HELP BF2142 MULTIPLAYER

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
beco
Posts: 3395
Joined: 25/08/2004 14:22

#1 HELP BF2142 MULTIPLAYER

Post by beco »

Kako da igram bf2142 multiplayer, naprimjer na bihnetu kad ne mogu da napravim account za bf2, jer sam igricu kupio na pijaci, kao i vecina ostalih mora da ima neki fazon mislim ko od vas ima orginal igricu mislim u BIH!

P.S. Cija je pametna ideja bila da se forum za hardwear, softwear i gaming stavi pod jedno mislim gdje tu pamet:?
User avatar
beco
Posts: 3395
Joined: 25/08/2004 14:22

#2

Post by beco »

I ja kako se dodaju nove mape u singlplayer, skinem ja sa neta i savim ih mod levels ali kad ukljucim ne prikazemi ih!?
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#3 Re: HELP BF2142 MULTIPLAYER

Post by The Nightwatchman »

beco wrote:Kako da igram bf2142 multiplayer, naprimjer na bihnetu kad ne mogu da napravim account za bf2, jer sam igricu kupio na pijaci, kao i vecina ostalih mora da ima neki fazon mislim ko od vas ima orginal igricu mislim u BIH!

P.S. Cija je pametna ideja bila da se forum za hardwear, softwear i gaming stavi pod jedno mislim gdje tu pamet:?
a gdje je tebi pamet ba :lol: :lol: :lol: :lol:
AmchoSM
Posts: 144
Joined: 20/09/2006 15:48
Location: Sarajevo

#4 Re: HELP BF2142 MULTIPLAYER

Post by AmchoSM »

beco wrote:Kako da igram bf2142 multiplayer, naprimjer na bihnetu kad ne mogu da napravim account za bf2, jer sam igricu kupio na pijaci, kao i vecina ostalih mora da ima neki fazon mislim ko od vas ima orginal igricu mislim u BIH!

P.S. Cija je pametna ideja bila da se forum za hardwear, softwear i gaming stavi pod jedno mislim gdje tu pamet:?
suntek_inc[AT]hotmail.com

Ovo ti je MSN mog dobrog prijatelja i ujedno najboljeg BH igrača BF-a.
Pozvan je da bude u najboljem Proo timu BF-a u Evropi. Pozovi se na mene i pojasni mu problem i pomoći će ti. Extra dobar momak.
User avatar
beco
Posts: 3395
Joined: 25/08/2004 14:22

#5

Post by beco »

hvala na pomoci! :-D
Post Reply