Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#4751 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

klosar pravi wrote: Veoma loš, Manijaci cistu pobjedu odnjeli.
kako svega ti
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4752 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

klosar pravi wrote:
Logovan wrote:Horde zla! :thumbup: :thumbup:
Veoma loš, Manijaci cistu pobjedu odnjeli.
Ne bih rekao, ali eto nebitno. :thumbup: Navijanje je bilo super, a sad ko je odnio pobjedu to je već druga stvar.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4753 Re: Horde Zla

Post by klosar pravi »

Navijanje u momentima glasno, sve u svemu za koševo za sarajvo ili da se izbaci ili pjeva 2 minute crpi energiju..
Ima tu još dužih gdje se forsira bez potrebe previše vremena.

Svakih 10 minuta treba recimo povest igraj bordo bjeli..
Al' dobro to su vec neke druge stvari..
Uglavnom pretjerao sam čistu pobjedu, al' što se tice pirotehnike ne sjecam se kad su zadnji put onako dobro odradili krhalo je 10 minuta..
I vecinom je to bilo dobro pjevanje s njihove strane osim što se naježim od gluposti kad krenu horde zla tastatura huligan nešto nejdebilnije u historiji kad obje skupine zajedno gledaš..
Sigurno su bolji bili, al' sve je to u 5 deka..

Ne znam zašto se ne ponese par zastava nije ni pirotehnike nešto bilo..
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#4754 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

ne valja kad se pali, ne valja kad se ne pali, narodu nikad ugoditi. Navijanje od hordi je bilo fantasticno, ja sam bio sa hz na sjeveru, nisam cuo njihovo(tm) navijanje. A trebas isto objasniti na koje manijake mislis, one sa juga, sjevera ili sjeverozapada :D . A sto se navijanja cisto sumnjam da su pobjednici, grmilo je na sjeveru, pogotovo "ko dijete ja sam sa tobom...", jedna od najboljih, bar meni.
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#4755 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Nadzorna_ploca wrote:Sa Sjevera ide huk..jeli tako isla ona parola.
Tad je krenulo rasipanje i razilazenje.
Dosta se stvari mijenjaju iz godine u godinu. Brzo se zivi, internet je svima dostupan i informacije su nam pred nosom. Ne vrijedi analizirati i zaliti za proslim vremenima. Tako je kako je.
Eh ta parola je mnoge iznenadila, sjećam se pun sjever ko šibica, ne znam tačno protiv koga smo igrali, ali čini mi se neka evropska tekma jaka da je bila. Čim je sjever bio pun, bila je bitna tekma. Eh tad je ta šetalica išla, i ono niko nije znao s vrha trbiine sta pise. Za tog vuka, frajer ubio cojka puco mu u glavu, a na tribini setalica podrške njemu.
Ima par godina tome. Tu se vidjelo da se kriminal i narkomanija uvukle u srž tribine, jbg. Od tada je krenulo osipanje, svi su komentarisali, velika većina polsije te setalice, da su završili sa sjeverom. Eh sada, obzirom da je i mene zivot odveo trbuhom za kruhom iz mog Šehera, ponekad uspijem nesto pogledati kada dođem na kratko, ako se potrefe termini. Kolko sam prokužio iz priče onako usputno, ako je ta ekipa koja je dizala setalicu za tog ubicu otjerana, onda puna podrška momcima koji su ih otjerali, ko god oni bili. Ne smije se dozvoljavati da se daje podrška takvim kriminalcima. Jer 90% raje sa sjevera, i sa istoka i sa zapada, je protiv te i takvih šetalica. Uopšte nije bitno koje je ime ili prezime, nego nije se smjelo takvim ljudima dizati parola podrške, da mi je otac rođeni, i da je ne znam koliko volio FKS, nema podrške takvima, pogotov na tribini. Zato kažem, ako je na tribini smjenjenja ta ekipa koja je davala podršku tom vuku onda svaka cast momci, ima nade za oporavak i masovnije posjete
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18329
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4756 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

Protiv Borusije...
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#4757 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

GandalfSivi wrote:Protiv Borusije...
Eh baš tako. Samo puna podrška momcima koji su ih otjerali. Jebo kriminal i narkomaniju. Čuj frajer puco u glavu drugom momku, oni njemu parolu podrške. Samo govna napolje, da se sjever oporavi i da normalna raja počne dolaziti. Da se dotaknem usputno kona, to bi bilo isto kad bi kone podigle setalicu podrške onom što ubi, što puca u glavu Rašćiću Mirzi. Eh to bi bilo isto.
To je moralno dno, ljudskost ispod nule.
Podrška sjeveru i normalnoj raji.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4758 Re: Horde Zla

Post by klosar pravi »

Pitanje je da li su otjerani upravo ti koji su zaslužni za parolu onom debilu..
hali gali halid
Posts: 2381
Joined: 08/10/2007 22:45

#4759 Re: Horde Zla

Post by hali gali halid »

Kad izadje postat ce vodja na sjeveru :oops:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4760 Re: Horde Zla

Post by klosar pravi »

hali gali halid wrote:Kad izadje postat ce vodja na sjeveru :oops:
Kad izađe bice neke nove genereracije na sjeveru kojih se on sam ne sjeca. :lol:

Taj se prije ubistva nije pojavio preko godinu na sjeveru mozda cak i skoro dvije pune..
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#4761 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

klosar pravi wrote:Pitanje je da li su otjerani upravo ti koji su zaslužni za parolu onom debilu..

Ja koje nego oni, vidiš da ih nema na sjeveru. Popara, chipe, mire, ja ih ne viđam na sjeveru nikako. Ako su oni dali podršku nek su ih otjerali ko ih jebe. Iako mi je ta ekipa bila pravo simpatična onako, imali su šlifa, ali ako su dali tj. aminovali ili učestovovali podršci ubici, u paroli onda ko ih jebe. :bih: Ponavljam, da mi je rodjeni otac treba ga otjerati.
Al hajd hebo njih, ovo veceras sto momci uradise u EDIT: Zenici svaka cast
il dottore
Posts: 1482
Joined: 12/04/2014 20:35

#4762 Re: Horde Zla

Post by il dottore »

Ne znam ko smatra da je bacanje baklji i topovskih iz mase na teren neka hrabrost ili mangupluk. Balavurdijske furke
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#4763 Re: Horde Zla

Post by pravac »

pinokio04 wrote:
klosar pravi wrote:Pitanje je da li su otjerani upravo ti koji su zaslužni za parolu onom debilu..

Ja koje nego oni, vidiš da ih nema na sjeveru. Popara, chipe, mire, ja ih ne viđam na sjeveru nikako. Ako su oni dali podršku nek su ih otjerali ko ih jebe. Iako mi je ta ekipa bila pravo simpatična onako, imali su šlifa, ali ako su dali tj. aminovali ili učestovovali podršci ubici, u paroli onda ko ih jebe. :bih: Ponavljam, da mi je rodjeni otac treba ga otjerati.
Al hajd hebo njih, ovo veceras sto momci uradise u EDIT: Zenici svaka cast

Jel to stvarno otjerana ova trojka?

Inace ovo je vjerovatno u historiji najveca bruka Hordi..
https://i.imgur.com/AtmPKYk.jpg
Sreca da ne idem više jer od muke bi prestao da sam bio jedan od ovih.
User avatar
TheProfessional
Posts: 160
Joined: 13/04/2013 19:27

#4764 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

pravac wrote:
pinokio04 wrote:
klosar pravi wrote:Pitanje je da li su otjerani upravo ti koji su zaslužni za parolu onom debilu..

Ja koje nego oni, vidiš da ih nema na sjeveru. Popara, chipe, mire, ja ih ne viđam na sjeveru nikako. Ako su oni dali podršku nek su ih otjerali ko ih jebe. Iako mi je ta ekipa bila pravo simpatična onako, imali su šlifa, ali ako su dali tj. aminovali ili učestovovali podršci ubici, u paroli onda ko ih jebe. :bih: Ponavljam, da mi je rodjeni otac treba ga otjerati.
Al hajd hebo njih, ovo veceras sto momci uradise u EDIT: Zenici svaka cast

Jel to stvarno otjerana ova trojka?

Inace ovo je vjerovatno u historiji najveca bruka Hordi..
https://i.imgur.com/AtmPKYk.jpg
Sreca da ne idem više jer od muke bi prestao da sam bio jedan od ovih.
Jel mislis da je ovo prvi put?
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#4765 Re: Horde Zla

Post by made_in_sarajevo »

Valjda je to.protest sto je murija usla. Ma picke trebali su prebiti muriju, stadion i opljackati cijelu zenicu :D
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1619
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#4766 Re: Horde Zla

Post by Ultraviolent »

Ulazila je murija i prije, al mislim da nikad nije na ovaj nacin da podijeli kop. Bruka jeste kako god. Al nema tog kapaciteta da se ovo sprijeci, ili barem pokusa.
Razlog zasto se sjedilo ne znam.
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#4767 Re: Horde Zla

Post by pravac »

made_in_sarajevo wrote:Valjda je to.protest sto je murija usla. Ma picke trebali su prebiti muriju, stadion i opljackati cijelu zenicu :D

Ne trebali su muški prihvatiti pendrek i nekog zalutalog drota u masi udarit ( što se ranije u Zenici dešavalo ) bio sam na drugom dijelu pendreka bezbroj puta i dobro znam s kakvim sam likovima okružen u 90 posto situacija beskičmenjaci što je naravno normalna stvar u svakom sastavu navijaca.

Al' ponavljam evo pita me professional mislim li da je ovo prvi put bio sam na toliko gostovanja da broj ne znam zadnjih godina me apsolutno nigdje nema u okviru Hordi, al' kazem ti da ti s kojim sam bio nikad dozvolili ne bi da se ovo desi jer pendrek je sastavni dio igre.
Da da nas je 50 okružen drotovima na ulici sjeo bi, al' sjest dok si s skoro 1000 ljudi?
Ne znam ovo je užas pomisliti cini se da je dobra odluka bila povuci se.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18329
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4768 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

Cuj najveca bruka u istoriji Hordi. Kakvi furaci ovdje dolaze, nevjerovatno. Ko ce ba preuzeti odgovornost za onoliko ljudi na tribini gdje je dobar dio navijaca bila starija ekipa (ukljucujuci ove nase penzionere sa foruma) koja je otisla da gleda tekmu, ne da belaj pravi. Sta je trebalo, da svi redom dobiju po labrnji zbog par likova kojima je furka gadjati protivnickog golmana topovskim udarima...
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#4769 Re: Horde Zla

Post by al-em »

imamo mi i raje koja je "dobra" sa zenickom policijom
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4770 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote:Cuj najveca bruka u istoriji Hordi. Kakvi furaci ovdje dolaze, nevjerovatno. Ko ce ba preuzeti odgovornost za onoliko ljudi na tribini gdje je dobar dio navijaca bila starija ekipa (ukljucujuci ove nase penzionere sa foruma) koja je otisla da gleda tekmu, ne da belaj pravi. Sta je trebalo, da svi redom dobiju po labrnji zbog par likova kojima je furka gadjati protivnickog golmana topovskim udarima...
Ma i meni preglupo govoriti najveća bruka. Čak nije ni neka bruka. Nije to 5, 10, 25, 40 specijalaca, već daleko više, kako na tribini tako i van tribine. A onda koliko je ljudi spremno da ima belaj sa onolikim brojem specijalaca? Puna tribina, bilo je i starijih, bilo je i djece svakakve od 18 godina i manje i ti sad da praviš belaj da ne bude fol neka bruka. :lol:
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#4771 Re: Horde Zla

Post by pravac »

Svako slovo napisano od strane vas je apsolutna istina.

Opet ponavljam iz navijackog ugla bar zbog ponosa ( kojeg više u hordama ocigledno nema ) trebalo je stajati i primiti batine.
Da bespotrebne batine, al' kako god.
Ne znam vjerovatno je problem u tome što pokušavam objasnit neke stvari na klix forumu momcima koji nisu nikad bili u toj klasicnoj prici navijaca.
Uglavnom u pravu ste vi bez obzira na moje laprdanje.
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#4772 Re: Horde Zla

Post by Quaresma »

lesko wrote: Strašan si :lol:
sto se smijes, sto nisi stisnuo pa primio batine, pa makar bespotrebne
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18329
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4773 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

Sad ja zamisljam Leska i Slivera kako se zalecu na drotove :lol: :lol: :lol:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1477
Joined: 25/07/2015 14:13

#4774 Re: Horde Zla

Post by rocco_siffredi »

lesko wrote:
Quaresma wrote:
lesko wrote: Strašan si :lol:
sto se smijes, sto nisi stisnuo pa primio batine, pa makar bespotrebne
Pa stisko sam se :lol:
Meni se samo guzica stisla, da ne dobijem batine. Bespotrebne i zbog par nadrogiranih i pijanih likova.
Da nisam stisko, tacno bi se usro :D :oops:
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#4775 Re: Horde Zla

Post by made_in_sarajevo »

pravac wrote:Svako slovo napisano od strane vas je apsolutna istina.

Opet ponavljam iz navijackog ugla bar zbog ponosa ( kojeg više u hordama ocigledno nema ) trebalo je stajati i primiti batine.
Da bespotrebne batine, al' kako god.
Ne znam vjerovatno je problem u tome što pokušavam objasnit neke stvari na klix forumu momcima koji nisu nikad bili u toj klasicnoj prici navijaca.
Uglavnom u pravu ste vi bez obzira na moje laprdanje.
ti sljedeci put dodji na.kosevo i prvog specijalca opali stocem pa bespotrebno primi odvajanje od zivota.

A klasicna navijacka.prica, koliko se ja razumijem u poljoprivredu bespotrebno.primanje batina od murija bas i nema veze sa navijackom furkom, ali kazem opet koliko se ja razumijem u poljoprivredu.
Post Reply