HDZ

Post Reply
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#1 HDZ

Post by stari grad Visegrad »

Hdz trazi podrsku Njemacke za 3 entiet.
Ja vjerujem SDP i da ce vladati sa onima sa kojima mogu izgraditi nesto a ne sa onima sa kojima ce se svadjati.
Čović i Krišto u ponedjeljak u Berlinu s Angelom Merkel
Predsjednik Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) BiH Dragan Čović i predsjednica Federacije BiH Borjana Krišto sastat će se u ponedjeljak, 6. decembra, u Berlinu s kancelarkom Savezne Republike Njemačke Angelom Merkel i savjetnikom saveznog kancelara za vanjsku politiku i sigurnost Christophom Heusgenom.
Sastanak se održava na poziv njemačke kancelarke, a na sastanku razgovarat će se o aktuelnim političkim pitanjima i situaciji u BiH, saopćeno je iz Ureda za informiranje HDZ-a BiH
dogovor
Posts: 152
Joined: 25/11/2010 17:27

#2 Re: HDZ

Post by dogovor »

stari grad Visegrad wrote:Hdz trazi podrsku Njemacke za 3 entiet.
Ja vjerujem SDP i da ce vladati sa onima sa kojima mogu izgraditi nesto a ne sa onima sa kojima ce se svadjati.
Čović i Krišto u ponedjeljak u Berlinu s Angelom Merkel
Predsjednik Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) BiH Dragan Čović i predsjednica Federacije BiH Borjana Krišto sastat će se u ponedjeljak, 6. decembra, u Berlinu s kancelarkom Savezne Republike Njemačke Angelom Merkel i savjetnikom saveznog kancelara za vanjsku politiku i sigurnost Christophom Heusgenom.
Sastanak se održava na poziv njemačke kancelarke, a na sastanku razgovarat će se o aktuelnim političkim pitanjima i situaciji u BiH, saopćeno je iz Ureda za informiranje HDZ-a BiH
Gospodo BiH se ne će niti raspasti nit opstati voljom Hrvata, Srba ili Bošnjaka. mogu se jedni i drugi i treći postaviti na glavu ali oni ne odlučuju o opstanku ili raspadu BiH. Stoga ne vidim razloga da Bošnjački političari obijaju prihvatiti realnost. Neka razmisli Lagumdžija i Komšić pridonose li oni da se Hrvato okreću prema Dodiku.
barby02
Posts: 1403
Joined: 17/07/2007 22:28

#3 Re: HDZ

Post by barby02 »

Dobro , i sta je tu problem ?
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#4 Re: HDZ

Post by nikad_vise »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je nesto u rangu da recimo ode bakir izetbegovic u tursku i od njih trazi da BIH bude centralizovana drzava bez entiteta :lol: :lol:
dogovor
Posts: 152
Joined: 25/11/2010 17:27

#5 Re: HDZ

Post by dogovor »

nikad_vise wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je nesto u rangu da recimo ode bakir izetbegovic u tursku i od njih trazi da BIH bude centralizovana drzava bez entiteta :lol: :lol:
Ili da pozove Mehmeda II. da on sredi situaciju u BiH
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#6 Re: HDZ

Post by nikad_vise »

dogovor wrote:
nikad_vise wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je nesto u rangu da recimo ode bakir izetbegovic u tursku i od njih trazi da BIH bude centralizovana drzava bez entiteta :lol: :lol:
Ili da pozove Mehmeda II. da on sredi situaciju u BiH
Mehmed II je neminovnost ne BIH nego cijelog balkana :D
p.s.neg onako medju nama gledas li seherzadu? :D i nak je tema neozbiljna,osim toga o hrvatima imamo nekoliko tema,mislim vise nego i o samom reisu :D
barby02
Posts: 1403
Joined: 17/07/2007 22:28

#7 Re: HDZ

Post by barby02 »

Ti Visegrade ko da si se tek izleg`o ! Nije ni prvi a bogme ni zadnji put da neko ide negdje i trazi podrsku. To je u opisu posla političarima . . ha ja. . Ipak znajuci tvoj stav ili bolje reci prenose, mislim da je povod otvaranja teme , namjensko pljuvanje po nekom, ovaj put, po Čovi ( moze sto se mene tice) ali ono, malo nam je pljuvanja - hrakni udalj, postaje degutantno. . .
dogovor
Posts: 152
Joined: 25/11/2010 17:27

#8 Re: HDZ

Post by dogovor »

nikad_vise wrote:
dogovor wrote:
nikad_vise wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ovo je nesto u rangu da recimo ode bakir izetbegovic u tursku i od njih trazi da BIH bude centralizovana drzava bez entiteta :lol: :lol:
Ili da pozove Mehmeda II. da on sredi situaciju u BiH
Mehmed II je neminovnost ne BIH nego cijelog balkana :D
p.s.neg onako medju nama gledas li seherzadu? :D i nak je tema neozbiljna,osim toga o hrvatima imamo nekoliko tema,mislim vise nego i o samom reisu :D
Našalio sam se u svezi Mehmeda II. Mislim da bi današnja sekularna Turska bila realnija u rhešavanju pitanje BiH nego mnogi građani te zemlje.
Rizvan
Posts: 1283
Joined: 27/11/2013 09:25

#9 Re: HDZ

Post by Rizvan »

Dragan Čović na dočeku ratnog zločinca Darija Kordića u Busovači
http://www.klix.ba/vijesti/bih/dragan-c ... /140622053

Svaki drugi Hrvat u ovoj državi koji izađe na izbore u oktobru, vjerovatno će glasati za ovu stranku. Nije da me je nešto posebno iznenadio postupak ove "stranke", ali opet čovjek ostane bez riječi kad se osvrne oko sebe i vidi među kim živi.
User avatar
mayab
Posts: 27202
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10 Re: HDZ

Post by mayab »

Čega se pametan stidi, idiot se time ponosi!
HelaS
Posts: 5670
Joined: 22/09/2018 13:21

#11 Re: HDZ

Post by HelaS »

Očito je, i sasvim jasno, odakle dolazi smrad

Image

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mostars ... /240212190
"U vremenu kad obilježavamo i na poseban način se sjećamo svih nevinih, a ipak ubijenih svećenika mahati zastavama pod kojim je taj zločin počinjen smatramo degutantnim i jako opasnim", ističu iz HDZ-a.

Poručuju da, "nikad takvo ponašanje nije bilo niti će biti prihvatljivo za Hrvate i katolički puk Mostara i Hercegovine, a oni koji to zagovaraju nisu dobrodošli".
Post Reply