Hum akcija za Zavod za zastitu djece i omladine Pazaric

Forum za humanitarne akcije.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#26

Post by Pearl »

budalica, teamica, bilo ko u organizaciji..

od podjele paketica nam je ostalo nesto pribora, a u pazaricu koliko znam imaju radionicu.. bi li neko mogao do mene doci prije 10 da vam to predam?
imamo flomastera, vostanih, plastelina (smijemo li im dati plastelin?), vodenih bojica, olovki u bojama..

sutra nemam auto, tako da nikako ne mogu biti pred interexom u 10 :S
budalica22
Posts: 36
Joined: 24/02/2007 19:30

#27

Post by budalica22 »

teAMICA wrote:madneru, ovo se tebe ne tiče, sad se obraćam normalnim ljudima:

jooj izpizdi me ovaj madner, nisu meni čista posla ovdje! :x

Evo ovako, de recite prvo je li ispred Interex-a u Pofalićima?
Ja ću doći malo ranije, a obavijestila sam i sve znane i neznane... Neću ići s vama u Pazarić iz 2 razloga:
1. Ja sam često tamo, bolje da ide neko ko nikad nije bio (npr. madner)
2. Moram na protesteeeeeeeee :D :bih:

Hvala osobi koja je ovo pokrenula,bit će mi drago da vas sve upoznam, vidimo se!
:kiss:
da ispred interexa na pofalicima je... samo ako zelis neki novac dati jer cemo tamo u kupovinu, ako imas stvari onda u 11 na mostu suade i olge..

a draga oko nebitnih ljudi se ne vrijedi sekirati :)
Iman26
Posts: 25
Joined: 20/02/2008 16:47
Location: Sarajevo

#28

Post by Iman26 »

@madneru! Govna poput tebe treba ostaviti da smrde... ali ja cu prije nego te zaobidjem, da napravim "bljak smrdi nesto" facu:
1. Nauci citati! Nije te niko pitao imas li ime i prezime, vec ti se sugerisalo da se predstavis, da znamo identitet "osobe" koja ostavlja ovako nebulozne komentare. (rijec osoba namjerno je pod navodnim znacima... )
2.Kad si vec tako do u detalje upucen u finansije Zavoda, onda bi trebao i da znas kako Zavod nije na budzetu, dok Dom Bjelave jeste.. pa otuda razlika da jedni imaju, a jedni ne...
3.Sticenicima niko ne manipulise... Samo postoje LJUDI, shvatas (ma ne shvatas ti sta to znaci) - koji zele pomoci. Obzirom da ti imas problem s ljudskosti, probaj ga rjesiti negdje drugdje... Ovdje ti nema lijeka.
4. Strasno volim mangupe poput tebe - sto pucaju samare djevojkama i prijete, ovako skriveni iza monitora. Dodji ujutro pred Interex i potrazi mene - pa mi spucaj samar!
5. Hajd sad klikni na x u desnom gornjem cosku i od*ebi u skokovima!!!


@teAMICA Da, ispred Interex-a na Pofalicima je. Javi se obavezno - bicu s Budalicom. I naravno hvala mnogo za ucesce i trud! :)

Za sve ostale radosna vijest- akcija sjajno napreduje i vidimo se ujutro!
http://budidrug.blogger.ba/
User avatar
buba
Posts: 551
Joined: 31/01/2005 15:32

#29 re

Post by buba »

Iman26 wrote:@madneru! Govna poput tebe treba ostaviti da smrde... ali ja cu prije nego te zaobidjem, da napravim "bljak smrdi nesto" facu:
1. Nauci citati! Nije te niko pitao imas li ime i prezime, vec ti se sugerisalo da se predstavis, da znamo identitet "osobe" koja ostavlja ovako nebulozne komentare. (rijec osoba namjerno je pod navodnim znacima... )
2.Kad si vec tako do u detalje upucen u finansije Zavoda, onda bi trebao i da znas kako Zavod nije na budzetu, dok Dom Bjelave jeste.. pa otuda razlika da jedni imaju, a jedni ne...
3.Sticenicima niko ne manipulise... Samo postoje LJUDI, shvatas (ma ne shvatas ti sta to znaci) - koji zele pomoci. Obzirom da ti imas problem s ljudskosti, probaj ga rjesiti negdje drugdje... Ovdje ti nema lijeka.
4. Strasno volim mangupe poput tebe - sto pucaju samare djevojkama i prijete, ovako skriveni iza monitora. Dodji ujutro pred Interex i potrazi mene - pa mi spucaj samar!
5. Hajd sad klikni na x u desnom gornjem cosku i od*ebi u skokovima!!!


@teAMICA Da, ispred Interex-a na Pofalicima je. Javi se obavezno - bicu s Budalicom. I naravno hvala mnogo za ucesce i trud! :)

Za sve ostale radosna vijest- akcija sjajno napreduje i vidimo se ujutro!
http://budidrug.blogger.ba/
Polako..bespotrebno dizes tenzije :) Na kraju krajeva, svako moze reci sto misli, dok to radi na civilizovan nacin i bez uvreda. madner je svoje iznio..da li je utemeljeno ili ne, moze se diskutovati, ali ne vidim bas potrebu u ovom konkretnom slucaju, jer tema je otvorena zarad hum. akcije, a ne manipulacija i prevara u budzetskim fondovima.
Cinjenica je da danas jako malo povjerenja medju ljudima i u ljude i da je danas jako malo ''ljudi'', a mnogo ''neljudi''.

U svakom zitu ima kukolja, nisu sigurno ni svi ljudi u Zavodu majke Tereze, ali ni svi manipulatori i dzubrad, tako da su globaliziranja sa svake strane bespotrebna. Ko zeli pomoci, nece to uciniti zbog tih ljudi, neko krajnjih korisnika zavoda i nadati se da ce ta pomoc njima stici. A budzete, fondove i drzavna rasporedjivanja novca..ko je*e..ovaj podforum zato i postoji..zato chill out i cuvaj zivce :) :)
Iman26
Posts: 25
Joined: 20/02/2008 16:47
Location: Sarajevo

#30

Post by Iman26 »

@Pearl gdje se nalazis, u kojem dijelu grada? Hajde posalji mi pp da probamo dogovoriti nesto.

@buba iskreno da ti kazem, zivce nikad ne trosim na ovakve budalastine, ali malo me vec obuzima onaj osjecaj vezan za Zavod (oni koji su nekad bili, sigurno znaju o cemu pricam). Iznervirao me sto curi spominje samar... pa da imalo u glavi ima, usutio bi, posebno kad mu cura rece da joj je brat dole...
Mislim sve da je lopov do lopova u tom Zavodu, sta ga na kraju krajeva boli briga!?
User avatar
buba
Posts: 551
Joined: 31/01/2005 15:32

#31

Post by buba »

Iman26 wrote:@Pearl gdje se nalazis, u kojem dijelu grada? Hajde posalji mi pp da probamo dogovoriti nesto.

@buba iskreno da ti kazem, zivce nikad ne trosim na ovakve budalastine, ali malo me vec obuzima onaj osjecaj vezan za Zavod (oni koji su nekad bili, sigurno znaju o cemu pricam). Iznervirao me sto curi spominje samar... pa da imalo u glavi ima, usutio bi, posebno kad mu cura rece da joj je brat dole...
Mislim sve da je lopov do lopova u tom Zavodu, sta ga na kraju krajeva boli briga!?
Ma ko sto rekoh, o tome se otvara druga tema, a ovde se prica o pomoci. Zato se takvi komentari preskacu da se ne trosimo bezveze :)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#32

Post by Pearl »

nisam bila na forumu navece, pa nisam vidjela poruke i pp-ove, ali smo se teamica i ja uspjele organizovati ;)

nadam se da je odziv akciji bio dobar...
budalica22
Posts: 36
Joined: 24/02/2007 19:30

#33

Post by budalica22 »

e ovako

odaziv je bio odlican, oko 30 ljudi je doslo, hvala svima na donacijama, hvala svima koji su nam pomogli da vise puta utovarimo i istovarimo stvari, sto su ucinili sticenike sretnima, nasmijali ih i plesali s njima...

slikice i clipovi slijede
Iman26
Posts: 25
Joined: 20/02/2008 16:47
Location: Sarajevo

#34

Post by Iman26 »

Pojedinosti ove akcije, kao i onih koje slijede mozete pratiti na:
http://budidrug.blogger.ba/

Hvala svima koji su pomogli. Vidimo se uskoro opet... :)
Iman26
Posts: 25
Joined: 20/02/2008 16:47
Location: Sarajevo

#35

Post by Iman26 »

Evo konacno i slika...

http://budidrug.blogger.ba/
User avatar
shana_majka
Posts: 2349
Joined: 25/10/2006 03:34

#36

Post by shana_majka »

Uvijek mislim da sam "jak" i da mogu izdrzat, ali kad vidim ovakve slike.... :(
Bar za trenutak, osmijesi na licima , mnogo znace...
Cestitam Vam !!!
@madner, ljudski je grijeshiti, ali i priznati greshku ...
Mislim da umjesto samara, nekima dugujesh izvinjenje...
Do TEBE JE!!!
Post Reply