Homoseksualnost i usvajanje djece

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#1826 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Rugafet »

Ma nista to, ja bi znakove zabrane posopo svugje, one kao zabrane pusenja, od restorana i kafica, liftova, parkova i sl. naredio konobarima i komunalnoj policiji da ih opominje i ako se koji pravi pametnjakovic da se isti privede i da mu se objasne neke stvari. A usvajanje djece to ne bih dozvolio ni u ludilu. U svojim roze sobicama neka rade sta im volja, na ulici pamet u glavu. Prosto ko pasulj
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#1827 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Hadzi Lojo »

Nedavno sam citao da je na porast homoseksulanosti dosta uticao savremeni nacin zivota prije svega ishrana. Kazu da plasticna ambalaza brze hrane ia posebno flase jako utice na poremecaj hormona u organizmu jer ispustaju stetne hemikalije.

Koliko smo samo popili mlijeka i jogurta iz plasticnih kesa, dobro nismo svi peederi postali.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#1828 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Hadzi Lojo »

Ja bi te njihove parade nazvao diktaturom manjine nad vecinom. To je van zdravog razuma, htio ne htio u Evropi su nametnuli kroz medije da je to sasvim normalno pa cak i djecu uskolama uce da tako gledaju na tu stvar kao normalnu.

Putin je ucinio pravu stvar sto je zabranio te parade.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#1829 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Idemedosumom »

Pravo na brak, na usvajanje djece... Ali ništa bez parade? :-D
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1830 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by muha_sa »

ja sam ZA
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#1831 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Xavier1 »

HAVANA wrote:Sta fali crncu,joj kako bi mi unuci slatki bili. :tooo: Zamisli to kad se izmjesa vratnik,cengic vila,visoko,stolac i mombutu iz kenije.Sjoooo,svim bojama namazani potomci :lol:
Kod nas nema crnaca. Da ih ima bila bi normalna pojava. U Americi se mijesa svak sa svakim. Oni bas imaju saroliku rasnu strukturu.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1832 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Ramzess Veliki »

HAVANA wrote:Valjda mi nece cerka trebu dovest kuci,kuku :cry:
Ja sam se nadao da ce mi zena dovesti trebu ali dzabe dovio ... :sad:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#1833 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by ¤ jelena ¤ »

S4mpion wrote:
¤ jelena ¤ wrote:Komentari na koje se ona poziva uopšte ne zaslužuju nikakvu dobru namjeru.
Jesu li to razlog da se prozivaju nečija djeca?
S4mpion wrote:
¤ jelena ¤ wrote: Prozivaju nečija djeca?

Šampione, malo si zakasnio sa jednom ovako formulisanom kritikom na ovoj temi.

Ako to dosad nisi primijetio, ovdje se već tri godine, kroz 73 stranice, prozivaju neka i nečija djeca.

Sam naslov teme bi trebalo da ti na to ukaže i circa prvih nekoliko pročitanih stranica.

Kako li sebi objašnjavaš da te to, za ove tri godine, uopšte nije dotaklo, a učestvuješ zdušno na temi još od 2015.
nego baš sad i tek sad vidiš i reaguješ na nekakvo tobož ''prozivanje nečije djece''?
To je jako loš izgovor i ne opravdava ovakvo ponašanje.
To što si uvećao je lako provjerljiva činjenica.

Izgovore i opravdanja za nešto što tebi nije u redu - a što i sam radiš - traži u svojim riječima.
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#1834 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by broj dva »

Fudo387 wrote:Ja opet pokusavam zamisliti facu ovim super tolerantnim, da im se sincina pomoli jedan dan i kaze, mama, tata, ja sam vam peder. :lol:
--
Fudo imam dva sina i ni najmanje ne nije briga hoće li voljeti pičku ili kurac. Bitno mi je da ne budu šuplje glave i trulog srca a lahko ćemo za ostalo.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1835 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Streptokok »

Fudo387 wrote:Ja opet pokusavam zamisliti facu ovim super tolerantnim, da im se sincina pomoli jedan dan i kaze, mama, tata, ja sam vam peder. :lol:
Cijeneci po niihovim stavovima, mislim da bi i tata iz solidarnosti presao u pedere.

Ili bi mu to samo posluzilo kao izgovor. Kakva su vremena dosla tacno vise nikome ne smijes okrenuti ledja, a kolektivno tusiranje u vojsci postalo je proslost.
Last edited by Streptokok on 15/09/2018 12:02, edited 2 times in total.
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#1836 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Rugafet »

broj dva wrote:
Fudo387 wrote:Ja opet pokusavam zamisliti facu ovim super tolerantnim, da im se sincina pomoli jedan dan i kaze, mama, tata, ja sam vam peder. :lol:
--
Fudo imam dva sina i ni najmanje ne nije briga hoće li voljeti pičku ili kurac. Bitno mi je da ne budu šuplje glave i trulog srca a lahko ćemo za ostalo.
Vido bi ti kako te nije briga da ti pokuca na vrata sa kakvim plavusanom u pink majici i kaze tata evo ovo ti je snaha
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1837 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by muha_sa »

ne do bog nikom
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1838 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Streptokok »

Rugafet wrote:
broj dva wrote:
Fudo387 wrote:Ja opet pokusavam zamisliti facu ovim super tolerantnim, da im se sincina pomoli jedan dan i kaze, mama, tata, ja sam vam peder. :lol:
--
Fudo imam dva sina i ni najmanje ne nije briga hoće li voljeti pičku ili kurac. Bitno mi je da ne budu šuplje glave i trulog srca a lahko ćemo za ostalo.
Vido bi ti kako te nije briga da ti pokuca na vrata sa kakvim plavusanom u pink majici i kaze tata evo ovo ti je snaha
Ili jos gore, sin mu dodje u pinki tonu sa rmpalijom od 130kg, automehanicar.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1839 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by muha_sa »

tolerantni kad je po tudjoj guJci
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#1840 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Rugafet »

Streptokok wrote: Ili jos gore, sin mu dodje u pinki tonu sa rmpalijom od 130kg, automehanicar.
Gluho bilo :lol:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#1841 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by S4mpion »

¤ jelena ¤ wrote:
To što si uvećao je lako provjerljiva činjenica.

Izgovore i opravdanja za nešto što tebi nije u redu - a što i sam radiš - traži u svojim riječima.
Recimo da jeste činjenica, to opet nije opravdanje i ne pokušavaj opravdati nešto što nije u redu.
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#1842 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by broj dva »

Rugafet wrote:
broj dva wrote:
Fudo387 wrote:Ja opet pokusavam zamisliti facu ovim super tolerantnim, da im se sincina pomoli jedan dan i kaze, mama, tata, ja sam vam peder. :lol:
--
Fudo imam dva sina i ni najmanje ne nije briga hoće li voljeti pičku ili kurac. Bitno mi je da ne budu šuplje glave i trulog srca a lahko ćemo za ostalo.
Vido bi ti kako te nije briga da ti pokuca na vrata sa kakvim plavusanom u pink majici i kaze tata evo ovo ti je snaha
Samo da mi ne dođe i kaže ' tata postao sam vjernik' mada bi i to nekako izdržao...
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1843 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by muha_sa »

Streptokok wrote: Ili jos gore, sin mu dodje u pinki tonu sa rmpalijom od 130kg, automehanicar.
i to na konak
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1844 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Streptokok »

broj dva wrote:
Samo da mi ne dođe i kaže ' tata postao sam vjernik' mada bi i to nekako izdržao...
I pio bi sa zetom rmpalijom jutarnju kafu koju bi spremala tvoj sin?
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1845 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by Streptokok »

muha_sa wrote:
Streptokok wrote: Ili jos gore, sin mu dodje u pinki tonu sa rmpalijom od 130kg, automehanicar.
i to na konak
Uz glasno upraznjavanje sexualnih aktivnosti po noci, i uz izgovaranje prostota (jbga mlada voli tako).
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1846 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by muha_sa »

glOho i daleko bilo :-)

bio bi on i dalje moj sin :-D nikad ga se odreko ne bih, al daleko im kuca od moje

ni mojom ulicom nek ne prolaze a kamli da mi ga na kafu dovede
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#1847 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by haubica_i_to_teshka »

Poshto je drug @fudo slikovito opisao svoje vidjenje (imam tu sliku pred ocima).
shacir beze, nadam se da mi ne zamjerash shto te uzimam kao primjer :) (ne mogu sebe jer sam puuuuuno mladji :-D )nekih generacija.
U vrijeme njegovog djetinjstva i mladosti biti homoseksualac nije isto shto i danas. Mishljenje o toj populaciji bilo je negativno. Uticaj okoline, nametnute vijesti...sve to u djetinjstvu i on to smatra/dozivljava kao ispravno (shto bi se reklo:sve "nosimo" iz djetinjstva). Sada, kao oformljenoj licnosti, namecu mu drugo mishljenje i kazu da je ono prvo bilo pogreshno. Teshko je odrasloj osobi sa vec formiranim mishljenjem promijeniti isto. Ne samo po ovom pitanju.Tako da bi se i to trebalo racunati.Druga stvar, otac drugacije razmishlja nego majka. Niti se istim ocima se gledaju sin i kcerka ako su homoseksualci.Kcerke se lakshe prihvataju. Otac zeli nasljednika, alfu,sebi slicnog :-D ili boljeg. Majka je emotivnija.Vishe paznje poklanja najslabijem.Ali sve do trenutka kada je opstanak u pitanju. Tada ce majka instiktom zashtiti najjaceg da bi taj produziO "lozu".U ovo vrijeme,malo nas je previshe,tako "oni na vrhu" i ne zele bash da se loze produzuju...nego naprotiv,malo vishe paznja se poklanja "kontrolisanom" natalitetu. Da li to ima veze sa homo populacijom i kampanjom za iste...svako od nas moze imati svoje mishljenje.
Mozda fudina djeca nece dijeliti njegovo mishljenje, ipak treba malo vremena/generacija da se neke stvari posloze, ili ce priroda uciniti svoje, ko ce ga znati

I ovdje na forumu su izrazene generacijske razlike i mishljenja :zzzz: ne bi valjalo da je drugacije :izet: :-D
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1848 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by muha_sa »

haubica_i_to_teshka wrote:Poshto je drug @fudo slikovito opisao svoje vidjenje (imam tu sliku pred ocima).
shacir beze, nadam se da mi ne zamjerash shto te uzimam kao primjer :) (ne mogu sebe jer sam puuuuuno mladji :-D )nekih generacija.
U vrijeme njegovog djetinjstva i mladosti biti homoseksualac nije isto shto i danas. Mishljenje o toj populaciji bilo je negativno. Uticaj okoline, nametnute vijesti...sve to u djetinjstvu i on to smatra/dozivljava kao ispravno (shto bi se reklo:sve "nosimo" iz djetinjstva). Sada, kao oformljenoj licnosti, namecu mu drugo mishljenje i kazu da je ono prvo bilo pogreshno. Teshko je odrasloj osobi sa vec formiranim mishljenjem promijeniti isto. Ne samo po ovom pitanju.Tako da bi se i to trebalo racunati.Druga stvar, otac drugacije razmishlja nego majka. Niti se istim ocima se gledaju sin i kcerka ako su homoseksualci.Kcerke se lakshe prihvataju. Otac zeli nasljednika, alfu,sebi slicnog :-D ili boljeg. Majka je emotivnija.Vishe paznje poklanja najslabijem.Ali sve do trenutka kada je opstanak u pitanju. Tada ce majka instiktom zashtiti najjaceg da bi taj produziO "lozu".U ovo vrijeme,malo nas je previshe,tako "oni na vrhu" i ne zele bash da se loze produzuju...nego naprotiv,malo vishe paznja se poklanja "kontrolisanom" natalitetu. Da li to ima veze sa homo populacijom i kampanjom za iste...svako od nas moze imati svoje mishljenje.
Mozda fudina djeca nece dijeliti njegovo mishljenje, ipak treba malo vremena/generacija da se neke stvari posloze, ili ce priroda uciniti svoje, ko ce ga znati

I ovdje na forumu su izrazene generacijske razlike i mishljenja :zzzz: ne bi valjalo da je drugacije :izet: :-D
da tebe deduka jedared :kiss:

pa nek hala gori :lol:
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#1849 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by haubica_i_to_teshka »

muha_sa wrote:
haubica_i_to_teshka wrote:Poshto je drug @fudo slikovito opisao svoje vidjenje (imam tu sliku pred ocima).
shacir beze, nadam se da mi ne zamjerash shto te uzimam kao primjer :) (ne mogu sebe jer sam puuuuuno mladji :-D )nekih generacija.
U vrijeme njegovog djetinjstva i mladosti biti homoseksualac nije isto shto i danas. Mishljenje o toj populaciji bilo je negativno. Uticaj okoline, nametnute vijesti...sve to u djetinjstvu i on to smatra/dozivljava kao ispravno (shto bi se reklo:sve "nosimo" iz djetinjstva). Sada, kao oformljenoj licnosti, namecu mu drugo mishljenje i kazu da je ono prvo bilo pogreshno. Teshko je odrasloj osobi sa vec formiranim mishljenjem promijeniti isto. Ne samo po ovom pitanju.Tako da bi se i to trebalo racunati.Druga stvar, otac drugacije razmishlja nego majka. Niti se istim ocima se gledaju sin i kcerka ako su homoseksualci.Kcerke se lakshe prihvataju. Otac zeli nasljednika, alfu,sebi slicnog :-D ili boljeg. Majka je emotivnija.Vishe paznje poklanja najslabijem.Ali sve do trenutka kada je opstanak u pitanju. Tada ce majka instiktom zashtiti najjaceg da bi taj produziO "lozu".U ovo vrijeme,malo nas je previshe,tako "oni na vrhu" i ne zele bash da se loze produzuju...nego naprotiv,malo vishe paznja se poklanja "kontrolisanom" natalitetu. Da li to ima veze sa homo populacijom i kampanjom za iste...svako od nas moze imati svoje mishljenje.
Mozda fudina djeca nece dijeliti njegovo mishljenje, ipak treba malo vremena/generacija da se neke stvari posloze, ili ce priroda uciniti svoje, ko ce ga znati

I ovdje na forumu su izrazene generacijske razlike i mishljenja :zzzz: ne bi valjalo da je drugacije :izet: :-D
da tebe deduka jedared :kiss:

pa nek hala gori :lol:
:lol: :lol:

deduka nismo na BASh prikladnoj temi za to :lol: , al' nema veze :kiss: :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1850 Re: Homoseksualnost i usvajanje djece

Post by moonca »

Sjetih se 'nesalomljivog' Dick Cheney-ja-kad objavise na vijestima da mu je kcerka lezbejka. :roll: Nije ga bilo danima u javnosti. :-)
Post Reply