holandija...malo vise

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

dudlaja
Posts: 16
Joined: 02/07/2010 18:45

#1 holandija...malo vise

Post by dudlaja »

imao sam priliku ic po zemljama tipa njemacka , slovenija , hrvatska ( mislim uzduz poprjeko ne samo na more ) , belgija i holandija.......nigdje ljepse nego kod nas iskreno , onda ide hrvatska pa dalje njemacka itd..
a kad kazem nigdje ljepse nego kod nas znate vecina dobro na sta ja ustvari mislim.
zapad je zapad , ali holandija je nesto sasvim drugo.
holandija je mozda geografski na zapadu evrope i to je sve. ovo dobro zapamtite. holandija je vrlo lose protumacena drzava , naravno milism na ove dijasporce koje dolaze nama i pricaju i krche se i gledaju nas ovdje sa zgrade ali mislim da ih opet veliku vecinu muce isiti problemi , problemi kakve sam ja osjetio kad sam isao gore. (familiji)
evo neki moji utisci posto sam gore proveo neki sedam osam mjeseci ukupno , sve to za nekih 7 godina.
holandija je dosta navikana kao free, liberalna tolerantna drzava. to je totalna laž , u to sam se uvjerio masu puta da ne govorim kojim prilikama i jos povis svega su rasisti , naravno govorim za prave bjelce , holandjane , koji glume da si dobro dosao a ustvari laju iza ledja svima apsolutno koji nisu njihovi...cak i poslje godina i godina druzenja neces steci pravog prijatelja. nikad te nece prihvatit u svoj krug...maksimalno hladni netolerantni ljudi. i dosta su poglupi za nas.
plitki su generalno.
oni su nikakvi vjernici , nmeaju pojma o tim stvarima , slabo citaju knjige i nemaju nekih ciljeva u zivotu. iz dna u dan zive istim tempom , apsolutno bez napretka. ( u holandiji bogatsvo ne postoji )
dosta su arogantni , nekulturni (cast izuecima) , misle da su najpametniji , logika im neposoji , kod njih sto je logicno to nisam nigdje vidio..oni misle da se jos uvjek vodimo pod jugoslovenima.
skupe su im kuce , preskupe , a nedobijete nista , a da kucu sami pravite? zaboravite.

najruznije kuce koje sam vidio su upravo u holandiji.
ljudi koji su gore zive parazitsim zivotiom. u to se stvarno uvjere kad odu na vikend u belgiju i njemacku , odjednom zivite punim zivotom opet i i vidite kako je zivot ustvari preljep i kako je lijepo uzivat u suncu. mozda je ovo receno vulgarnim tonom ali to je istina. milion dokaza , jer nema drzave na svjetu koju domacin napusta vise od holandije?!?....ni ja to nisam znao dok nisam pricao sa holandjanima koji o svojoj drzavi pricaju dosta lose.
zamislite rodjeni holandjanin rodjen na zapadu fino i ne voli svoju drzavu i nesvidja mu se gore i zeli u drugu drzavu otic zivjet....to necete cut od njemca definitivno. a vecina njemaca bas mrzi pod navodnicima te holandjane.
stvar koja me frapira su njihove izjave lekker za apsolutno sve , cak i za popisani glupi sendvic , keksic , oni nemaju pojma sta je hrana. hrane se losije od nas. zive kao roboti i uvjek rade iste stvari u isto vrijeme , a kad smo vec kod vremena imaju najgoru klimu u evropi , neznam dal i u svjetu generalno.

njihovi gradovi su mrtvi vec oko sest sati , ljeti necete vidjet momke i cure kako se drze za ruke i izadju setat...koliko je to bolesno? halo....idu u spaniju na more , kampuju i piju pive , oni ne idu u hrvatsku na more u hotel ( kao njemac , austrijanac , vecina).....hrvatska im preskupa , tolike cicije i stedise nisam u zivotu vidio a reko bo covjek zive dobro extra zapad najrazvijenija zemlja...koje su to zablude , prava holandija je nesto sasviim drugo....amsterdam je jedini zivi grad i tu nocu mozete vidjet ljude...rotterdam , haag , ti gradovi su mrtvi.

holandjani nisu uopste ljepi nit se znaju oblacit , nase cure su 100X jace , u holandiji ako vidite ljepsu curu zna se da je dosla odnekut i da sigurno nije holandjanka prava.

hodaju po kisi bez kisobrana i u cudu te gleadju kad se sklanjas od kise ili kad si fino obucen i pristojan...

milse da je kuul prostitucija i sto mogu zapalit joint u coffe shopu....te stvari su ok ali divit se tome , nista drugo nego idiotizam.

u holandiji ne postoji Pravi shopping centar kao u njemackoj , francuskoj , hravtskoj.

najveca smaoposluga im je velicine 1/8 mercatorovog hipermarketa.

nacionalno jelo im je usrani pomfrit sa majonezom i dave se sirovom ribom koja se zove haringa. umocenom u bjeli luk....kao sto rekoh o hrani nemaju pojma , pite , meso , sirevi , cevapi...o tome sanjaju ili dozive kad dodju na ove prostore...sanjaju rakiju , alkool im je preskup , ima bulvalno osoba koji sedmicno zive na gajbama pive kolama zaledjenoj po ko zna kolko godina svinjetini i nekom rezanom hljebu sto moze bit sedam dana u kesi....uzas.
slatkise nemaju , opcenito holandija vrlo malo toga dobrog uopste proizvodi , apsolutno su lijeni po tom pitanju.

muzika , njihova muzicka scena je koma , izuzev beskonacne liste dj-eva koji pustaju dobru house muziku , ako se to moze nazvat muzikom dobrom uopste , njihova zabavna scena je -bude te stid- samog sebe.

klutura im je na niskom nivou , glupi su za neke stvari , u njmeackoj je situacija puno bolja , cak i u belgiji ima puno boljih stvari , holandski sir nevalja pet para , to ko misli da ima gore krava i da ima pravog mlijeka i sira , u grdnos e vara , paradajz isto karton da jedes , voce povrce je 5 klasa ispod nase najgore i najoskudnije pijace.....

mogu danima pricat o svojim utiscima.....i generalno sam prvo bio razocaran i svaki naredni put sam mislio da dobro ne vidim i ne rezonujem neke stvari ali ...nisam bio u pravu..

holandija je zadnje mjesto za zivjet , vjerujte mi. ima toliko losih i nelogicninh stvari gore. i neisplati se otic gore za neke eure , ne..

a da nebude bas sve tako crno ima i dobrih stvari gore , sistem je uredjeniji od naseg , rjeseno je socijalno pitanje , zdravstvo , dobro zbrinu stare i nemocne , svak cast , imaju jeftin tranport , dobro smisljeni kanali u slucaju poplava.
ali malo veca poplava ili zatopljnje holandija nestaje sa lica zemlje i jednom za sva vremena ce im postavit prave granice...ummm lekker
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#2 Re: holandija...malo vise

Post by zemo_online »

pa ako mos lako doci do eura....
po cemu su njemci konkretno bolji ljudi? po meni hladni kao holandjani.
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#3 Re: holandija...malo vise

Post by Jazz_Junkie »

Sto nam ne kazes kakvu su licnu neprijatnost dozivio pa zbog toga pises ovoliko gluposti? Jedino je istina da Nizozemska sveukupno nije bas tako liberalna zemlja kao Amsterdam. Nakon sto ih pausalno nazivas rasistima, te ocjenjujes po tome koliki su vjernici ( :-) ), jos uz to tvrdis da se cure i momci ne drze za ruku i za kraj da imaju najruznije kuce (dok vi kolijevka civilizacije u BiH ne znate asfaltirati makar sokak, a kamoli napraviti autoput ili na kuci napravit fasadu), te nikako ne mogu drugacije shvatiti nego da ti se nesto licno dogodilo pa sada ispustas ventile nakon 7 godina (i dva posta ovdje). Apsolutno nije tocno da Holandjani najvise napustaju svoju zemlju (navodno mrzeci istu) nego Nijemci koji masovno odlaze u prekookeanske zemlje, pogotovo u Kanadu.
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#4 Re: holandija...malo vise

Post by neprilagodjena »

Stvarno nemam rjeci :roll: :roll: woooow koju glupost napisa i osta ziv :roll: :roll:

Nek si ti popio svu pamet svjeta za tih 8 mjeseci sto si bio u holandiji i znas holandiju od do a uz to i ljude.
Timscho
Posts: 158
Joined: 10/04/2006 14:55

#5 Re: holandija...malo vise

Post by Timscho »

pite , meso , sirevi , cevapi...o tome sanjaju

:lol: :lol: :lol: e nek si nam reko
sarajevsko_pivo
Posts: 3464
Joined: 27/07/2009 16:22

#6 Re: holandija...malo vise

Post by sarajevsko_pivo »

Ja zivim u Holandiji, i ovo sto si napisao je ziva glupost!

Holandjari su extra ljubazni, i svi u EU su vece rasiste od njih!

Jedino bi se slozio da je Holandija zemlja u kojoj tesko mozes postati bogat, radi ovih poreza.

Poslije faksa planiram abd da zivim u USA, Australija ili Canada, posto Europe mi malo dosadio :)
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#7 Re: holandija...malo vise

Post by Jazz_Junkie »

Hej, sarajevsko, ja bi ti licno savjetovao da, ako vec namjeravas zivjeti preko bare, izaberes Kanadu.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#8 Re: holandija...malo vise

Post by HAVANA »

:shock: Jeko ova dalabu :-) :lol:
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#9 Re: holandija...malo vise

Post by ladyada »

ovo cu morat jaranu poslati ima da se upisa od smijeha .............
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#10 Re: holandija...malo vise

Post by Hemel »

HAVANA wrote::shock: Jeko ova dalabu :-) :lol:
oklen ti na ovoj temi... :-) :D

:run:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#11 Re: holandija...malo vise

Post by HAVANA »

Ik hou van nederland. :D
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#12 Re: holandija...malo vise

Post by Vitezanin »

:? :? :?
Razumijem da je ovo vjerojatno sve od srca i iz nekog vlastitog kuta , ali... Bullshit.
Ne razumijem kakav je fazon spominjanja vjere?? Šta ti uopće znači "nikakvi vjernici" i kako ti to možeš ocijeniti?? Ne idu u crkvu svaki dan, tjedan itd itd??? Je li ??
U biti, veoma subjektivno (ok, respekt) mišljenje, ali premazano masom gluposti. Zato i jeste subjektivno.
A s druge strane, ja znam da Nizozemci imaju love i da odu na more kad im je kriza, ja ne mogu nikako- šta da ti pričam više. :D :D

PS Evo upravo sam sad vidio da si rekao kako hodaju na kiši bez kišobrana. Mislim fakat, ali zašto to tebe briga?? Meni se zapravo čini da si im ti ovim stvarima pokušao nalijepiti takve etikete, mislim halo. I ja bih rado nekad išao po kiši bez kišobrana, baš me mrzi vucarati ga za sobom. Lud sam i bezveze lik kao Holanđani je li?? :shock: :shock: :D :D
Last edited by Vitezanin on 24/11/2010 21:07, edited 1 time in total.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#13 Re: holandija...malo vise

Post by Vitezanin »

Timscho wrote: pite , meso , sirevi , cevapi...o tome sanjaju

:lol: :lol: :lol: e nek si nam reko
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#14 Re: holandija...malo vise

Post by neprilagodjena »

Vitezanin stavi na glavu onu plasticnu maramu sto njihove bake (cesto sam bake vidjela da ih nosaju) nose kad idu u setnju ili voze biciklo :-D :-D glava suha i ne moras nista za sobom vuci :-D :-D
User avatar
eltroxin
Posts: 2059
Joined: 30/08/2009 23:35

#15 Re: holandija...malo vise

Post by eltroxin »

dudlaja wrote:imao sam priliku ic po zemljama tipa njemacka , slovenija , hrvatska ( mislim uzduz poprjeko ne samo na more ) , belgija i holandija.......nigdje ljepse nego kod nas iskreno , onda ide hrvatska pa dalje njemacka itd..
a kad kazem nigdje ljepse nego kod nas znate vecina dobro na sta ja ustvari mislim.
zapad je zapad , ali holandija je nesto sasvim drugo.
holandija je mozda geografski na zapadu evrope i to je sve. ovo dobro zapamtite. holandija je vrlo lose protumacena drzava , naravno milism na ove dijasporce koje dolaze nama i pricaju i krche se i gledaju nas ovdje sa zgrade ali mislim da ih opet veliku vecinu muce isiti problemi , problemi kakve sam ja osjetio kad sam isao gore. (familiji)
evo neki moji utisci posto sam gore proveo neki sedam osam mjeseci ukupno , sve to za nekih 7 godina.
holandija je dosta navikana kao free, liberalna tolerantna drzava. to je totalna laž , u to sam se uvjerio masu puta da ne govorim kojim prilikama i jos povis svega su rasisti , naravno govorim za prave bjelce , holandjane , koji glume da si dobro dosao a ustvari laju iza ledja svima apsolutno koji nisu njihovi...cak i poslje godina i godina druzenja neces steci pravog prijatelja. nikad te nece prihvatit u svoj krug...maksimalno hladni netolerantni ljudi. i dosta su poglupi za nas.
plitki su generalno.
oni su nikakvi vjernici , nmeaju pojma o tim stvarima , slabo citaju knjige i nemaju nekih ciljeva u zivotu. iz dna u dan zive istim tempom , apsolutno bez napretka. ( u holandiji bogatsvo ne postoji )
dosta su arogantni , nekulturni (cast izuecima) , misle da su najpametniji , logika im neposoji , kod njih sto je logicno to nisam nigdje vidio..oni misle da se jos uvjek vodimo pod jugoslovenima.
skupe su im kuce , preskupe , a nedobijete nista , a da kucu sami pravite? zaboravite.

najruznije kuce koje sam vidio su upravo u holandiji.
ljudi koji su gore zive parazitsim zivotiom. u to se stvarno uvjere kad odu na vikend u belgiju i njemacku , odjednom zivite punim zivotom opet i i vidite kako je zivot ustvari preljep i kako je lijepo uzivat u suncu. mozda je ovo receno vulgarnim tonom ali to je istina. milion dokaza , jer nema drzave na svjetu koju domacin napusta vise od holandije?!?....ni ja to nisam znao dok nisam pricao sa holandjanima koji o svojoj drzavi pricaju dosta lose.
zamislite rodjeni holandjanin rodjen na zapadu fino i ne voli svoju drzavu i nesvidja mu se gore i zeli u drugu drzavu otic zivjet....to necete cut od njemca definitivno. a vecina njemaca bas mrzi pod navodnicima te holandjane.
stvar koja me frapira su njihove izjave lekker za apsolutno sve , cak i za popisani glupi sendvic , keksic , oni nemaju pojma sta je hrana. hrane se losije od nas. zive kao roboti i uvjek rade iste stvari u isto vrijeme , a kad smo vec kod vremena imaju najgoru klimu u evropi , neznam dal i u svjetu generalno.

njihovi gradovi su mrtvi vec oko sest sati , ljeti necete vidjet momke i cure kako se drze za ruke i izadju setat...koliko je to bolesno? halo....idu u spaniju na more , kampuju i piju pive , oni ne idu u hrvatsku na more u hotel ( kao njemac , austrijanac , vecina).....hrvatska im preskupa , tolike cicije i stedise nisam u zivotu vidio a reko bo covjek zive dobro extra zapad najrazvijenija zemlja...koje su to zablude , prava holandija je nesto sasviim drugo....amsterdam je jedini zivi grad i tu nocu mozete vidjet ljude...rotterdam , haag , ti gradovi su mrtvi.

holandjani nisu uopste ljepi nit se znaju oblacit , nase cure su 100X jace , u holandiji ako vidite ljepsu curu zna se da je dosla odnekut i da sigurno nije holandjanka prava.

hodaju po kisi bez kisobrana i u cudu te gleadju kad se sklanjas od kise ili kad si fino obucen i pristojan...

milse da je kuul prostitucija i sto mogu zapalit joint u coffe shopu....te stvari su ok ali divit se tome , nista drugo nego idiotizam.

u holandiji ne postoji Pravi shopping centar kao u njemackoj , francuskoj , hravtskoj.

najveca smaoposluga im je velicine 1/8 mercatorovog hipermarketa.

nacionalno jelo im je usrani pomfrit sa majonezom i dave se sirovom ribom koja se zove haringa. umocenom u bjeli luk....kao sto rekoh o hrani nemaju pojma , pite , meso , sirevi , cevapi...o tome sanjaju ili dozive kad dodju na ove prostore...sanjaju rakiju , alkool im je preskup , ima bulvalno osoba koji sedmicno zive na gajbama pive kolama zaledjenoj po ko zna kolko godina svinjetini i nekom rezanom hljebu sto moze bit sedam dana u kesi....uzas.
slatkise nemaju , opcenito holandija vrlo malo toga dobrog uopste proizvodi , apsolutno su lijeni po tom pitanju.

muzika , njihova muzicka scena je koma , izuzev beskonacne liste dj-eva koji pustaju dobru house muziku , ako se to moze nazvat muzikom dobrom uopste , njihova zabavna scena je -bude te stid- samog sebe.

klutura im je na niskom nivou , glupi su za neke stvari , u njmeackoj je situacija puno bolja , cak i u belgiji ima puno boljih stvari , holandski sir nevalja pet para , to ko misli da ima gore krava i da ima pravog mlijeka i sira , u grdnos e vara , paradajz isto karton da jedes , voce povrce je 5 klasa ispod nase najgore i najoskudnije pijace.....

mogu danima pricat o svojim utiscima.....i generalno sam prvo bio razocaran i svaki naredni put sam mislio da dobro ne vidim i ne rezonujem neke stvari ali ...nisam bio u pravu..

holandija je zadnje mjesto za zivjet , vjerujte mi. ima toliko losih i nelogicninh stvari gore. i neisplati se otic gore za neke eure , ne..

a da nebude bas sve tako crno ima i dobrih stvari gore , sistem je uredjeniji od naseg , rjeseno je socijalno pitanje , zdravstvo , dobro zbrinu stare i nemocne , svak cast , imaju jeftin tranport , dobro smisljeni kanali u slucaju poplava.
ali malo veca poplava ili zatopljnje holandija nestaje sa lica zemlje i jednom za sva vremena ce im postavit prave granice...ummm lekker
Prokleti internet i onaj sto ga izmisli!
dudlaja
Posts: 16
Joined: 02/07/2010 18:45

#16 Re: holandija...malo vise

Post by dudlaja »

e vecina vas nema pojma ocito...ili neki se nasli uvjedjeni....
sto bi se reklo ''we obviously have a failure in communication''.
sve sto sam napisao je dozivljeno , znaci istinito , potvrdjeno , i jos puno ih razmislja ovako.
Holandija jeste jedina drzava koju NAJVISE napustaju domaci , to da njemci napustaju ili neki drugi je netacno
ja nisam nikad imao problema gore.
i neznam zasto branite i pricate gluposti kad sam ocite probleme naveo
@vitezanin: mogu oni , ali ne rasipaju se , pogledaj gdje kupuju hranu i odjecu i kako ustavri zivi tipicni prosjecni holandjanin...pa se javi onda.
malo je cudno ic po kisi i sjedit po trotuaru i motat joint , meni je to malo belasvo kod njih.
@sarajevsko pivo.....zasto bolan napustat holandiju...ako je jedini problem porez... meni je gore sulud zivot i generalno su bolesna nacija
@neprilagodjjena:
mozes bit i samo mjesec negdje da skontas da je vrjeme usrano , trava ako nije zasrana od cuka onda neko spava na njoj , i jos hiljadu razloga da se ne nadjes gore..sta je tu nejasno?
@jazz junkie: volio bi da imam neku da podjelim s vama , ali nema , sve ok uvjek bilo. ..sto ti meni govoris da mi neznamo asfaltirat cestu? izbjeglico ja sam uvjek ovako pricao i sta mi vrjedi hiljadu postova ovdje?
@test01: nisu bolji nego su produktivniji kao nacija , holandija ima vrlo malo toga dobrog a kamol da proizvodi i daje svjetu nesto pozitivno , ako je porstitucija i leglana trava neki plus onda ok...
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#17 Re: holandija...malo vise

Post by mrtva kokoš »

sto ste navalili na covjeka popisam vam se na holandiju :mrgreen:
mozda vise subjektivno ali ko covjeku moze zabraniti da pise sta je i kako on to dozivio...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#18 Re: holandija...malo vise

Post by ladyblue18 »

@Dudlaja-povedi racuna o komunikaciji sa drugim forumasima!
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#19 Re: holandija...malo vise

Post by vox-populi »

Tako to izgleda kad Bosnjo iz svog sela dodje pravo na evropski asfalt. Ne moze na tom alfaltu ostati nego mora nazad u svoju seosku kaljuzu, pa onda grmlje i kamenje na dekadantni, rasisticki i pokvareni zapad.

Al' neka, ima se covjek cemu nasmijati.
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#20 Re: holandija...malo vise

Post by zemo_online »

zasto toliki imigranti zele da zive tamo,ako je tako ? i zive tamo.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#21 Re: holandija...malo vise

Post by Hemel »

vox-populi wrote:Tako to izgleda kad Bosnjo iz svog sela dodje pravo na evropski asfalt. Ne moze na tom alfaltu ostati nego mora nazad u svoju seosku kaljuzu, pa onda grmlje i kamenje na dekadantni, rasisticki i pokvareni zapad.

Al' neka, ima se covjek cemu nasmijati.
bas obratno... :-) :D
dudlaja
Posts: 16
Joined: 02/07/2010 18:45

#22 Re: holandija...malo vise

Post by dudlaja »

@vox: to govori iskusan , nisam cuo za kaljuze nikad......jel toga ima kod tebe..
@test01: zasto? iskreno neznam , znam da kod je gore da ima milion zamjerki na holandiju generalno , ali zivi se gdje si tu si , ljudima je bolje ostat gore bit siguran na neki nacin....neznam nikog u skorije vrjeme da je otisao s pjesmom bas konkretno u holandiju i da je tamo htio ostat.... mozda su imigranti iz nekih plemena koji su spavali sa lavovima po livadama u sudanu ili neki glupi ameri koji misle da je smoke pot on sidewalk cool...takvima je extra.
i neznam sta neki se ubacuju koji nisu vidjeli holandije u zivotu i brane 'zapad' ... ustvari sta drugo ocekivat od izbjeglica...
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#23 Re: holandija...malo vise

Post by Jazz_Junkie »

vox-populi wrote:Tako to izgleda kad Bosnjo iz svog sela dodje pravo na evropski asfalt. Ne moze na tom alfaltu ostati nego mora nazad u svoju seosku kaljuzu, pa onda grmlje i kamenje na dekadantni, rasisticki i pokvareni zapad.

Al' neka, ima se covjek cemu nasmijati.
:D

Mozda je neugodno u opancima hodati asfaltom.
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#24 Re: holandija...malo vise

Post by motachjointa »

Razmisljajuci tvojom logikom onda odgovorno tvrdim: sarajlije su rasisti, ne podnose nista sa strane, laju iza leđa, prijatelja ces tesko naci, prepotentni, umisljeni, kompleksasi, nevjernici, rijetko citaju knjige, ne prihvataju kritiku,ne prihvataju nista sto nije njima slicno i tako dalje mogao bih nabrajati do sabaha, i na kraju moram reci cast izuzetcima :-) nismo mi dobri koliko mislimo da jesmo :wink:
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#25 Re: holandija...malo vise

Post by Vitezanin »

motachjointa wrote:Razmisljajuci tvojom logikom onda odgovorno tvrdim: sarajlije su rasisti, ne podnose nista sa strane, laju iza leđa, prijatelja ces tesko naci, prepotentni, umisljeni, kompleksasi, nevjernici, rijetko citaju knjige, ne prihvataju kritiku,ne prihvataju nista sto nije njima slicno i tako dalje mogao bih nabrajati do sabaha, i na kraju moram reci cast izuzetcima :-) nismo mi dobri koliko mislimo da jesmo :wink:

:thumbup:

A negdje smo dobri a da mislimo da nismo. :D :D :D
Locked