Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1 Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Evo ga tema o nama, postavljajte slike (obrađene u PS ili ne), klipove, pricajte neke anegdote sa sjevera ili gostovanja samo bez provokacija

Suhovina
Posts: 36
Joined: 21/07/2010 20:15

#2 Re: Horde Zla

Post by Suhovina »

Prije dvije godine ja mislim isli u Orasje na tekmu,a sedmicu prije toga bilo gostovanje Zrinjskom ja mislim.I krenemo ti mi i sta cu ja seljak ko seljak:Jebo ga Orasje opet Hercegovina :lol:

Gostovanje u Trnavi:Svi smoreni ubijeni u pojam nije nikom do zivota,samo jedam tip ustade ko da je isao do Hrasnice i rece:Zar smo vec stigli. 8-)

Opet Orasje(zadnja tekma Zuke :sad: ) i zagrijavaju se igraci,a haver i ja postivaoci velikoga Zuke u sav glas Zukaaa ljubimo ti ku..., usuti se kompletan stadion u sekundi Zuka se okrenu i pozdravi nas :D
User avatar
no_crnjak
Posts: 15306
Joined: 17/05/2009 17:42
Location: B block

#3 Re: Horde Zla

Post by no_crnjak »

Suhovina wrote:Prije dvije godine ja mislim isli u Orasje na tekmu,a sedmicu prije toga bilo gostovanje Zrinjskom ja mislim.I krenemo ti mi i sta cu ja seljak ko seljak:Jebo ga Orasje opet Hercegovina :lol:

Gostovanje u Trnavi:Svi smoreni ubijeni u pojam nije nikom do zivota,samo jedam tip ustade ko da je isao do Hrasnice i rece:Zar smo vec stigli. 8-)

Opet Orasje(zadnja tekma Zuke :sad: ) i zagrijavaju se igraci,a haver i ja postivaoci velikoga Zuke u sav glas Zukaaa ljubimo ti ku..., usuti se kompletan stadion u sekundi Zuka se okrenu i pozdravi nas :D


eeee nisi bio sa nama u Travniku...tad sam jos dobro i prosao....u Visokom razbise kombi ispred nas....u Tuzli glave pucaju k'o lubenice....a tek pljusak u zenici.....nego...

Zenica...pljusi,kisa samo takva...znas i sam...i sad ja vozim samo u gacama ,a haver iza mene i on u gacama,stvari nam u kesi,dolazimo na naplatnu kucicu na auto-putu...i ja se javljam teti...reko dobarvece gospodjo,ev mi malo sa mora xD...zena se za ibreti,malo povuce,kad za pola minute eto ti onih gamaša,da prosnjuhaju xD
Suhovina
Posts: 36
Joined: 21/07/2010 20:15

#4 Re: Horde Zla

Post by Suhovina »

no_crnjak wrote:
Suhovina wrote:Prije dvije godine ja mislim isli u Orasje na tekmu,a sedmicu prije toga bilo gostovanje Zrinjskom ja mislim.I krenemo ti mi i sta cu ja seljak ko seljak:Jebo ga Orasje opet Hercegovina :lol:

Gostovanje u Trnavi:Svi smoreni ubijeni u pojam nije nikom do zivota,samo jedam tip ustade ko da je isao do Hrasnice i rece:Zar smo vec stigli. 8-)

Opet Orasje(zadnja tekma Zuke :sad: ) i zagrijavaju se igraci,a haver i ja postivaoci velikoga Zuke u sav glas Zukaaa ljubimo ti ku..., usuti se kompletan stadion u sekundi Zuka se okrenu i pozdravi nas :D


eeee nisi bio sa nama u Travniku...tad sam jos dobro i prosao....u Visokom razbise kombi ispred nas....u Tuzli glave pucaju k'o lubenice....a tek pljusak u zenici.....nego...

Zenica...pljusi,kisa samo takva...znas i sam...i sad ja vozim samo u gacama ,a haver iza mene i on u gacama,stvari nam u kesi,dolazimo na naplatnu kucicu na auto-putu...i ja se javljam teti...reko dobarvece gospodjo,ev mi malo sa mora xD...zena se za ibreti,malo povuce,kad za pola minute eto ti onih gamaša,da prosnjuhaju xD

Uvijek rado cujem ovu pricu.
E moj Ed... ljubim ti :skoljka:
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#5 Re: Horde Zla

Post by Rauber »

User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#6 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Rauber wrote:
prejak klip najezim se svaki put :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7 Re: Horde Zla

Post by north »

Može li neko postaviti klip navijanja iz lukavice, nisam bio tu, tako da ne znam kakva je atmosfera bila?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#8 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#9 Re: Horde Zla

Post by north »

-LIBERO- wrote:
Hvala kralju, šteta za ovoliki broj raje zbog rezultata, ali nadati se mnogo, mnogo boljem......
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#10 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Hordanje: Sarajevo-Sloboda

Prvo poluvrijeme.



Drugo poluvrijeme.



Slijedece hordanje vec u srijedu,na Kosevo dolazi Celik

21.00h Svi na Kosevo.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#11 Re: Horde Zla

Post by pape »

@dobar_ti? .... 14 dana.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#12 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

FKS i UNFKS demantuju
'Incident na Koševu nisu izazvali navijači FK Sarajevo'
Fudbalski klub "Sarajevo" oglasio se povodom nemile scene tokom sinoćnje utakmice FK "Sarajevo" i "Čelika", kada je na sjevernu tribinu stadiona "Asim Ferhatović Hase" ubačen suzavac prilikom čega je nekoliko navijača lakše povrijeđeno.
Foto: Feđa Krvavac/Fotoservis
Foto: Feđa Krvavac/Fotoservis
"Povodom incidenta koji je zasad nepoznata osoba izazvala tokom utakmice 'Sarajevo' – 'Čelik', odigrane u srijedu, izražavamo našu punu podršku nadležnim organima unutrašnjih poslova koji rade na rasvjetljavanju ovog događaj i identificiranju uzročnika – osobe koja je bacanjem suzavca u opasnost dovela hiljade prisutnih na stadionu, od kojih su neki i povrijeđeni", stoji u saopćenju FK "Sarajevo", koje je potpisao predsjednik Upravnog odbora Zijad Blekić.

Uprava "bordo" tima zahvalila se organima reda, policiji i zaštitarskim agencijama na prisebnoj, profesionalnoj i efikasnoj reakciji u trenucima kada su gledaoci bili izloženi opasnosti.

"Potcrtavamo i prisebnost i dobru organizovanost naše navijačke skupine 'Horde zla', koja je tokom utakmice demonstrirala najviši nivo sportske i lične kulture, a u incidentnoj situaciji i vještinu obuzdavanja nervoze i eventualnih niskih strasti", oglasila se Uprava FK "Sarajevo".

U razgovoru za naš portal predsjednik UO Zijad Blekić ponovio je stav "FK Sarajevo", koje se ograđuje od svakog vida huliganstva i nesportskog ponašanja.

"Ponavljam da naši navijači nisu vinovnici incidenta kao što su pisali pojedini portali. Ovo je uradio neprijatelj našeg kluba, koji je spolja ubacio suzavac", rekao je Blekić.

Predsjednik "bordo" kluba rekao je da incident nije ostavio traga na igračima, koji se "nisu prepali", već su se kratko sklonili u svlačionice zbog dima, a potom se vratili na teren i slavili veliku pobjedu u posljednjim sekundama susreta.

O sinoćnjem incidentu oglasilo se i Udruženje navijača FK "Sarajevo", koje je demantovalo informacije pojedinih Internet-portala i lokalnih radiostanica, koje su objavile da je na sjevernoj tribini došlo do nereda, koje je policija smirila bacanjem suzavca.

"Ovim putem obavještavamo javnost da na utakmici 'Sarajevo' – 'Čelik' nije bilo nikakvih navijačkih nereda koje su izazvali navijači FK 'Sarajevo' i da policija i uposlenici sigurnosnih agencija nisu imali potrebu da reaguju", stoji u saopćenju UNFKS-a.

Oni su naglasili da je spomenuti suzavac nepoznata osoba ubacila sa vanjske strane stadiona, što može potvrditi i radnik na obezbjeđenju, kojeg je suzavac pogodio u leđa.
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /100819107
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#13 Re: Horde Zla

Post by MrMaliJoe »

don_emir wrote:
FKS i UNFKS demantuju
'Incident na Koševu nisu izazvali navijači FK Sarajevo'
Fudbalski klub "Sarajevo" oglasio se povodom nemile scene tokom sinoćnje utakmice FK "Sarajevo" i "Čelika", kada je na sjevernu tribinu stadiona "Asim Ferhatović Hase" ubačen suzavac prilikom čega je nekoliko navijača lakše povrijeđeno.
Foto: Feđa Krvavac/Fotoservis
Foto: Feđa Krvavac/Fotoservis
"Povodom incidenta koji je zasad nepoznata osoba izazvala tokom utakmice 'Sarajevo' – 'Čelik', odigrane u srijedu, izražavamo našu punu podršku nadležnim organima unutrašnjih poslova koji rade na rasvjetljavanju ovog događaj i identificiranju uzročnika – osobe koja je bacanjem suzavca u opasnost dovela hiljade prisutnih na stadionu, od kojih su neki i povrijeđeni", stoji u saopćenju FK "Sarajevo", koje je potpisao predsjednik Upravnog odbora Zijad Blekić.

Uprava "bordo" tima zahvalila se organima reda, policiji i zaštitarskim agencijama na prisebnoj, profesionalnoj i efikasnoj reakciji u trenucima kada su gledaoci bili izloženi opasnosti.

"Potcrtavamo i prisebnost i dobru organizovanost naše navijačke skupine 'Horde zla', koja je tokom utakmice demonstrirala najviši nivo sportske i lične kulture, a u incidentnoj situaciji i vještinu obuzdavanja nervoze i eventualnih niskih strasti", oglasila se Uprava FK "Sarajevo".

U razgovoru za naš portal predsjednik UO Zijad Blekić ponovio je stav "FK Sarajevo", koje se ograđuje od svakog vida huliganstva i nesportskog ponašanja.

"Ponavljam da naši navijači nisu vinovnici incidenta kao što su pisali pojedini portali. Ovo je uradio neprijatelj našeg kluba, koji je spolja ubacio suzavac", rekao je Blekić.

Predsjednik "bordo" kluba rekao je da incident nije ostavio traga na igračima, koji se "nisu prepali", već su se kratko sklonili u svlačionice zbog dima, a potom se vratili na teren i slavili veliku pobjedu u posljednjim sekundama susreta.

O sinoćnjem incidentu oglasilo se i Udruženje navijača FK "Sarajevo", koje je demantovalo informacije pojedinih Internet-portala i lokalnih radiostanica, koje su objavile da je na sjevernoj tribini došlo do nereda, koje je policija smirila bacanjem suzavca.

"Ovim putem obavještavamo javnost da na utakmici 'Sarajevo' – 'Čelik' nije bilo nikakvih navijačkih nereda koje su izazvali navijači FK 'Sarajevo' i da policija i uposlenici sigurnosnih agencija nisu imali potrebu da reaguju", stoji u saopćenju UNFKS-a.

Oni su naglasili da je spomenuti suzavac nepoznata osoba ubacila sa vanjske strane stadiona, što može potvrditi i radnik na obezbjeđenju, kojeg je suzavac pogodio u leđa.
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /100819107
Ko god da su vinovnici nereda, čine štetu našem fudbalu. Baš sam kontao da uzmem godišnju kartu ali sam se predomislio jer ne želim razbijene glave se vratiti kući za vlastite pare. Sa huliganstvom se treba pozabaviti ozbiljno !
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#14 Re: Horde Zla

Post by 1946 »

MrMaliJoe wrote:Ko god da su vinovnici nereda, čine štetu našem fudbalu. Baš sam kontao da uzmem godišnju kartu ali sam se predomislio jer ne želim razbijene glave se vratiti kući za vlastite pare. Sa huliganstvom se treba pozabaviti ozbiljno !
Ma kakvi, ti da si kontao ti bi je i uzeo
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#15 Re: Horde Zla

Post by MrMaliJoe »

1946 wrote:
MrMaliJoe wrote:Ko god da su vinovnici nereda, čine štetu našem fudbalu. Baš sam kontao da uzmem godišnju kartu ali sam se predomislio jer ne želim razbijene glave se vratiti kući za vlastite pare. Sa huliganstvom se treba pozabaviti ozbiljno !
Ma kakvi, ti da si kontao ti bi je i uzeo
Lako mi je za kratu, treba kupiti kvalitetan šljem! Ti vjerovatno ne misliš da je huliganstvo problem.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#16 Re: Horde Zla

Post by 1946 »

MrMaliJoe wrote:Lako mi je za kratu, treba kupiti kvalitetan šljem! Ti vjerovatno ne misliš da je huliganstvo problem.
Naravno da ne mislim da je huliganstvo problem našeg fudbala. Kad je kome od gledaoca na Koševu trebao šljem? Eto ni sinoć niko nije povrijedio glavu, vjerujem da je bilo par povreda nogu zato što je raja skakala s tribine. Ko je htio kupiti godišnju kartu 100% je kupio do sada. Ko nije htio, ne bi je kupio ni da sinoć nije bilo nikakvih incidenata "ubačenih" izvan stadiona. Bezveze ti ta šuplja priča pravo...
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#17 Re: Horde Zla

Post by MrMaliJoe »

1946 wrote:
MrMaliJoe wrote:Lako mi je za kratu, treba kupiti kvalitetan šljem! Ti vjerovatno ne misliš da je huliganstvo problem.
Naravno da ne mislim da je huliganstvo problem našeg fudbala. Kad je kome od gledaoca na Koševu trebao šljem? Eto ni sinoć niko nije povrijedio glavu, vjerujem da je bilo par povreda nogu zato što je raja skakala s tribine. Ko je htio kupiti godišnju kartu 100% je kupio do sada. Ko nije htio, ne bi je kupio ni da sinoć nije bilo nikakvih incidenata "ubačenih" izvan stadiona. Bezveze ti ta šuplja priča pravo...
Od čega je stradao onda jadni Vedran nego od divljaštva. :x Šta je taj momak skrivio nekom!
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#18 Re: Horde Zla

Post by MrMaliJoe »

Nećemo se raspravljati, vidimo se na Koševu zbog ovoga!




:thumbup: :bih:
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#19 Re: Horde Zla

Post by 1946 »

MrMaliJoe wrote:Od čega je stradao onda jadni Vedran nego od divljaštva. :x Šta je taj momak skrivio nekom!
Od policijskog metka. Slažem se da je u dosta slučajeva policija začetnik divljaštva. Skrivio je to što je navijač Sarajeva, što je došao bodriti svoj klub, što je ta policija mislila da je samo jedan u nizu "balija"...
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#20 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »


8-)

:thumbup: :thumbup:
Last edited by KPNCTNJAH on 20/08/2010 22:14, edited 1 time in total.
User avatar
Obuca9
Posts: 9617
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#21 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

Nije Youtube jos "obradio" video, sačekaj 10-tak minuta, pa ce biti pravi kvalitet slike ;)
raznosac_pice
Posts: 35
Joined: 05/07/2008 12:52

#22 Re: Horde Zla

Post by raznosac_pice »

6:15 :dance: :dance: :dance:
User avatar
Obuca9
Posts: 9617
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#23 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

raznosac_pice wrote:6:15 :dance: :dance: :dance:
Ekstaza 8-)

@KPNCTNJAH
Pogledaj ponovo video, sad nije "mobitel" kvaliteta :D
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#24 Re: Horde Zla

Post by 1946 »

raznosac_pice wrote:6:15 :dance: :dance: :dance:
I onda me neko pita što ideš na utakmice... Evo što :thumbup:
User avatar
Obuca9
Posts: 9617
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#25 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

1946 wrote:
raznosac_pice wrote:6:15 :dance: :dance: :dance:
I onda me neko pita što ideš na utakmice... Evo što :thumbup:
Ma i oni isto tako skaču kad ga Rooney zabije Chelsea-u ili Totti Lazialima :-)

Ne bih dao ovaj osjećaj za stotine ovih što skaču pred televizijom i šatro se raduju jer ga je Carrick dao Aston Villi :D
Post Reply