Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#6801 Re: Hayat

Post by mahalik »

Nema kako je Dodik kupio ATV
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#6802 Re: Hayat

Post by fusion_ba »

Je li ovah Brzoklik neka namjestaljka? Dobra je fora a vidim da na sajtu stvarno objavljuju ko je zvao al opet sam sumnjicav :)
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#6803 Re: Hayat

Post by navedeni »

Švrakiću, zanima me samo šta ćeš nam kupiti sad kad od BH telecoma dobiješ milione za to malo procenata Hayata. Javi jedva čekamo, i ne udaraj nas palicama samo, hvala
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#6804 Re: Hayat

Post by cenecimoveocino »

:?
navedeni wrote:Švrakiću, zanima me samo šta ćeš nam kupiti sad kad od BH telecoma dobiješ milione za to malo procenata Hayata. Javi jedva čekamo, i ne udaraj nas palicama samo, hvala
User avatar
MTV
Posts: 14342
Joined: 21/08/2013 19:39

#6805 Re: Hayat

Post by MTV »

Svi Hayat kanali napustaju Eutelsat 16A

Image
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#6806 Re: Hayat

Post by nivla »

koja je ovo izdrkotina od televizije
veceras emituju dokumentarni film “Sarajevo- grad zasticen Kur’anom” i kao prvu zrtvu u ratu u Sarajevu spominju Suafu Dilberovic, dok Olge kao da i nije bilo, podupiruci time pricu u kojoj su samo muslimani stradali u ratu
fuj koja propaganda, poslije hvale erdoana
User avatar
Better Man
Posts: 16770
Joined: 01/10/2006 20:10

#6807 Re: Hayat

Post by Better Man »

nivla wrote:koja je ovo izdrkotina od televizije
veceras emituju dokumentarni film “Sarajevo- grad zasticen Kur’anom” i kao prvu zrtvu u ratu u Sarajevu spominju Suafu Dilberovic, dok Olge kao da i nije bilo, podupiruci time pricu u kojoj su samo muslimani stradali u ratu
fuj koja propaganda, poslije hvale erdoana
Hayat je televizija koju su osnovali ratni profiteri, tačnije Emin Švrakić, koji je poznat po tome što je prvih dana rata sa svojom jedinicom opljačkao i opustošio sve radnje u centru Sarajeva i koji je dezertirao u Njemačku. Poznati su kao SDA ulizice i koji ratne kriminalce i zločince, koji su okaljali ugled i čast ARBiH nazivaju herojima.
Last edited by Better Man on 08/05/2019 21:23, edited 1 time in total.
User avatar
Altsa
Posts: 7343
Joined: 19/03/2004 18:31

#6808 Re: Hayat

Post by Altsa »

TV koju vise niko ne gleda osim nana i penzionerki.
User avatar
MTV
Posts: 14342
Joined: 21/08/2013 19:39

#6809 Re: Hayat

Post by MTV »

Da malo osvjezimo temu. :mrgreen:

Promijenili su VI



mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#6810 Re: Hayat

Post by mahalik »

Dobro suse potrudili oko praznika
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#6811 Re: Hayat

Post by navedeni »

Priča se po čaršiji da Švrakić je dobro izreketirao Bakira da ga napuni sa par miliona, traže način. Kako je to uspio sa onim odronom od kanala budemo saznali nekad. Možda ima
Neke tajne snimke
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#6812 Re: Hayat

Post by navedeni »

dr_arsla wrote: 28/11/2019 13:54 Prica se po carsiji da ce BHTelecom kupiti Hayat.
Teško će to uspjeti nekažnjeno, ali budemo vidjeli gdje će pokušati
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#6813 Re: Hayat

Post by avetinja »

Ne postoji emisija sa više seljakluka od ZMBT. Kandidati većinom veze nemaju sa pjevanjem. Žiri i voditelji bacaju mahalske šupljake i misle kako je to zabavno, dok onaj jado koji se takmiči čeka da se i sa njime pozabave. Onda na red dolazi takmičar, glasanje i davanje komentara kako nije bilo duše, emocije, kako nije tačno otpjevano, a niko ne zna stručnim jezikom da objasni kandidatu i gledaocima o čemu se zapravo radi. Glavna negacija je da mu nije legla pjesma. Još su ove sezone uveli promjene tako da izgledaju kao Grand za sirotinju.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#6814 Re: Hayat

Post by fusion_ba »

To jos postoji? :D
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#6815 Re: Hayat

Post by avetinja »

Postoji, valjda imaju neku minimalnu svrhu, zaradu od toga.
User avatar
MTV
Posts: 14342
Joined: 21/08/2013 19:39

#6816 Re: Hayat

Post by MTV »

Jos naziv ZMBT X :run:
Nagurase 10tu sezonu.
zdruzdjo
Posts: 5210
Joined: 16/08/2009 00:27

#6817 Re: Hayat

Post by zdruzdjo »

avetinja wrote: 01/12/2019 21:34 Ne postoji emisija sa više seljakluka od ZMBT. Kandidati većinom veze nemaju sa pjevanjem. Žiri i voditelji bacaju mahalske šupljake i misle kako je to zabavno, dok onaj jado koji se takmiči čeka da se i sa njime pozabave. Onda na red dolazi takmičar, glasanje i davanje komentara kako nije bilo duše, emocije, kako nije tačno otpjevano, a niko ne zna stručnim jezikom da objasni kandidatu i gledaocima o čemu se zapravo radi. Glavna negacija je da mu nije legla pjesma. Još su ove sezone uveli promjene tako da izgledaju kao Grand za sirotinju.
Najgore je sto su u ziri skupili nekakva smeca muzicka pa da covjek I kaze.
budimo realni hanka je nekakvo ime u muzici, ni koke nije za odbaciti. Ali ostali su odron samo takav. Ona plavojka napravila jednu pjesmu a ostali repertpoar je prepjevavanje tudjih pjesama. Armin sakovic jos malo pa ce doci sa bedzom na reveru "2 dana trijezan" a onda ce plosku izvaditi iz dzepa. eto ne bi bilo lose I da malo kosu opera s vremena na vrijeme, barem jednom u kvartalu.

I sve sve, ali isto da niko nikad nije cuo nekog kako pjeva I da li to uhu zvuci lijepo ili ne.
A Fikreta kad vidim, eeeeeeee………..da li se neko u toj tv zajebava dobro pa smatra da je on dobar I sarmantan kao voditelj ili ga stavljaju na tv kao objekat zajebancije. Ako je ovo drugo, onda im uspjeva. A voditeljica onako malo ko da ima visak muskih hormona(da se ne izrazim grubo) .
Uglavnom krkansko/seljacki uradak na djelu.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#6818 Re: Hayat

Post by avetinja »

zdruzdjo wrote: 02/12/2019 15:23 Najgore je sto su u ziri skupili nekakva smeca muzicka pa da covjek I kaze.
budimo realni hanka je nekakvo ime u muzici, ni koke nije za odbaciti. Ali ostali su odron samo takav. Ona plavojka napravila jednu pjesmu a ostali repertpoar je prepjevavanje tudjih pjesama. Armin sakovic jos malo pa ce doci sa bedzom na reveru "2 dana trijezan" a onda ce plosku izvaditi iz dzepa. eto ne bi bilo lose I da malo kosu opera s vremena na vrijeme, barem jednom u kvartalu.

I sve sve, ali isto da niko nikad nije cuo nekog kako pjeva I da li to uhu zvuci lijepo ili ne.
A Fikreta kad vidim, eeeeeeee………..da li se neko u toj tv zajebava dobro pa smatra da je on dobar I sarmantan kao voditelj ili ga stavljaju na tv kao objekat zajebancije. Ako je ovo drugo, onda im uspjeva. A voditeljica onako malo ko da ima visak muskih hormona(da se ne izrazim grubo) .
Uglavnom krkansko/seljacki uradak na djelu.
Od svih njih Hanka je najveća zvijezda. Koke je dobar tezgar u dijaspori, ali ga jebe kocka. Nihad je osrednji pjevač koji pjeva za SDA od '90-ih, oni su ga i progurali. Armin je tekstopisac, ali strašno nekulturan za svoj posao. Za Slađanu sam prvi put čuo prije godinu dana i ne znam kakav kredibilitet ima da sjedi u žiriju. I na kraju, kada se svi zajedno skupe, dobiješ bućkuriš koji izgleda jeftino. Ali, koliko para toliko i muzike. Nema produkcija novac da dovede zvijezde u pravom smislu riječi, a nije da ih nema.

Voditeljski par se samo utapa u sivilo. Fikret vrlo često zna biti vrlo nekulturan i previše znatiželjan, a sve to daje sebi za pravo jer je dugogodišnji voditelj. Ana je Hercegovka, na šta se i sama hvali kada god upalim televizor, pa me ne bi čudilo da je primljena po rodbinskoj vezi, budući da su Švrakići Hercegovci.

Što je najgore, pobjednik se već zna unaprijed 10-ak emisija. Čak se zna ko će kada ispasti. Mirza Selimović je ostao bez pobjede, jer je Anida Idrizović morala uzeti titulu Kasnije je momak otišao na Grand i pokazao im šta su izgubili. Najgore od svega je kada su jednom sami sebe isfurali sa tabelom gdje se pokazalo da je pobjednik namješten. Mislim da je to bila sezona kada je Mensur pobijedio.
zdruzdjo
Posts: 5210
Joined: 16/08/2009 00:27

#6819 Re: Hayat

Post by zdruzdjo »

avetinja wrote: 02/12/2019 16:12
Od svih njih Hanka je najveća zvijezda. Koke je dobar tezgar u dijaspori, ali ga jebe kocka. Nihad je osrednji pjevač koji pjeva za SDA od '90-ih, oni su ga i progurali. Armin je tekstopisac, ali strašno nekulturan za svoj posao. Za Slađanu sam prvi put čuo prije godinu dana i ne znam kakav kredibilitet ima da sjedi u žiriju. I na kraju, kada se svi zajedno skupe, dobiješ bućkuriš koji izgleda jeftino. Ali, koliko para toliko i muzike. Nema produkcija novac da dovede zvijezde u pravom smislu riječi, a nije da ih nema.

Voditeljski par se samo utapa u sivilo. Fikret vrlo često zna biti vrlo nekulturan i previše znatiželjan, a sve to daje sebi za pravo jer je dugogodišnji voditelj. Ana je Hercegovka, na šta se i sama hvali kada god upalim televizor, pa me ne bi čudilo da je primljena po rodbinskoj vezi, budući da su Švrakići Hercegovci.

Što je najgore, pobjednik se već zna unaprijed 10-ak emisija. Čak se zna ko će kada ispasti. Mirza Selimović je ostao bez pobjede, jer je Anida Idrizović morala uzeti titulu Kasnije je momak otišao na Grand i pokazao im šta su izgubili. Najgore od svega je kada su jednom sami sebe isfurali sa tabelom gdje se pokazalo da je pobjednik namješten. Mislim da je to bila sezona kada je Mensur pobijedio.
Iskreno, ne pratim to jer me nervira koncepcija tih emisija. Nekad nedeljom bacim pogled kontajuci da ce liciti na nesto, ali svaki put se prevarim. Lici na nista. Iako srbijanski turbo folk mrzim iz petnih zila, zvezde granda i ta produkcija je MTV za ovo.
zdruzdjo
Posts: 5210
Joined: 16/08/2009 00:27

#6820 Re: Hayat

Post by zdruzdjo »

Još malo da ih oblatim.

Nema dana da kroz neku emisiju ne provuku tursku. Ne računajući turske serije. Komotno se mogu nazvati TRT Bosnia.

Sad na tv-u najava za slučajeve x i hamša kaže: "bili smo u Bilećoj"

I kao šlag na tortu ide hvalospjev na dnevniku o građevinskom silovanju Bjelašnice tj. nakaradne i stihijske izgradnje kojekakvih objekata. I dizanje u zvjezde tih projekata. Naravno nacelnik opštine trnovo Berilo, sda pulen, puca hvalospjeve kao da će to biti privredni poduhvat stoljeća.

Što će reči: krlansko seljacka promo sda-tv
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#6821 Re: Hayat

Post by avetinja »

Ni ja ih ne pratim aktivno, ali pogledam ponekad da se nasmijem seljakluku, jer sam stanje tuge odavno prevazišao.

To za Tursku je tačno. Sinoć Hanka kaže: "Hajde glasajte pa da idemo gledati Ertugrula". Na to se svi nasmijaše, a voditeljica dodaje da seriju Ertugrul možemo gledati od toga do toga dana u toliko i toliko sati.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6822 Re: Hayat

Post by _BataZiv_0809 »

Sto je morala pobjediti Anida Idrizovic?

Nisam doduse gledao tu sezonu, zadnja mi je bila kad je onaj cigo iz kaknja uzeo ispred onog maida iz orasja koji je za njega riki martin.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#6823 Re: Hayat

Post by avetinja »

Zato što je bilo namješteno da pobijedi. Čak je i produkcija svaku emisiju provlačila priču kako nikada to tada pobjednik nije bila žena. Baš providno bilo.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#6824 Re: Hayat

Post by fusion_ba »

Nekad je Hayat i bio gledljiva televizija jos u vrijeme Mreze plus i "prijateljstva" sa Alternativnom TV. Poslije toga su i jedna i druga televizija pocele propadati, zasluzeno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6825 Re: Hayat

Post by _BataZiv_0809 »

Niste me uvjerili da je namjesteno. To sto su govorili da je vrijeme za zenu moze znaciti da je bila dobra kroz takmicenje. Ne znam kako pjeva a slabo se sjecam kako izgleda, garant nije neka zenska dok se ne sjecam....
Post Reply