diskriminaciju radi imena) prodje mi prijava sistem. Takodjer sam im rekla, da kad nadjem gdje je Husnija, ima da odlezim osobu koja ga je maznula, na sta mi je cika policajac rekao "pa ovaj, nemoj to meni najavljivati... a radi onako kako ti srce kaze" :D
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#39

Post by Shoshana »

Ja vazdan ovdje, a ovo tek sad vidjeh... :(

Jadna beba...nadam se da je ziv i zdrav.

Sretno u potrazi Mirci!
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#40

Post by Hakala »

mIRCerka wrote:NAjgluplje od svega je sto mi zvoni telefon, pise PRIVATE NO. i ja se javim i lik kaze

DOBRO VECE SAMO DA JAVIM DA SAM VAM NASAO MACKU U KONTEJNERU HAHAHHAHA i o
nda se odvali jos njih nekoliko smijati....a nisu djeca, po glasu su tu negdje mojih godina....


:mrgreen:

zalaze li ćinezi po grbavici :skoljka:

ako husaga naidje do hrasnog..javicu :)

cinezima :lol:


:( jbg
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#41

Post by Citizen-X »

Halali Huso materi :)
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#42

Post by amrino »

Ne mogu da vjerujem da ti je i Hus nestao... :(
De ti prvo komsije provjeri...Ne znam u kakvoj zgradi zivis ali iz licnog iskustva znam da u prosjeku u svakom ulazu ima po barem jedan psihopata koji maltretira ljude na jedan ili drugi nacin.
Sretno u svakom slucaju!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#43

Post by mIRCerka »

Citizen-X wrote:Halali Huso materi :)
e sad cu te imat na nishanu, cisto onako bezobrazno ko sto je ovaj tvoj post...


Amrino ljubavi, juce sam isla u PU da prijavim da je ukraden. Prvo su se smijali sto to hocu prijaviti, ja im objasnim kako je to rijetka vrsta bla bla bla i prijavim konacno. onda sam razglasila bas po komsiluku da sam prijavila MUPu, da Huso ima chip i da cemo ga naci preko GPSa i satelita i odem na kafu.
Sinoc dodjem s kafe s Viktorom oko 11 i 30, dvojica policajaca pored zgrade, odmaraju... pridjem im, objasnim im da se neko sunja po basti, fakat je neko bio, udjemo u bastu, obidjemo sve, obidjemo parking iza zgrade, skontase oni da sam ja ta sto je danas macku prijavljivala, sjedili su oni ispred zgrade do 1 i nesto...
u 2 ujutro, ja cucim pored prozora promukla od MAC MAC MAC kad mene neko zove pod prozorom...kaze MRRRRRRRRRR ja izletim vani, kontam opet me prenosi, kad Husnija!!!!
Cist ko suza (a bijeli macak koji je "vani" 2 dana ne moze biti cist!!!)

Ljubili smo se jutros do 5, kasnila sam na posao ali mi je oprosteno :D:D:D:D

Sad mi valja zvat policiju i objasnit vaskrsnuce :D:D:D
Hvala vam svima na podrsKi a onima koji se vole sprdati sa ovakvim stvarima zelim da dobiju hemeroide!

:D:D:D:D:D:D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#44

Post by amrino »

mIRCerka wrote:
Citizen-X wrote:Halali Huso materi :)
e sad cu te imat na nishanu, cisto onako bezobrazno ko sto je ovaj tvoj post...


Amrino ljubavi, juce sam isla u PU da prijavim da je ukraden. Prvo su se smijali sto to hocu prijaviti, ja im objasnim kako je to rijetka vrsta bla bla bla i prijavim konacno. onda sam razglasila bas po komsiluku da sam prijavila MUPu, da Huso ima chip i da cemo ga naci preko GPSa i satelita i odem na kafu.
Sinoc dodjem s kafe s Viktorom oko 11 i 30, dvojica policajaca pored zgrade, odmaraju... pridjem im, objasnim im da se neko sunja po basti, fakat je neko bio, udjemo u bastu, obidjemo sve, obidjemo parking iza zgrade, skontase oni da sam ja ta sto je danas macku prijavljivala, sjedili su oni ispred zgrade do 1 i nesto...
u 2 ujutro, ja cucim pored prozora promukla od MAC MAC MAC kad mene neko zove pod prozorom...kaze MRRRRRRRRRR ja izletim vani, kontam opet me prenosi, kad Husnija!!!!
Cist ko suza (a bijeli macak koji je "vani" 2 dana ne moze biti cist!!!)

Ljubili smo se jutros do 5, kasnila sam na posao ali mi je oprosteno :D:D:D:D

Sad mi valja zvat policiju i objasnit vaskrsnuce :D:D:D
Hvala vam svima na podrsKi a onima koji se vole sprdati sa ovakvim stvarima zelim da dobiju hemeroide!

:D:D:D:D:D:D
SUPER!!!
:D :D :D
Ma glavno je da ste se nasli...i ubuduce...cuvaj ih dobro!
Garant timas nekog psihica u haustoru ili u susjednim zgradama.
Ljubi Husa i od nas. :kiss:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#45

Post by mIRCerka »

amrino wrote: SUPER!!!
:D :D :D
Ma glavno je da ste se nasli...i ubuduce...cuvaj ih dobro!
Garant timas nekog psihica u haustoru ili u susjednim zgradama.
Ljubi Husa i od nas. :kiss:
mogu ja srat na policiju sto godina, ali cim sam zaprijetila policijom i satelitom, Huso se ukaza ko Gospa u Medjugorju.... :D:D:D:D:D:D

Ja sam kriva za sve, ja sam svoje macke naucila da prema svima budu divne i mazne, trebala sam ih nauciti da kopaju oci svima osim clanovima familije, onda sigurno ne bi bilo ovakvih problema.
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#46

Post by luciferino »

Ma neka si ti njega našla (ili je on našao tebe). A taj čip i GPS ti je super fol. Nisam ti htjela na muku pristajati, ali mislila sam da ti ga je neko iz bliže okoline klepio.
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#47

Post by Jara »

:-D :-D :-D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#48

Post by mIRCerka »

luciferino wrote:Ma neka si ti njega našla (ili je on našao tebe). A taj čip i GPS ti je super fol. Nisam ti htjela na muku pristajati, ali mislila sam da ti ga je neko iz bliže okoline klepio.
Jos mi u PU poceli drzat predavanje kako po opcinskom zakonu mozes imati samo 2 macke i 2 psa istovremno.
Ja sam rekla ciki u PU da mi se mogu svi napushit dobro, jer dok ne bude na snazi zakon o dobrobiti zivotinja koji u uredu za vetrinarstvo BiH cuci vec 3 godine u pripremi, taj opcinski zakon mogu okacit mom husniji o rep.
:D:D:D

Srla brla, ja sam premorena, odo sasatvit stolice odspavata konacno...
ljubim vas...
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#49

Post by baby_angel »

Miwci, bas mi je drago sto si ga nasla. Ali mislim da moras dobro otvoriti oci i pokusati naci krivca. Sve najbolje tebi, a Husi big :kiss:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#50

Post by mIRCerka »

baby_angel wrote:Miwci, bas mi je drago sto si ga nasla. Ali mislim da moras dobro otvoriti oci i pokusati naci krivca. Sve najbolje tebi, a Husi big :kiss:
Ne brini, jutros sam postrojila pola komsiluka....
odrzala hutbu i rekla SAMO DLAKA NEK ZAFALI BILO KOME, ZANOCICETE ZORE DOCEKAT NECETE.... :D:D:D:D:D:D:D:D
Post Reply