HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#26 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

Hafis wrote:
Maraschino wrote:
Hafis wrote:
Ili kako bi na srpskom prijevodu glasilo - ''autostradom pakla''.
Đes' Radovane, nisam te odmah prepoznao :)
Ev' ga Mate, gdje smo ono stali?

Gore sam htio reci, *ebite se, tu vam je spas.
Ma, možeš samo laprdati te šovinističke fraze i prijetiti po internetu.
Jebo ti tu priču.
djesi Anti(n)fasisto iz ulice Mile Krampa(Budaka)....joj prezimena....takav je i bio :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#27 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Hafis »

Pojava je inače zabrinjavajuća. U dijeljenje ''dobronamjernih'' savjeta uključili su se i hargati s bauštela.
Više cementa, manje vode, i brže to malo!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

Vezi Kenjca za kamen i metni mu i nista vise nediraj .....budak i lupaj oko loze
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#29 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Maraschino »

Dok nije hladno, smanjene aktivnosti u kotlovnici, Hafis nas pocinje zabavljati. :thumbup:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#30 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Hafis »

Maraschino wrote: Topla preporuka, samo vas natalitet moze spasiti. Odavno ste krenuli dzadom koja vodi u ambis(sukob sa najblizima) a ako tako nastavite i odete predaleko, sumnjam da cete imati priliku da se vratite na pocetak.
Također jedna topla preporuka: U stvarnom životu možeš samo gledati izdaleka i kopati nos.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#31 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

Hafis wrote:
Maraschino wrote: Topla preporuka, samo vas natalitet moze spasiti. Odavno ste krenuli dzadom koja vodi u ambis(sukob sa najblizima) a ako tako nastavite i odete predaleko, sumnjam da cete imati priliku da se vratite na pocetak.
Također jedna topla preporuka: U stvarnom životu možeš samo gledati izdaleka i kopati nos.
pa nije ercegovac
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#32 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Hafis »

Hajd' skokni po pive, i uzmi sebi kusur :zzzz:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

pive...jel to nemas love za cigarete...uvijek si pushio
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by mO k3 »

Maraschino wrote:Dok nije hladno, smanjene aktivnosti u kotlovnici, Hafis nas pocinje zabavljati. :thumbup:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kotlovnica rulez :)
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by BHCluster »

spreca wrote:
Hafis wrote:
Maraschino wrote: Topla preporuka, samo vas natalitet moze spasiti. Odavno ste krenuli dzadom koja vodi u ambis(sukob sa najblizima) a ako tako nastavite i odete predaleko, sumnjam da cete imati priliku da se vratite na pocetak.
Također jedna topla preporuka: U stvarnom životu možeš samo gledati izdaleka i kopati nos.
pa nije ercegovac
:pisnuo:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#36 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by problemnatravunu »

Dakle , HNS je štit koji služi Draganu Čoviću prije svega, a onda i cijelom HDZu da se krije iza toga, a zapravo protura svoje osobne zamisli i ideje,krijući se iza udruge, a ako šta bude, nemam ja pojam to je tako odlučio HNS , kontate :izet:
Ima tekst, a bilo je i na FTVu sukob interesa i nadležnosti, jer HNS je defakto nevladina organizacija, a nastupa kao politička stranka , zapravo!
Naravno, ima tu i dio oko para, oko finansiranja iz državnog proračuna , mućka i pljačka par ekselans, ako nađem, postaviti ću!
I opet dolazimo do neefikasnog i korumpiranog tužilaštva, ako ni oko čega drugoga, onda oko tih finansija ima za njih posla, jer gore navedeni boss mulja tu masovno....
Jadna ova država :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#37 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Hafis »

Ma ja, FTV je objasnio, tj. ''Mreža'', mlađa sestra od Bakirove 60 minuta. Ono baš u detalje i objektivno.
Djeci i omladini hrvatske i srpske nacionalnosti do 18 godina životne dobi iz zdravstvenih razloga nije preporučivo ni najavu emisije pogledati, a ne cijelu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

Hafis wrote:Ma ja, FTV je objasnio, tj. ''Mreža'', mlađa sestra od Bakirove 60 minuta. Ono baš u detalje i objektivno.
Djeci i omladini hrvatske i srpske nacionalnosti do 18 godina životne dobi iz zdravstvenih razloga nije preporučivo ni najavu emisije pogledati, a ne cijelu.
Zato imaju Ustasko Ravnogorske bratske TV i razne Poskoke i Bujice....a valja ti trpiti nema kanala na Skutorskom
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#39 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

problemnatravunu wrote:Dakle , HNS je štit koji služi Draganu Čoviću prije svega, a onda i cijelom HDZu da se krije iza toga, a zapravo protura svoje osobne zamisli i ideje,krijući se iza udruge, a ako šta bude, nemam ja pojam to je tako odlučio HNS , kontate :izet:
Ima tekst, a bilo je i na FTVu sukob interesa i nadležnosti, jer HNS je defakto nevladina organizacija, a nastupa kao politička stranka , zapravo!
Naravno, ima tu i dio oko para, oko finansiranja iz državnog proračuna , mućka i pljačka par ekselans, ako nađem, postaviti ću!
I opet dolazimo do neefikasnog i korumpiranog tužilaštva, ako ni oko čega drugoga, onda oko tih finansija ima za njih posla, jer gore navedeni boss mulja tu masovno....
Jadna ova država :bih:
HNS ima nadleznosti nevladine organizacije ali oni to guraju i cekaju da proglase kao vladu/parlament HZHB
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#40 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by pemanapemani »

Hafis wrote:Ma ja, FTV je objasnio, tj. ''Mreža'', mlađa sestra od Bakirove 60 minuta. Ono baš u detalje i objektivno.
Djeci i omladini hrvatske i srpske nacionalnosti do 18 godina životne dobi iz zdravstvenih razloga nije preporučivo ni najavu emisije pogledati, a ne cijelu.
Ne znam zašto ti smeta Mreža? Sinoć hladno guraju HDZ prijedlog izmjene Izbornog zakona. Ljudi napravili prilog o izboru Hrvata u Dom naroda iz BPK. Čudom se čude kako ide delegat Hrvat iz BPK, a tamo živi 17 Hrvata. Popis iz 1991., nisu ni spomenuli.

P.S. Fino je što si počeo zajedno spominjati hrvatsku i srpsku djecu, koju majoriziraju zli Bošnjaci. Valjda se tako zahvaljuješ, kako si ga ti nazvao, stricu Miletu (Dodiku) što vas predstavlja u Predsjedništvu i brani od neradničke ublehe Komšića.
Isto tako, moguće da više nećeš pisati na temi "Velikosrpska kuhinja sa HDZ specijalitetima". Predsjednica dogovorila sa pičkoustim četnikom da se ne spominje velikosrpska agresija i genocid u Srebrenici.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#41 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Hafis »

pemanapemani wrote:
Hafis wrote:Ma ja, FTV je objasnio, tj. ''Mreža'', mlađa sestra od Bakirove 60 minuta. Ono baš u detalje i objektivno.
Djeci i omladini hrvatske i srpske nacionalnosti do 18 godina životne dobi iz zdravstvenih razloga nije preporučivo ni najavu emisije pogledati, a ne cijelu.
Ne znam zašto ti smeta Mreža? Sinoć hladno guraju HDZ prijedlog izmjene Izbornog zakona. Ljudi napravili prilog o izboru Hrvata u Dom naroda iz BPK. Čudom se čude kako ide delegat Hrvat iz BPK, a tamo živi 17 Hrvata. Popis iz 1991., nisu ni spomenuli.

P.S. Fino je što si počeo zajedno spominjati hrvatsku i srpsku djecu, koju majoriziraju zli Bošnjaci. Valjda se tako zahvaljuješ, kako si ga ti nazvao, stricu Miletu (Dodiku) što vas predstavlja u Predsjedništvu i brani od neradničke ublehe Komšića.
Isto tako, moguće da više nećeš pisati na temi "Velikosrpska kuhinja sa HDZ specijalitetima". Predsjednica dogovorila sa pičkoustim četnikom da se ne spominje velikosrpska agresija i genocid u Srebrenici.
Iskreno, nisam gledao Mrežu odavno, niti namjeravam. Ono što sam ranije u par navrata vidio bilo mi je dosta. Tako da sam završio s tom emisijom za sva vremena.
Ovo o hrvatskoj i srpskoj djeci i nekakvim zlim Bošnjacima si sam iskonstruktirao, tako da nemam svrhe odgovarati...plus i Dodika privalio u priču, a i Iznoguda na kraju. U stvari, dobro si i rekao, nemam tu šta nadodati....više će Dodik onakav kakv jeste učiniti za hrvatski narod od Komšića. Taj je još u kampanji pokazao pravo lice...i općenito što misli o tom narodu kojem pripadne samo kad su izbori u pitanju.

A ovo kolinda, vučić...jebi me ako sam to i upratio...pojma nemam o čemu se radi i je li tako nešto dogovorila, i ako jeste stavarno tako, nemam pojma zašto...mada ti vjerojatno znaš razlog...ono: vječita sam žrtva jaaaa, jedna me je moma volelaaa.
Mislim, nigdje veze priča...ta emisija Mreža, Odgovorite ljudima i sl. je medijski politički aparat za kreiranje javnog mnijenja ....pa tko se uhvati, uhvati.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by mO k3 »

ja mislim da ti nisi jebo odavno :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#43 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Maraschino »

Hafis wrote:
A ovo kolinda, vučić...jebi me ako sam to i upratio...pojma nemam o čemu se radi i je li tako nešto dogovorila, i ako jeste stavarno tako, nemam pojma zašto...mada ti vjerojatno znaš razlog...ono: vječita sam žrtva jaaaa, jedna me je moma volelaaa.
Mislim, nigdje veze priča...ta emisija Mreža, Odgovorite ljudima i sl. je medijski politički aparat za kreiranje javnog mnijenja ....pa tko se uhvati, uhvati.
Opet se pravis grbav a sve znas. Ispade isto kao sto nisi znao ni za Tudjmana, no nije to tema.
Neko u sukobima bude zrtva a neko zlocinac. Biti zrtva ne mozes birati za razliku od zlocina.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#44 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

Hafis wrote:
A ovo kolinda, vučić...jebi me ako sam to i upratio...pojma nemam o čemu se radi i je li tako nešto dogovorila, i ako jeste stavarno tako, nemam pojma zašto...mada ti vjerojatno znaš razlog...ono: vječita sam žrtva jaaaa, jedna me je moma volelaaa.
Mislim, nigdje veze priča...ta emisija Mreža, Odgovorite ljudima i sl. je medijski politički aparat za kreiranje javnog mnijenja ....pa tko se uhvati, uhvati.
Nebih nismo isti :mrgreen:
Evo ti gradiva da se ne blamiras a inace lazes isto kao i za Titinog Poglavnika Tudjmana
https://www.index.hr/vijesti/clanak/biv ... 64640.aspx
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#45 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

Maraschino wrote:
Hafis wrote:
A ovo kolinda, vučić...jebi me ako sam to i upratio...pojma nemam o čemu se radi i je li tako nešto dogovorila, i ako jeste stavarno tako, nemam pojma zašto...mada ti vjerojatno znaš razlog...ono: vječita sam žrtva jaaaa, jedna me je moma volelaaa.
Mislim, nigdje veze priča...ta emisija Mreža, Odgovorite ljudima i sl. je medijski politički aparat za kreiranje javnog mnijenja ....pa tko se uhvati, uhvati.
Opet se pravis grbav a sve znas. Ispade isto kao sto nisi znao ni za Tudjmana, no nije to tema.
Neko u sukobima bude zrtva a neko zlocinac. Biti zrtva ne mozes birati za razliku od zlocina.
evo nek cita ...pod uvjetoda zna citati :lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/biv ... 64640.aspx
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#46 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by spreca »

mO k3 wrote:ja mislim da ti nisi jebo odavno :mrgreen:
mozda mu je njegov pajdo pricao kao je to dobro :lol: :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#47 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by problemnatravunu »

Hafis wrote:Ma ja, FTV je objasnio, tj. ''Mreža'', mlađa sestra od Bakirove 60 minuta. Ono baš u detalje i objektivno.
Djeci i omladini hrvatske i srpske nacionalnosti do 18 godina životne dobi iz zdravstvenih razloga nije preporučivo ni najavu emisije pogledati, a ne cijelu.
Lopovluk i licemjerstvo od kojeg mi se povraća, fuj!
https://youtu.be/ZK4vYS_OSJo?t=1999

Od 25:20 do 38:50
El_comadante
Posts: 7938
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#48 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by El_comadante »

ovo je dobra ideja, samo je HDZ i Čović ovo upropastili. nije trebao imati bilo kakvu funkciju ovde Čović
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#49 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by Maraschino »

problemnatravunu wrote: Lopovluk i licemjerstvo od kojeg mi se povraća, fuj!


Od 25:20 do 38:50
Hahaaaa, jesi primijetio sta se desilo na 26:20. Ovaj predlaze da se delegati izjasne o javnom ili tajnom glasanju i posto je vecina ''ZA'' on proglasava Covica za predsjednika. :lol:
I ovi mu se sami smiju sta je uradio ali vlak ide dalje. :D
User avatar
DrugaGimnazija
Posts: 1016
Joined: 13/10/2006 17:30

#50 Re: HNS (Hrvatski Narodni Sabor)

Post by DrugaGimnazija »

Kolinda wrote:
DrugaGimnazija wrote: Da ovo preracunamo u procente:

Državni dom naroda HNS 4 od 5 sigurno... = 27%
A treba 33% znači zakinuti za 6%
Federalni dom naroda HNS 13 od 17.... = 22%
A treba 50% zakinuti za 28%
Državni parlament HNS 5 od 42 = 12%
Treba 33% znači zakinuti za 21%
Federalni parlament HNS 18 od 98 = 18%
A treba 50% zakinuti za 32%
Vijeće ministara 3 HNS ministra. = 33%
Točno po mjeri
Vlada federacije 5 hrvatskih i 1 srpski ministar iz HNS-a. = 38%
A treba 50% zakinuti za 12%

Dakle, sa osvojenih 12% direktnih mandata u BiH i 18% mandata u FBiH, Hrvati imaju 27%, odnosno 22% mandata u domovima naroda (s tim da je to dovoljno za blokadu u oba doma).

Takodje, 12% mandata u BiH se preracunava u 33% ministara, dok im 18% mandata daje 38% ministara u FBiH.

Apsolutna ugrozenost.
Hrvati su nakon Dejtona imali 50%svih pozicija u fbih i 33% svih pozicija u BiH. To što je netko oteo dosta toga sad treba pokušati ispraviti.
Znači HNS-u odnosno volji 95% Hrvata je uzurpirano mjesto člana predsjedništva i 4 pozicije unitak DN fbih i vjerovatno 1 pozicija u državnom DN.
Kako to da ZHŽ nije htjela nametati Bošnjaka i Srbina i svoje županije. A mogli su bez problema.
Hrvati i dalje imaju sve pozicije koje su im zagarantovane, ali Hrvati nisu isto sto i HNS. Nije 33% vlasti u BiH zagarantovano HNS-u, nego Hrvatima.

Takodje, ne kontam o cemu govoris u ovim svojim komentarima:
Federalni parlament HNS 18 od 98 = 18%
A treba 50% zakinuti za 32%
Gdje pise da HNS mora imati 50% zastupnika u Parlamentu FBIH?!? Kakve su ovo deluzije?
Locked