husejin smajlovic

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#1 husejin smajlovic

Post by sulesavic »

mozemo li ovog sadasnjeg nacelnika smatrati najboljim liderom zenice od 1990. godine pa nadalje? rekonstrukcija ulica (kod lamele, titova i alijina, sportski centar na yebalistu (salko bananovic)... vjerovatno ima jos, smo ja rijetko navratim do rodnog nam grada pa i ne primijetim neke mozda sitnije detalje. nakon godina apstinencije od glasanja, planiram iskoristiti svoje glasacko pravo pa me zanima ima li i u kakvom smisla husu kovati u zvijezde.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#2

Post by nineac »

organski ne podnosim SDA, ali moram priznati da se huso pravo zaletio. Njega licno poznajem, i znam da je posten covjek, iako nisam bas siguran sta ce ispasti sa Bananovicem!
Ali, do sljedecih opcinskih izbora je 3 godine, pa vidjet cemo sta ce biti.
HOOLIGANS
Posts: 91
Joined: 28/06/2003 00:00

#3

Post by HOOLIGANS »

Zasad je OK
ze-punk
Posts: 11
Joined: 02/09/2004 11:19
Location: zenica

#4

Post by ze-punk »

dobar covjek!

na utakmici Sarajevo-Celik (29.10.2005) je bio na juznoj tribini stadiona Kosevo, zajedno sa robijasima!
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#5

Post by _BosanaC »

ze-punk wrote:dobar covjek!

na utakmici Sarajevo-Celik (29.10.2005) je bio na juznoj tribini stadiona Kosevo, zajedno sa robijasima!
jel to jedino mjerilo njegove dobrote?
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#6

Post by SiSaJuMe »

Kakav je covjek NEZNAM al da je Zenica najsiromasniji grad u BIH to znam. Moramo priznat da nam je grad u kurcu. Sve nam se vrti od Cimburijade do Zepsa. Stopa kriminala je uzas. Nezaposlenost do jaja. I sto reci o vladi Zenice osim da se samo brinu o mjenjanju imena ulica i kojekakvim projektima u kojima zavrnu koju kintu u svoj djep. Mislim nek oni zavrcu al nek i nesto naprave. Nisam protiv. Dali su se zapitali koliko Zenicana je van Zenice i ZASTO. Pored ratnog sranja Zenicane tjera Zenicka ekonomska situacija iz svog rodnog grada. Idu ljudi trbuhom za kruhom. A jeza me uvati kad vidim nasu omladinu kako "golubari' od lamele do Konjske cesme i onda neki BABIN sin (15-18 godina) projuri u nekom bijesnom vozilu. Kao biva posteno ga zaradio.

A Zenicka vlada ufol nesto radi na boljoj situaciji.
xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#7

Post by xape »

polako sa ocjenama,krenulo je "naoko" dobro,neke stvari se vec kuhaju,pricekajmo par mjeseci pa cemo vidjeti na sta ce ispasti,kako je krenulo na totalnu katastrofu...
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#8

Post by sulesavic »

kad se vec sve popravlja, ima li smisla da mu mi na ovaj nacin skrenemo paznju sta nas muci. mene npr. muci problem centralnog grijanja. ima li ikakve sanse da se to popravi. i neka secic ne govori kako je to problem neplacanja racuna, zenica se s grijanjem nateze jos od prije rata
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#9

Post by nineac »

Mozda bi bilo dobro da konacno neko zamjeni secica. Covjek je na duznosti duze od pla radijatora u Zenici!
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#10

Post by sulesavic »

ok, secica smo apsolvirali. sljedece sto mi smeta jeste onaj smrad iza beogradske. haj' sto se tamo nekad svasta nesto radilo (mozda se i dan-danas radi), al' sto smrdi na mokracu/urin... pa, covjece, tamo je sjediste turisticke zajednice kantona, ako se ne varam!!!
mexx25
Posts: 226
Joined: 20/06/2005 22:13
Location: ZE

#11

Post by mexx25 »

SiSaJuMe wrote:onda neki BABIN sin (15-18 godina) projuri u nekom bijesnom vozilu. Kao biva posteno ga zaradio.
Ovdje je problem zenicana sto svi gledaju sta ko voza i koliko para ima gledaj svoja posla
Niko nikog nevidi ujutro u 5 ili 6 sati kad i de da zaradi hljeb sebi i kad kupi dobro auto onda odmah ovakve price
Ja licno radim ko konj i uvijek mi je bila zelja imati dobro auto i ako bogda kupit cu ga pa cu poslje cut ovakvu pricu kao sto ovaj SiSaJuMe govori
Pusti se ba toga radi i uzivaj negledaj sta drugi rade i staa trose i cije trose radi svoj poso svoj zivot zivi i sve ce bit kako treba
xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#12

Post by xape »

mexx25 wrote: Pusti se ba toga radi i uzivaj negledaj sta drugi rade i staa trose i cije trose radi svoj poso svoj zivot zivi i sve ce bit kako treba
ova mi je najbolja
mexx25
Posts: 226
Joined: 20/06/2005 22:13
Location: ZE

#13

Post by mexx25 »

pa jel tak il nije sta me briga cije trosi nego nek nedira moje i eto
xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#14

Post by xape »

mexx25 wrote:pa jel tak il nije sta me briga cije trosi nego nek nedira moje i eto
da nek ne dira moje i tudje koje nije njegovo,to ti je falilo u toj recenici
mislim da nisi dobro shvatio sta je sisajume htio reci,ali hajde....nije ni bitno
ko posteno zaradi dobro auto-aferim
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#15

Post by sulesavic »

Ljudi, odmièemo se od teme. Smeta li ikome ¹to je Studenac (potencijalna turistièka atrakcija) pretvoren u kanalizaciju? Zadnji put sam se tamo napio vode 1990. godine, èini mi se. Nakon toga sam mu nekoliko puta prilazio da iskoristim ono èemu je napravljen - jok, stomak je odbijao pomisao da proba provarit ne¹to ¹to se nalazi u takvom okru¾enju
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#16

Post by sulesavic »

Nikome ni¹ta ne smeta? A raskrsnica kod Balkana? Zapravo, kompletna Sarajevska je u k...u, tuda samo Niva bez problema prolazi
Bobi
Forum administrator
Posts: 31991
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#17

Post by Bobi »

Jes vala...od Lutve do expres restorana hukseri k`o na skijashkoj stazi :lol: ...moras se malo uzdignut sa sjedista kako bi bolje amortizovao uvale i rupe :-) ...ko na konju da jashesh...:D.
Zenicanka06
Posts: 8
Joined: 21/03/2006 19:45
Location: USA

#18

Post by Zenicanka06 »

SiSaJuMe wrote:Kakav je covjek NEZNAM al da je Zenica najsiromasniji grad u BIH to znam. Moramo priznat da nam je grad u kurcu. Sve nam se vrti od Cimburijade do Zepsa. Stopa kriminala je uzas. Nezaposlenost do jaja. I sto reci o vladi Zenice osim da se samo brinu o mjenjanju imena ulica i kojekakvim projektima u kojima zavrnu koju kintu u svoj djep. Mislim nek oni zavrcu al nek i nesto naprave. Nisam protiv. Dali su se zapitali koliko Zenicana je van Zenice i ZASTO. Pored ratnog sranja Zenicane tjera Zenicka ekonomska situacija iz svog rodnog grada. Idu ljudi trbuhom za kruhom. A jeza me uvati kad vidim nasu omladinu kako "golubari' od lamele do Konjske cesme i onda neki BABIN sin (15-18 godina) projuri u nekom bijesnom vozilu. Kao biva posteno ga zaradio.

A Zenicka vlada ufol nesto radi na boljoj situaciji.
Last edited by Zenicanka06 on 19/04/2006 01:45, edited 4 times in total.
koop
Posts: 261
Joined: 04/06/2004 17:11
Location: mars

#19

Post by koop »

Malo nas je al' smo govna....

Ne mozes u Bosni valjat' pa to ti je.

Daj ba sjasite ljudi, sta hocete molim vas. Covjek je tu manje od godinu i po, a vec je uradio je vise nego 10 zadnjih nacelnika zajedno. Ne kazem da je savrsen, ali molim vas pustite se takvih sterotipa zasnovanoj samo na stranackoj pripadnosti pojedinca (ili ovih nacional/religijskih proseravanja, eto da se zove Goran ne bio bio...).
bengazi
Posts: 55
Joined: 13/03/2006 12:47

#20

Post by bengazi »

koop wrote:Malo nas je al' smo govna....

Ne mozes u Bosni valjat' pa to ti je.
Daj ba sjasite ljudi, sta hocete molim vas. Covjek je tu manje od godinu i po, a vec je uradio je vise nego 10 zadnjih nacelnika zajedno. Ne kazem da je savrsen, ali molim vas pustite se takvih sterotipa zasnovanoj samo na stranackoj pripadnosti pojedinca (ili ovih nacional/religijskih proseravanja, eto da se zove Goran ne bio bio...).
To je sustina.
Zakir Pasalic nije nista krivo napravio jer covjek nije nista napravio.
Kako neko onomad rece "najveci podvig SDP-a je sto je naso nacelnika goreg od Alica!".
Sta hocu reci, nema ovo veze sa partijama. Konacno smo dobili nacelnika koji se PERSONALNO razlikuje od svih prethodnih. HUSO (SDA) je slicniji Imamovicu iz Tuzle (SDP) vise nego sto Bakir slici Aliji !
Zenicanka06
Posts: 8
Joined: 21/03/2006 19:45
Location: USA

#21

Post by Zenicanka06 »

koop wrote:Malo nas je al' smo govna....
Kakav narod..takva i vlast drzave! HA HA
compaq
Posts: 33
Joined: 02/03/2006 15:39

#22

Post by compaq »

@ bengazi

Potpisujem prijatelju... Osjeti se konacno da Zenica ide naprijed. To je neki domino efekat, jeste da se sa svim projektima kasni, ali se definitivno krecemo (i to ne nazad) :)
Post Reply