HRT2 na kablovskoj (vol.2)

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#501 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

Better Man wrote:Ligu prvaka imaš normalno na RTS 1!
Jos kad bi mi imali RTS1 :-) Samo me interesuje da li je sve ovo zatamnjeno(Nova Tv,HRT2) u Logosoftu?Ako neko ima Super tv da nam kaze :?: Hvala
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#502 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by TheWatcher »

Bourne wrote:
Better Man wrote:Ligu prvaka imaš normalno na RTS 1!
Jos kad bi mi imali RTS1 :-) Samo me interesuje da li je sve ovo zatamnjeno(Nova Tv,HRT2) u Logosoftu?Ako neko ima Super tv da nam kaze :?: Hvala
vjerovatna isto zatamljenje kao sto ce biti na bh telocom moja tv pretpostavljam :x
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#503 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

Better Man wrote:Razlog je što je FTV otkupila od Nove TV prava na prikazivanje spomenute serije na teritoriji BiH.
Samo da te demantujem FTV nije kupila seriju NAJBOLJE GODINE nego seriju HRT-a DOLINA SUNCA mozda je odkupila neka druga TV stanica ali FTV nije a u prilog tome:Filmovi, serije na FTV-u...?



Okosnicu programa činit će domaći programi te filmska i serijska ostvarenja iz regije. Svakoga radnoga dana od 15 do 19 sati imat ćemo serije. U 15 sati Naivna nevjesta, u 16 Viza za budućnost, u 17 i 30 sati Dolina sunca (hrvatska serija od 220 epizoda), u 18 i 30 Naša mala klinika (nove epizode). Do početlka emitiranja nove sezone serije Lud zbunjen normalan (planirano za prvi tjedan poslije Nove godine), ponovno ćemo prikazati prvu sezonu ovoga serijala petkom, subotom i nedjeljom u 22 sata. Od listopada četvrtkom je iza 22 sata na programu serijal Vratit će se rode. Od stranih serija uz pomenutu Naivnu nevjestu, emitirat ćemo novu sezonu CSI: Miami, te mini-serije visoke produkcije koje će biti prikazivane vikendom u poslijepodnevnim satima. I filmski će program biti slično koncipiran. Ponedjeljkom iza 60 minuta nastavljamo s ciklusom filmova o antifašističkoj borbi, a gledatelji će imati prigodu vidjeti filmove kao što su Boško Buha, Okupacija u 26 slika, Igmanski marš. Ponedjeljkom u 23 i 30 termin je rezerviran za art-film. Utorkom kada nema Lige prvaka biti će prikazivani najuspješniji filmovi iz regije kao što su Tko tamo pjeva, Maratonci trče počasni krug, Davitelj protiv davitelja, dok će nedjeljom u 17 sati biti prikazani najuspješnije komedije snimljene na ovim prostorima poput Žikine dinastije, Hajde da se volimo itd. Nedjelja u 20 sati je vrijeme kada će biti prikazani filmovi producirani od strane bh. redatelja poput filmova Otac na službenom putu, Miris dunja, Azra itd. Holivudski filmovi A produkcije svoje će termine imati srijedom u 21 sat, te subotom u 22 sata i 30 minuta.
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#504 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by samo malo »

Sve u svemu, na FTV u jesenskoj shemi gledamo sve same reprize :-)

Genijalno. Sivi dom, leglo korpucije.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63357
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#505 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by BarbaDue »

kakavdanakneiskustvu wrote:evo i u zenici zatamniše HRT 2 iako tekma još nije ni počela,kako pametno,a i na novoj tv slika zaleđena.
...i u Goraždu ga zatamniše :shock:



P.S. neka su vala, kad nema u Sarajevu neka nema i u Goraždu :D
Leon_Vega
Posts: 3
Joined: 22/09/2009 10:34

#506 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Leon_Vega »

Općenito, protiv svih zabrana sam.
Ali i zaštitu prava i "prodavača" i "kupaca" ..
Ali ovo postaje jednoumlje. Natjerati ćemo nekoga da nešto gleda ne zato što je dobro, nego zato što nema ništa drugo..
Neka BHT ili netko drugi osigura kvalitetan prijenos nekog događaja, dobrog komentatora
pa će možda lljudi iz CRO, SRB, MNE umjesto svojih lokalnih TV, gledati BHT, FTV, Hayat..
I onda će to vidjeti velike firme iz tih regija i početi se oglašavati na našim TV kućama...I eto novca...
To vam je poznato. Naravno, tako rade TV kuće susjednih zemalja..

Dalje, normalno je da se na zemaljskim antenama, zabrani emitiranje programa druge kuće. pogotovo ako se radi o kupljenim pravima
za neke natjecanje.
Ali koji je onda smisao kabelske TV, tj. što ljudi plaćaju. Satelitske programe koje bi mogli gledati i bez kabelske.
JA sam u Australiji uredno na TV, sa plaćenom kabelskom gledao sve njemačke, engleske, talijanske, hrvatske, srpske programe..
I ništa se nije zatamnjivalo kao ovdje...
Gdje onda idu naši novci u Sarajevu. Kabelske kuće su u velikom broju zgrada iskoristili postojeću instalaciju (i prije rata smo imali satelitsku),
svako uvođenje kabelske ponovno naplaćuju...80% programa koji prikazuju, mogli bi gledati i bez pretplate.
15 - 20 KM po stanu, pa koliko ih ima u nekom naselju. Zavidna cifra :)

Dalje i VEOMA VAŽNO, mislim da se na ovaj način oštećuju određeni dio stanovništva....Kažem dio, da ne kažem nacija...
Mogu ja kao Bosanas, voljeti i pratiti hrvatski sport..
Redovito u Sarajevu na RTS i RTRS možemo gledati utakmice srpske reprezentacija u nogometu, košarki, rukometu, odbojci..

Gledamo derbi I spske fudbalske lige C.Zvezda - Smederevo, ili rukomet Kać - Niš ...
Također sam nekidan naletio na prijenos iz MNE Rudar Pljevlja - Budućnost Podgorica...

U isto vrijeme svaki događaj iz Hrvatske, pa i Slovenije se zatamni..
Čak i lokalnog karaktera npr. Metković - Karlovac (rukomet) za koji sigurno ne vlada veliki interes u BiH.
Znači, ne radi se o stranom kupljenom programu ili nečemu drugome. Mislim da bi čak ljudi iz Metkovića i Karlovca
bili sretni štoo netko u drugoj zemlji može ih promatrati. Ista je priča sa kvalitetnim rukometnim slovenskim prvenstvom,
gdje igra i dosta naših igrača.

Slažem se da moraju postojati pravila, ali ako posstoje neka budu za sve ista..
Ah da.. naši BH programi se u inozemstvu ne zatamnjuju... PA neka se bore sa kvalitetom za tržište..


I na kraju, ono što jenajgore, svi samo šutimo i trpimo. Dopuštamo Dodiku iz BL da na programima koji se prikazuju u Sa, vrijeđa Markale,
Tuzlu, dopuštamo Miliću (ne Goranu, nego Petru) :) da iz Hercegovine govori protiv BH iz svog hercegovačkog kamena.
I to ništa ne ugrožava naše interese koliko prijenos utakmice Cimos Koper - Gorenje.
I zato ljudi iz RAK-a, bavite se nečim drugim. A nama ostalim dok šutimo ostaje da isključimo ton i gledamo slike bez riječi.
Ono što nam drugi procjene da možemo gledati.

I ne zaslužujemo bolje. Živio RAK !

I interesira me, da ako sada na čelo RAK-a dodje neki vjerski učitelj, da li će nam svaku sexy scenu zatamniti :)
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#507 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Halleluhwah »

Her Flick wrote:nisam sve citao tako da nisam vidio je li iko pitao

da li ce nam moja tv zatamnjivati novu i hrt2
Logika bi rekla da hoće.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#508 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Control panel »

ma ovim kablovskim treba odjaviti (ja vec uradio) jer nam prodaju one kanale koji su besplatni na satelitskim antenama. a sve sto se paca ni oni ne daju u ponudi. pa onda sam skonto sta ce mi. ad im placam pretplatu ni za sta. :x
Moje je misljenje kada bi se raja malo pobunila i poceli masovnije da otkazuju ubrzo bi mi dobili sve kanale koji su normalni za gledati. lova je u pitanju. a sada imaju odlicnu lovu a dzaba.
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#509 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

Control panel wrote:Moje je misljenje kada bi se raja malo pobunila i poceli masovnije da otkazuju ubrzo bi mi dobili sve kanale koji su normalni za gledati. lova je u pitanju. a sada imaju odlicnu lovu a dzaba.
Zaboli kablovske operatere sto nemamo mi HRT2 i Novu jer oni nista ne gube :x RAK njima naredi da ukinu neke sadrzaje i oni to brzinom svjetlosti urade (da nebi bili kaznjeni) :x s tim potezom ustvari kaznjavju nas jer ne mozemo gledati pomenute kanale, mi placamo punu pretplatu kao da sve kanale imamo na raspolagaju. :x
Leon_Vega
Posts: 3
Joined: 22/09/2009 10:34

#510 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Leon_Vega »

Malo sam bio preopširan, ali to je bila poenta moga posta.
Operateri su krivi što naplaćuju-reklamiraju-prodaju ono što nam ne isporučuju.

RAK se ovdje postavlja kao vrhovni autoritet zaštite interesa države-naroda-pojedinca...
A od čega nas štite ... Utakmica, humorističkih serija ...
Samo pružaju zaštitu neradnicima i amaterima ljudi sa državnih TV-ja...
Neka nama PINK.a ;)

Da li ste zaboravili onu kaznu za 202-tku ?

U Hrvatskojsu tužili su ZG Holding zbog kazni za parkiranje, pa je Ustavni sud to ukinuo i proglasio neustavnim...

"Način naplate parkiranja, odnosno ugovorne kazne kojima jedinice lokalne samouprave širom Hrvatske kažnjavaju vozače zbog nepropisna parkiranja neustavne su i protivne Zakonu o obveznim odnosima (ZOO) po kojemu ugovorna kazna ne može biti ugovorena za novčane obveze, utvrdili su danas jednoglasno ustavni suci"

Da li je netko kod nas zbog bilo čega pokrenuo kakvu tužbu ?
Gdje je onaj Lakota iz društva za zaštitu potrošača ?
Ako odemo na Gojka i platimo 1 kg pečenja, a dobijemo 700 g, sigurno bi se svi pobunili ...

Ključno je da li RAK ima pravo na ovakve zabrane ?
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#511 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by TheWatcher »

moze li neko da mi objasni zasto se zamljuje hrt2 kada prikazuju npr: povijest hrvatskog sporta ... jel to mozda netko otkupio u BiH :lol: :lol: jeli netko otkupio hrvatsku nogometnu ligu pa ne mozemo da gledamo njihov derbi dinamo - hajduk :lol:
dokle vise misle da seru ti kreteni iz kablovske :skoljka:
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#512 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

Leon_Vega wrote:RAK se ovdje postavlja kao vrhovni autoritet zaštite interesa države-NARODA-pojedinca...
RAK je zakuho ovu situaciju (ne) pripincijelnim i dvolicnim ponasanjem (sve znamo ali pravimo da nista (ne)znamo)!Sad se naravno posatavlja pitanje kako? Pa lijepo samo u Sarajevu se zatamnjuju HRT2 i Nova (odnedavno i u Zenici) u cijeloj BiH se gleda regularno cak sta vise i putem zemaljskog signala(Kiseljak,VItez itd...) :?: Kad sam nazvao RAK (kad je ono bila frka oko HRT2) i pitao doticne kako se samo u Sarajevu zatamnjuje HRT2 a recimo ne u Tuzli,Banjaluci,Mostaru,itd... kaze doticna preljevanje signala dobro rekoh OK a kako objasnjavate cinjenicu da se HRT 1,2,3, i ostali kanali iz Hrvatske mogu pratiti zemaljsim signalom u Kiseljaku :?: kaze doticana mi takvih informacija nemamo, provjerit cemo,to je nelegalno itd...:idea: (samo da napomenem za one koji ne znaju Kiseljak se nalazi blizu Sarajeva preljevanje bilo kakvog signala je nemoguce "legalnim" putem).Do danasnjeg dana nista nisu poduzeli niti se HRT u Kiseljaku prestao emitirati zemaljskim putem.Svaki komentar je suvisan. P.S. Ima jos takvih primjera recimo u RS-u se nikad nista nije zatamnilo, neko je vec napisao da je bio u Ist.Srajevu i gledao HRT2 bez zamracenja Citat: Juce pijem kafu u nekom kaficu u Lukavici, te na plazmi saltam kanale njihove domace kablovske kuce i Ugledam:

RTS1
RTS2
B92
Eurosport1
Eurosport2
SportKlub
Sos Kanal
Nova
TV1000
Ova nasa smeca naravno
Discovery
Explorer
History
....
HRT1
HRT2
MTV adria
Ukupno 47 kanala!
I naravno nista se ne zatamnjuje. Zavrsen citat. NO COMMENT
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#513 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by TheWatcher »

Bourne wrote:
Leon_Vega wrote:RAK se ovdje postavlja kao vrhovni autoritet zaštite interesa države-NARODA-pojedinca...
RAK je zakuho ovu situaciju (ne) pripincijelnim i dvolicnim ponasanjem (sve znamo ali pravimo da nista (ne)znamo)!Sad se naravno posatavlja pitanje kako? Pa lijepo samo u Sarajevu se zatamnjuju HRT2 i Nova (odnedavno i u Zenici) u cijeloj BiH se gleda regularno cak sta vise i putem zemaljskog signala(Kiseljak,VItez itd...) :?: Kad sam nazvao RAK (kad je ono bila frka oko HRT2) i pitao doticne kako se samo u Sarajevu zatamnjuje HRT2 a recimo ne u Tuzli,Banjaluci,Mostaru,itd... kaze doticna preljevanje signala dobro rekoh OK a kako objasnjavate cinjenicu da se HRT 1,2,3, i ostali kanali iz Hrvatske mogu pratiti zemaljsim signalom u Kiseljaku :?: kaze doticana mi takvih informacija nemamo, provjerit cemo,to je nelegalno itd...:idea: (samo da napomenem za one koji ne znaju Kiseljak se nalazi blizu Sarajeva preljevanje bilo kakvog signala je nemoguce "legalnim" putem).Do danasnjeg dana nista nisu poduzeli niti se HRT u Kiseljaku prestao emitirati zemaljskim putem.Svaki komentar je suvisan. P.S. Ima jos takvih primjera recimo u RS-u se nikad nista nije zatamnilo, neko je vec napisao da je bio u Ist.Srajevu i gledao HRT2 bez zamracenja Citat: Juce pijem kafu u nekom kaficu u Lukavici, te na plazmi saltam kanale njihove domace kablovske kuce i Ugledam:

RTS1
RTS2
B92
Eurosport1
Eurosport2
SportKlub
Sos Kanal
Nova
TV1000
Ova nasa smeca naravno
Discovery
Explorer
History
....
HRT1
HRT2
MTV adria
Ukupno 47 kanala!
I naravno nista se ne zatamnjuje. Zavrsen citat. NO COMMENT
sve ove kanale imas u ponudi logosofta (i jos neke koji su super) al je pitanje dokle logosoft moze dobaciti na zalost :zoka:
a kada bi se hrt2 zamracio u kiseljaku,vitezu itd pa izbio bi treci svjetski rat i rak to vrlo dobro zna i zato nemaju muda za to :mrgreen:
*mima*

#514 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by *mima* »

Better Man wrote:
Bourne wrote:Obaveza zatamnjivanja NOVE TV za emitovanja serije NAJBOLJE GODINE

IZVOD IZ OBAVJEŠTENJA NOVE TV

„...Upućujemo zamolbu ASOCIJACIJI KABELSKIH OPERATERA BiH (AKOP) i REGULATORNOJ AGENCIJI ZA KOMUNIKACIJE BiH (RAK) da se najavljivani domaći TV serijal/sapunica NAJBOLJE GODINE, u produkciji Nove TV, čije premijerno emitiranje započinje u ponedjeljak, 14.09.2009. u 20:00 sati (pon-pet u istom terminu), u vrijeme distribucije programa NOVA TV putem satelita isti sadržaj obavezno BLOKIRA, odnosno ZATAMNI za re-emitiranje na području BiH u svrhu zaštite autorskih prava. Svaki drugi postupak re-emitiranja programa u izravnom, odnosno repriznom terminu bilo kojim drugim načinom (dekodiranjem, downlinkom) smatramo povredom autorskih prava.

...

Ukoliko će se Odluka o pravima emitiranja putem satelitske i kabelske distribucije programa NOVA TV prekršiti, Nova TV d.d. će, u cilju sprječavanja zloporabe autorskih prava, kao isključivi nositelj ekskluzivnih prava za distribuciju i emitiranje navedenog TV sadržaja, biti prisiljena poduzeti zakonom određene mjere protiv nezakonitim radnjama nanesenu stvarnu i komercijalnu štetu emitiranjem navedenog programa izvan teritorija Rep.Hrvatske.


Unaprijed se zahvaljujemo na razumijevanju, te uvažavamo poštivanje naše odluke.
Naj bolje sve zatamnite i naplacujte pretplatu :evil: nesposobni idioti. P.S. Samo da napomenem apsolutno me ne interesuje ova serija ali placamo ono sto (ne)gledamo :x :x :x
Razlog je što je FTV otkupila od Nove TV prava na prikazivanje spomenute serije na teritoriji BiH.

FTV je otkupila drugu seriju.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#515 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by TheWatcher »

najbolje godine je otkupio hayat koliko mi je poznato ...
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#516 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

Ja sam samo citirao gore navedene kanale ,ali je poenta da u Lukavici dijelu ist.Sarajeva gdje zive srbi bez zatamnjenja gledaju HRT1,2,Novu,RTS1,2?!Jer kako si vec rekao nemaju muda da tamo bilo sta zabrane ili ukinu, ali zato u kod nas imaju kockasta (ja simbolike KOCKASTA :D )misleci na sahovnicu :lol:
Leon_Vega
Posts: 3
Joined: 22/09/2009 10:34

#517 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Leon_Vega »

Da.. upravo tako. Ovdje nas netko za..je.

Ili RAK koji blokira kabelske programe što ne može ili kabalske kuće što prodaju ono što ne mogu.
Ističem, ovdje samo vlasnici TV programa (npr. Nova TV može zamračiti svoj program), iako to nije običaj.
RAI 1 besplatno emitira svoj program, možemo ga vidjeti i sa analognom satelitskom, ali kada je neki sportski dogadjaj, zamrači ga..Ali radi se BESPLATNOM programu. Ovdje plaćamo mi kabelskim kućama, kabelske kuće recimo da plaćaju proizvodjačima programa, a na kraju mrak na ekranu :)

KAo da kupim bombonjeru i oni mi kažu, možeš jesti ove obične, ali za ove bolje moraš nam dodatno doplatiti.
I to ne znamo koje, dok ih ne pokušamo pojesti :)

Kažem vam sigurno, ovo nije pravno legalno.
Naravno, prvi se ja ne bi zezao sa tim, ali ako bi bilo tko pokušao da pokrene ovu priču,
sud ili neka druga ustanova bi ovo morali promjeniti.
Ili bi imali komplet HTV i Novu i RTS ili ne bi imali ništa...

Ili nam je jedina satisfakcija da živimo u Sarajevu :)
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#518 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Control panel »

raja mi pricaju da su oni imali poslije rata regularno na obicnim antenama hrtove, rtle, RTS, Palmu,.... i onda kada su poceli ovi kablovski oni su postavljali neke uredjaje za ometanje signala i onda su se ti kanali ukinuli. stace raja pa i ja hajde reko 6 KM nijs puno uvedem kablovku medju prvima u mojoj zgradi i doslo me je skupo. sada uvode kablovsku skoro besplatno, kada smo im mi platili postavljanje skoro cijele infrastrukture.

takodje cujem da su na ovim obicnim analognim paketima poceli da kanali stekaju, pa slab signal, pa nema signala, pa lose vrijeme, pa stalno nesto a o izboru kanala je suvisno ista vise reci. a to je sve da se predje na digitalnu koja je mnogo skuplja. ljudi zamislite vi koliko je to love mjesecno. kablovska je izuzetno skupa. ne mogu da shvatim taj iznos od 11,5
KM, kada nam oni isporucju kanale koji su uglavnom besplatni ili kostaju smijesnu cifru.

zato sam se ja sa njima fino pozdravio.
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#519 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

Leon_Vega wrote:Kažem vam sigurno, ovo nije pravno legalno.
Naravno, prvi se ja ne bi zezao sa tim, ali ako bi bilo tko pokušao da pokrene ovu priču,
sud ili neka druga ustanova bi ovo morali promjeniti.
Upravu si 100% Sta smo mi "JA" kao pretplatnici kablovskim operaterima poduzeli da se nesto promjeni na "bolje" kratko jasno NISTA,osim sto ih stalno zivkamo i zalimo se po forumima kako kanali,slika nevaljaju ne bi li se oni smilovali i promjenili nesto(ali njih zaboli neka stvar sto zovemo i pisemo,jer dok mi "JA" uredno placamo pretplatu nece prstom mrdnuti,a i sto bi iskreno receno!!!)???Sad dolazi ono mozda kljucno pitanje sto se ne podigne tuzba a osnova ima ite kako?Ljudi prvo nemaju novca za razliku od operatera da se po sudovima s njima naduravaju i ko zna kad bi se sudjenje zavrsilo.Sto znaci tuzba otpada,ali zato ima puno jeftinija a efikasnija opcija OTKAZIVANJE usluga kablovskim operaterima smo kad bi svi mi "JA" bili slozni (a nismo). Garantujem kad bi dnevno samo po 10 pretplatnika otkazivalo uslugu promijenilo bi se puno toga!!!A ovako suti trpi i cekaj kada ce se oni smilovati da nesto promijene.Treba nam tako nismo bolje ni zasluzili :dance: nemamo se pravo zaliti kad smo im dozvolili da rade sto hoce uz sve to placamo njihov bezobrazluk, dok je ovaca cobana ce uvijek biti. :dance:
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#520 Re: HRT2 na kablovskoj (vol.2)

Post by Bourne »

BiH : Portugal na HTV-uHRT2 14.11.2009. godine u 21:20 Nogomet, kvalifikacije za SP 2010.: Portugal - BiH, prijenos
Reprezentacija BiH privukla je ogromno interesiranje hrvatskih medija.
U „Westin“ je stiglo nekoliko TV ekipa, a bili su prisutni i izvještači svih vodećih hrvatskih dnevnih listova.
Hrvatska televizija otkupila je pravo prijenosa za obje utakmice selekcije BiH protiv Portugala. :bih: :bih: :bih:
Post Reply