Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
no_sikiriki
Posts: 17168
Joined: 11/12/2012 13:21

#7151 Re: Hayat

Post by no_sikiriki »

suspect_zero wrote: 02/05/2022 22:08 Eror link, garant Hayat ukinuo :-D ....kad sam mislila da Fadil ne može više ...zajebala sam se dobro :lol:
Ups, nešto sam ja zeznula, evo ga.

https://hayat.ba/izjava-premijera-noval ... at/664621/

A može on uvijek, nemoj čovjeka potcjenjivati tako. :mrgreen:
suspect_zero
Posts: 25765
Joined: 11/10/2008 21:45

#7152 Re: Hayat

Post by suspect_zero »




Nije zgoreg ponovooooo :bih: :mrgreen:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#7153 Re: Hayat

Post by Sara03 »

Raigor Stonehoof wrote: 02/05/2022 19:33
Giancarlo wrote: 02/05/2022 19:04 Lijepa nasa Almasa, degustira vina na tv-u par dana uoci Bajrama :lol: :lol: :lol:
ja i?
Vjerovatno jer se Almasa uklapa u šablon zelene minder kuće, ono din i iman. Sigurno da ima njih koji privatno cugaju, što ne bi trebalo druge da zanima. Ali ako je istina ovo što Giancarlo govori, jeste malo za ibreta što su isto pustili u etar (sumnjam da je išlo uživo), znajući ko najviše prati njihov program. A možda je bilo bezalkoholno vino. :D
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#7154 Re: Hayat

Post by Sara03 »

suspect_zero wrote: 02/05/2022 22:13

Nije zgoreg ponovooooo :bih: :mrgreen:
Da li se samo meni čini ili se ova voditeljica suzdržava? :lol:
Last edited by Sara03 on 02/05/2022 22:35, edited 1 time in total.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#7155 Re: Hayat

Post by n+1 »

> Muhamed bio moderan

> Modernizam je posljednja velika epoha u društveno-političkoj i kulturnoj povijesti Zapada, koja je počela potkraj XVIII. st. i trajala do nastupa postmodernizma u drugoj polovici XX. st.

:D
suspect_zero
Posts: 25765
Joined: 11/10/2008 21:45

#7156 Re: Hayat

Post by suspect_zero »

Sara03 wrote: 02/05/2022 22:30
suspect_zero wrote: 02/05/2022 22:13

Nije zgoreg ponovooooo :bih: :mrgreen:
Da li se samo meni čini ili se ova voditeljica suzdržava? :lol:

Šutiiiii :oops: nisam voditeljicu skontala od mile face i nevinih okica našeg Fadila....pogledaj kako samo lijepo zbori :oops: :mrgreen:
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#7157 Re: Hayat

Post by Dozer »

Jel' se ova Hayat TV i dalje naziva "nezavisnom"?

Klasicna SDA medijska bljuvotina. Majke mi, mene bi, da sam novinar, bilo stid pozivati Izetbegovice, Faidla i slicne SDA "velicine" da mi budu gosti... Kakve sve gluposti samo ovo troje izvale i slazu svaki put kada se pojave na TV-u, po pravilu je to u 99% slucajeva Hayat, i 1% Igman (takodjer SDA bljuvotina), mene bi kao vlasnika zaista bilo stid sebe samog. :roll:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19426
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#7158 Re: Hayat

Post by teskeredzic_22 »

Dozer wrote: 02/05/2022 22:58 Jel' se ova Hayat TV i dalje naziva "nezavisnom"?

Klasicna SDA medijska bljuvotina. Majke mi, mene bi, da sam novinar, bilo stid pozivati Izetbegovice, Faidla i slicne SDA "velicine" da mi budu gosti... Kakve sve gluposti samo ovo troje izvale i slazu svaki put kada se pojave na TV-u, po pravilu je to u 99% slucajeva Hayat, i 1% Igman (takodjer SDA bljuvotina), mene bi kao vlasnika zaista bilo stid sebe samog. :roll:
Interes.
Sutra kad padnu s vlasti i ako ikad dođu bilo kakvi drugi , krenuće podržavati ove nove a po dojučerašnjim "'uglednim gostima" jednostavno pljuvati.

Pinkova filozofija opstanka krupnog kapitala.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#7159 Re: Hayat

Post by Dozer »

teskeredzic_22 wrote: 02/05/2022 23:00
Dozer wrote: 02/05/2022 22:58 Jel' se ova Hayat TV i dalje naziva "nezavisnom"?

Klasicna SDA medijska bljuvotina. Majke mi, mene bi, da sam novinar, bilo stid pozivati Izetbegovice, Faidla i slicne SDA "velicine" da mi budu gosti... Kakve sve gluposti samo ovo troje izvale i slazu svaki put kada se pojave na TV-u, po pravilu je to u 99% slucajeva Hayat, i 1% Igman (takodjer SDA bljuvotina), mene bi kao vlasnika zaista bilo stid sebe samog. :roll:
Interes.
Sutra kad padnu s vlasti i ako ikad dođu bilo kakvi drugi , krenuće podržavati ove nove a po dojučerašnjim "'uglednim gostima" jednostavno pljuvati.

Pinkova filozofija opstanka krupnog kapitala.
Nece, vjeruj mi. Ostace SDA bastion za pljuvanje svih drugih i svega sto drugi budu radili.

Pa pogledaj im samo onog ostrascenog novinara s bradicom, zaboravih kako se zove, nesto na E cini mi se.... Frajer jucer, u pokusaju davanja pametnih i sarkasticnih komentara, izvjestava o rekonstrukciji tramvajske pruge. I ide supljiranje kilama, te sporo, te nece ni za par decenija, te nema sina, te ovakve su, te onakve su, i sve je to u nekakvom ficfirickom maniru... Izgleda tragikomicno.
A zasto, mazlume, nisi isto tako izvjestavao o obilaznici oko Zenice koja se gradila skoro 7 godina?
Zasto ne upita Faidla zbog cega SDA nije pokrenula tu rekonstrukciju za 25 godina vladavine u KS?
Zasto tako ne izvjestavas o 5C u kompletu, za sta je SDA obecavala da ce biti zavrseno do 2017.?
Zasto ne analiziras nove SDA namete kroz razne zakone, akcize, itd.?
Zasto Bakira i Fadila ne pitate zbog cega nisu rekli ni rijec nakon oslobadjajuce presude Vikicu?
Zasto ih ne pitate zbog cega se nisu zalozili i za onu dvojicu nesretnika koji vec godinama trunu u beogradskom zatvoru, kao sto se zalozise za Vranja (jer Vranj o njima zna svasta, pa su morali da ne pocne pricati)?
Zasto Bakira ne upitate zbog cega je slagao svoj narod i sve patriote vezano za reviziju tuzbe protiv Srbije?
Itd.itd.itd.

Imate vi gomilu tema o kojima sutite k'o zadnje *rave, jer ste klasicni SDA poltroni.
dragonz
Posts: 1786
Joined: 20/09/2008 13:12

#7160 Re: Hayat

Post by dragonz »



User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#7161 Re: Hayat

Post by Dozer »

Ovaj Hayat TV je fakat postao degutantan kanal... toliko su ocigledno SDA glasilo, da je zaista nevjerovatno da imaju obraza nazivati se nezavisnim i objektivnim.medijem...

Zadnjih mjeseci ih gledam sve manje, a gledao sam inace samo vijesti u 7, jer je nevjerovatna kolicina spina i pljuvanja po vladi KS, dok istovremeno nema nikad ni jedne jedine rijeci o bilo cemu drugom, a u cemu se vide SDA kriminal, lazi, pljacka i fule.

Veceras opleli po paradi i onom nekom performansu golotinje izpred pozorista. Taj performans necu komentarisati, irelevantno je, ali prozivanje za LGBT paradu je vec vrhunac licemjerja.

Pa ko je PRVI omogucio tu paradu? Za neupucene - SDA.
SDA je ta koja je utrla put svemu tome, omogucila, i sad im, kao, smeta sto su bile zatvorene ulice.
A kad su ih oni zatvarali iz istog razloga, to je onda bilo OK, demokratija, ljudska prava, blablabla.

Fuj...fakat mi se vec opasno gade...

Hayatovci, ima li kakvih izvjestaja o kasnjenjima s izgradnjom 5C, sta je s tunelom Hranjem na kojem su vec pokrali 100 miliona? Ima li ijedne jedine rijeci o rekonstrukciji zenicke zaobilaznice koju su gradili nevjerivatnih 7 godina, i vec je popravljaju nakon samo 8 mjeseci?
Ima li ista o Sebijim diplomama, jadovi? Respiratorima, stanju na KCUS, svim silnim.lazima koje nam SDA svakodnevno plasira, cesto i kroz raj vas "nezavisni objektivni medij"?

Ima li ista o Bakirovim i SDA izdajama i BiH i Bosnjaka?

Jadni ste i bijedni....
User avatar
Sanjarko
Posts: 23248
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#7162 Re: Hayat

Post by Sanjarko »

Dozer wrote: 26/06/2022 20:00 Ovaj Hayat TV je fakat postao degutantan kanal... toliko su ocigledno SDA glasilo, da je zaista nevjerovatno da imaju obraza nazivati se nezavisnim i objektivnim.medijem...

Zadnjih mjeseci ih gledam sve manje, a gledao sam inace samo vijesti u 7, jer je nevjerovatna kolicina spina i pljuvanja po vladi KS, dok istovremeno nema nikad ni jedne jedine rijeci o bilo cemu drugom, a u cemu se vide SDA kriminal, lazi, pljacka i fule.

Veceras opleli po paradi i onom nekom performansu golotinje izpred pozorista. Taj performans necu komentarisati, irelevantno je, ali prozivanje za LGBT paradu je vec vrhunac licemjerja.

Pa ko je PRVI omogucio tu paradu? Za neupucene - SDA.
SDA je ta koja je utrla put svemu tome, omogucila, i sad im, kao, smeta sto su bile zatvorene ulice.
A kad su ih oni zatvarali iz istog razloga, to je onda bilo OK, demokratija, ljudska prava, blablabla.

Fuj...fakat mi se vec opasno gade...

Hayatovci, ima li kakvih izvjestaja o kasnjenjima s izgradnjom 5C, sta je s tunelom Hranjem na kojem su vec pokrali 100 miliona? Ima li ijedne jedine rijeci o rekonstrukciji zenicke zaobilaznice koju su gradili nevjerivatnih 7 godina, i vec je popravljaju nakon samo 8 mjeseci?
Ima li ista o Sebijim diplomama, jadovi? Respiratorima, stanju na KCUS, svim silnim.lazima koje nam SDA svakodnevno plasira, cesto i kroz raj vas "nezavisni objektivni medij"?

Ima li ista o Bakirovim i SDA izdajama i BiH i Bosnjaka?

Jadni ste i bijedni....
200
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#7163 Re: Hayat

Post by fusion_ba »

Nezavisni kao RTRS, samo s druge strane (ili bolje rečeno sa iste)
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#7164 Re: Hayat

Post by Dozer »

Ma isto je to sve, naravno. Svaki uredno.pljuju sve druge, samo svoje mentore ne diraju.
nermin_t
Posts: 279
Joined: 25/01/2022 22:39

#7165 Re: Hayat

Post by nermin_t »

Au jbt koja homofobija u vijestima, na granici sa mržnjom, a zaboravili da je upravo njihov SDA omogućio tu istu povorku prije par godina :-)
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#7166 Re: Hayat

Post by Blixen »

Dozer wrote: 26/06/2022 20:00 Ovaj Hayat TV je fakat postao degutantan kanal...

Jadni ste i bijedni....
postao? :lol: :lol: :lol: uvijek je bio

nema goreg kanala na dunjaluku
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3344
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#7167 Re: Hayat

Post by Dupli_skalp »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izjava- ... /230203002

kakve mentalne bolesnike ova režimska televizija zove u goste i daje im medijski prostor.

ogavno...
linx33
Posts: 1
Joined: 07/02/2022 19:09

#7168 Re: Hayat

Post by linx33 »

Jel neko zna zašto je Hayat ukinuo opciju vraćanja programa unazad, tata mi plaće zat sto ne može da vrati Osmana da gleda posle teravije. Oklen im pravo da ukidaju tu opciju dok svi drugi programi pružaju tu opciju. Pitam se sta je cilj, da se mora gledat uživo i da ne možes premotat reklame... il žele pretplatu na onu njeku aplikaciju Hayat plej, još da i to plaćam, ev ti šipak švrakiću
Piaty
Posts: 5692
Joined: 01/12/2020 00:58

#7169 Re: Hayat

Post by Piaty »

Ak nista, Almasa bas nema nikakve veze sa politikom i meni je emisija sasvim okej
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#7170 Re: Hayat

Post by kupujmodomace »

linx33 wrote: 07/04/2023 23:39 Jel neko zna zašto je Hayat ukinuo opciju vraćanja programa unazad, tata mi plaće zat sto ne može da vrati Osmana da gleda posle teravije. Oklen im pravo da ukidaju tu opciju dok svi drugi programi pružaju tu opciju. Pitam se sta je cilj, da se mora gledat uživo i da ne možes premotat reklame... il žele pretplatu na onu njeku aplikaciju Hayat plej, još da i to plaćam, ev ti šipak švrakiću
Ukinut će i sve ostale domaće komercijalne televizije, samo dok dobace do tog razmišljanja.
User avatar
video
Posts: 6820
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#7171 Re: Hayat

Post by video »

I povrh svega ovoga sranja po serbiji koje se preljeva okolo pametnjakovici sa sekine tv krecu sa emitovanjem serbske serije "Klan" koja je potaman za ovo vrijeme.
Lektira za mladez u serbiji pa eto neka se i kod nas pocne "citati"

AFERIM IDIOTI :twisted:
User avatar
fusion_ba
Posts: 4406
Joined: 02/12/2017 20:10

#7172 Re: Hayat

Post by fusion_ba »

Fun fact: Hayat zabranio operaterima u BiH opciju premotavanja, dok kod operatera u Srbiji ta opcija je dostupna na Hayatu. :lol:
liyf
Posts: 1216
Joined: 08/06/2021 22:55
Location: Foča

#7173 Re: Hayat

Post by liyf »

fusion_ba wrote: 07/06/2023 23:50 Fun fact: Hayat zabranio operaterima u BiH opciju premotavanja, dok kod operatera u Srbiji ta opcija je dostupna na Hayatu. :lol:
može li se ovo kako bypassovati da ja ipak vratim emisiju nazad?
Ajdinn4
Posts: 636
Joined: 21/06/2021 20:59

#7174 Re: Hayat

Post by Ajdinn4 »

lavi wrote: 25/06/2023 22:54
fusion_ba wrote: 07/06/2023 23:50 Fun fact: Hayat zabranio operaterima u BiH opciju premotavanja, dok kod operatera u Srbiji ta opcija je dostupna na Hayatu. :lol:
može li se ovo kako bypassovati da ja ipak vratim emisiju nazad?
Ima na Telemachu neki lokalac, možda TV Bugojno ili nešto tako, emituje Hayat u večernjim satima pa se jedino to može vratiti. :-D
suspect_zero
Posts: 25765
Joined: 11/10/2008 21:45

#7175 Re: Hayat

Post by suspect_zero »

Života vam što biste vraćali Hayat :? :oops:

:mrgreen:
Post Reply