HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19326 Re: HS kablovska

Post by Benq »

amar1994 wrote: :thumbup:
I nije mi jasno , sto ne mogu sad doplatiti za njih da imam , nego novi paket , pa novi CI moduli , pa tek onda :-) :roll:
Druze to smo vec prostudirali na Telemach temi :) , HS nije u vlasnistvu Telemach-a, opremu jedni drugima ne mogu dirati. I ja sam presao na novi paket , evo od HS-a mi ostala dva modula i modem , sve spakovano i u ormar. Potpisao sam raskid sa HS-om , i potpisao novi ugovor sa Telemach-om , ljudi postavili svoju opremu i to je to.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19327 Re: HS kablovska

Post by amar1994 »

Benq wrote:
amar1994 wrote: :thumbup:
I nije mi jasno , sto ne mogu sad doplatiti za njih da imam , nego novi paket , pa novi CI moduli , pa tek onda :-) :roll:
Druze to smo vec prostudirali na Telemach temi :) , HS nije u vlasnistvu Telemach-a, opremu jedni drugima ne mogu dirati. I ja sam presao na novi paket , evo od HS-a mi ostala dva modula i modem , sve spakovano i u ormar. Potpisao sam raskid sa HS-om , i potpisao novi ugovor sa Telemach-om , ljudi postavili svoju opremu i to je to.
:thumbup:
ja ne znam ni gdje je ugovor HS-ov , dosad je istekao 3put :-D , ja cu jos malo sacekati :)

bio je dobar HS :|
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19328 Re: HS kablovska

Post by Benq »

amar1994 wrote: :thumbup:
ja ne znam ni gdje je ugovor HS-ov , dosad je istekao 3put :-D , ja cu jos malo sacekati :)

bio je dobar HS :|
Hehe i ja sam ga jedva nasao , ali nije ni trebao jer oni donesu pripremljen raskid starog ugovora i potpis novog.

HS je bio dobar , tu nema price , ali dizati brzine jednom godisnje i to za 10Mb .. ove godine bih imao mozda 60Mb.
User avatar
japasmipin
Posts: 58
Joined: 18/02/2015 15:13

#19329 Re: HS kablovska

Post by japasmipin »

Gigatron wrote:koristim kid 8 npaket.,i zadnjih nekoliko dana pojavljuju mi se problemi sa digitalnom,kotistim d3 mini uredaj,desava se da na grupama tv sadrzaja ,grupa filmova primjera radi pored kanala filmsklog sadrzaja pojavljuju se neki i drugi kanali ne filmskog sadrzaja ,primera radi neki lokalni kanal ,dkomentarni i tako.tako je slicno i u osalim grupama.

cesto se desava i da kada hocu da prebacim neki kanal koji mogu gledati i u ponudi je cesto bude zatamnjena slika i pise provjerite kartci .jel to noramlno kakvu covjece karticu i moram tri 4 puta upaliti izgasiti d3 mini da bi mi pokazo sliku ,i pretezno to kratko traje opet se pojavi natpis provjetrite karticu ono wtf sta je sad ovo

u cemu je stvar hardverske ili softverske prirode.


molio bih jednu informaciju .kada su u pitanju ove nove punude trio paketa sa godinjskim popustom 10 KM manje .interesuje me slijedece da li nako isteka 12 mjeseci od potpisa ugoora da li je nakon sto se vratin redovna cjena nekog od trio paketa da li je u tu cjenu sve uracunato pa i pretplata telefonije .

kakva su vasa iskustva vas ,koji imate telefoniju u nekom od tio paketa.jeste li zadovoljni.

Unaprijed hvala :-D

i ja imam kid 8.i kod mene se desava ista stvar.zvao ih.prijavio.dosli.fol ne valjaju mi kablovi.poslije me zvali, kaze vidimo da ste prijavili kvar.mi vam predlazemo prelazak na telemach,potpisivanje ugovora sa njima,raskid sa hs-om.gledam malo njihovu ponudu.za ovo sto trenutno imam (HD,HBO) plaćao bih telemachu dodatnih 20 KM.ne treba mi to :D
mogu se strpiti da malo trza i prekida.ili cu da predjem na moja tv.moram jos skontati sta i kako dalje.
Gigatron
Posts: 36
Joined: 03/10/2016 16:00

#19330 Re: HS kablovska

Post by Gigatron »

molio bih jednu informaciju .kada su u pitanju ove nove punude trio paketa sa godinjskim popustom 10 KM manje .interesuje me slijedece da li nako isteka 12 mjeseci od potpisa ugoora da li je nakon sto se vratin redovna cjena nekog od trio paketa da li je u tu cjenu sve uracunato pa i pretplata za telefoniju ili su redovnu cjenu placa dodatno .

kakva su vasa iskustva vas ,koji imate telefoniju u nekom od tio paketa.jeste li zadovoljni.

Unaprijed hvala :-D
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19331 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Gigatron wrote:molio bih jednu informaciju .kada su u pitanju ove nove punude trio paketa sa godinjskim popustom 10 KM manje .interesuje me slijedece da li nako isteka 12 mjeseci od potpisa ugoora da li je nakon sto se vratin redovna cjena nekog od trio paketa da li je u tu cjenu sve uracunato pa i pretplata za telefoniju ili su redovnu cjenu placa dodatno .

kakva su vasa iskustva vas ,koji imate telefoniju u nekom od tio paketa.jeste li zadovoljni.

Unaprijed hvala :-D
Evo koji su uslovi :
12 MJESECI BEZ PRETPLATE NA FIKSNI + 12 MJESECI 30 BESPLATNIH MINUTA PREMA SVIM MOBILNIM MREŽAMA U BIH + 6 MJESECI BESPLATNI SVI TV KANALI UZ TRIO GRANDE PAKETE

Navedena ponuda se odnosi na nove i postojeće korisnike Telemach grupacije, koji ne koriste uslugu fiksne telefonije, a koji se odluče na korištenje nekog od TRIO GRANDE paketa uz minimalni period korištenja od 24 mjeseca. Popust se obračunava u vidu 10 KM manje na mjesečnom računu. Korisnik dobiva 30 minuta besplatnih razgovora prema mobilnim mrežama unutar BiH tokom prvih 12 mjeseci, te 6 mjeseci gleda sve dodatne TV kanale promotivno.
Uz ugovor na 24mj , prvih 12mj placas 10KM manje , dobijes 30min prema svim mobilnim mrezama u BiH i 6 mjeseci otkljucani svi kanali iz TM ponude, nakon isteka perioda od 12mj placas standardnu cijenu paketa.

Koristim Trio Grande Extra i prezadovoljan sam , nikakvih problema nemam sa telefonom , prije toga sam imao KID22 i HS-ov telefon i takodje nisam imao nikakvih problema. U slucaju bilo kakvih smetnji , rjesavaju jako brzo.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19332 Re: HS kablovska

Post by Benq »

japasmipin wrote: i ja imam kid 8.i kod mene se desava ista stvar.zvao ih.prijavio.dosli.fol ne valjaju mi kablovi.poslije me zvali, kaze vidimo da ste prijavili kvar.mi vam predlazemo prelazak na telemach,potpisivanje ugovora sa njima,raskid sa hs-om.gledam malo njihovu ponudu.za ovo sto trenutno imam (HD,HBO) plaćao bih telemachu dodatnih 20 KM.ne treba mi to :D
mogu se strpiti da malo trza i prekida.ili cu da predjem na moja tv.moram jos skontati sta i kako dalje.
HBO je 8KM (HBO HD , HBO2 HD , HBO3 HD)
HBO Premium je 12KM (HBO HD , HBO2 HD , HBO3 HD , HBO GO, HBO OD)
HD paket je 8KM (oko 42 kanala)
Gigatron
Posts: 36
Joined: 03/10/2016 16:00

#19333 Re: HS kablovska

Post by Gigatron »

Benq wrote:
Gigatron wrote:molio bih jednu informaciju .kada su u pitanju ove nove punude trio paketa sa godinjskim popustom 10 KM manje .interesuje me slijedece da li nako isteka 12 mjeseci od potpisa ugoora da li je nakon sto se vratin redovna cjena nekog od trio paketa da li je u tu cjenu sve uracunato pa i pretplata za telefoniju ili su redovnu cjenu placa dodatno .

kakva su vasa iskustva vas ,koji imate telefoniju u nekom od tio paketa.jeste li zadovoljni.

Unaprijed hvala :-D
Evo koji su uslovi :
12 MJESECI BEZ PRETPLATE NA FIKSNI + 12 MJESECI 30 BESPLATNIH MINUTA PREMA SVIM MOBILNIM MREŽAMA U BIH + 6 MJESECI BESPLATNI SVI TV KANALI UZ TRIO GRANDE PAKETE

Navedena ponuda se odnosi na nove i postojeće korisnike Telemach grupacije, koji ne koriste uslugu fiksne telefonije, a koji se odluče na korištenje nekog od TRIO GRANDE paketa uz minimalni period korištenja od 24 mjeseca. Popust se obračunava u vidu 10 KM manje na mjesečnom računu. Korisnik dobiva 30 minuta besplatnih razgovora prema mobilnim mrežama unutar BiH tokom prvih 12 mjeseci, te 6 mjeseci gleda sve dodatne TV kanale promotivno.
Uz ugovor na 24mj , prvih 12mj placas 10KM manje , dobijes 30min prema svim mobilnim mrezama u BiH i 6 mjeseci otkljucani svi kanali iz TM ponude, nakon isteka perioda od 12mj placas standardnu cijenu paketa.

Koristim Trio Grande Extra i prezadovoljan sam , nikakvih problema nemam sa telefonom , prije toga sam imao KID22 i HS-ov telefon i takodje nisam imao nikakvih problema. U slucaju bilo kakvih smetnji , rjesavaju jako brzo.
Image

za ovo boldano da li to znaci da primejra radi ako ja uzmem trio grande extra paket i nakon isteka 12 mjeseci ,i pocnem placti punu cjenu od 72 KM ,je li u tu cjenu uracunata i pretplata za telefoniju .ili bi pored tih 72Km morao plcati dodatnih 10 KM
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19334 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Gigatron wrote: za ovo boldano da li to znaci da primejra radi ako ja uzmem trio grande extra paket i nakon isteka 12 mjeseci ,i pocnem placti punu cjenu od 72 KM ,je li u tu cjenu uracunata i pretplata za telefoniju .ili bi pored tih 72Km morao plcati dodatnih 10 KM
Sve je uracunato u cijenu paketa , nema dodatnog placanja pretplate na telefon. Uz ovu cijenu od 72,90KM placas jos samo uspostave poziva 0,03KM , znaci kad nazoves nekoga na fiksni telefon , i kad se taj neko javi , tebi se naplati 3 feninga i dalje mozes pricati koliko hoces.
Gigatron
Posts: 36
Joined: 03/10/2016 16:00

#19335 Re: HS kablovska

Post by Gigatron »

Benq wrote:
Gigatron wrote: za ovo boldano da li to znaci da primejra radi ako ja uzmem trio grande extra paket i nakon isteka 12 mjeseci ,i pocnem placti punu cjenu od 72 KM ,je li u tu cjenu uracunata i pretplata za telefoniju .ili bi pored tih 72Km morao plcati dodatnih 10 KM
Sve je uracunato u cijenu paketa , nema dodatnog placanja pretplate na telefon. Uz ovu cijenu od 72,90KM placas jos samo uspostave poziva 0,03KM , znaci kad nazoves nekoga na fiksni telefon , i kad se taj neko javi , tebi se naplati 3 feninga i dalje mozes pricati koliko hoces.

zahvaljujem na informaciji :-D .ali opet onakoopcenito govorim ljudima se cini 0,03 pfeninga malo ali ko cesto koristi telefon nabere se i kad te zovu .Samo mi reci jos primjerice ja zovem nekoga ko ima fixni hr eroneta ili bht ,jeli se samo naplacuje ova 0,03 pfeninga ili ce se uracunati i vrijem e trajanja razgvora .izvini ako te gnjavim :sad: :|
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19336 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Gigatron wrote: zahvaljujem na informaciji :-D .ali opet onakoopcenito govorim ljudima se cini 0,03 pfeninga malo ali ko cesto koristi telefon nabere se i kad te zovu .Samo mi reci jos primjerice ja zovem nekoga ko ima fixni hr eroneta ili bht ,jeli se samo naplacuje ova 0,03 pfeninga ili ce se uracunati i vrijem e trajanja razgvora .izvini ako te gnjavim :sad: :|
Ne gnjavis ;) , pozivi prema svim fiksnim operaterima u BiH su besplatni , nebitno bio to ht eronet , bht.. dakle ti kada nekoga nazoves , uspostava poziva je 0,03 i to je to , a kad tebe neko zove ti ne placas nista , dolazni pozivi se ne naplacuju.
Gigatron
Posts: 36
Joined: 03/10/2016 16:00

#19337 Re: HS kablovska

Post by Gigatron »

Benq wrote:
Gigatron wrote: zahvaljujem na informaciji :-D .ali opet onakoopcenito govorim ljudima se cini 0,03 pfeninga malo ali ko cesto koristi telefon nabere se i kad te zovu .Samo mi reci jos primjerice ja zovem nekoga ko ima fixni hr eroneta ili bht ,jeli se samo naplacuje ova 0,03 pfeninga ili ce se uracunati i vrijem e trajanja razgvora .izvini ako te gnjavim :sad: :|
Ne gnjavis ;) , pozivi prema svim fiksnim operaterima u BiH su besplatni , nebitno bio to ht eronet , bht.. dakle ti kada nekoga nazoves , uspostava poziva je 0,03 i to je to , a kad tebe neko zove ti ne placas nista , dolazni pozivi se ne naplacuju.

al cekaj u pred.postu si napisao da setih 0,03 pfeninga uracunava i kad ti zoves i kad se javljas na dolasni poziv.a sad ovdje smo pominje kada zovem nekoga da ce se napltiti tih 0,03... a sto se tice vremena tarajanja razgovora sa nekim drugim telekom luopam eronetom ili bht to je znaci besplatno i neogranicno koliko minuta .
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19338 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Gigatron wrote: al cekaj u pred.postu si napisao da setih 0,03 pfeninga uracunava i kad ti zoves i kad se javljas na dolasni poziv.a sad ovdje smo pominje kada zovem nekoga da ce se napltiti tih 0,03... a sto se tice vremena tarajanja razgovora sa nekim drugim telekom luopam eronetom ili bht to je znaci besplatno i neogranicno koliko minuta .
Ne , nesto si pogresno procitao , evo tacno sta sam napisao (kopiram): "Uz ovu cijenu od 72,90KM placas jos samo uspostave poziva 0,03KM , znaci kad nazoves nekoga na fiksni telefon , i kad se taj neko javi , tebi se naplati 3 feninga i dalje mozes pricati koliko hoces."

Besmislica bi bila da ti placas i dolazne pozive, to nema nigdje. Ukupna kvota je 1500min mjesecno, dakle imas 25 besplatnih sati za razgovor, samo ti se naplati 0,03KM uspostava poziva , vrijeme trajanja razgovora se ne naplacuje.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3070
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#19339 Re: HS kablovska

Post by suad-sarajevo »

Pitanje za hs ili ko vec zna. Da li moze podstanar sebi prikljuciti neki internet paket na svoje ime u stanu gdje ima vec kablovska (hs) na ime vlasnika stana?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
azdralovic
Posts: 4462
Joined: 29/05/2010 21:46

#19340 Re: HS kablovska

Post by azdralovic »

suad-sarajevo wrote:Pitanje za hs ili ko vec zna. Da li moze podstanar sebi prikljuciti neki internet paket na svoje ime u stanu gdje ima vec kablovska (hs) na ime vlasnika stana?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
ne moze ... moze ti dati punomoc pa da potpises ugovor u njegovo ime.
Gigatron
Posts: 36
Joined: 03/10/2016 16:00

#19341 Re: HS kablovska

Post by Gigatron »

imam probelm , u zadnje vrijeme cesto pola kanala na digitalnoj nemam koje bi trebao imati u kid 8 paketu tj.nema signala uz to koristim d3 mini uredaj
samo bude mrak na dosta kanala , i pise projerite karticu .ictam i kontam kakvu covjece karticu..ja bi zamoli hs,telemah ko vec je vise nadlezan ,da se ne poigravaju sa svojim korisnicima,ovo je stvar ocigledno softverske prirode .ja bih vas zamolio da rijesite ovakve probleme koji se pojavljuju .
FrozenCastle
Posts: 734
Joined: 01/09/2007 15:39

#19342 Re: HS kablovska

Post by FrozenCastle »

Jeste vi dobili poziv od telemacha da ste obavezni preći na digitalni paket uz potpisivanje novog ugovora zbog digitalizacije plus što će cijena usluge dodatno skočiti zbog toga? Ja ne mogu da vjerujem da meni nabijaju trošak digitalizacije ako će to biti nova osnova.
Gigatron
Posts: 36
Joined: 03/10/2016 16:00

#19343 Re: HS kablovska

Post by Gigatron »

FrozenCastle wrote:Jeste vi dobili poziv od telemacha da ste obavezni preći na digitalni paket uz potpisivanje novog ugovora zbog digitalizacije plus što će cijena usluge dodatno skočiti zbog toga? Ja ne mogu da vjerujem da meni nabijaju trošak digitalizacije ako će to biti nova osnova.

ma sta ce ba poskupiti. sta moram preci ,hahahah moj ugovor sa HS je vazeci Hs i dalje postoji ,ako me budu sta tjerali ili ponovo povise cjenu m,ima sud a tanke su im sanse da dobiju ;-)
sabanss
Posts: 4697
Joined: 13/08/2006 11:20

#19344 Re: HS kablovska

Post by sabanss »

Gigatron wrote: ma sta ce ba poskupiti. sta moram preci ,hahahah moj ugovor sa HS je vazeci Hs i dalje postoji ,ako me budu sta tjerali ili ponovo povise cjenu m,ima sud a tanke su im sanse da dobiju ;-)
Pa samo ukinu postojece pakete. Potpisi ako hoces, ako neces nema ni slike :D
Saka
Posts: 2603
Joined: 25/02/2011 11:49

#19345 Re: HS kablovska

Post by Saka »

Zovu me da pređem sa KID 14 (stari HS) na DUO NET GRANDE (Telemach). I stvarno izgleda da je OK, ispadne 3,5KM jeftinije a internet je brži (40/4 umjesto 30/3). Jedino što me buni je da sada imam 16 HD kanala a u ovom GRANDE kažu da ima samo 12. Od onih koje sad imam fale BBC Earth HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Fox Crime HD, Fox Life HD i SK3 HD. S druge strane u GRANDE imaju neki IDJTV HD i Trace Urban HD.

Da li je iko prešao na DUO NET GRANDE i da li ima nabrojane kanale? Ako ću izgubiti BBC, Eurosport i Fox-ove u HD-u bolje da ne prelazim...
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19346 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Saka wrote:Zovu me da pređem sa KID 14 (stari HS) na DUO NET GRANDE (Telemach). I stvarno izgleda da je OK, ispadne 3,5KM jeftinije a internet je brži (40/4 umjesto 30/3). Jedino što me buni je da sada imam 16 HD kanala a u ovom GRANDE kažu da ima samo 12. Od onih koje sad imam fale BBC Earth HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Fox Crime HD, Fox Life HD i SK3 HD. S druge strane u GRANDE imaju neki IDJTV HD i Trace Urban HD.

Da li je iko prešao na DUO NET GRANDE i da li ima nabrojane kanale? Ako ću izgubiti BBC, Eurosport i Fox-ove u HD-u bolje da ne prelazim...
Spisak kanala mozes vidjeti ovdje http://telemach.ba/oec/tv-kanali , klikni na Digitalna televizija , oznaci Start i Osnovni paket jer su ti paketi kanala u duo net grande paketu , i sa desne strane klikni HD i pokazat ce ti samo HD kanale koji su u tom paketu.

Svakako ti savjetujem prelazak na novi paket jer ti stari paketi se nece nadogradjivati.
User avatar
design
Posts: 32
Joined: 12/12/2008 09:46
Location: Usa
Contact:

#19347 Re: HS kablovska

Post by design »

možeš pogledati, samo pritisni Start paket + Osnovni
http://telemach.ba/Paketi/TV-NET
Saka
Posts: 2603
Joined: 25/02/2011 11:49

#19348 Re: HS kablovska

Post by Saka »

Pa pregledao sam, zato i pitam. Prelaskom gubim sljedece HD kanale:

BBC Earth HD
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Fox Crime HD
Fox Life HD
SK3 HD

a dobijam 2 muzicka da buljim u spotove. :)

Neka, hvala onda.

Moje pitanje je bilo vise u smislu da li je neko tehnicki presao sa HS-a i na koji nacin su mu onda blokirali ono sto je imao. Jer fakticki ne znam zasto imam ove kanale nakon zakljucavanja, ali ako bih zadrzao istu karticu mozda bi mi ostalo sve isto sto se tice digitalnih kanala. A ako ne bi onda nema razloga s konja na magarca.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10201
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#19349 Re: HS kablovska

Post by Benq »

Saka wrote:Pa pregledao sam, zato i pitam. Prelaskom gubim sljedece HD kanale:

BBC Earth HD
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Fox Crime HD
Fox Life HD
SK3 HD

a dobijam 2 muzicka da buljim u spotove. :)

Neka, hvala onda.

Moje pitanje je bilo vise u smislu da li je neko tehnicki presao sa HS-a i na koji nacin su mu onda blokirali ono sto je imao. Jer fakticki ne znam zasto imam ove kanale nakon zakljucavanja, ali ako bih zadrzao istu karticu mozda bi mi ostalo sve isto sto se tice digitalnih kanala. A ako ne bi onda nema razloga s konja na magarca.
Pitanje je dana kada ce zakljucati Eurosport HD kanale jer su to privremeno otkljucali HS korisnicima. Kad predjes na novi paket , dobit ces i novu karticu i novi modem sa integrisanim wifi.
kakaljin
Posts: 11718
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#19350 Re: HS kablovska

Post by kakaljin »

Benq wrote:
Saka wrote:Pa pregledao sam, zato i pitam. Prelaskom gubim sljedece HD kanale:

BBC Earth HD
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Fox Crime HD
Fox Life HD
SK3 HD

a dobijam 2 muzicka da buljim u spotove. :)

Neka, hvala onda.

Moje pitanje je bilo vise u smislu da li je neko tehnicki presao sa HS-a i na koji nacin su mu onda blokirali ono sto je imao. Jer fakticki ne znam zasto imam ove kanale nakon zakljucavanja, ali ako bih zadrzao istu karticu mozda bi mi ostalo sve isto sto se tice digitalnih kanala. A ako ne bi onda nema razloga s konja na magarca.
Pitanje je dana kada ce zakljucati Eurosport HD kanale jer su to privremeno otkljucali HS korisnicima. Kad predjes na novi paket , dobit ces i novu karticu i novi modem sa integrisanim wifi.
Nece nikada ukinuti dok ima korisnika HS-a ili definitivno Eurosport HD uvrste u osnovni paket. Jer treceg nema jer korisnicima HS-a su dosta stvari ukinuli sa prelaskom na telemach. Po meni oni moraju naci neki kompromis za korisnike HSa da ih zadrze jer se hoda po tankoj liniji nakon preuzimanja, nazalost tako je.
Locked