HBOGO/Telemach

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#1 HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

Pozz svima. Imam pitanja vezano za Telemach, HBO a sve zbog Game of Thrones.
Konkretno, imamo neki paket na Telemachu (nekih 50tak KM - nisu ovi njihovi EONi, neka starija verzija korisnickih paketa) i nemamo pristup HBO kanalima. To nude samo kroz EON premium pa smo mislili za GOT da uplatimo HBOGO ali ne znam koji - HBO ili HBO premium.
Zvala sam njihovu podrsku i odmah nude prelazak na njihove premium pakete a za HBOGO kazu moze ali trajanje je minimalno 6 mjeseci dok im na web stranici pise da se ova usluga moze otkazati kada god zelimo :? . Takodje, kazu da za GOT trebamo uzeti HBO premium.
Imate li iskustvo sa ovom uslugom HBOGO i takodje, na kojem HBO ste vi gledali GOT?
Hvala :D
User avatar
Skeleton-8
Posts: 21
Joined: 26/02/2019 22:01

#2 Re: HBOGO/Telemach

Post by Skeleton-8 »

Mislim da možeš direktno na https://hbogo.ba/lp/finish-reg_direct?g ... zcQAvD_BwE da uplatiš mjesec kao i Netfix.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#3 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

a mozes se na telemachovom portalu prijaviti za uslugu e racun ,da ti racun dolazi na mail i imas pravo na 3 mjeseca gledati hbo prmemium paket
kio01
Posts: 1094
Joined: 19/08/2017 15:56

#4 Re: HBOGO/Telemach

Post by kio01 »

HBO ima dvije streaming usluge: HBO GO i HBO NOW. Koliko ja znam, oni su isti, a jedina razlika je da se na hbo go prijavljujete preko svog provider-a( telemach u nasem slucaju). Ja u svom telemach paketu imam hbo premium dodatak koji mi daje pristup hbo kanalima i hbo go. Tako da trebate ili nazvati telemach ili otici na mojtelemach.ba i provjeriti da li imate ovaj dodatak.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#5 Re: HBOGO/Telemach

Post by TheWatcher »

dzejkej wrote:Pozz svima. Imam pitanja vezano za Telemach, HBO a sve zbog Game of Thrones.
Konkretno, imamo neki paket na Telemachu (nekih 50tak KM - nisu ovi njihovi EONi, neka starija verzija korisnickih paketa) i nemamo pristup HBO kanalima. To nude samo kroz EON premium pa smo mislili za GOT da uplatimo HBOGO ali ne znam koji - HBO ili HBO premium.
Zvala sam njihovu podrsku i odmah nude prelazak na njihove premium pakete a za HBOGO kazu moze ali trajanje je minimalno 6 mjeseci dok im na web stranici pise da se ova usluga moze otkazati kada god zelimo :? . Takodje, kazu da za GOT trebamo uzeti HBO premium.
Imate li iskustvo sa ovom uslugom HBOGO i takodje, na kojem HBO ste vi gledali GOT?
Hvala :D
ne razumijem zasto bi njima dodatno placao kada mozes seriju gledati na neetu free :skoljka:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#6 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

a ko ce docekati da se piojavi na netu,pa prevodi
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#7 Re: HBOGO/Telemach

Post by TheWatcher »

bolje sacekati jedan dan nego dodatno placati samo radi serije
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2475
Joined: 16/06/2014 20:33

#8 Re: HBOGO/Telemach

Post by Dosadno mii »

Ja cu isto uzet al ovo free prvi mjesec ko netflix ne znam sto ce ti telemach u cijeloj prici
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#9 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

TheWatcher wrote:bolje sacekati jedan dan nego dodatno placati samo radi serije

da,ali moze se hbo premium dobiti na tri mjeseca ako se prijavi na uslugu e racun,ja sam to neki dan uradio
User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#10 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

Skeleton-8 wrote:Mislim da možeš direktno na https://hbogo.ba/lp/finish-reg_direct?g ... zcQAvD_BwE da uplatiš mjesec kao i Netfix.
Bas sam ovo gledala i stoji da je pretplata mjesecna i otkazes ako ti ne treba dalje. Na web sajtu Telemacha stoji cjenovnik u kojem stoji HBO - 8 KM i HBO Premium - 12 KM. Mozda sam pogresno skontala da je ovaj cjenovnik povezan sa HBOGO.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#11 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

dzejkej wrote:
Skeleton-8 wrote:Mislim da možeš direktno na https://hbogo.ba/lp/finish-reg_direct?g ... zcQAvD_BwE da uplatiš mjesec kao i Netfix.
Bas sam ovo gledala i stoji da je pretplata mjesecna i otkazes ako ti ne treba dalje. Na web sajtu Telemacha stoji cjenovnik u kojem stoji HBO - 8 KM i HBO Premium - 12 KM. Mozda sam pogresno skontala da je ovaj cjenovnik povezan sa HBOGO.
imas na telemach temi od prije petnaestak dana raspravu o usluzi e racun,javis se forumasu @telemach,kazes da hoces tu uslugu i da dobijes hbo premium na tri mjeseca,i mozda ih trebadnes njazvati ito je to
User avatar
Skeleton-8
Posts: 21
Joined: 26/02/2019 22:01

#12 Re: HBOGO/Telemach

Post by Skeleton-8 »

Da i ja sam to gledao ali na stranici HBO uzimaš samo uslugu HBO GO, dok na Telemach uzimaš za 8 KM samo tv kanale a za 12 KM dobijaš kanale i HBO GO. Sada sve je do tebe što ti treba, mada realno HBO GO je dobra stvar jer ima prevode i posebno ako imaš neku Smart TV.
User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#13 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

kakavdanakneiskustvu wrote:a mozes se na telemachovom portalu prijaviti za uslugu e racun ,da ti racun dolazi na mail i imas pravo na 3 mjeseca gledati hbo prmemium paket
ovo je interesantno. bas cu pitati za ovo.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#14 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#15 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

kio01 wrote:HBO ima dvije streaming usluge: HBO GO i HBO NOW. Koliko ja znam, oni su isti, a jedina razlika je da se na hbo go prijavljujete preko svog provider-a( telemach u nasem slucaju). Ja u svom telemach paketu imam hbo premium dodatak koji mi daje pristup hbo kanalima i hbo go. Tako da trebate ili nazvati telemach ili otici na mojtelemach.ba i provjeriti da li imate ovaj dodatak.
hvala. na zalost, nemam HBO. nemam ni pickbox. ovaj nas paket je evivalencija EON light paketu. vidjecu koje su mi opcije. hvala.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16 Re: HBOGO/Telemach

Post by pici »

imam eon premium i tu se nalazi hbo premium paket samim tim hbo od i hbo go... odes na stranicu hbo go i tamo izaberes telemah i korisnicko ime sa telemah portala kao i sifru, registrujute i u opcijama mozes da povezes bilo koji uredjaj imas ID broj na tom portalu za TV skines aplikaciju hbo go na TV tamo ukucas ID broj za taj TV i na kompu il laptopu gdje si registrovan prihvatis taj uredjaj i to je to... mozes preko 5 tv il tableta, mob., laptopa registrovat ali samo dva u isto vrijeme uredjaja mozes gledat, zato pazi kome dajes ID... pozz
User avatar
l33t
Posts: 4324
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#17 Re: HBOGO/Telemach

Post by l33t »

Jes mi drago sto nikad nisam gledao GOT :D ja panike kod ljudi ko da ce oni nesto dobit od nove sezone
User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#18 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

kakavdanakneiskustvu wrote:a serija ide na HBO,ne HBO 2 ili HBO 3,iduce nedelje na ponedeljak u 3 ujutro prva epizoda
hvala na info :D
ko ce iscekati :D
btw. i ja sam bila u fazonu: jos jedna fransiza, velika stvar :roll: . ali kad sam pocela gledati sasvim druga prica :-D

hvala svima. bas ste mi pomogli :thumbup: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#19 Re: HBOGO/Telemach

Post by kakavdanakneiskustvu »

:thumbup:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#20 Re: HBOGO/Telemach

Post by pici »

l33t wrote:Jes mi drago sto nikad nisam gledao GOT :D ja panike kod ljudi ko da ce oni nesto dobit od nove sezone

GoT je tito... jedva cekam ponedjeljak 3h za prvu epizodu.... ja sam uzeo hbo zbog GoTa i jutarnjeg drneka u 3h :mrgreen: jebiga neko gleda sport neko filmove neko igrice neko prati dokumenarne kanale svako ima svoj neki fann klub, neko voli deneke, klubove, diskoteke, prati omiljenog pjevaca/icu, grupu itd da nema toga ubilibi se od dosade, nije sve poso-kuca-kuca -poso... :mrgreen:
User avatar
l33t
Posts: 4324
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#21 Re: HBOGO/Telemach

Post by l33t »

pici wrote:
l33t wrote:Jes mi drago sto nikad nisam gledao GOT :D ja panike kod ljudi ko da ce oni nesto dobit od nove sezone

GoT je tito... jedva cekam ponedjeljak 3h za prvu epizodu.... ja sam uzeo hbo zbog GoTa i jutarnjeg drneka u 3h :mrgreen: jebiga neko gleda sport neko filmove neko igrice neko prati dokumenarne kanale svako ima svoj neki fann klub, neko voli deneke, klubove, diskoteke, prati omiljenog pjevaca/icu, grupu itd da nema toga ubilibi se od dosade, nije sve poso-kuca-kuca -poso... :mrgreen:
Shvatam to, samo kazem meni drago sto ne moram cekati svaku sezonu :D a mozda se nekad pogleda u cugu... i naravno skinuti sa neta dok se jos moze kod nas :thumbup: :thumbup:
kio01
Posts: 1094
Joined: 19/08/2017 15:56

#22 Re: HBOGO/Telemach

Post by kio01 »

dzejkej wrote:
kio01 wrote:HBO ima dvije streaming usluge: HBO GO i HBO NOW. Koliko ja znam, oni su isti, a jedina razlika je da se na hbo go prijavljujete preko svog provider-a( telemach u nasem slucaju). Ja u svom telemach paketu imam hbo premium dodatak koji mi daje pristup hbo kanalima i hbo go. Tako da trebate ili nazvati telemach ili otici na mojtelemach.ba i provjeriti da li imate ovaj dodatak.
hvala. na zalost, nemam HBO. nemam ni pickbox. ovaj nas paket je evivalencija EON light paketu. vidjecu koje su mi opcije. hvala.
Mislim da se i dalje mozete pretplatiti na taj dodatak bez da mjenjate paket ali nisam siguran. Najbolje bi bilo nazvati ih i pitati.
User avatar
semirsar
Posts: 7540
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23 Re: HBOGO/Telemach

Post by semirsar »

Telemach wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
dzejkej wrote:Pozz svima. Imam pitanja vezano za Telemach, HBO a sve zbog Game of Thrones.
Konkretno, imamo neki paket na Telemachu (nekih 50tak KM - nisu ovi njihovi EONi, neka starija verzija korisnickih paketa) i nemamo pristup HBO kanalima. To nude samo kroz EON premium pa smo mislili za GOT da uplatimo HBOGO ali ne znam koji - HBO ili HBO premium.
Zvala sam njihovu podrsku i odmah nude prelazak na njihove premium pakete a za HBOGO kazu moze ali trajanje je minimalno 6 mjeseci dok im na web stranici pise da se ova usluga moze otkazati kada god zelimo :? . Takodje, kazu da za GOT trebamo uzeti HBO premium.
Imate li iskustvo sa ovom uslugom HBOGO i takodje, na kojem HBO ste vi gledali GOT?
Hvala :D
a mozes se na telemachovom portalu prijaviti za uslugu e racun ,da ti racun dolazi na mail i imas pravo na 3 mjeseca gledati hbo prmemium paket
...
mislim da je opcija koju je @kakavdanak... ponudio najbolja za vas. Stavio sam @Telemach u quote, valjda se javi sa ponudom.
Druga opcija je direktno sa HBO, 1mjesec gratis, ostatak iskesirat u lovi, ili... pa ima se jos alternativa, ali ne bi bilo fer sad o tome a i merebit komplikovano za neiskusne :mrgreen:
S druge strane, k'o sto neko rece, za dan se na netu ima i prevod i FHD snimak, ma milina :thumbup:
User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#24 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

semirsar wrote:
Telemach wrote: a mozes se na telemachovom portalu prijaviti za uslugu e racun ,da ti racun dolazi na mail i imas pravo na 3 mjeseca gledati hbo prmemium paket
...
mislim da je opcija koju je @kakavdanak... ponudio najbolja za vas. Stavio sam @Telemach u quote, valjda se javi sa ponudom.
Druga opcija je direktno sa HBO, 1mjesec gratis, ostatak iskesirat u lovi, ili... pa ima se jos alternativa, ali ne bi bilo fer sad o tome a i merebit komplikovano za neiskusne :mrgreen:
S druge strane, k'o sto neko rece, za dan se na netu ima i prevod i FHD snimak, ma milina :thumbup:
Thnx :D Odgledala sam 7 sezona free. Do duse nisam ni znala da je ovako dobra serija pa sam tek nedavno odgledala sve sezone u cugu. Red je da jednu sezonu i platim :D . Nek im se nadje :D Taman da vidim i da li mi se dopada ovaj HBO paket odnosno vrijedi li dodatnih troskova.
User avatar
dzejkej
Posts: 740
Joined: 16/03/2011 16:17

#25 Re: HBOGO/Telemach

Post by dzejkej »

kio01 wrote:
dzejkej wrote:
kio01 wrote:HBO ima dvije streaming usluge: HBO GO i HBO NOW. Koliko ja znam, oni su isti, a jedina razlika je da se na hbo go prijavljujete preko svog provider-a( telemach u nasem slucaju). Ja u svom telemach paketu imam hbo premium dodatak koji mi daje pristup hbo kanalima i hbo go. Tako da trebate ili nazvati telemach ili otici na mojtelemach.ba i provjeriti da li imate ovaj dodatak.
hvala. na zalost, nemam HBO. nemam ni pickbox. ovaj nas paket je evivalencija EON light paketu. vidjecu koje su mi opcije. hvala.
Mislim da se i dalje mozete pretplatiti na taj dodatak bez da mjenjate paket ali nisam siguran. Najbolje bi bilo nazvati ih i pitati.
Hvala. Dobila sam bas korisnih info, tako da cu svakako kontaktirati telemach za detalje. :thumbup:
Post Reply