HBOGO/Telemach

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#26 Re: HBOGO/Telemach

Post by Telemach »

dzejkej wrote:Pozz svima. Imam pitanja vezano za Telemach, HBO a sve zbog Game of Thrones.
Konkretno, imamo neki paket na Telemachu (nekih 50tak KM - nisu ovi njihovi EONi, neka starija verzija korisnickih paketa) i nemamo pristup HBO kanalima. To nude samo kroz EON premium pa smo mislili za GOT da uplatimo HBOGO ali ne znam koji - HBO ili HBO premium.
Zvala sam njihovu podrsku i odmah nude prelazak na njihove premium pakete a za HBOGO kazu moze ali trajanje je minimalno 6 mjeseci dok im na web stranici pise da se ova usluga moze otkazati kada god zelimo :? . Takodje, kazu da za GOT trebamo uzeti HBO premium.
Imate li iskustvo sa ovom uslugom HBOGO i takodje, na kojem HBO ste vi gledali GOT?
Hvala :D
@dzejke,
Na HBO Premium paket kanala se možete pretplatiti bez obzira na paket koji koristite. HBO Premium paket kanala sadrži 5 kanala iz HBO i Cinemax ponude, plus HBO GO i HBO OD. Cijena paketa je 12,00 KM. HBO paket, uključuje HBO HD, HBO 2 HD i HBO 3 HD, a cijena je 8,00 KM. Ukoliko potpišete Aneks Ugovora ili odaberete dodatni paket na portalu Moj Telemach, minimalno korištenje istog je 6 mjeseci. Trenutno, aktivacijom e-računa, dobijate tri mjeseca besplatno HBO Premium paket. Možete nam dostaviti korisničke podatke u pp i kolege će Vas pozvati za sve potrebne informacije.
User avatar
dzejkej
Posts: 746
Joined: 16/03/2011 16:17

#27 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

Telemach wrote:
@dzejke,
Na HBO Premium paket kanala se možete pretplatiti bez obzira na paket koji koristite. HBO Premium paket kanala sadrži 5 kanala iz HBO i Cinemax ponude, plus HBO GO i HBO OD. Cijena paketa je 12,00 KM. HBO paket, uključuje HBO HD, HBO 2 HD i HBO 3 HD, a cijena je 8,00 KM. Ukoliko potpišete Aneks Ugovora ili odaberete dodatni paket na portalu Moj Telemach, minimalno korištenje istog je 6 mjeseci. Trenutno, aktivacijom e-računa, dobijate tri mjeseca besplatno HBO Premium paket. Možete nam dostaviti korisničke podatke u pp i kolege će Vas pozvati za sve potrebne informacije.
Hvala lijepo na info. Izvinite molim Vas, imam jos samo nekoliko pitanja dok napravim konacni odabir:
Pitanje 1: ako hocu da pratim GOT dovoljan mi je HBO paket (8 KM) - trajanje ugovora min 6 mjeseci. Tacno?
Pitanje 2: Aktivacija e-racuna i besplatni HBO Premium. Zvuci odlicno. Da li nakon isteka 3 mjeseca imam obavezu da koristim HBO premium paket ili je deaktivacija besplatna i trenutna?
Pitanje 3: zasto niste spomenuli HBOGO uslugu?
Hvala :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58432
Joined: 03/08/2010 19:04

#28 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

poslije isteka 3 mjeseca HBO premium ce biti deaktiviran,nikakvu obavezu nemas
gidra
Posts: 3523
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#29 Re: HBOGO/Telemach

Post by gidra »

kakavdanakneiskustvu wrote:a ko ce docekati da se piojavi na netu,pa prevodi
Kada je na HBO za balkan premijera GoT-a? Ponedjeljak večer oko osmice (15.4)?
Do tada će prva epizoda biti u HD-u na torrentu + biti prevedena sto puta na svim jezicima balkana.

Razumijem ljude koji su vani, ali u BiH uzimati HBO radi GoT-a je van svake pameti kad uz bukvalno dva klika imaš sve.
A da ne pričam ko zna oko Kodija, tamo može naći besplatno od balkanskog do američkoh HBO HD programa.
Jedina prednost BiH u odnosu na ostatak zapadnog svijeta je piraterija za običan svijet.
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#30 Re: HBOGO/Telemach

Post by Telemach »

dzejkej wrote:
Telemach wrote:
@dzejke,
Na HBO Premium paket kanala se možete pretplatiti bez obzira na paket koji koristite. HBO Premium paket kanala sadrži 5 kanala iz HBO i Cinemax ponude, plus HBO GO i HBO OD. Cijena paketa je 12,00 KM. HBO paket, uključuje HBO HD, HBO 2 HD i HBO 3 HD, a cijena je 8,00 KM. Ukoliko potpišete Aneks Ugovora ili odaberete dodatni paket na portalu Moj Telemach, minimalno korištenje istog je 6 mjeseci. Trenutno, aktivacijom e-računa, dobijate tri mjeseca besplatno HBO Premium paket. Možete nam dostaviti korisničke podatke u pp i kolege će Vas pozvati za sve potrebne informacije.
Hvala lijepo na info. Izvinite molim Vas, imam jos samo nekoliko pitanja dok napravim konacni odabir:
Pitanje 1: ako hocu da pratim GOT dovoljan mi je HBO paket (8 KM) - trajanje ugovora min 6 mjeseci. Tacno?
Pitanje 2: Aktivacija e-racuna i besplatni HBO Premium. Zvuci odlicno. Da li nakon isteka 3 mjeseca imam obavezu da koristim HBO premium paket ili je deaktivacija besplatna i trenutna?
Pitanje 3: zasto niste spomenuli HBOGO uslugu?
Hvala :thumbup:
@dzejkej,
1. Da ako ćete pratiti kanale. Ukoliko želite da pratite na HBOGO ili HBOOD potreban je Premium paket.
2. Nakon isteka 3 mjeseca niste obavezni koristiti HBO Premium paket, u slučaju aktivacije e-računa.
3. U okviru odgovora za HBO Premium paket smo naveli da je sadržana usluga HBO GO.
User avatar
dinao
Posts: 971
Joined: 16/04/2010 19:16

#31 Re: HBOGO/Telemach

Post by dinao »

gidra wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a ko ce docekati da se piojavi na netu,pa prevodi
Kada je na HBO za balkan premijera GoT-a? Ponedjeljak večer oko osmice (15.4)?
Do tada će prva epizoda biti u HD-u na torrentu + biti prevedena sto puta na svim jezicima balkana.

Razumijem ljude koji su vani, ali u BiH uzimati HBO radi GoT-a je van svake pameti kad uz bukvalno dva klika imaš sve.
A da ne pričam ko zna oko Kodija, tamo može naći besplatno od balkanskog do američkoh HBO HD programa.
Jedina prednost BiH u odnosu na ostatak zapadnog svijeta je piraterija za običan svijet.
Evo ja imam i Kodi i pretplacen sam na jedan sajt gdje skidam najnovije filmove i serije, skidam i sa torrenta.
I sigurno nije dva klika. Koliko puta s torrenta ne valja snimak, pa trazi prevod i stimaj, pa streamaj s laptopa na tv ili na usb pa na tv. Pa taman sve nastimao a ono dekodirano u formatu koji tv ne prepoznaje i prevod kasni ili zuri. Nije dva klika, nije jednostavno, jeste jeftino. Kodi isto zezao sto puta, moras ga update nesto ne stima, pa onda ne stimaju addonsi, i milion drugih problema koje znas ako imas Kodi.
Nekad jednostavno nemam volju da bilo sta od toga radim, hocu da legnem pritisnem dugme na daljinskom i gledam sadrzaj.
Ako ja to svojim novcem plaćam ne vidim zasto je to van svake pameti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58432
Joined: 03/08/2010 19:04

#32 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

gidra wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a ko ce docekati da se piojavi na netu,pa prevodi
Kada je na HBO za balkan premijera GoT-a? Ponedjeljak večer oko osmice (15.4)?
Do tada će prva epizoda biti u HD-u na torrentu + biti prevedena sto puta na svim jezicima balkana.

Razumijem ljude koji su vani, ali u BiH uzimati HBO radi GoT-a je van svake pameti kad uz bukvalno dva klika imaš sve.
A da ne pričam ko zna oko Kodija, tamo može naći besplatno od balkanskog do američkoh HBO HD programa.
Jedina prednost BiH u odnosu na ostatak zapadnog svijeta je piraterija za običan svijet.

u ponedjeljak u 3 ujutru je prva epizoda na HBO
User avatar
dzejkej
Posts: 746
Joined: 16/03/2011 16:17

#33 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

Telemach wrote:
1. Da ako ćete pratiti kanale. Ukoliko želite da pratite na HBOGO ili HBOOD potreban je Premium paket.
2. Nakon isteka 3 mjeseca niste obavezni koristiti HBO Premium paket, u slučaju aktivacije e-računa.
3. U okviru odgovora za HBO Premium paket smo naveli da je sadržana usluga HBO GO.
Hvala. Javicemo se sluzbi za korisnike za aktivaciju e-racuna pa cemo vidjeti sta cemo dalje.
Izvinjavam se moderaciji na pogresnom mjestu za topic - vidim da ima vec tema za Telemach. Sorry..
User avatar
Telemach
Posts: 15688
Joined: 13/10/2010 14:13

#34 Re: HBOGO/Telemach

Post by Telemach »

dzejkej wrote:
Telemach wrote:
1. Da ako ćete pratiti kanale. Ukoliko želite da pratite na HBOGO ili HBOOD potreban je Premium paket.
2. Nakon isteka 3 mjeseca niste obavezni koristiti HBO Premium paket, u slučaju aktivacije e-računa.
3. U okviru odgovora za HBO Premium paket smo naveli da je sadržana usluga HBO GO.
Hvala. Javicemo se sluzbi za korisnike za aktivaciju e-racuna pa cemo vidjeti sta cemo dalje.
Izvinjavam se moderaciji na pogresnom mjestu za topic - vidim da ima vec tema za Telemach. Sorry..
@dzejkej,
E-račun možete aktivirati i putem portala Moj Telemach. Naravno, možete nam se javiti i u pp :)
User avatar
dzejkej
Posts: 746
Joined: 16/03/2011 16:17

#35 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

Telemach wrote: @dzejkej,
E-račun možete aktivirati i putem portala Moj Telemach. Naravno, možete nam se javiti i u pp :)
Zavrseno :D :D
Hvala svima :thumbup: :thumbup:
gidra
Posts: 3523
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#36 Re: HBOGO/Telemach

Post by gidra »

kakavdanakneiskustvu wrote:
gidra wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a ko ce docekati da se piojavi na netu,pa prevodi
Kada je na HBO za balkan premijera GoT-a? Ponedjeljak večer oko osmice (15.4)?
Do tada će prva epizoda biti u HD-u na torrentu + biti prevedena sto puta na svim jezicima balkana.

Razumijem ljude koji su vani, ali u BiH uzimati HBO radi GoT-a je van svake pameti kad uz bukvalno dva klika imaš sve.
A da ne pričam ko zna oko Kodija, tamo može naći besplatno od balkanskog do američkoh HBO HD programa.
Jedina prednost BiH u odnosu na ostatak zapadnog svijeta je piraterija za običan svijet.

u ponedjeljak u 3 ujutru je prva epizoda na HBO
pa samo ublehe od ljudi i besposlicari mogu u to doba čekati neku seriju. Običan svijet spava.
Tako da će 99% ljudi u BiH to gledati u toku ponedjeljka, bilo u jutarnjim satima ili navečer, do tada će torrenti biti spremni i prevod.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58432
Joined: 03/08/2010 19:04

#37 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

a dobro,neko ce ustati maksuz ili ce docekati da odgleda,zovi ih kako hoces
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#38 Re: HBOGO/Telemach

Post by Better Man »

kakavdanakneiskustvu wrote:a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
U tom terminu ide za Ameriku i druge koji su u toj vremenskoj zoni, a u Evropi taj termin zovem terminom za neradnike. Za one normalne koji ujutro idu na posao termin je u ponedeljak u 20:00 h, a nakon toga idu silne reprize na HBO, HBO2 i HBO3.
Last edited by Better Man on 09/04/2019 09:07, edited 1 time in total.
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#39 Re: HBOGO/Telemach

Post by Better Man »

kakavdanakneiskustvu wrote:a dobro,neko ce ustati maksuz ili ce docekati da odgleda,zovi ih kako hoces
Da mi mati, otac i sestra igraju ne bih čekao 3 ujutro da gledam seriju ili ustajao u ta doba.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#40 Re: HBOGO/Telemach

Post by dezurni_ucenik »

Better Man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
U tom terminu ide za Ameriku i druge koji su u toj vremenskoj zoni, a u Evropi taj termin zovem terminom za neradnike. Za one normalne koji ujutro idu na posao termin je u ponedeljak u 20:00 h, a nakon toga iće silne reprize na HBO, HBO2 i HBO3.

Mozda ti ,kako ti rece - neradnici zele da rade, samo nece da sa diplomom fakulteta nekom profiteru rade za 500. Te price kako ima posla za svakoga, samo nece niko da radi odgovor na to je: :lol: . Svi znamo kako se poslovi dobijaju i nema potrebe pametovati kako ima za svakoga. Nema za svakoga.

Nisu svi te srece pa da se uhljebe i jos da sebe nazivaju pazi molim te termina - "normalnima". :lol: .

Mozda je neko freelancer programer pa radi preko noci. Pa taman i stigne pogledat game of thrones?
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2480
Joined: 16/06/2014 20:33

#41 Re: HBOGO/Telemach

Post by Dosadno mii »

Ja da se probudim da gledam nesto u 3 ne bih znala ni sta sam gledala
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#42 Re: HBOGO/Telemach

Post by Better Man »

dezurni_ucenik wrote:
Better Man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
U tom terminu ide za Ameriku i druge koji su u toj vremenskoj zoni, a u Evropi taj termin zovem terminom za neradnike. Za one normalne koji ujutro idu na posao termin je u ponedeljak u 20:00 h, a nakon toga iće silne reprize na HBO, HBO2 i HBO3.

Mozda ti ,kako ti rece - neradnici zele da rade, samo nece da sa diplomom fakulteta nekom profiteru rade za 500. Te price kako ima posla za svakoga, samo nece niko da radi odgovor na to je: :lol: . Svi znamo kako se poslovi dobijaju i nema potrebe pametovati kako ima za svakoga. Nema za svakoga.

Nisu svi te srece pa da se uhljebe i jos da sebe nazivaju pazi molim te termina - "normalnima". :lol: .

Mozda je neko freelancer programer pa radi preko noci. Pa taman i stigne pogledat game of thrones?
Imao ili neimao posao niko normalan neće sjediti i čekati 3 ujutro da gleda seriju ili ustajati u ta doba kad zna da je sutra može pogledati u normalnom terminu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#43 Re: HBOGO/Telemach

Post by dezurni_ucenik »

Better Man wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Better Man wrote: U tom terminu ide za Ameriku i druge koji su u toj vremenskoj zoni, a u Evropi taj termin zovem terminom za neradnike. Za one normalne koji ujutro idu na posao termin je u ponedeljak u 20:00 h, a nakon toga iće silne reprize na HBO, HBO2 i HBO3.

Mozda ti ,kako ti rece - neradnici zele da rade, samo nece da sa diplomom fakulteta nekom profiteru rade za 500. Te price kako ima posla za svakoga, samo nece niko da radi odgovor na to je: :lol: . Svi znamo kako se poslovi dobijaju i nema potrebe pametovati kako ima za svakoga. Nema za svakoga.

Nisu svi te srece pa da se uhljebe i jos da sebe nazivaju pazi molim te termina - "normalnima". :lol: .

Mozda je neko freelancer programer pa radi preko noci. Pa taman i stigne pogledat game of thrones?
Imao ili neimao posao niko normalan neće sjediti i čekati 3 ujutro da gleda seriju ili ustajati u ta doba kad zna da je sutra može pogledati u normalnom terminu.

Vidis normalni ljudi pisu "ne imao" a ne "neimao". Samo sto ti normalni (kako ti volis reci "neradnici") ljudi uce njemacki, i cekaju prvu priku da smugnu za Svabiju. Tuzno kad neko ko pise "iće"umesto "idu ili "bice prikazane" i "neimao", druge kritikuju da su neradnici a sebe jos titulisu "normalnima".
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2480
Joined: 16/06/2014 20:33

#44 Re: HBOGO/Telemach

Post by Dosadno mii »

Onda gledaj Dark :thumbup:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#45 Re: HBOGO/Telemach

Post by dezurni_ucenik »

Dosadno mii wrote:Onda gledaj Dark :thumbup:

Nisam jos poceo. :) . Jel se pika slusanje Rammsteina :)
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2480
Joined: 16/06/2014 20:33

#46 Re: HBOGO/Telemach

Post by Dosadno mii »

Jok
Samo gledat kanale od 260-262 na telemachu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58432
Joined: 03/08/2010 19:04

#47 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

Better Man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
U tom terminu ide za Ameriku i druge koji su u toj vremenskoj zoni, a u Evropi taj termin zovem terminom za neradnike. Za one normalne koji ujutro idu na posao termin je u ponedeljak u 20:00 h, a nakon toga iće silne reprize na HBO, HBO2 i HBO3.

sve ok,ti to zoves terminom za neradnike,neko ce u nedelju zaspati u 9 navece,probuditi se prije 3 ujutro,odgledati epizodu,mozda jos malo odspavati i ujutro na posao jer mu je to bitno
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58432
Joined: 03/08/2010 19:04

#48 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

Better Man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a dobro,neko ce ustati maksuz ili ce docekati da odgleda,zovi ih kako hoces
Da mi mati, otac i sestra igraju ne bih čekao 3 ujutro da gledam seriju ili ustajao u ta doba.

sve ok,neko ne bi ni parkirao auto pa otisao u knjizaru da kupi ulozak za hemijsku olvku,nismo svi isti jbg
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#49 Re: HBOGO/Telemach

Post by Better Man »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Better Man wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
U tom terminu ide za Ameriku i druge koji su u toj vremenskoj zoni, a u Evropi taj termin zovem terminom za neradnike. Za one normalne koji ujutro idu na posao termin je u ponedeljak u 20:00 h, a nakon toga iće silne reprize na HBO, HBO2 i HBO3.

sve ok,ti to zoves terminom za neradnike,neko ce u nedelju zaspati u 9 navece,probuditi se prije 3 ujutro,odgledati epizodu,mozda jos malo odspavati i ujutro na posao jer mu je to bitno
Ali zašto se maltretirati kad u ponedeljak može pogledati u normalnom terminu? A o reprizama da ne govorim. Kad sam rekao termin za neradnike, pod tim sam mislio sam na ljude koji nemaju pametnija posla nego sjediti i čekati seriju u gluho doba noći ili leći spavati pa ustajati, a ne na ljude koji nemaju posao, tj. nisu zaposleni. Ipak treba ujutro ustati na posao, školu, fakultet ili nešto drugo i zašto maltretirati sebe kad se već može pogledati u normalnom terminu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58432
Joined: 03/08/2010 19:04

#50 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

što ljudi gledaju finale nba lige a ujutro moraju na posao,zato što ih to zanima,a vidice rezultat tekme cim se probude,mogu je i vratiti unazad,ali ima ljudi koji ce ustati i gledati u 4 ujutro i gledati
Post Reply