House Of Cards

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#351 Re: House Of Cards

Post by Donnie Smith »

Ako te neko pipka i tebi se to ne sviđa ali, ti to prijaviš 30 godina kasnije, ti više nisi žrtva, ti si reketaš. Ima izuzetaka, ali ajd. :-D
Dok ne bude kakvih novih dokaza, za mene su Spacey i M. Jackson - isto što su bili i prije optužbi - legende. :oops:

House of Cards mi nekad ljetos preporučiše, ma ljubav na prvi pogled. Mislim da sam za nepuna dva mjeseca stukla pet sezona, sve mi leglo, sve ukapirala, niko me živ nije nervir'o, :D samo ostadoh u žalosti zbog Zoine prerane i tragične smrti :D
Šestu skinula čim se pojavila i do dana današnjeg ne mogu da je načnem, neka čeka još malo.

"I love that woman. I love her more than sharks love blood."

Ala i ja mogu lupetati kad sam pod temperaturom. A i bez nje, čini mi se. :lol:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#352 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Pa imaju novi dokazi. Sudi mu se zbog novih, friskih dokaza. U glavnom stalno jedna te ista prica, hvatao za cunu. Sve ove psihopate imaju neki svoj motiv koji furaju pa tako i Kevin. Njegovo je bilo da fata ljude. Oko 20 novih optuznica su protiv njega, neke starije a neke od 2008 pa na ovamo. Vecina dok je bio direktor u Londonskom teatru.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#353 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

.
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#354 Re: House Of Cards

Post by normala brate »

Jack Be Nimble wrote:Pa imaju novi dokazi. Sudi mu se zbog novih, friskih dokaza. U glavnom stalno jedna te ista prica, hvatao za cunu. Sve ove psihopate imaju neki svoj motiv koji furaju pa tako i Kevin. Njegovo je bilo da fata ljude. Oko 20 novih optuznica su protiv njega, neke starije a neke od 2008 pa na ovamo. Vecina dok je bio direktor u Londonskom teatru.
Laž do laži.
User avatar
Rockefeller
Posts: 7320
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#355 Re: House Of Cards

Post by Rockefeller »

6 sezona tesko sranje.

:bih:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#356 Re: House Of Cards

Post by 90minut »

https://www.youtube.com/watch?v=WCuuKhjLB0Q



Troje onih koji su ga optuživali su mrtvi. :D
Post Reply