HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#12926 Re: HS kablovska

Post by old_spice »

chakany wrote:Kad ćemo i mi dobiti CINEMAX kanale? Vidim da ih je Moja TV danas uvela u svoju ponudu?
Nadam se odgovoru na ovo pitanje.
Lijep pozdrav.
nije neka pljacka sa ovim cinemax-om, ima sam ih godinu dana, nisam nikad film pregledao, dok je hbo skroz druga prica
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#12927 Re: HS kablovska

Post by chakany »

Gdje nestade RTV BN???
Super, dobili smo CineStar, ali mi žao BN-a :(
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12928 Re: HS kablovska

Post by MTV »

chakany wrote:Gdje nestade RTV BN???
Super, dobili smo CineStar, ali mi žao BN-a :(
Svadja izmedju Telemach, tacnije Total TV i BN televizije.
Ali jednog dana ako BN bude na nacionalnoj frenkvenciji DVB -T, telemach/HS ce ga morati vratiti jer su duzni isporucivati kanal sa nacionalnom frenkvencijom.
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#12929 Re: HS kablovska

Post by chakany »

Bolje da su uveli Alternativnu TV iz BL-a, tamo ima tenisa.
Cinestar ponavlja filmove po hiljadu puta.
I zašto mjesecima stoji MKTV (Makedonija) bez signala, zašto se tu ne uvede neki kanal???
kakanjac13
Posts: 3
Joined: 27/11/2015 16:11

#12930

Post by kakanjac13 »

Juce sam pitao ljude iz tehnicke podrske HS i kazu da TM signal nece prije nove godine, mozda i poslije.Navodno cekaju neki papir ili odobrenje.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12931 Re: HS kablovska

Post by MTV »

chakany wrote:Bolje da su uveli Alternativnu TV iz BL-a, tamo ima tenisa.
Cinestar ponavlja filmove po hiljadu puta.
I zašto mjesecima stoji MKTV (Makedonija) bez signala, zašto se tu ne uvede neki kanal???
Ja sam na Logosoftu i kod nas stoji MKTV vec jedno 7-8 mjeseci a stalno crna slika. Navodno neemituju vise preko satelita. Sto ga drze u listi nemam pojma.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#12932 Re: HS kablovska

Post by TheWatcher »

jel BN svima iskljucen :?:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#12933 Re: HS kablovska

Post by MTV »

Ako mene pitas na Logosoftu radi normalno BN i BN Music.
User avatar
opticum
Posts: 123
Joined: 26/09/2011 14:29

#12934 Re: HS kablovska

Post by opticum »

Sta se ba ovo desava u HS?Prvo,net im je slab ili ga nema.Drugo ,svi idu na digitalizaciju,jedino Hs kablovska poboljsava analogne pakete. I treće mjenjaju shemu kanala kako im padne na pamet!!


Dokle ce te nas vise zajebavati???
User avatar
opticum
Posts: 123
Joined: 26/09/2011 14:29

#12935 Re: HS kablovska

Post by opticum »

Sva sreca imam satelicku i dobru IpTV listu gdije ima i BN kao i BN sat
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#12936 Re: HS kablovska

Post by Benq »

opticum wrote:Sta se ba ovo desava u HS?Prvo,net im je slab ili ga nema.Drugo ,svi idu na digitalizaciju,jedino Hs kablovska poboljsava analogne pakete. I treće mjenjaju shemu kanala kako im padne na pamet!!


Dokle ce te nas vise zajebavati???
Nemoj pricat napamet. Prvo ovo za net , nazoves ih i poprave signal ako je potrebno , a drugo nije samo na HS-u zamijenjen BN kanal nego i na Telemachu i VKT-u , i nista tu nije poboljsano nego samo kanal zamijenjen. Ni ja nisam za ove "parove" , ali brat bratu 80% raje koja se javlja i kritikuje HS/Telemach zbog ovog poteza uopste ne gledaju BN kanale nego su samo procitali da je promijenjena programska shema pa odmah u forumski rat.

I trece pa i najvaznije , u ugovoru postoji stavka kojom operater zadrzava pravo promjene programske sheme.
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#12937 Re: HS kablovska

Post by homar »

Jako neprofesionalno od strane HS-a. Naime, nikome od nas koji smo korisnici HS nije više ništa jano, da li imamo HS ili telemach, Samo po nekim potezima i brljotinama, kao ne radi telefon pet dana, ne radi internet 4 dana, ukinu pojedine kanale a o tome nema nikakve informacije, može se pretpostaviti da je tu rasulo, da je "velikosrpska" politika preko telemacha upetljala prste. Jer Dodiku i Vučiću najveći neprijatelj je BN televizija. Kako su obavjestili iz BN televizije emitovanje ovog kanala u BiH je potpuno besplatno, šta je onda razlog, prosudite sami. Ja ću još vrlo kratko trpjeti ovo nasilje HS/telemach a onda adio, ima drugih.
User avatar
opticum
Posts: 123
Joined: 26/09/2011 14:29

#12938 Re: HS kablovska

Post by opticum »

Benq wrote:
opticum wrote:Sta se ba ovo desava u HS?Prvo,net im je slab ili ga nema.Drugo ,svi idu na digitalizaciju,jedino Hs kablovska poboljsava analogne pakete. I treće mjenjaju shemu kanala kako im padne na pamet!!


Dokle ce te nas vise zajebavati???
Nemoj pricat napamet. Prvo ovo za net , nazoves ih i poprave signal ako je potrebno , a drugo nije samo na HS-u zamijenjen BN kanal nego i na Telemachu i VKT-u , i nista tu nije poboljsano nego samo kanal zamijenjen. Ni ja nisam za ove "parove" , ali brat bratu 80% raje koja se javlja i kritikuje HS/Telemach zbog ovog poteza uopste ne gledaju BN kanale nego su samo procitali da je promijenjena programska shema pa odmah u forumski rat.

I trece pa i najvaznije , u ugovoru postoji stavka kojom operater zadrzava pravo promjene programske sheme.
Prijatelju izgleda da je besmislena bilo kakva rasprava o bn kanalu posto to njih boli ona stvar.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#12939 Re: HS kablovska

Post by Benq »

opticum wrote: Prijatelju izgleda da je besmislena bilo kakva rasprava o bn kanalu posto to njih boli ona stvar.
To svakako , potpuno se slazem. A iskreno , dobro je doslo osvjezenje za digitalnu , ovo izbacivanje BN-a a ubacivanje Cinestar-a , jbg bar cemo nekad pogledat kakav film :)
User avatar
bdzs
Posts: 820
Joined: 24/03/2010 14:40

#12940 Re: HS kablovska

Post by bdzs »

homar wrote:Jako neprofesionalno od strane HS-a. Naime, nikome od nas koji smo korisnici HS nije više ništa jano, da li imamo HS ili telemach, Samo po nekim potezima i brljotinama, kao ne radi telefon pet dana, ne radi internet 4 dana, ukinu pojedine kanale a o tome nema nikakve informacije, može se pretpostaviti da je tu rasulo, da je "velikosrpska" politika preko telemacha upetljala prste. Jer Dodiku i Vučiću najveći neprijatelj je BN televizija. Kako su obavjestili iz BN televizije emitovanje ovog kanala u BiH je potpuno besplatno, šta je onda razlog, prosudite sami. Ja ću još vrlo kratko trpjeti ovo nasilje HS/telemach a onda adio, ima drugih.
Nema BN-a ni na satelitu. Izgleda da je Baja ukino mrskog neprijatelja :?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#12941 Re: HS kablovska

Post by Raigor Stonehoof »

ne mogu da vjerujem cime se ljudi zamaraju ovdje, ocito imate viska slobodnog vremena :lol:
User avatar
opticum
Posts: 123
Joined: 26/09/2011 14:29

#12942 Re: HS kablovska

Post by opticum »

bdzs wrote:
homar wrote:Jako neprofesionalno od strane HS-a. Naime, nikome od nas koji smo korisnici HS nije više ništa jano, da li imamo HS ili telemach, Samo po nekim potezima i brljotinama, kao ne radi telefon pet dana, ne radi internet 4 dana, ukinu pojedine kanale a o tome nema nikakve informacije, može se pretpostaviti da je tu rasulo, da je "velikosrpska" politika preko telemacha upetljala prste. Jer Dodiku i Vučiću najveći neprijatelj je BN televizija. Kako su obavjestili iz BN televizije emitovanje ovog kanala u BiH je potpuno besplatno, šta je onda razlog, prosudite sami. Ja ću još vrlo kratko trpjeti ovo nasilje HS/telemach a onda adio, ima drugih.
Nema BN-a ni na satelitu. Izgleda da je Baja ukino mrskog neprijatelja :?
Na satelitu jos radi!!!
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#12943 Re: HS kablovska

Post by kloniran »

ovo oni nas malo prcukaju :D
Image
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#12944 Re: HS kablovska

Post by azurna_obala »

bdzs wrote: Nema BN-a ni na satelitu. Izgleda da je Baja ukino mrskog neprijatelja :?
zar neko gleda BN uopšte :lol:

PS kod mene Cine Star TV umjesto BN :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#12945 Re: HS kablovska

Post by supercali »

cinestar umjesto bn-a
a jesmo li imali bn music i sta je tu ako su ukinuli bn music?
User avatar
bdzs
Posts: 820
Joined: 24/03/2010 14:40

#12946 Re: HS kablovska

Post by bdzs »

azurna_obala wrote:
bdzs wrote: Nema BN-a ni na satelitu. Izgleda da je Baja ukino mrskog neprijatelja :?
zar neko gleda BN uopšte :lol:

PS kod mene Cine Star TV umjesto BN :thumbup:
Lijepo je kad imaš mogučnost izbora, al eto ja iz istih razloga na kablovskoj ne gledam ništa :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#12947 Re: HS kablovska

Post by O'zone »

Čuj ubacili CineStar TV ?? Nisam ni skontao moram pogledati večeras
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3046
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#12948 Re: HS kablovska

Post by suad-sarajevo »

Ima li na digitalnoj taj CineStar TV i da li moram preskenirati tv da se pojavi?
kakaljin
Posts: 11650
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#12949 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

suad-sarajevo wrote:Ima li na digitalnoj taj CineStar TV i da li moram preskenirati tv da se pojavi?
Ima

Prelistaj kanale, jer je vjerovtno zamjenjen sa pozicijom BN-a
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3046
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#12950 Re: HS kablovska

Post by suad-sarajevo »

Našao sam ali nije izmijenjeno ime kanala pa zato nisam odmah mogao naći. Još uvijek piše RTV BN. Hvala na pomoći.
Locked