Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Dinostula
Posts: 3599
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#4851 Re: Horde Zla

Post by Dinostula »

Cuo sam price da HZ ucjenjuju klub zato se toliko i forsira paljenje baklji.Traze pojedinici recimo milju maraka ili cemo da palimo.Zato se ovoliko i forsira paljenje a kad nam UEFA pukne kaznu od 100 milja i par tekmi bez gledalaca imacemo kome da se zahvalimo.Iskreno za mene ova navijacka skupina je davno umrla poslije odlaska Dzineta, pola istoka cujem komentare mole Boga da se ugase.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4852 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Kada dođeš sa valjanim argumentom,onda ćemo ti povjerovati.Ne mirišem ni ja HZ ima već dugo vremena,ali nema potrebe da izmišljamo sada priče o tome da li oni ucijenjuju klub ili ne...
User avatar
victory
Posts: 2197
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#4853 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by victory »

Ova diskusija jasno razotkriva kako mala grupica navijaca, ljubitelja pirotehnike, drzi kao taoce citav klub i najveci broj vjernih navijaca koji vole FK Sarajevo. Zalosno je vidjeti da im se sav navijacki identitet sveo na paljenje baklji i upotrebu ostale pirotehnike.

Gdje vam je navijacka kreativnost, kao da ne postoji koreografija na tribinama bez baklji i topovskih udara?!

Vi jeste vazna i dragocjena sastavnica ovog kluba, ali morate shvatiti da je interes kluba iznad svakog pojedinacnog i partikularnog interesa. Niko nije protiv vas i ne zvizde ostali navijaci vama, nego protestuju sto ne zelite da se odreknete prakse koja nanosi stetu klubu.

Shvatite da istovremeno dovodite i sebe u opasnost (mogucnost ozljeda). Pokazite svima da volite FK Sarajevo tako sto ce te pronaci drugacije i svrsishodnije oblike navijanja, onih koji ce pomoci klubu da postane jos veci, bolji i uspjesniji.
User avatar
Dinostula
Posts: 3599
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#4854 Re: Horde Zla

Post by Dinostula »

SmokingMan wrote:Kada dođeš sa valjanim argumentom,onda ćemo ti povjerovati.Ne mirišem ni ja HZ ima već dugo vremena,ali nema potrebe da izmišljamo sada priče o tome da li oni ucijenjuju klub ili ne...
Dobro onda mi ti daj relano i normalno objasnjenje zasto bi neko stetio klubu svaku tekmu sa 5-6 milja a u europi mozda i kazna od 100 milja da nema neki razlog.KLub smo koji zivi od dobre volje Nama hoce li poslati pare ili nece.Dodjemo mu kao igracka sa kojom ce se igrati dok mu ne dosadi.Bolje je eto dati UEFI 100 milja nego platiti obestecenje recimo za nekog mladog igraca tipa Kovacevica pa praviti igraca od njega.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4855 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

Znaci priznao je očitu laž, tomo može ban za dezinformacije?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4856 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Dinostula wrote:
SmokingMan wrote:Kada dođeš sa valjanim argumentom,onda ćemo ti povjerovati.Ne mirišem ni ja HZ ima već dugo vremena,ali nema potrebe da izmišljamo sada priče o tome da li oni ucijenjuju klub ili ne...
Dobro onda mi ti daj relano i normalno objasnjenje zasto bi neko stetio klubu svaku tekmu sa 5-6 milja a u europi mozda i kazna od 100 milja da nema neki razlog.KLub smo koji zivi od dobre volje Nama hoce li poslati pare ili nece.Dodjemo mu kao igracka sa kojom ce se igrati dok mu ne dosadi.Bolje je eto dati UEFI 100 milja nego platiti obestecenje recimo za nekog mladog igraca tipa Kovacevica pa praviti igraca od njega.
Ako klub ima problema sa određenom grupicom ljudi,onda neka djeluju preventivno,u okviru zakona,i kraj priče....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4857 Re: Horde Zla

Post by Tomahawk11 »

Dinostula wrote:
SmokingMan wrote:Kada dođeš sa valjanim argumentom,onda ćemo ti povjerovati.Ne mirišem ni ja HZ ima već dugo vremena,ali nema potrebe da izmišljamo sada priče o tome da li oni ucijenjuju klub ili ne...
Dobro onda mi ti daj relano i normalno objasnjenje zasto bi neko stetio klubu svaku tekmu sa 5-6 milja a u europi mozda i kazna od 100 milja da nema neki razlog.KLub smo koji zivi od dobre volje Nama hoce li poslati pare ili nece.Dodjemo mu kao igracka sa kojom ce se igrati dok mu ne dosadi.Bolje je eto dati UEFI 100 milja nego platiti obestecenje recimo za nekog mladog igraca tipa Kovacevica pa praviti igraca od njega.
Sve ok, međutim ako nemaš nešto konkretno, nije u redu na osnovu nagađanja optužiti HZ.
Nema potrebe za tim. Zamoliću te da ne ideš dalje s tom pričom.
User avatar
Dinostula
Posts: 3599
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#4858 Re: Horde Zla

Post by Dinostula »

Tomahawk11 wrote:
Dinostula wrote:
SmokingMan wrote:Kada dođeš sa valjanim argumentom,onda ćemo ti povjerovati.Ne mirišem ni ja HZ ima već dugo vremena,ali nema potrebe da izmišljamo sada priče o tome da li oni ucijenjuju klub ili ne...
Dobro onda mi ti daj relano i normalno objasnjenje zasto bi neko stetio klubu svaku tekmu sa 5-6 milja a u europi mozda i kazna od 100 milja da nema neki razlog.KLub smo koji zivi od dobre volje Nama hoce li poslati pare ili nece.Dodjemo mu kao igracka sa kojom ce se igrati dok mu ne dosadi.Bolje je eto dati UEFI 100 milja nego platiti obestecenje recimo za nekog mladog igraca tipa Kovacevica pa praviti igraca od njega.
Sve ok, međutim ako nemaš nešto konkretno, nije u redu na osnovu nagađanja optužiti HZ.
Nema potrebe za tim. Zamoliću te da ne ideš dalje s tom pričom.
Ma ne optuzujem ja nikoga to su samo price rekla-kazala koje donekle imaju smisla i nista vise.Iz iskustva znam da u zivotu sta god ljudi rade to rade iz odredjenog razloga.Takodje sam svjestan da pojedinci stavljaju svoj valstiti interes ispred interesa vecine i kad to dvoje saberes svasta je moguce.Nista ja vise ne planiram razglabati niti o tome pricati niti me ova navijacka skupina vise zanima ni 2%.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4859 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

:ekser:
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4860 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Sudeći po komentarima na zvaničnoj, ovo se skroz otelo kontroli. Jebo te ovo, umjesto da se pokuša nešto riješiti, samo se zakuhava.

Na zvaničnoj stranici nema slike sjevera, a ima istoka i zapada, niti je bila slika Hordi iz Bjelorusije koliko znam, sjever će nastaviti paliti, plus napadaju upravu i istok i zapad preko komentara na zvaničnoj, istok i zapad kritikuju i pljuju sjever.

Ma divno.

A klub ispašta.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#4861 Re: Horde Zla

Post by Company85 »

Logovan wrote:Sudeći po komentarima na zvaničnoj, ovo se skroz otelo kontroli. Jebo te ovo, umjesto da se pokuša nešto riješiti, samo se zakuhava.

Na zvaničnoj stranici nema slike sjevera, a ima istoka i zapada, niti je bila slika Hordi iz Bjelorusije koliko znam, sjever će nastaviti paliti, plus napadaju upravu i istok i zapad preko komentara na zvaničnoj, istok i zapad kritikuju i pljuju sjever.

Ma divno.

A klub ispašta.
Dok bude rezultata ici ce nekako, kad nas stane a doci ce period krize rezultata bojim se da ce otici sve ovo u neku stvar. Isto kao i sa proslom upravom ide scenario gdje ce tribina tjerati bez nekog plana i vizije
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#4862 Re: Horde Zla

Post by Nadzorna_ploca »

10 puta vise branilaca Sjevera na internetu nego sto je navijaca na tribini. :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4863 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

Nadzorna_ploca wrote:10 puta vise branilaca Sjevera na internetu nego sto je navijaca na tribini. :mrgreen:
To je dobra opservacija Nadzorna pločo.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#4864 Re: Horde Zla

Post by MaksprotivMarksa »

Horde Zla su danas sto su Manijaci bili prije desetak godina, olicenje papanluka i primitivizma, bez ikakve svijesti o kulturi koju toboz predstavljaju, imenu iza kojeg stoje, nece nikada ni biti bolje, nove generacije mogu samo to da dodatno uniste, veliki Bosnjaci - lose kopije primitivaca iz Beograda.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4865 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

MaksprotivMarksa wrote:Horde Zla su danas sto su Manijaci bili prije desetak godina, olicenje papanluka i primitivizma, bez ikakve svijesti o kulturi koju toboz predstavljaju, imenu iza kojeg stoje, nece nikada ni biti bolje, nove generacije mogu samo to da dodatno uniste, veliki Bosnjaci - lose kopije primitivica iz Beograda.
Odlicna opservacija forumašu imena maksprotivmarksa naprosto smo oduševljeni količinom insajderskih informacija.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#4866 Re: Horde Zla

Post by MaksprotivMarksa »

90minut wrote:
MaksprotivMarksa wrote:Horde Zla su danas sto su Manijaci bili prije desetak godina, olicenje papanluka i primitivizma, bez ikakve svijesti o kulturi koju toboz predstavljaju, imenu iza kojeg stoje, nece nikada ni biti bolje, nove generacije mogu samo to da dodatno uniste, veliki Bosnjaci - lose kopije primitivica iz Beograda.
Odlicna opservacija forumašu imena maksprotivmarksa naprosto smo oduševljeni količinom insajderskih informacija.
Pecnulo te malo, priznaj :kiss:
Neko ti je morao nekada reci istinu, jbga.
Bice dobro ! Mora ! Uzivaj u eko komori :bih:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4867 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

MaksprotivMarksa wrote:
90minut wrote:
MaksprotivMarksa wrote:Horde Zla su danas sto su Manijaci bili prije desetak godina, olicenje papanluka i primitivizma, bez ikakve svijesti o kulturi koju toboz predstavljaju, imenu iza kojeg stoje, nece nikada ni biti bolje, nove generacije mogu samo to da dodatno uniste, veliki Bosnjaci - lose kopije primitivica iz Beograda.
Odlicna opservacija forumašu imena maksprotivmarksa naprosto smo oduševljeni količinom insajderskih informacija.
Pecnulo te malo, priznaj :kiss:
Neko ti je morao nekada reci istinu, jbga.
Bice dobro ! Mora ! Uzivaj u eko komori :bih:
Ja naprosto ne znam kako cu se oporaviti od količine istine koja izbija iz tvog posta jedino mi preostaje da uzmem ovaj skalper koji je pored mene i da se ubadam u vrat.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#4868 Re: Horde Zla

Post by MaksprotivMarksa »

Duhovit si, svaka cast, izbija ta gradska prica iz tebe.
Izdrzi !
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4869 Re: Horde Zla

Post by R2D2_SA »

Ovaj 90 kao da je voditelj na radiju pa kao da ima gosta za gostom, recenica neko recenica on i tako unedogled.

Gledam Dinamo - Rosenborg, fino popunjen stadion, fino navijanje i nigdje nijednu baklju nisam vidio. Dinamo do sada dobio 15 miliona eura, ako prodju u grupne jos toliko. I Olma imaju jos da prodaju, puni ko brod. I jos veliki broj navijaca a nigdje baklji. E jesu glupi, ne pale baklje a placaju :-) :D . A Delije belaj napravile pred tekmu u Svici. Na koga se ugledati :-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4870 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

R2D2_SA wrote:Ovaj 90 kao da je voditelj na radiju pa kao da ima gosta za gostom, recenica neko recenica on i tako unedogled.

Gledam Dinamo - Rosenborg, fino popunjen stadion, fino navijanje i nigdje nijednu baklju nisam vidio. Dinamo do sada dobio 15 miliona eura, ako prodju u grupne jos toliko. I Olma imaju jos da prodaju, puni ko brod. I jos veliki broj navijaca a nigdje baklji. E jesu glupi, ne pale baklje a placaju :-) :D . A Delije belaj napravile pred tekmu u Svici. Na koga se ugledati :-)
Forumašu imena R2D2_SA


https://www.jutarnji.hr/sport/kazne-din ... a/3743235/
2013 godina dragi moj forumašu.





https://www.goal.com/hr/vijesti/nova-ka ... gwiqwl32j2



Da li ti je ovo dovoljno dragi moj forumašu koji je registrovan 2007?
User avatar
TheProfessional
Posts: 155
Joined: 13/04/2013 19:27

#4871 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

MaksprotivMarksa wrote:Horde Zla su danas sto su Manijaci bili prije desetak godina, olicenje papanluka i primitivizma, bez ikakve svijesti o kulturi koju toboz predstavljaju, imenu iza kojeg stoje, nece nikada ni biti bolje, nove generacije mogu samo to da dodatno uniste, veliki Bosnjaci - lose kopije primitivaca iz Beograda.
Mislim da je ovo ipak malo pretjerano. Uvijek sam govorio da je tribina samo odraz onog kakvi smo kao drustvo; osciloskop dnevno politickih drustvenih desavanja tako da kazem. Tako da u trenucima opceg pada drustva, da ne kazem dekadencije, zar stvarno ocekujes da ce tribina biti iznad toga? Nije to nikakav mekteb niti udruzenje intelektualaca.

Ono sto razlikuje dobre od losih navijackih grupa u svakom mogucem smislu jeste ideja i usmjerenje. A ideju i usmjerenje ne mogu dati misici vec samo mozak. Kvalitetna grupa funkcionise tako da mozak odlucuje a misici to provode u djelo. U svrhu saradnje mozak ne iskoristava misice za stvari koje nisu dio tribine (ucjene, licni interesi...) i brine se o misicimakad su ovu u opasnisti, a misici zauzvrat slucaju mozak bez obzira sto im se odluke nekad cine cudne i nevjerovatne. Ovo je utopijska situacija ali tome treba teziti i sto si bilize sve si kvalitetniji.

Zasto je doslo do velikog broj 'odliva mozgova' sa tribine je vec neka druga tema. Krivi su svi. Od a do z, od 1 do posljednjeg, od lijevog do desnog... Jedini sto su mislili da su puno pametniji nego sto zapravo jesu (nisu nikako pametni), drugi sto nisu uspjeli da vide u kojem smjeru to sve ide na vrijeme, treci sto im u nekim trenucima nije bilo bitna ideja samo nek je dernek...

Kad se slavilo 30 godina svi ste se izdrkavali, nemojte sada srati.

I pisanje ovdje nece nista promijeniti, policija nece nista promijeniti... stvari ce se promijeniti samo iznutra na nacin kako grupa i kada grupa odluci. Pa i da ih je 50, onda ce ih 50 odlucivati i to je to. Vas 10000 drugih nece imati nikakvu ulogu u tome ma koliko mislite da ste vazni.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4872 Re: Horde Zla

Post by R2D2_SA »

90minut wrote:
R2D2_SA wrote:Ovaj 90 kao da je voditelj na radiju pa kao da ima gosta za gostom, recenica neko recenica on i tako unedogled.

Gledam Dinamo - Rosenborg, fino popunjen stadion, fino navijanje i nigdje nijednu baklju nisam vidio. Dinamo do sada dobio 15 miliona eura, ako prodju u grupne jos toliko. I Olma imaju jos da prodaju, puni ko brod. I jos veliki broj navijaca a nigdje baklji. E jesu glupi, ne pale baklje a placaju :-) :D . A Delije belaj napravile pred tekmu u Svici. Na koga se ugledati :-)
Forumašu imena R2D2_SA


https://www.jutarnji.hr/sport/kazne-din ... a/3743235/
2013 godina dragi moj forumašu.





https://www.goal.com/hr/vijesti/nova-ka ... gwiqwl32j2



Da li ti je ovo dovoljno dragi moj forumašu koji je registrovan 2007?

I šta sad, ovo ti neki argument? Članak iz 2013 i od prije godinu? Dinamo ne zna šta će od para i kakvu posjetu ima zbog Evrope. Dinamo može plaćati, jer koju će već godinu igrati u grupama, 7,8 put, puta 15 mil eura ode na stoju, možemo li mi 70 hiljada eura tek tako izvaliti? Koliko će kazne imati ove godine Dinamo, nigdje baklji? Govorimo o danas i jesmo li se pomaknuli sa mrtve tačke ili napredujemo.

A evo malo što bi ameri rekli hrane za ramišljanje: sračunaj koliko smo kazni platili za sve ove godine savezu pa onda uzmi u obzir da je taj isti savez platio teren na Grbavici, koji će im i krov na istoku platiti a ako se ne varam bilo je učešća i UEFA za nešto ;-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4873 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

Šta kaze ovo ti neki argument :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Možemo i mi placati dobijemo od evrope koliko ono svako kolo oko 250 hiljada + ulaznice i sve brojao je neko izletimo i pola miliona?

Eto nek' kazne budu i 50 hiljada koliko je to u procentima? :lol:

Eh sad skontaj da ce ovo biti prva kazna nakon 2009 godina kad se sastankom odlucilo da nema pirotehnike u evropi..
A trebalo je palit.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4874 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Orde će doćerati sebe na nivo anamo onih od prije par godina.Samo će im ostati raje za dilanja i to je to....
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4875 Re: Horde Zla

Post by 90minut »

SmokingMan wrote:Orde će doćerati sebe na nivo anamo onih od prije par godina.Samo će im ostati raje za dilanja i to je to....
Odavno je to tako osim na ovim vecim utakmicama.
Post Reply