House Of Cards

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#251 Re: House Of Cards

Post by dale cooper »

karanana wrote:Odfrendovo sam ga sa facea.
Mislio sam samo najbolje o njemu. Beton glumac i onako se cini fin i prijatan.
Da, to i jeste ono što je najgore i što je razočaravajuće. Sve fasada, bukvalno kuća od karata. :|
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#252 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Stanite gdje se cini prijatan?
Na intervjuima i to?

Da li se vi ponašate fino i prijatno na radnom mjestu?
Bukvalno svako ima prljavu stranu bilo to nesto seksualno ili nesto drugo...
Spejsi je ocigledno svoje pravo lice pokazao ustvari u seriji i u nekim drugim ulogama gdje glumi šljam i zbog toga se i vidi šta ga to cini top glumcem. :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11053
Joined: 15/01/2010 18:31

#253 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Mene interesuje koliko ih jos cuti. Da lice ovo biti ko sa Weinstenom, Cosbijem i drugima kada jedno progovori eto ih jos 50 sa istim pricama/detaljima.
User avatar
ferratilis
Posts: 7177
Joined: 25/11/2013 16:48

#254 Re: House Of Cards

Post by ferratilis »

Seth McFarlane je genije, covjek vec godinama provlaci istinu kroz Family Guy :D Pogodio je za Spaceya i Weinsteina, sad cekam da se ovo obistini :D




Seth McFarlane novi Isus :run:
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#255 Re: House Of Cards

Post by dale cooper »

ferratilis wrote:Seth McFarlane je genije, covjek vec godinama provlaci istinu kroz Family Guy :D Pogodio je za Spaceya i Weinsteina, sad cekam da se ovo obistini :D




Seth McFarlane novi Isus :run:
Ili je imao insajderski info. I McFarlane je dio hollywoodske kreme. Najgore što se ove pizdarije dešavaju u
Hollywoodu već desetljećima, a svi šute ili progovaraju tek sad kada su ovi šupci otkriveni i pali.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#256 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Jack Be Nimble wrote:Mene interesuje koliko ih jos cuti. Da lice ovo biti ko sa Weinstenom, Cosbijem i drugima kada jedno progovori eto ih jos 50 sa istim pricama/detaljima.

Brate svi su znali za Wajnstina svi bukvalno, ima 10 razlicitih night talk show gdje se zajebaju upravo na tu temu...
I bukvalno ove kao zrtve se smiju i pihihi sve drolja do drolje koja je znala tacno šta ce dobiti tim seksualnim cinom :D

Malo je raja paranoicna sto se tice da imaju neki krugovi pedofilije i to naravno da imaju samo nije to bas tamo javna tajna tako kao za weinsteina recimo..
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11053
Joined: 15/01/2010 18:31

#257 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

Ma to je javna tajna u Holivudu. Svi znali, ali niko nije imao muda da javno kaze.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#258 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

ferratilis wrote:Seth McFarlane je genije, covjek vec godinama provlaci istinu kroz Family Guy :D Pogodio je za Spaceya i Weinsteina, sad cekam da se ovo obistini :D




Seth McFarlane novi Isus :run:

Kao sto evo i napisah za weinsteina se zna

https://www.youtube.com/watch?v=0I3VUxiyaSE
98...

Sto se tice Cruza za njega se isto i kome pripada..
Nista on nije pogodio
User avatar
ferratilis
Posts: 7177
Joined: 25/11/2013 16:48

#259 Re: House Of Cards

Post by ferratilis »

Prije par godina pricam s par prijatelja, svi su mislili da ne postoji nijedan glumac u Holivudu koji bi nekom trebao biti "role model". Ja uletim sa pricom da ako postoji ijedan takav, onda je to Kevin Spacey. Drzanje, nacin govora, odsustvo ispada, nema ga po tabloidima, ima odlicne uloge itd. Svadjam se bolan s ljudima da svi glumci trebaju da se ugledaju na Spaceya. Nikad. Vise. Svoje. Misljenje. Podijeliti. Necu. Odo na Vlasic da uzgajam ovce i prodajem vunu :run:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#260 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Jack Be Nimble wrote:Ma to je javna tajna u Holivudu. Svi znali, ali niko nije imao muda da javno kaze.
Ma naravno svi gledaju sebe evo kako je prosao nfl Kvoterbek nakon sto je kleknuo da protestuje tokom himne za prava crnaca tacnije to sto drotovi ubijaju..

Morala je neka izaci gdje joj je karijera gotova i reci da bi i ostali potegnuli ma skupina beskicmenjaka svi, doduše svi bi mi za pare isto uradili tako da..
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11053
Joined: 15/01/2010 18:31

#261 Re: House Of Cards

Post by Jack Be Nimble »

nema me tamo wrote:
Jack Be Nimble wrote:Ma to je javna tajna u Holivudu. Svi znali, ali niko nije imao muda da javno kaze.
Ma naravno svi gledaju sebe evo kako je prosao nfl Kvoterbek nakon sto je kleknuo da protestuje tokom himne za prava crnaca tacnije to sto drotovi ubijaju..

Morala je neka izaci gdje joj je karijera gotova i reci da bi i ostali potegnuli ma skupina beskicmenjaka svi, doduše svi bi mi za pare isto uradili tako da..
Nisu beskicmenjaci jer jednostavno nije lako izaci i kazati sta je bilo. Tesko je o tome pricati pa makar bilo 15 godina kasnije. Brad Pitt je znao za Harvey 94te ali i on tada sve sto je mogao da uradi je da mu se obrati oci u oci. Nije smio zvanicno izaci pred medije i govoriti istinu, cuvao svoju karijeru.

Jednostavno je tesko izaci protiv direktora, ako su svi uz direktora, iako svi znaju sta direktor radi.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#262 Re: House Of Cards

Post by dale cooper »

Izgleda da je i najavljena 6 sezona definitivno otkazana.

https://deadline.com/2017/10/house-of-c ... 202198465/
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#263 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Pa ovo znaci cini mi se da oni nisu još zavrsili 6 sezonu..
Ako je to slucaj onda je sigurno kraj ne vidim kako ce Spejsi emotivno moci da zavrsi snimanje, gotov je on s glumom..
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#264 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Evo gledam ovo i znaci ipak je Mcfarlane imao epizodu gdje dijete bjezi od Spejsija..

https://www.youtube.com/watch?v=Ddr5H7GYJsE
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#265 Re: House Of Cards

Post by dale cooper »

nema me tamo wrote:Pa ovo znaci cini mi se da oni nisu još zavrsili 6 sezonu..
Ako je to slucaj onda je sigurno kraj ne vidim kako ce Spejsi emotivno moci da zavrsi snimanje, gotov je on s glumom..
Koliko mogu skontati, produkcija je već startala za 6 sezonu i sada sve gase. Razumljivo je da se Netflix želi
distancirati od Spaceya što je više moguće. Vjerovatno se boje Weinsteinovog scenarija, da će se pojaviti još
optužbi na njegov račun. Često su ga i ranije povezivali sa mlađim muškarcima tako da nije nemoguće.
Da, karijera mu je vjerovatno gotova.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#266 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

dale cooper wrote:
nema me tamo wrote:Pa ovo znaci cini mi se da oni nisu još zavrsili 6 sezonu..
Ako je to slucaj onda je sigurno kraj ne vidim kako ce Spejsi emotivno moci da zavrsi snimanje, gotov je on s glumom..
Koliko mogu skontati, produkcija je već startala za 6 sezonu i sada sve gase. Razumljivo je da se Netflix želi
distancirati od Spaceya što je više moguće. Vjerovatno se boje Weinsteinovog scenarija, da će se pojaviti još
optužbi na njegov račun. Često su ga i ranije povezivali sa mlađim muškarcima tako da nije nemoguće.
Da, karijera mu je vjerovatno gotova.
Da to je to evo ovdje ima opširnije

http://www.express.co.uk/showbiz/tv-rad ... lease-date

Tek su krenuli s snimanjem, ma gotovo je..
Šteta baš!
I što je najgore ovo je i trebala biti zadnja što se znalo i ranije..Ili da nije bila ova 6 zadnja bila bi 7 sigurno, al' evo necemo ni docekati kraj..
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#267 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... -says.html

Koliko " podudarnosti " s serijom.. :shock:
Bukvalno Spejsi sam ucestovao u pisanju nekih stvari baziranih iz njegovog pravog zivota.

Evo sad procitao prije 2 sedmice tek krenuli s snimanjem..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58370
Joined: 03/08/2010 19:04

#268 Re: House Of Cards

Post by kakavdanakneiskustvu »

spacey je jedan od meni najdrazih glumaca ikad,a ovo sad mi urusava sliku o njemu poprilično
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#269 Re: House Of Cards

Post by Mišo_Kovač »

Ae boga ti, pokušo ga zavest, ovaj nije htio i kud koji mili moji :D ništa strašno :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#270 Re: House Of Cards

Post by dale cooper »

Mišo_Kovač wrote:Ae boga ti, pokušo ga zavest, ovaj nije htio i kud koji mili moji :D ništa strašno :D
Jeste, samo što je ovaj bio dijete koje je imalo 14 godina i izgledao je ovako:

Image

Naspram tada 26-godišnjeg Spaceya koji je bio dovoljno zreo i odrastao da zna da je to pogrešno:

Image

Tako da, nema opravdanja za Spaceyevo ponašanje.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#271 Re: House Of Cards

Post by Mišo_Kovač »

Age of consent je varijabilan pojam. Kod nas je 14 godina OK, u vecini Europe je OK, u Americi nije. Oko godina se, dakle, moze dogovoriti :P Elem, možda je Kevin i nanijetio svjesno da opali maloletnika, al na kraju nije, jer je maloletnik reko da neće :P vozi dalje :P
smijesni_ste
Posts: 5964
Joined: 09/10/2009 16:46

#272 Re: House Of Cards

Post by smijesni_ste »

Pa zar nije rekao da je bio pijan i da se ničeg ne sjeća? :D

Sad ozbiljno, jest grozno, ali mislim da se ipak ne može porediti Harveyem i ostalom ekipom
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#273 Re: House Of Cards

Post by nema me tamo »

Mišo_Kovač wrote:Age of consent je varijabilan pojam. Kod nas je 14 godina OK, u vecini Europe je OK, u Americi nije. Oko godina se, dakle, moze dogovoriti :P Elem, možda je Kevin i nanijetio svjesno da opali maloletnika, al na kraju nije, jer je maloletnik reko da neće :P vozi dalje :P

Gdje 14 ok da si siguran?

Ja jedino sto znam je Island gdje je 15 ok..
Sad je takva situacija da evo vidiš brat izlazi u javnost da su silovani obojica od strane roditelja i tako to..
I do kraja zivota ce se izmisljati price u vezi njega..

Na kraju dana mozda je to jedino sto je uradio i nije silovao malog, al' zna se kakvi su ljudi i kako ce izmisljati price.
Tako da gotov je i nece ga niko više zaposliti.
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#274 Re: House Of Cards

Post by karanana »

Jebi ga.
Hoce li nam barem dati da procitamo scenario? Cisto da vidimo kako su sve to kontali svrsiti.
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#275 Re: House Of Cards

Post by irac300 »

Propade mi 5 godina bezveze. :D Ionako se serija srozala, samo me zanimalo kako će završiti i sad kurko.
Post Reply