Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4651 Re: Horde Zla

Post by klosar pravi »

Ne bi nam svakako dali više od onih 200 u suprotnom više od toga desi se Široki..

Ko prica da se izmislila furka? Svi su uzeli sve od italijana tako da je suvišno pricati o tome.
Imam pojma jer sam radio na bruku koreo bio prisutan svaki događaj.
https://www.youtube.com/watch?v=AN6DZ7yfN84
Period poslije ovoga, kad se sjetim samo ja na sjeveru imam 14 gledam oko sebe nigdje nikoga da navija kad odjednom baklje se upališe umalo mi suze nisu krenule jer kao 14godisnjak kontam nema više Hordi.. :D

Jeste marketing i ostalo sve fercera, al' nema ekipe koja ce ti stati iza leđa kako treba.
Ukidanje bojkota je samo potvrda koliko smo nisko pali.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#4652 Re: Horde Zla

Post by strong69 »

Skontali da nema ništa od bojkota jer samo vlasnik postavlja i smjenjuje.
Labirint
Posts: 1964
Joined: 24/06/2013 14:37

#4653 Re: Horde Zla

Post by Labirint »

Logovan wrote:
Logovan wrote:
Labirint wrote:Sta su se sada opet ovo reaktivirali? Namirisao se put u Firencu ili? Rezultati.bojkota? Ostvareni ciljevi? Postignuto sta? Sabrina, Anela, Ilijevski, skupstina-opstina?
Daj bolan. :-) Eto otići će i to je to. Šta imaju od jedne utakmice? Ima li tebi logike da je neko prekinuo bojkot radi jedne utakmice?

Bojkot jeste prekinut upravo radi jedne utakmice, jednog gostovanja.
Opet kažem, otići će i šta onda? Zašto su ulazili u bojkot, ako će prekidati radi gostovanja u Firenci?

Ovom logikom, opet ide bojkot nekad na jesen ili na proljeće i čeka se protivnik u Europi da se vidi hoće li biti kakvo dobro gostovanje. :-)[/quote]

Pa eto Logovan i ja pitam zašto su ulazili u bojkot? Koliko me sjećanje služi na osnovu izdatih pamfleta to je bilo zarad neslaganja sa radom Uprave, loših sportskih rezultata i loših kadrovskih rješenja. Da li se nešto u medjuvremenu od svega toga promijenilo ne znam, možda i jeste, ako Fadil tvrdi da se prave autoceste samo mi to ne vidimo možda se i ovdje desila neka promjena samo je nismo svjesni :D Kako god, sretno im svima i dabogda srušili Artemijo Franki :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4654 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

Ako se dobro sjecam, razlog je bio sto je jedna od podgrupa pokusala preuzeti sjever (navodno sa podrskom nekoga iz kluba), da je bilo prijetnji oruzjem i sl. Mozda se to rijesilo, pa se bojkot prekida...
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#4655 Re: Horde Zla

Post by Raigor Stonehoof »

Pitam kao neko ko je van svih tih tokova... sta znaci "preuzeti sjever"?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#4656 Re: Horde Zla

Post by Nadzorna_ploca »

Danas nista. Jer i jedni i drugi ne valjaju.
Nekad je nesto i znacilo, nesto za sto se vrijedilo boriti i zrtvovati.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1605
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#4657 Re: Horde Zla

Post by Ultraviolent »

Raigor Stonehoof wrote:Pitam kao neko ko je van svih tih tokova... sta znaci "preuzeti sjever"?
Da, danas nista. Jer cim jedna grupa ima potrebu da preuzima "ovlast" na tribini od druge, znaci da tu nesto ne valja, generalno. Jer sama cinjenica da neko "drzi" sjever govori o tome. Tu su drugi interesi u pitanju, sitni kriminal i tako.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#4658 Re: Horde Zla

Post by strong69 »

Ne treba nam stanje kao kod Partizana. Zabranjeni, Grobari, lijevi, desni, ovi, oni... I to zbog kontrole "navijackog javnog mnijenja", kriminala i drugih stvari koje nemaju veze sa navijanjem, navijacima i sportom. Osim toga sto smatraju da im Uprava pokusava "ubaciti" takve likove koji ce izazivati probleme na tribini i ostvarivati druge ciljeve prozivali su i trazili smjene clanova uprave.

Code: Select all

http://scsport.ba/horde-zla-poslale-novu-poruku-celnicima-kluba-simin-han-cazin-kumanovo/
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4659 Re: Horde Zla

Post by klosar pravi »

strong69 wrote:Ne treba nam stanje kao kod Partizana. Zabranjeni, Grobari, lijevi, desni, ovi, oni... I to zbog kontrole "navijackog javnog mnijenja", kriminala i drugih stvari koje nemaju veze sa navijanjem, navijacima i sportom. Osim toga sto smatraju da im Uprava pokusava "ubaciti" takve likove koji ce izazivati probleme na tribini i ostvarivati druge ciljeve prozivali su i trazili smjene clanova uprave.

Code: Select all

http://scsport.ba/horde-zla-poslale-novu-poruku-celnicima-kluba-simin-han-cazin-kumanovo/

Grobari i Delije su neki drugi svijet i drugi mentalitet udjela ima u tome što oni imaju tribinu daleko prije te 2007 jer nisu imali probleme kakve su naši imali tako da se stvara drugaciji mentalitet mentalitet gdje je normala da se prodaju opijati na tribini samim tim ulaze ti u grupu likovi zbog kojih
" normalni " navijaci ne mogu doci do izražaja jer nisu spremni na oružje i ostalo..Namjerno normalni pod navodnicima jer upravo ti normalni su uvijek bili spremniji na tucu ( po mom iskustvu ) od ovih glasnijih koji nosaju utoke..
Dakle pricamo o striktno navijackim posljedicama na tribini..

Stanje kao kod grobara neces gledati jer nemamo brojke za takvo nešto uglavnom cirkus koji se dao naslutiti moram priznati dosta godina unazad samo zbog euforije koje je bilo u tom periodu.
F&N
Posts: 3941
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#4660 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Ma sadasnji sjever je ocaj. Dosli smo na nivo manijaka. Malo iznad fukara i robova. Mentalitetom smo propali hiljadu nivoa. Kao raja 100000 nivoa. Gdje se sve fula bespotrebno je pricati. Nisam nikad ulazio u rasprave ovog tipa jer sam smatrao da ne treba pricati ko nije tu. Vodi, slijedi ili makni se s puta. Na zalost svi se mi makosmo s puta pred nekim s kim se nije bilo moguce "boriti". O posljednjim desavanjima ne bih previse pricao. Samo cu reci da sve sto je napisano u onom obavjestenju o bojkotu se komotno moze nazvati odraz ogledala. ;)
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#4661 Re: Horde Zla

Post by klosar pravi »

Ako Sarajevo bude očajno igralo i ovu sezonu ocekujte period kao tamo poslije 2003 gdje se samo skupljalo iza ulaza.
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#4662 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

RIP Horde zla, ugasite temu :sad: :sad:
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#4663 Re: Horde Zla

Post by Alfa159 »

Jebem Vam sunce sta je ovo veceras!!!????
Bojkot ukinut gdje je transparent!!!???
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#4664 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

Alfa159 wrote:Jebem Vam sunce sta je ovo veceras!!!????
Bojkot ukinut gdje je transparent!!!???
Horde zla vise ne postoje kao grupa
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#4665 Re: Horde Zla

Post by Alfa159 »

Majku im šošonsku jebem!!!
USE NASE I POSASE!!!
Nista sveto nije, previse se gamasi naselilo i Nakotilo u ovom gradu pa samim time i ide "Preuzimanje" sjevera
samim time idu reketi samim time idu stranacka postavljanja po institucijama ( NP sandzo bajrovic, škrijelj rektor)
samim time sve pod bogom propada.
EDIT: nema potrebe za spominjanjem ovog!, a znas ti zasto!!!
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#4666 Re: Horde Zla

Post by Alfa159 »

ma jarane ode sve u PM
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2563
Joined: 07/05/2009 19:51

#4667 Re: Horde Zla

Post by Magarece_godine »

Dzine vrati se :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4668 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

old_spice wrote:
Alfa159 wrote:Jebem Vam sunce sta je ovo veceras!!!????
Bojkot ukinut gdje je transparent!!!???
Horde zla vise ne postoje kao grupa
Neka te, smiri. :D

Tužno je ovo, najbolje ništa ne pisati, jebi ga.
rajvosa-mitre
Posts: 69
Joined: 01/04/2013 19:19

#4669 Re: Horde Zla

Post by rajvosa-mitre »

prave horde danas nisu bile na sjeveru nego na istoku.
User avatar
TheProfessional
Posts: 155
Joined: 13/04/2013 19:27

#4670 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

Hoce li mi neko dati definiciju sta su to "prave horde"?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4671 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Goelma tuga,najmanje što mogu napisati....
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1470
Joined: 25/07/2015 14:13

#4672 Re: Horde Zla

Post by rocco_siffredi »

Pade Sjever bez ispaljenog metka, figurativno rečeno.
Normalna raja neće da pravi problem, najlakše se skloniti.
Tako nam je i u društvu. Jebes to, mene se to ne tiče itd itd.
Tužan dan za HZ, za FK Sarajevo.
Do nekih drugih, boljih vremena.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#4673 Re: Horde Zla

Post by Kaligrafija »

A sto se suti o tome, sta se desava...sto se to mete pod cilim...!?? Pa neka neko vise napise, sta se to desava na sjeveru...!? Nego pade saptom, ovaj, onaj...Ko, sta, gdje!? Ako cete pricat u siframa, nemojte ni pricat onda...nastavite sutiti...!!!
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#4674 Re: Horde Zla

Post by Nadzorna_ploca »

I meni nije jasno kakvo pokopavanje, kakvo gasenje.. vidjoh sliku jednu.. nista sto nismo vidjeli i prije ovog bojkota.
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#4675 Re: Horde Zla

Post by pravac »

Ko je ugasio Horde Zla?
Post Reply