Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1 Hayat

Post by StupskaBitanga »

Možda prva rečenica nije vezana za program Hayat-a ali vidim da one izjave oko finansijske nestabilnosti ove kompanije koje su utvrđene u istrazi Hypo imaju smisla
Prvo smeta mi njihov Wog u Vogošći jer svoju prodavnicu satova i odjece reklamiraju sa naslovom FAMILI day
Da da dobro ste pročitali Famili
dalje jesennska shema se sastoji od telenovela i prožvakanog već viđenog Sex i grada
Jedino bi izdvojio 1001 noć kao pozitivnu stvar ali ona ima 70 epizoda i onda opet Najbolje godine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nigdje veze
Talent show programi užas
Te ZMBT i Talent time ) kao klinac se sjećam prvog OBN Supernova talent show i oni su za 100000 klasa viđe od njih a to je bilo prije 10 godina)
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#2 Re: Hayat

Post by japo- »

User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#3 Re: Hayat

Post by nellington »

japo- wrote:
Ja se zaljubio :roll: Mala pjeva k'o Nele Karajlić kad glumi žensko :skoljka:
User avatar
ima´l_zime_Marinko
Posts: 116
Joined: 28/05/2010 13:28
Location: Sarajevo

#4 Re: Hayat

Post by ima´l_zime_Marinko »

StupskaBitanga wrote: Prvo smeta mi njihov Wog u Vogošći jer svoju prodavnicu satova i odjece reklamiraju sa naslovom FAMILI day
Da da dobro ste pročitali Famili
a nisi vidio da su imali neku noc emisiju Ispuni mi zelju BEST OFF :mrgreen:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#5 Re: Hayat

Post by nellington »

ima´l_zime_Marinko wrote:
StupskaBitanga wrote: Prvo smeta mi njihov Wog u Vogošći jer svoju prodavnicu satova i odjece reklamiraju sa naslovom FAMILI day
Da da dobro ste pročitali Famili
a nisi vidio da su imali neku noc emisiju Ispuni mi zelju BEST OFF :mrgreen:
Oni i jesu BEST OFF, najbolji su kad su OFF :D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63299
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#6 Re: Hayat

Post by BarbaDue »

japo- wrote:
ne kontam vas stvarno, sta joj fali? :D :-D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14265
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#7 Re: Hayat

Post by DaysleepeR »

Talent Time ponovni bezočni plagijat LICENCIRANOG show-a koji smo mogli gledati na Novoj i na Pinku čini mi se.

Pa kupite licencu klošari jedni, nemojte plagirati već postojeći i zaštićeni koncept i onda po štampi PR radi kao još jednu genijalnu ideju Arduane kako se već preziva...

dno dna
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#8 Re: Hayat

Post by -LIBERO- »

Ja sam i zaboravio na kojem broju mi je Hayat. Bukvalno nista,ali bas nista,nisam pogledao na ovom kanalu pa barem pola godine.

Ma totalni pad po svim osnovama,da ne kazem sunovrat.
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9 Re: Hayat

Post by detroit-mercy »

Ja im dajem 6 mjeseci najvise :mrgreen: .
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#10 Re: Hayat

Post by johntra »

ja često gledam one mahnite Špance naveče.... :D
User avatar
sabinna_ba
Posts: 198
Joined: 21/05/2009 11:53
Location: Gdje sam,tu sam

#11 Re: Hayat

Post by sabinna_ba »

BarbaDue wrote:
japo- wrote:
ne kontam vas stvarno, sta joj fali? :D :-D[/quo

Nista !!! U tome i jeste problem sto je to kod nas NORMALNO ... :)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#12 Re: Hayat

Post by manki »

Je li može jedna molba? Može li iko otići na Hayatov web site ispuni mi želju http://www.hayat.ba/hayat-tv/emisije/95-ispuni-mi-elju samo da mi nađe e-mail od njihove emisije, jer mi se non-stop pojavljuje slijedeće:


E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript


Hoću da ih pitam za ženu, samohranu majku, koju sam vidio preksinoć na emisiji, i da joj pomognem koliko sam u mogućnosti, ali ne mogu doći do kontakata, jer ne mogu vidjeti njihovu e-mail adresu da im se javim! :x

(molim administratora da ne briše gore URL, stvarno mi samo treba e-mail da mi neko nađe od emisije, hvala)
leon25
Posts: 188
Joined: 10/08/2010 11:18

#13 Re: Hayat

Post by leon25 »

manki wrote:Je li može jedna molba? Može li iko otići na Hayatov web site ispuni mi želju http://www.hayat.ba/hayat-tv/emisije/95-ispuni-mi-elju samo da mi nađe e-mail od njihove emisije, jer mi se non-stop pojavljuje slijedeće:


E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript


Hoću da ih pitam za ženu, samohranu majku, koju sam vidio preksinoć na emisiji, i da joj pomognem koliko sam u mogućnosti, ali ne mogu doći do kontakata, jer ne mogu vidjeti njihovu e-mail adresu da im se javim! :x

(molim administratora da ne briše gore URL, stvarno mi samo treba e-mail da mi neko nađe od emisije, hvala)
ja sam pokusao ali dobijem isti rezultat tj ovo
E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

malo sam pretrazivao i na linku gdje se nalazi spisak donacija stoji ovaj broj telefona 033/580-895 za koji kazu da se na njega mogu dobiti sve informacije vezane za pomoc osobana iz priloga koji su objavljeni u emisiji ispuni mi zelju

nadam se da sam bar malo pomogao
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#14 Re: Hayat

Post by manki »

leon25 wrote:
manki wrote:Je li može jedna molba? Može li iko otići na Hayatov web site ispuni mi želju http://www.hayat.ba/hayat-tv/emisije/95-ispuni-mi-elju samo da mi nađe e-mail od njihove emisije, jer mi se non-stop pojavljuje slijedeće:


E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript


Hoću da ih pitam za ženu, samohranu majku, koju sam vidio preksinoć na emisiji, i da joj pomognem koliko sam u mogućnosti, ali ne mogu doći do kontakata, jer ne mogu vidjeti njihovu e-mail adresu da im se javim! :x

(molim administratora da ne briše gore URL, stvarno mi samo treba e-mail da mi neko nađe od emisije, hvala)
ja sam pokusao ali dobijem isti rezultat tj ovo
E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

malo sam pretrazivao i na linku gdje se nalazi spisak donacija stoji ovaj broj telefona 033/580-895 za koji kazu da se na njega mogu dobiti sve informacije vezane za pomoc osobana iz priloga koji su objavljeni u emisiji ispuni mi zelju

nadam se da sam bar malo pomogao
E hvala puno, nazvat ću u ponedjeljak! Pomoglo je naravno! :thumbup:
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#15 Re: Hayat

Post by Bourne »

Faruk Calik na Facebook-u:NE ZELIM DA PLACAM FTV VISE! NE ZELIM DA PUNIM DZEPOVE HRVATSKIM VODITELJIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UKINIMO FEDERALNU TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... =560505265

DA NE POVJERUJES!!! NAPISA MI ZENA PORUKU: -Milena Lohajner Loncarevic 20 September at 07:14
Moj FaruČe mislis da bi ti bolje :-)
User avatar
Better Man
Posts: 16656
Joined: 01/10/2006 20:10

#16 Re: Hayat

Post by Better Man »

Bourne wrote:Faruk Calik na Facebook-u:NE ZELIM DA PLACAM FTV VISE! NE ZELIM DA PUNIM DZEPOVE HRVATSKIM VODITELJIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UKINIMO FEDERALNU TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... =560505265

DA NE POVJERUJES!!! NAPISA MI ZENA PORUKU: -Milena Lohajner Loncarevic 20 September at 07:14
Moj FaruČe mislis da bi ti bolje :-)
Koje uopce Faruk Caluk i sta je u zivotu napravio? Jedan obicni, smijesni, polupismeni novinar koji citavu karijeru provodi na seosko-mahalskoj NTV Hayat!
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#17 Re: Hayat

Post by nellington »

Better Man wrote:
Bourne wrote:Faruk Calik na Facebook-u:NE ZELIM DA PLACAM FTV VISE! NE ZELIM DA PUNIM DZEPOVE HRVATSKIM VODITELJIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UKINIMO FEDERALNU TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... =560505265

DA NE POVJERUJES!!! NAPISA MI ZENA PORUKU: -Milena Lohajner Loncarevic 20 September at 07:14
Moj FaruČe mislis da bi ti bolje :-)
Koje uopce Faruk Caluk i sta je u zivotu napravio? Jedan obicni, smijesni, polupismeni novinar koji citavu karijeru provodi na seosko-mahalskoj NTV Hayat!
Legenda San Rema - dođeš tamo i kažeš "Faruk me poslao", sva su ti vrata otvorena :D
User avatar
kurty
Posts: 45056
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#18 Re: Hayat

Post by kurty »

Narode, jel ko od vas gledao kad "otkaceni telefon Osmana Dihe"????
User avatar
Biggy
Posts: 88
Joined: 17/04/2008 10:41

#19 Re: Hayat

Post by Biggy »

Najiskrenije, Hayat sam zadnji put gledao jos kad su Simpsonove emitirali.

Koliko sam vidio na YT imaju jako dobre jinglove. I to je sve.
User avatar
zimzelen
Posts: 577
Joined: 27/03/2008 09:22

#20 Re: Hayat

Post by zimzelen »

Better Man wrote:
Bourne wrote:Faruk Calik na Facebook-u:NE ZELIM DA PLACAM FTV VISE! NE ZELIM DA PUNIM DZEPOVE HRVATSKIM VODITELJIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UKINIMO FEDERALNU TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... =560505265

DA NE POVJERUJES!!! NAPISA MI ZENA PORUKU: -Milena Lohajner Loncarevic 20 September at 07:14
Moj FaruČe mislis da bi ti bolje :-)
Koje uopce Faruk Caluk i sta je u zivotu napravio? Jedan obicni, smijesni, polupismeni novinar koji citavu karijeru provodi na seosko-mahalskoj NTV Hayat!
Pa, i nije bas tako. Covjek vodi Predstavnistvo TZ Crne Gore, kakvih ima, Faruk bi mogao bit nasa dika!
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#21 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

kurty wrote:Narode, jel ko od vas gledao kad "otkaceni telefon Osmana Dihe"????
To je super :D . Duško Laketić čuveni violinista. :lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7111
Joined: 20/12/2004 14:44

#22 Re: Hayat

Post by jazzer »

Ma smijurija od televizije.. Jedino sto me drzalo na tom kanalu je prenos spanske lige
a sada nemam bas nikakav razlog za gledanje. Televizija sa okusom cevapa :lol: .

A Faruk se nasao da bojkotuje pretplatu i proziva novinare hrvatske nacionalnosti (kada god pisem
rijec 'nacionalnost' jeza me hvata)?? Pa TVSA je za njega ne dosanjani san a o FTV da i ne govorimo :x .
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#23 Re: Hayat

Post by Comrad »

Al Hayat je prvi po gledanosti...


Tako govore njihova istrazivanja.

:D
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#24 Re: Hayat

Post by jedna tamo »

nellington wrote:
Legenda San Rema - dođeš tamo i kažeš "Faruk me poslao", sva su ti vrata otvorena :D

:lol:
User avatar
Bourne
Posts: 550
Joined: 23/07/2009 16:47
Location: Sarajevo-Bistrik.ba

#25 Re: Hayat

Post by Bourne »

Izvor: http://www.facebook.com/#!/note.php?not ... 6737889669

Pismo Onuru, glavnoj ulozi TV sapunice "Šeherzada".


Dragi Onure, prvo merhaba. Kako si ? Izvini što ti ovako pišem, ali nemam na kreditu pa mi bezveze da ti zvrcam da me ti nazoveš. Sramota me.Pa ni ti pare ne bereš na grani već zaradjuješ, još sa "nakim kolegom. Koji je onaj Kerem govno.

De mi reci kako zdravlje ? Sve mi te nezgodno pitati, da ti često ne jedes suho ? Salame, kruha, paštete ? Imam osjećaj da imas problema sa tvrdom stolicom, pa su ti oči malo izletile naprijed. Ili je to ili ti je proradila štitna. Poslušaj me, odi se ti pregledaj, izvadi nalaze. Ljekari štrajkuju, ali barem se ti ne moraš gubati. Imaš pare, odi k"o gospodin privatno. Poslušaj me. Ujutro nemoj ništa jesti, ponesi pišaku odmah od kuće i leti rano da budeš prvi, prije ćeš opremiti.

Ne gledam te svaku noć, stara moja gleda. Pa onda i ja uz nju počeo. Objasnila mi je šta je bilo prije ( imala je prezentaciju dužu nego projekat koridora 5C ) pa sam malo pohvatao.

Znaš šta ću ti reći ? Fini ste, brate. Gledam kako nema nikakvih silikona, ljubakanja na svakom ćošku. Fina familija. Onda ne pije niko, nema p"janih. A i nemoj vala piti. Gledam onog Burhana, Bog mu dao, uvijek tespiha. Nemoj radi njega, sramota je. Stariji čovjek. Ja računam da je i on nekada pio, malo heri ustima kad govori k"o da je bilo šlagiran.

Ako ti i dogruha da popiješ, sakrij se negdje, gruhni koju i bježi kući.Nemoj radi dida. Nemoj jebem ga ja...Znam ja da ti nije lako. Vidim, nisam budala.

Onda brate često nešto pucaju na tebe.I kod nas se pucalo, ali tebe je baš obladalo. Čuvaj se ti i kad završi serija, bojim se ja su se oni obuli da te ubiju, pa će te ubiti u kakvoj drugoj seriji.Gluho bilo. Znas sta mi se svidjelo ? Ono kad su te ranili .Rahatluk brate. Ranili su te, ali si odmah u istoj epizodi ozdravio i nazad na posao.Nema k"o kod onih, rane ga i leži 30 epizoda. Džaba je stari, kad je ko navik"o raditi i zarađivati. Svaka tebi čast!

Nemoj se uvrijediti, ali Šeherzada malo jede govna. Ti baš k"o pašče oko nje, a ona ni mukajat (nadam se da razumiješ ovo mukajat, morao bi ti si Turčin). I onda gledam pomiriste se. Znaš kako mi je bilo drago. K"o da sam se ja pomirio. Htio sam ja tebi reći, nemoj navaljivati. Čekaj kakve kiše i grmljavine i vodi je u šumu.To ima na filmovima i to upali. Malo se ona i prepane šume i grmljavine, malo okisne pa joj ledeno i moli Boga ići a onda i kad kiša pada po tebi možeš uvijek reći da pomažeš zbog nje, ne vidi ona jesu li suze ili kiša. Vala ako to ne upali, goni to od sebe. To nije za držati.Ali, eto hvala Bogu dobro je.

Bom sad i ti pamet u glavu. Mladi ste obadvoje, niste djeca. Ono dijete treba oca.Nemoj biti budala.Obadvoje mladi, zdravi, imate para, kredita nemate, šta će te. Moliti Boga da podulji zdravlja do penzije. Znam ja da tebe sad to malo boči što si ti njoj platio, ali de,sta ćeš.Nisi ti znao da je djetetu za bolnice.
Hej, ćuti, sva šteta u tome. Neka i ona malo onaj jezik skrati. Valj"o si joj kad si dao pare. Znaš šta ću ti reci ? Malo si ti njoj i uz"o za "nolk"e pare. Ja njih nemam, ali da sam imao te pare i da mi je došla "nako mlada cura i tražila one pare, znaš li šta je ? Ja računam da bi morala dovesti svu žensku rodbinu od 18 do 80 godina, sve pokretno i zdravo. Pa ni ti pare ne bereš.Da svako jutro ustaješ i ideš na posao, zaradio si ih.A još to je i tvoja firma, pa plate radnicima, pa doprinosi, pa materijal, nema tebe tu nidje.Ali, de.Ne može insan kad je taki. Nek" si ti njoj dao.Sevap je bogami. I eto de, vidi kad Bog hoće, da vas dvoje sada hodate. Ta, dragi Bože sudbine.

Zadržavam li ja tebe ? Haj neću ti više smetati.

Nego mislio sam te pitati, nemoj me pogrešno shvatiti,da nebi im"o hiljadu do plate ? Ja njih sada nemam, ali prve koje budu tvoje su. Znaš da ću vratiti. A i ako ti bude dosadno mogu i doći noćiti kod tebe jednu noć, pa kontam nije ni hiljada neka para,a neće ni meni ništa biti....

Ništa nego čujemo se. Selami svojima, didu posebno pa se čujemo.

Kenan Alagić

:-) :-) :-) :lol: :lol: :lol:

Hiljadu i jedna MOĆ

Izvor: http://bigblog.tportal.hr/robik3a?BlogC ... =4.10.2010
Post Reply