hayat trash

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#1 hayat trash

Post by CiCiban »

.....--->the ramazanski progRRam
cccccc ne mogu vjerovat . od kada je pocelo imali smo priliku vidjeti kao i obicno...redom.. likval sapun.. nebulozne komentare o nicemu u kuhinji, babu Zecaj sa beskonacnom sevdalinkom, sve sa neboderom na glavi, blok reklama 10 minuta, premijera koji pokusava da odluci da li njegova zena cini tri stuba kuce ili cetiri temelja, i da li da on preuzme dva ( aaa.. to on misli da smo zaboravili Sanelu ;-) ) , dok nam je ona nabrajala nadugacko o svojoj skromnosti i tome kako ipak ne leti do londona u shoping, t ortama, zatim idu nekakve sadnice jabuka, problemi premijera juniora, zatim opet studio i beskonacna ilahija hora u ruzicastom :roll: .. tada arduanica opet preuzima palicu i slusamo slijedeci niz supljo-praznih pitanja i jade pubertetlije iz tuzle koji bi eto da snimi album, onda opet malo babe zecaj i njenog novog cd-a, i konacno kada sam se ponadala da ce dear,Arduana posvetiti bar tren paznje fantasticnom sagovorniku kojeg je imala tu pred nosom...ona zamoli babu zecaj za jos jednu sevdalinku..onu od 9-10 minuta..
avaj, tako se konacno ef. velic morao ukljuciti i postaviti prvo pitanje koje je obecavalo :D doooobar brainstorming :D sto sam i cekala cijelo vrijeme..
ali... ha haa..
ALI :-? :?
arduana se ubacuje nakon odgovora i postavlja gosci isto pitanje :? , ne shvatajuci da je upravo odslusala odgovor.
ef. velic nastavlja sa drugim pitanjem.. arduana prekida gosta u sred odgovora ..opaskom kako su zene mozda ipak pametnije u ekonomskim pitanjima ili sl.. gluposcu... i odjavljuje emisiju :cry:
eto,
toliko o razgovoru sa jednom od najinteligentnijih osoba :!:
koju su ikada imali priliku dovesti u studio
od kada postoje,
a to je cini mi se '91
steta sto rondic nije to vodio
Last edited by CiCiban on 13/09/2008 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#2 Re: .....

Post by campa_xxx »

CiCiban wrote:.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#3 Re: hayat trash

Post by CiCiban »

mislila sam da.. kad ono anais
kako god ne mrdajte vise
:skoljka:
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#4 Re: hayat trash

Post by Babsy »

Hayat. LoL.
Šta se na Hayat ima više reći od lol?

:lol:
Post Reply