Hayat pred bankrotom?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26

Post by Qler »

ma sumnjam ja da je pred bankrotom... a sto jes' jes' :D imaju najbolje voditeljice :)


a i iskreno... draze mi je gledati i slusati neku mladju voditeljicu/voditelja koji je tek usao u te vode i kojem daju sansu kakvu-takvu da se pokaze nego neke tamo 60-godisnjake kako mi vaze...

jos jednom :) imaju najbolje voditeljice :D:D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#27

Post by Stitch__ »

pa dobro, nisu ni na obn lose :D

Image

ova irena ima beton sise, al ne mogu sliku da nadjem :D

Image


:) Image

mirjana mirjana :D

Image
bila 100 puta ljepsa sa duzom kosom. sisa ne da je beton nego armirani beton :D
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28

Post by Truba »

Stitch__ wrote: ova irena ima beton sise, al ne mogu sliku da nadjem :D
od tebe nikakve koristi :D
uncas
Posts: 524
Joined: 15/10/2005 20:51

#29

Post by uncas »

ma furaju neki svoj kolazni program ali to je sve katastrofa.ali ova Nadja(mislim da se tako zove) je prelijepa.
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#30

Post by ProS »

Nađa Muftić :oops:

a irena :oops: uh ebote :oops: gleam stalno one njene vijesti :oops:
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#31

Post by DonDavudes »

ztluhcs wrote:
horns&drums wrote:Jedno je sigurno, Lilo ne zna raditi u photoshopu :D:D:D:D:D
Radio jednom rukom :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

salu na stranu, hajat je fakat u raspadu. mjesecima nemaju plata, osim "zvijezda" poput hadzifejza
los odabir novih ljudi.....
ovo su informacije iz prve ruke (pricala mi jedna od ovih dusevnih :D voditeljica :oops: )
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#32

Post by JD »

Cuj nemaju para ?

Pa kako to da kad gledas neku seriju ili film na Hayatu, svakih 5 minuta budu reklame ??? Pa nije valjda da reklamiraju dzabe :shock:
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#33

Post by daduli_sa »

dinash wrote:koja je razlika izmedju r)ecimo) pinka i hayata osim u (navodnom) nacionalnom predznaku?
1. Reklame - vecina onih koje se emituju na PINKu su prekodrineske (naravno, porezi etc placeni samo tamo)
2. Vijesti - PINK, svako malo im se "omakne" ekavica
3. za one koji nisu znali - sve vijesti koje se emituju na PINK BH se realiziraju iz - Beograda! Studijo, svi novinari voditelji su u Bg! Nije ni cudo da se desava druga navedena tacka.

Treba li jos da nabrajam? Sta je onda tu istinski bh. proizvod? Par kolaznih emisija?

Neko je ujedno spomenuo emisiju na PINKu koja se ujutro emituje iz Bg, Pg, Sa i BL. To je najbolji pokazatelj ko kakve komplekse ima! Na pocetku je pokusana apsolutna dominacija Bg nad svim drugim studijima. Pohvala voditeljima iz Sa koji su uspjeli da ih skinu sebi sa vrata, i njihov humor, razmisljanja i sl. Onda je BL uspjela da se isto izvuce iz "zagrljaja" bg. studija i da se priklno vise bh.struji i da izvjestava iz BL a ne SCG. E onda je nastupila treca faza - prepucavanje na relaciji Bg - Pg. I to jos traje! I kad covjek sagleda sve to vidi da od pocetnog autoritativnog "gazde" u svom tom sistemu je ostao samo jedan isfrustrirani bg. studijo kojem nije proslo sto je planirao - da diktira sta je IN a sta OUT u ove dvije drzave. Sada vec tri.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#34

Post by daduli_sa »

Stitch__ wrote:pa dobro, nisu ni na obn lose :D

ova irena ima beton sise, al ne mogu sliku da nadjem :D

:)

mirjana mirjana :D

bila 100 puta ljepsa sa duzom kosom. sisa ne da je beton nego armirani beton :D
Ovo novinarski pristup tematici? Onako kao u zutoj stampi? :D
BAHadzic
Posts: 166
Joined: 08/07/2006 07:26
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA
Contact:

#35

Post by BAHadzic »

Ja sam trenutno u svici, ali kupio sam Kartu BHT1 radi Utakmica Nogometne Reprezentacije BiH. i sve gledam sto je vezano za Sport na BHT1.

Nerjesen Slucaj
Global
Posteno Govoreci
Javna Tajna
Otvoreni Parlament
Josip Pejakovic u ime Naroda

e to su bas Super Emisije i meni se super dopadaju Dnevnik sam uvijek Gledo na BHT1, sve dok sam sebi Kupio NTV Hayat Karticu.

Hayat Dnevnik Gledam zato sto mi smeta Cirilca na BHT1 svaki drugi dan i ona Emisija Face to Face je isto super stvar.

Centralni Dnevnik sa Senadom Hadžifejzovićem
Španska liga
itd

Ako gledam TV onda vecinom BHT1 i NTV Hayat pomenakd PINK BH Balkanmedia TV i PINK PLUS meni je jednostavno stalo da znam sta je u bosni kakvo je stanje itd i na kraju krajeva preko tih kanala mogu vidjet svoju Bosnu i Hercegovinu
BAHadzic
Posts: 166
Joined: 08/07/2006 07:26
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA
Contact:

#36

Post by BAHadzic »

PS: i znam zasto sam dao 250 Evra BHT1 i Hayat i to mi je drago ako sam mogo godinama platite PINK PLUS Sranje mogu bogami i dok sam ziv podrzavat BHT1 i NTV HAYAT!
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#37 Re: Hayat pred bankrotom?

Post by daduli_sa »

Beatrice_22 wrote: ja ne znam ljudi kako ih vi razlikujete, meni su sve iste, isto lice, visina, sminka, sve... :roll:
Oci zenske, oci muske.... :D
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#38

Post by Jasho »

Hayat jeste u finansiskoj krizi! Već mjesecima uposlenici su na minimalcu od 100 km. Jedini koji prima punu platu je Senad Hadžifejzović i možda Midheta i Tomislav. Jedan moj prijatelj je dugo godina radio na jednoj radio stanici i odlučio preči Na ntv Hayat, radi novog izazova i zato što ga je oduvjek privlačila kamera i slika i ako plata nije bila ništa veća od plate koju je imao na radiju. I nakon par mjeseci je Napustio Hayat, jer plate nije bilo i više je on trošio na gorivo za koje minimalac od 100 Km je apsolutno nedovoljno! Razlog finasijske teškoće i krize na nzv Hayat se može pronaći u jako slabom programu, koji je pun latinoameričkih šund sapunica, dalje tu su šund muzičke emisije sa jeftinim folk i folk pop pjevaljkama i pjevačima, tu su katastrofalne političke emisije u kojima ne možete vidjeti voditelja u elementu kojem treba da bude, umjesto da gosta isprovocira i postavi mu konkretna pitanja i prozove za nerad, on sa njim razgovara kao da se nalaze na sijelu kod najboljeg prijatelja, takođe smo bili bombardovani najavama za ekskluzivnu emisiju New Look od Naide Kundurović za koju se govorilo da će biti nešto neviđeno dosad na ovim prostorima, a i spostavilo se da je čisti promašaj i amaterizam i da ne spominjem njihovu top listu gdje se kao aktuelni spotovi puštaju, spotovi stari po par godina i uglavnom je riječ o šundu! Za one koje vole Mostar sevdah Reunion, mogli ste da vidite kako je Hayat licencirao njihove albume i doslovce ih masakrirao i upropastio. Mene bi bilo stid nekom za poklon kupiti Hayatovo izdanje M.S.R. koje košta 10 km i na kojem možete vidjeti ogromni amblem Mupa kantona Sarajevo kao jednog od sponzora izdanja što kvari izgled cd-a. Zar nije bolje izdvojiti 35 km i kupiti orginalno izdanje, koje izgleda kao manja knjiga i pokloniti nekom ko sluša to, nego Hayatovo smeće! Ako već želiš nekog izvođaća da licenciraš, onda napravi proizvod indentičan orginalu, nemoj ga upropastiti i napraviti da liči na malo bolji buvljak! Što se tiće voditelja i voditeljica, večina ih je nepismena, čast izuzecima!
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#39

Post by mr__bosnjak »

NTV Hayat je super televizija. Jedina prava patriotska televizija na ovim prostorima!

Avaz Bosne i Hercegovine!

A i njihova muzicka produkcija je jedina koja nesto vrijedi u BiH.

:bih:

Jebote svake godine sam placao 40 km da mi ga stave na satelit pa opet nestade :x :D

A sto se tice Arduane, ma dobra zena mada je Nadja vise evropski :D :D :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#40

Post by Pearl »

dovoljno govori da im je onaj kviz savrseni muskarac.. ili kako se vec zvao.. bio bum... i onda sve na isti kalup, ali sam puno manje medijske paznje..

ne znam kad sam posljednji put hayat okrenula.. a prije jedno 4 godine sam ih i pratila... postali su prava mahalska televizija... kad god okrenem il spanska sapunica il neki "veliki" pjevaci, koji su meni totalni anonimusi..

ali ne moze sve biti za svaciji ukus ;) :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#41

Post by sulesavic »

Ne bih ni¹ta komentarisao, samo sam jo¹ jednom hti pogledati sliku u drugom postu na ovoj stranici
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#42

Post by Qler »

i ja prvo pogledam sliku :) pa onda idem da vidim jel ko stavio neku bolju :D
zweistein
Posts: 20
Joined: 13/05/2006 20:29

#43

Post by zweistein »

Stitch__ wrote:Image

Ohhhhhh yyyeeeesssssssssssss :D

jooo hajde da ima pomognemo sramota da idu u bankrot vidi koliko srce mala ima sevap bi bilo necu moc spavat :)
Hotty
Posts: 36
Joined: 21/08/2002 00:00

#44

Post by Hotty »

Prema ovim mahalsko-mahalskim 'pouzdanim' izvorima informacija, Hayat propada. Nažalost onih koji se tome raduju, moram reći da to nije tačno. Daleko je od toga. I od toga da neko ima platu 100KM ili da je samo toliko neko primio u posljednje vrijeme. U ratu jeste. Toliko malo nije ni topli obrok. A, ovaj frend od ovog tipa što je tamo radio, mora da je bio pomoćnik čistačice pa je dobijao 100 KM, a bio je izgleda vrlo ambicizan pa je za par mjeseci primjenio iskustva sa radija na TV-u. Genije! Ili što bi rekli, niđe veze. Sve su ovo laži jer je prema ovakvim lažima Hayat trebao propasti već nekoliko puta do sada. Moj brat radi tamo pa znam. Pozdrav.
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#45

Post by Jasho »

Hotty, ti nas želiš ubjediti u suprotno i svi su osim tebe lažovi i mahalaši! Kao prvo u novinama sam prije par sedmica pročitao informaciju o finansijskoj krizi u Hayatu i da su uposlenici na minimalcu od 100 km izuzev Senada! Što se tiće mog prijatelja on je za tebe i večinu tamo uposlenih doktor po pitanju tehnike i posla kojim se bavi. Umjesto što nas optužuješ da lažemo i da smo mahalaši, bolje biti bilo da malo razmisliš zašto je Hayat u krizi i zašto im je program i više nego očajan! Ti si vjerovatno jedan od uposlenika koji je dobio zadatak da svojim megafonom sakrije istinu i nas nzove mahalašima i lažovima, a što o krizi zna cijela čaršija boli te briga!
Last edited by Jasho on 14/08/2006 21:28, edited 1 time in total.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#46

Post by shin »

Prodajom ovih voditeljica zaradili bi vise nego Milan od prodaje Sevcenka :-D
Diablo
Posts: 27
Joined: 14/08/2006 01:38
Location: Sarajevo
Contact:

#47

Post by Diablo »

Boga mi sam ja cuo da Pinkbh sprema boom sto se tice emisija u Septembru....Tako sam cuo pa sad...
balea
Posts: 139
Joined: 16/08/2006 12:44

#48

Post by balea »

Hotty, ti nas želiš ubjediti u suprotno i svi su osim tebe lažovi i mahalaši! Kao prvo u novinama sam prije par sedmica pročitao informaciju o finansijskoj krizi u Hayatu i da su uposlenici na minimalcu od 100 km izuzev Senada! Što se tiće mog prijatelja on je za tebe i večinu tamo uposlenih doktor po pitanju tehnike i posla kojim se bavi. Umjesto što nas optužuješ da lažemo i da smo mahalaši, bolje biti bilo da malo razmisliš zašto je Hayat u krizi i zašto im je program i više nego očajan!....
Kad bi vjerovali svemu sto novine pisu, gdje bi nam kraj bio....
Da li je Hayat u finansijskoj krizi ili ne ne znam... ono sto znam da uposlenici nisu na minimalcu od 100 KM jer minimalnu platu ne odredjuje firma nego vlada... zato ne lupetajte bezveze

Plate kasne, ali nije strasno... Problem je kada tek pocnes raditi... treba malo vremena da "uhvatis prikljucak" sa platama
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#49

Post by Max.Cherry »

sisa sa bajata se zove nadja muftic... i prirodne su. garantirano.
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#50

Post by Jasho »

Balea, Hayat je privatna RTV kuća i vlada nema veze sa plaćama uposlenih, već je to odgovornost isključivo menadžmenta firme. Dakle ne određuje im vlada visinu ni plate, ni minimalca ili bilo čega drugog! Zato ne lupetaj ti!
Post Reply