Homoseksualnost i usvajanje djece

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#2076 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by ragib »

https://net.hr/danas/svijet/who-epidemi ... 4bf5b9df82

Krenula je sa dva partija peedeva, tako da bi u slučaju održavanja trećeg u sarajevu definitivno sigurnost bila ugrožena.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2077 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Bloo »

A da promjenimo naziv teme?
John Cleese
Posts: 37264
Joined: 25/05/2010 18:30

#2078 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by John Cleese »

Bloo wrote: 24/05/2022 20:27 A da promjenimo naziv teme?
Ne bih rekao da je neophodno, jer vec postoji tema o Prajdu gdje ovi sto vjeruju da su Prajdom ugrozeni mogu izraziti zabrinutost i sve ostale sentimente koji ih muce glede svega sto vjeruju da s Prajdom ima ikakve veze :D

povorka-ponosa-t160085.html
User avatar
mc-twin
Posts: 3356
Joined: 18/04/2009 23:47

#2079 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by mc-twin »

Ja da se pitam ne bih dozvolio usvajanje. :run:
User avatar
Ateista
Posts: 46567
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2080 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

ragib wrote: 24/05/2022 20:26 https://net.hr/danas/svijet/who-epidemi ... 4bf5b9df82

Krenula je sa dva partija peedeva, tako da bi u slučaju održavanja trećeg u sarajevu definitivno sigurnost bila ugrožena.
Party nije isto sto i parada, na partyu se svasta desava, kako po sobama tako i po zajednickim prostorijama. Parada je javni dogadjaj koji ima cilj borbu za njihova prava. Po svijetu zna biti svakakve koreografije, ali nisam cuo nigdje da bude konkretne akcije na paradama, sto ke svakako zakonom zabranjeno na javnim mjestima.
Ako se bolest prenosi spolnim odnosom, onda nema nikakvog opravdanja da se parada zabrani. Ako se prenosi dodirom, onda mozemo pricati o zabrani okupljanja za sve a ne samo za LGBT, sa cim se isto naravno ne slazem kao ni sa nebuloznim mjerama protiv covida. Ovo pokazuje koliko kod ljudi ima mrznje prema lgbt zajednici bez ikakvog razloga i kako se traze izgovori da im se zabrani borba za njihova prava, strasno na sta su neki spali...
User avatar
Ateista
Posts: 46567
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2081 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

Bloo wrote: 24/05/2022 20:27 A da promjenimo naziv teme?
Mozda spojiti sa ostalim temama o ovom strasnom i nemoralnom fenomenu? :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2082 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by MarlboroGold »

Treba ukinuti obezbjeđenje sad kod treće, pa da ih malo namarišu ultrasi, kratkopantolaši i slične spodobe i da onda kad bude četvrta dođe minimalno 100k ljudi iz svih dijelova svijeta.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2083 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Idemedosumom »

Jah, na prosloj setnji je bilo toliko incidenata... i opet nas niste htjeli pohvaliti kako smo, ako ne tolerantni, onda barem ne-ekstremno agresivni... vec ste rekli kako smo kukavice :cry:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#2084 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

Hakiz wrote: 20/10/2018 21:35 Da, mnoge studije su potvrdile da ljudi najviše mrze ono čega se plaše da sami jesu, naročito ako je to u suprotnosti sa opšteprihvaćenim u zajednici ili u suprtonsti sa vrijednosima koje su im roditelji ili drugi autoriteti usađivali. Pa će žešće reagovati, jer time šalju signal da nije moguće da su oni to. Da slučajno neko ne posumnja. Nije samo homoseksualnost u pitanju. Mrzim monstrume i sadiste jer mi se čini da kada čitam o njihovim zlodjelima da mi to nije mrsko. štaviše privlači me, a nema šanse da sam ja monstrum. Gdje ću to sebi priynati.

Takođe mrze ono šta žele, a ne mogu. Banalan primjer je nazivanje žena koje ne uspiju osvojiti pogrdnim imenima.

To su odavno poznate stvari.
Bravo, pravi odgovor gej lobistima ispiracima mozgova. Po njima ne podrzavam naciste znaci nacista sam. Mrzim pedofile znaci pedofil sam. Da ne bih bio nacista i pedofil znaci moram to isto postati. :zid:
Bojim se vuka samotnjaka da me ne zaskoci gladan u planini kad berem jagode, znaci da sam vuk samotnjak, ili medjed jer se i mede bojim da me ne napadne kad berem maline ... j..m ti tu njihovu logiku. :mastakazes: :mastakazes:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2085 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Idemedosumom »

Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 13:01
Bravo, pravi odgovor gej lobistima ispiracima mozgova. Po njima ne podrzavam naciste znaci nacista sam. Mrzim pedofile znaci pedofil sam. Da ne bih bio nacista i pedofil znaci moram to isto postati. :zid:
Bojim se vuka samotnjaka da me ne zaskoci gladan u planini kad berem jagode, znaci da sam vuk samotnjak, ili medjed jer se i mede bojim da me ne napadne kad berem maline ... j..m ti tu njihovu logiku. :mastakazes: :mastakazes:
Hej :twisted:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2086 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by dr_Evil »

no_sikiriki wrote: 24/05/2022 15:30
Ateista wrote: 24/05/2022 15:27

Zasto bi bila otkazana i kakve veze ima sama parada sa sirenjem zaraze?
Osim sto jos uvijek nije potvrdjena prica da se vise siri medju lgbt populacijom, ali i ako jeste to tacno, opet se nece siriti na paradi vec tokom sexualnih odnosa koji se desavaju nevezano za paradu, tako da ne kontam kakve to ima veze.
Kako bolan ne znaš, homoseksualci se samo pogledaju i odmah ide AIDS, majmunske boginje i sve ostalo... :mrgreen:
Sto meni objasni neki lik na religijskoj temi kod bloo, AIDS nastaje tako sto sperma dodje u kontakt sa krvi u rektumu, i zato nam je bog dizajnirao jaja van tijela, da ne bi sami sebi dali AIDS. :D tako nesto mi je objasnio.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2087 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Idemedosumom »

dr_Evil wrote: 25/05/2022 13:07 Sto meni objasni neki lik na religijskoj temi kod bloo, AIDS nastaje tako sto sperma dodje u kontakt sa krvi u rektumu, i zato nam je bog dizajnirao jaja van tijela, da ne bi sami sebi dali AIDS. :D tako nesto mi je objasnio.
Neki lik moze samo Smrle biti. The one and only :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#2088 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote: 25/05/2022 11:55 Treba ukinuti obezbjeđenje sad kod treće, pa da ih malo namarišu ultrasi, kratkopantolaši i slične spodobe i da onda kad bude četvrta dođe minimalno 100k ljudi iz svih dijelova svijeta.
Jarane gluho bilo. Nije to evropski. Kako raja to ne konta, to nam je test da li ce nas evropa prihvatiti ili izolirati ... jer imamo dvije opcije koje se namecu - jedna je gej parada i sve sto ide sa ljudskim slobodaama, druga islamski ekstremizam. Prva opcija - ides u EU, druga opcija - palestinizacija, odvajanje RS-a i pola Hercegovine, getoizacija bosanaca u tri kantona i okolo bodljikava zica.

Zanci zivjela parada, organizovat' na isti dan rostiljadu na Vrelu Bosne sa familijom i okacit popred janjeta zastavu sa duginim bojama. Bozu Vrecu sa ministra kulture i to odmah. I da se poljube Bakir i Dzaferovic javno kako bi olaksali nasu evropsku buducnost. :thumbup:
no_sikiriki
Posts: 17243
Joined: 11/12/2012 13:21

#2089 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by no_sikiriki »

dr_Evil wrote: 25/05/2022 13:07
no_sikiriki wrote: 24/05/2022 15:30

Kako bolan ne znaš, homoseksualci se samo pogledaju i odmah ide AIDS, majmunske boginje i sve ostalo... :mrgreen:
Sto meni objasni neki lik na religijskoj temi kod bloo, AIDS nastaje tako sto sperma dodje u kontakt sa krvi u rektumu, i zato nam je bog dizajnirao jaja van tijela, da ne bi sami sebi dali AIDS. :D tako nesto mi je objasnio.
Wow. Just wow. Kakva revolucionarna otkrića i saznanja čovjek može spoznati na ovom forumu. :mrgreen:
Ne pratim te religijske teme, ali je li to onaj famozni smrčak što se često spominje? Da počnem pratiti upise. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#2090 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

Idemedosumom wrote: 25/05/2022 13:06
Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 13:01
Bravo, pravi odgovor gej lobistima ispiracima mozgova. Po njima ne podrzavam naciste znaci nacista sam. Mrzim pedofile znaci pedofil sam. Da ne bih bio nacista i pedofil znaci moram to isto postati. :zid:
Bojim se vuka samotnjaka da me ne zaskoci gladan u planini kad berem jagode, znaci da sam vuk samotnjak, ili medjed jer se i mede bojim da me ne napadne kad berem maline ... j..m ti tu njihovu logiku. :mastakazes: :mastakazes:
Hej :twisted:
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Sorry medo ... :shmizla1:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2091 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by dr_Evil »

Idemedosumom wrote: 25/05/2022 13:08
dr_Evil wrote: 25/05/2022 13:07 Sto meni objasni neki lik na religijskoj temi kod bloo, AIDS nastaje tako sto sperma dodje u kontakt sa krvi u rektumu, i zato nam je bog dizajnirao jaja van tijela, da ne bi sami sebi dali AIDS. :D tako nesto mi je objasnio.
Neki lik moze samo Smrle biti. The one and only :D
Niko drugi nego smrle, treba mu dati da prebroji razmak slova u rijeci peder, saznat cemo da se dva e nalaze tacno po jedno mjesto od sredine, i da to ne moze biti slucajnost.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12415
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#2092 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by dr_Evil »

Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 13:09
MarlboroGold wrote: 25/05/2022 11:55 Treba ukinuti obezbjeđenje sad kod treće, pa da ih malo namarišu ultrasi, kratkopantolaši i slične spodobe i da onda kad bude četvrta dođe minimalno 100k ljudi iz svih dijelova svijeta.
Jarane gluho bilo. Nije to evropski. Kako raja to ne konta, to nam je test da li ce nas evropa prihvatiti ili izolirati ... jer imamo dvije opcije koje se namecu - jedna je gej parada i sve sto ide sa ljudskim slobodaama, druga islamski ekstremizam. Prva opcija - ides u EU, druga opcija - palestinizacija, odvajanje RS-a i pola Hercegovine, getoizacija bosanaca u tri kantona i okolo bodljikava zica.

Zanci zivjela parada, organizovat' na isti dan rostiljadu na Vrelu Bosne sa familijom i okacit popred janjeta zastavu sa duginim bojama. Bozu Vrecu sa ministra kulture i to odmah. I da se poljube Bakir i Dzaferovic javno kako bi olaksali nasu evropsku buducnost. :thumbup:
Zasto da ne, probali smo sve ostalo, vidimo ne ide. Ti okreci janje, ja cu peci jaja. Dogodine smo u EU.
User avatar
Ateista
Posts: 46567
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2093 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 13:01
Hakiz wrote: 20/10/2018 21:35 Da, mnoge studije su potvrdile da ljudi najviše mrze ono čega se plaše da sami jesu, naročito ako je to u suprotnosti sa opšteprihvaćenim u zajednici ili u suprtonsti sa vrijednosima koje su im roditelji ili drugi autoriteti usađivali. Pa će žešće reagovati, jer time šalju signal da nije moguće da su oni to. Da slučajno neko ne posumnja. Nije samo homoseksualnost u pitanju. Mrzim monstrume i sadiste jer mi se čini da kada čitam o njihovim zlodjelima da mi to nije mrsko. štaviše privlači me, a nema šanse da sam ja monstrum. Gdje ću to sebi priynati.

Takođe mrze ono šta žele, a ne mogu. Banalan primjer je nazivanje žena koje ne uspiju osvojiti pogrdnim imenima.

To su odavno poznate stvari.
Bravo, pravi odgovor gej lobistima ispiracima mozgova. Po njima ne podrzavam naciste znaci nacista sam. Mrzim pedofile znaci pedofil sam. Da ne bih bio nacista i pedofil znaci moram to isto postati. :zid:
Bojim se vuka samotnjaka da me ne zaskoci gladan u planini kad berem jagode, znaci da sam vuk samotnjak, ili medjed jer se i mede bojim da me ne napadne kad berem maline ... j..m ti tu njihovu logiku. :mastakazes: :mastakazes:
Jedno je bojati se nacizma ili divljih zivotinja koji jesu realna opasnost a drugo bojati se grupe ljudi koja trazi svoja prava i ni na koji nacin te ne ugrozava.
Da se razumijemo, i meni se gadi pomisao na dvojicu muskaraca koji se ljube, da ne kazem sta drugo, ali to je moj problem i ne ocekujem da se oni meni prilagodjavaju, imaju pravo da rade sta hoce u javnom prostoru kao i hetero parovi, te u 4 zida isto tako, nikog tim ne ugrozavaju.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#2094 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Project Lucian »

nek sebi naprave dijete šta je problem.
User avatar
Ateista
Posts: 46567
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2095 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

Project Lucian wrote: 25/05/2022 13:51 nek sebi naprave dijete šta je problem.
Neka onda sebi naprave dijete i hetero parovi koji ne mogu imati djecu, zasto rade vantjelesne oplodnje ili usvajaju?
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#2096 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Project Lucian »

Ateista wrote: 25/05/2022 13:53
Project Lucian wrote: 25/05/2022 13:51 nek sebi naprave dijete šta je problem.
Neka onda sebi naprave dijete i hetero parovi koji ne mogu imati djecu, zasto rade vantjelesne oplodnje ili usvajaju?
PA mogu i vantjelesno sebi napraviti dijete niko im ne brani.
User avatar
Ateista
Posts: 46567
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#2097 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ateista »

Project Lucian wrote: 25/05/2022 13:54
Ateista wrote: 25/05/2022 13:53

Neka onda sebi naprave dijete i hetero parovi koji ne mogu imati djecu, zasto rade vantjelesne oplodnje ili usvajaju?
PA mogu i vantjelesno sebi napraviti dijete niko im ne brani.
Mogu, tu su surogat majke, donori sperme i slicno.
Ako ces im zabraniti usvajanje onda ga treba zabraniti i hetero parovima.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#2098 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Project Lucian »

Ateista wrote: 25/05/2022 14:07
Project Lucian wrote: 25/05/2022 13:54
PA mogu i vantjelesno sebi napraviti dijete niko im ne brani.
Mogu, tu su surogat majke, donori sperme i slicno.
Ako ces im zabraniti usvajanje onda ga treba zabraniti i hetero parovima.
Nek se jedan od njih dvojice iidentifikuje kao žena i problem riješen. :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#2099 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

Ateista wrote: 25/05/2022 13:47
Ramzess Veliki wrote: 25/05/2022 13:01
Bravo, pravi odgovor gej lobistima ispiracima mozgova. Po njima ne podrzavam naciste znaci nacista sam. Mrzim pedofile znaci pedofil sam. Da ne bih bio nacista i pedofil znaci moram to isto postati. :zid:
Bojim se vuka samotnjaka da me ne zaskoci gladan u planini kad berem jagode, znaci da sam vuk samotnjak, ili medjed jer se i mede bojim da me ne napadne kad berem maline ... j..m ti tu njihovu logiku. :mastakazes: :mastakazes:
Jedno je bojati se nacizma ili divljih zivotinja koji jesu realna opasnost a drugo bojati se grupe ljudi koja trazi svoja prava i ni na koji nacin te ne ugrozava.
Da se razumijemo, i meni se gadi pomisao na dvojicu muskaraca koji se ljube, da ne kazem sta drugo, ali to je moj problem i ne ocekujem da se oni meni prilagodjavaju, imaju pravo da rade sta hoce u javnom prostoru kao i hetero parovi, te u 4 zida isto tako, nikog tim ne ugrozavaju.
Govorimo o tvrdnji gej lobista (ili obicnih pedera koji te startaju da te natakare ... :oops: ) da ukoliko nisi odusevljen necijom homoseksualnoscu, u tom slucaju si homofob, odnosno imas strah od homoseksualnih osoba, i automatski si po tome latentni homoseksualac, odnosno ne svidja ti se jer jos nisi probao. Kontas? :D

I ja sam za paradu i te zastavice i da Bozo Vreco bude ministar kulture, i dati drzavljanstvo Konciti i clansku SDA. :mrgreen:
kasnas
Posts: 349
Joined: 25/02/2022 16:28

#2100 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by kasnas »

Prije bih dijete dao u izrabljivanje u fabrikama ili lance prostitucije nego takvim parovima. To je samo moje mišljenje, uvažavam da i drugi imaju pravo na drugačije.
Post Reply