Hasan M. Del Ponte Oslobodilac

Post Reply
Temple
Posts: 67
Joined: 23/06/2004 11:48

#1 Hasan M. Del Ponte Oslobodilac

Post by Temple »

:? Jaoo, mislim da je roknuo svoju politicku karijeru...

Bosnjacki Masoni su ga pozdravili :D

http://www.bosona.net
Last edited by Temple on 19/08/2004 21:02, edited 1 time in total.
ivek
Posts: 1
Joined: 08/07/2003 00:00
Contact:

#2 Re: Hasan Muratovic ode u aut

Post by ivek »

Temple wrote::? Jaoo, mislim da je roknuo svoju politicku karijeru...

Bosnjacki Masoni su ga pozdravili :D

http://www.bosona.net
Cemu vrjeme tome i vakat... :shock:

...mislim da postoji ipak neko jos normalan u ovoj zemlji koji ce se okrenuti i posvetiti radu ka dobrobiti svog naroda,,!!

Pa u zdravlje nek bude... :D
Renata
Posts: 4
Joined: 20/07/2004 19:10

#3

Post by Renata »

:-) Jooj Hasane ovim SDA pusi glasove :D .

Bolje da si drzao jezik za zubima nego bio pronstitutka na TV Mostaru :lol: :lol:
Temple
Posts: 67
Joined: 23/06/2004 11:48

#4

Post by Temple »

:( Hasan Muratovic dobio novi nadimak....

Hasan Del Ponte Oslobodilac...

:lol: :lol: :lol:
Temple
Posts: 67
Joined: 23/06/2004 11:48

#5

Post by Temple »

Sarajevo, 20. august, 2004.
PREDSJEDNIŠTVO SDA ODBACUJE PRIJEDLOG ORGANIZACIJE BiH SA TRI REPUBLIKE

TO BI ZNAČILO LEGALIZACIJU ETNIČKOG ČIŠĆENJA I GENOCIDA TE UVOD U KONAČNU PODJELU BiH

Predsjedništvo SDA na danas održanoj sjednici usvojilo je informaciju o dosadašnjem toku predizbornih aktivnosti za koje je konstatovano da teku planiranom dinamikom.

Predsjedništvo Stranke podržalo je Odluku Predsjedništva BiH o slanju deminerske jedinice u Irak (za uništavanje minsko-ubojnih sredstava), sastavljene od 36 profesionalnih vojnika-dobrovoljaca.

Predsjedništvo SDA odlučno odbacuje prijedlog organizacije Bosne i Hercegovine sa tri republike jer bi to značilo legalizaciju etničkog čišćenja i genocida te uvod u konačnu podjelu BiH.

Predsjedništvo SDA još jedanput ponavlja stav da je za Republiku Bosnu i Hercegovinu kao decentraliziranu državu multietničkih regija (obavezno više od tri) i lokalne samouprave uspostavljenih prema evropskim standardima (geografskim, povijesnim, saobraćajnim i ekonomskim principima




BINGO!!!
Post Reply