Horori...

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3276 Re: Horori...

Post by triconja »

Apostle slab, od mene 5 do 5.5 / 10.

Film je nidje veze, radnja nikakva, nepovezano i nema logike. To sto ima seksualna scena i dvije scene jebenog mucenja ne pravi ga nista boljim od hostela, kakav lovecraft, kakvi bakraci.

Vise je lovecraftian onaj await further instructions nego ovaj :lol:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#3277 Re: Horori...

Post by klosar pravi »

triconja wrote:Apostle slab, od mene 5 do 5.5 / 10.

Film je nidje veze, radnja nikakva, nepovezano i nema logike. To sto ima seksualna scena i dvije scene jebenog mucenja ne pravi ga nista boljim od hostela, kakav lovecraft, kakvi bakraci.

Vise je lovecraftian onaj await further instructions nego ovaj :lol:

:thumbup: :D

Hype mi je i dalje isti. :D

Inace ovaj film ja ne smatram hororom..
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3278 Re: Horori...

Post by triconja »

klosar pravi wrote:
triconja wrote:Apostle slab, od mene 5 do 5.5 / 10.

Film je nidje veze, radnja nikakva, nepovezano i nema logike. To sto ima seksualna scena i dvije scene jebenog mucenja ne pravi ga nista boljim od hostela, kakav lovecraft, kakvi bakraci.

Vise je lovecraftian onaj await further instructions nego ovaj :lol:

:thumbup: :D

Hype mi je i dalje isti. :D

Inace ovaj film ja ne smatram hororom..
Ako nisi pregledo vagon filmova sa slicnom tematikom mozda ce ti biti dobar :mrgreen:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3279 Re: Horori...

Post by Zoya »

triconja wrote:Await further instructions sranje, more 4/10, zanimljivije mi je bilo cetkicom ribat prozor nego gledat film (sto sam na pola fi!ma i uradio) :lol: :lol: :lol:
Zoya wrote:
eto bona o filmu, morel slika na atribute kao reparacija? :lol: :lol: :lol:

edit: ne sad, gledam apostle :mrgreen:
:lol: :pasamoj:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3280 Re: Horori...

Post by triconja »

Zoya wrote:
triconja wrote:Await further instructions sranje, more 4/10, zanimljivije mi je bilo cetkicom ribat prozor nego gledat film (sto sam na pola fi!ma i uradio) :lol: :lol: :lol:
Zoya wrote:
eto bona o filmu, morel slika na atribute kao reparacija? :lol: :lol: :lol:

edit: ne sad, gledam apostle :mrgreen:
:lol: :pasamoj:
Ne rece ti nista o slici :lol:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3281 Re: Horori...

Post by Zoya »

Ništa dok maraton od 7 dana ne odgledaš. Poželjno ono što labud preporučuje i daje ocjenu 7 i više :oops:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3282 Re: Horori...

Post by triconja »

Zoya wrote:Ništa dok maraton od 7 dana ne odgledaš. Poželjno ono što labud preporučuje i daje ocjenu 7 i više :oops:
Eee moj brate u tudjini, kakav labud, nake crnobijele filmove preporucuje, jos mi samo treba da mi sprzi graficku :lol: .

Jesil gledala Annihilation? Ako nisi pregledaj, ovo zadnjih par stranica je vecinom tanko :mrgreen:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3283 Re: Horori...

Post by Zoya »

Za vikend ću pregledati taj koji preporučuješ. Trenutno mi je dovoljan horor na poslu :-?
User avatar
hopi
Posts: 5685
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3284 Re: Horori...

Post by hopi »

pogledah ovaj avejt furder instrakšns https://www.imdb.com/title/tt4971408/?ref_=nv_sr_5
ma eto ok je film za pogledati, ubiti satić i po, može se pogledati, nema sada ništa spec. i spektakularno ako ko očeukuje
s tim da ja još volim filmove koji se dešavaju u jednoj prostoriji/kući, jbg imaju nekako dobru atmosferu
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3285 Re: Horori...

Post by triconja »

Citam horor mange i pregledo horor a cuje se neki zvuk ko da usisivac radi, znaci tesko je odrediti kuda dolazi :lol: :lol: :lol:

Eee, to ti je kad se uzivis :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#3286 Re: Horori...

Post by Ramzess Veliki »

triconja wrote:Citam horor mange i pregledo horor a cuje se neki zvuk ko da usisivac radi, znaci tesko je odrediti kuda dolazi :lol: :lol: :lol:

Eee, to ti je kad se uzivis :mrgreen:
Zeznuti ti manga horori. jednom sam gledao neki manga horor, zove se Legenda o demonu. Toliko je bio strasljiv da sam pozvao pojacanje da ga ne gledam sam, nas peterica se posteno isprepadali. :shock:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#3287 Re: Horori...

Post by jefff »

Poltergeist (1982)

https://m.imdb.com/title/tt0084516/

Poltergeistova kletva
Poltergeistova kletva (engleski: The Poltergeist Curse) je izraz za glasine i urbanu legendu o navodnoj kletvi koja je pogodila glumce i članove ekipe tri filma iz serije filmova o Poltergeistu. Kletva se tumači time da su producenti za pojedine scene u prva dva filma koristili prave leševe. Kao argument u prilog tvrdnjama o kletvi se navodi da je četvoro glumaca umrlo u rasponu od šest godina od snimanja prvog filma:

Dominique Dunne, koja je glumila najstariju kćer Danu u prvom filmu, zadavljena je 4. novembra 1982. od strane nasilnog bivšeg momka Johna Thomasa Sweeneya.[1] Sweeney je osuđen na šest godina zatvora zbog ubistva na mah, te uvjetno pušten na slobodu nakon tri i pol godine.
Julian Beck, 60-godišnji glumac koji je tumačio lik Henryja Kanea u Poltergeist II: The Other Side, je 14. septembra 1985. preminuo od raka želuca, dijagnosticiranog prije nego što je prihvatio ulogu.[2]
Will Sampson, 53-godišnji glumac koji je u Poltergeistz II tumačio lik vrača Taylora je 3. juna 1987. umro od posljedica zatajenja bubrega.[3]
Heather O'Rourke, koja je u sva tri filma tumačila lik Carol Anne umrla je 1. febuara 1988. u dobi od 12 godina od bolesti koji su ljekari prvo dijagnosticirali kao gripu, ali za koju se kasnije ispostavilo da predstavlja septički šok izazvan bakterijskim toksinima u krvotoku.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#3288 Re: Horori...

Post by Smrcak15 »

Je li neko gledao
THE HAUNTING OF HILL HOUSE
Image

na IMDB dobila 9/10 :shock:
https://www.imdb.com/title/tt6763664/me ... m890600960

ADAPTACIJA ROMANA SHIRLEY JACKSON
SERIJA 'THE HAUNTING OF HILL HOUSE' ODUŠEVILA KRITIKU Novi Netflixov hit najbolja je horor serija još od kultne 'Zone sumraka'
https://www.jutarnji.hr/kultura/film-i- ... a/7983110/
User avatar
Rugafet
Posts: 4712
Joined: 14/12/2015 17:52

#3289 Re: Horori...

Post by Rugafet »

Nisam gledao, imam toliko nagomilanog materijala za pogledat da sam se zado da nista necu nabvljat dok malo ne razrjedim hdd...Mada me ovo bas vuce da vidim o cemu se radi zbog bas ogromne ocjene
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#3290 Re: Horori...

Post by klosar pravi »

Rugafet wrote:Nisam gledao, imam toliko nagomilanog materijala za pogledat da sam se zado da nista necu nabvljat dok malo ne razrjedim hdd...Mada me ovo bas vuce da vidim o cemu se radi zbog bas ogromne ocjene

standardna prica dobro urađena
Papucarec
Posts: 111
Joined: 06/12/2016 21:34

#3291 Re: Horori...

Post by Papucarec »

Evo popis horor filmova koji dolaze u 2018 godini ovo vremena sto je ostalo još. ... Nadolazeći Horor Filmovi 2018
User avatar
oldtajmer
Posts: 4997
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#3292 Re: Horori...

Post by oldtajmer »

pogledah maloprije Slender Man,ocjena cista 0,odavno nisam gori film gledao,cisto gubljenje vremena :roll:
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#3293 Re: Horori...

Post by RIZVA »

Film je smece obicno,bas gubljenje vremena
User avatar
Amagon
Posts: 392
Joined: 12/07/2007 16:10
Location: Zenica-Sarajevo

#3294 Re: Horori...

Post by Amagon »

I The Nun je smeće teeeško (časna sestra iz "Conjuring 2"). Užas.

Ima li išta novije od horora da valja (osim Hereditary) ?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3295 Re: Horori...

Post by Raigor Stonehoof »

Amagon wrote:I The Nun je smeće teeeško (časna sestra iz "Conjuring 2"). Užas.

Ima li išta novije od horora da valja (osim Hereditary) ?
sto se tice cistog fun factora, nun je 10 puta bolja od hereditary :D

umjetnicka preseravanja za drugi put
_someone
Posts: 280
Joined: 18/08/2013 09:32

#3296 Re: Horori...

Post by _someone »

The Nun je bas tesko sranje, tesko sam ga pogledao do kraja.Hereditary ce lagano na kraju ove godine biti okarakterisan kao najbolji horor godine, nijedan nije ni blizu da ga ugrozi.Inace novi Halloween i dalje drzi solidnu ocjenu, ima li neko da ga je pogledao u kinu, utisci?
User avatar
LuvDemBugs
Posts: 146
Joined: 17/06/2016 00:20

#3297 Re: Horori...

Post by LuvDemBugs »

Šta ima od ovih horora, ono tipa neki egzorcizam, duhovi, džini i tako to, da ne smijem u wc otići :D Trazim prijedloge posto sutra imam horror movie marathon :D
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#3298 Re: Horori...

Post by malocvijece »

LuvDemBugs wrote:Šta ima od ovih horora, ono tipa neki egzorcizam, duhovi, džini i tako to, da ne smijem u wc otići :D Trazim prijedloge posto sutra imam horror movie marathon :D
Turski horor Siccin. Ima više dijelova. Džini i tako to. Proguglaj trailere
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3299 Re: Horori...

Post by Raigor Stonehoof »

LuvDemBugs wrote:Šta ima od ovih horora, ono tipa neki egzorcizam, duhovi, džini i tako to, da ne smijem u wc otići :D Trazim prijedloge posto sutra imam horror movie marathon :D
The Ring :D svi dijelovi. Paranormal Activity prva dva dijela. Conjuring oba dijela, Anabelle oba dijela, Insideous cini mi se da imaju tri. Blairwitch ovaj od prosle godine. The Forest, kofol u Japanu a sniman u Srbiji :D ...

eh kako bih volio da ih nisam gledao pa da mi je strasno opet :) vec drugi put to nije to
User avatar
LuvDemBugs
Posts: 146
Joined: 17/06/2016 00:20

#3300 Re: Horori...

Post by LuvDemBugs »

malocvijece wrote:
LuvDemBugs wrote:Šta ima od ovih horora, ono tipa neki egzorcizam, duhovi, džini i tako to, da ne smijem u wc otići :D Trazim prijedloge posto sutra imam horror movie marathon :D
Turski horor Siccin. Ima više dijelova. Džini i tako to. Proguglaj trailere
Na jos par strana sam cuo da je bas zeznut, tako da je spreman :D
Raigor Stonehoof wrote:
LuvDemBugs wrote:Šta ima od ovih horora, ono tipa neki egzorcizam, duhovi, džini i tako to, da ne smijem u wc otići :D Trazim prijedloge posto sutra imam horror movie marathon :D
The Ring :D svi dijelovi. Paranormal Activity prva dva dijela. Conjuring oba dijela, Anabelle oba dijela, Insideous cini mi se da imaju tri. Blairwitch ovaj od prosle godine. The Forest, kofol u Japanu a sniman u Srbiji :D ...

eh kako bih volio da ih nisam gledao pa da mi je strasno opet :) vec drugi put to nije to
Sve te navedene sam vec pregledao, zato sam i potrazio savjet na forumu. U svakom slucaju hvala :thumbup:
Post Reply