Haris Berković | Pobjednik | Zvezde Granda

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#101 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by nadžak »

dezurni_ucenik wrote:
nadžak wrote:@dezurni ucenik

Sa tim citiranim trebao si dodati i onu iduću rečenicu. Dakle, mislio sam na to da se i u svijetu obrazovanje odvojilo na dva dijela.

Naravno da nisam mislio da je besmisleno ići u školu i obrazovati se. Možda se nezgodno izrazih.

Usput, malo ti je ružan način kako si ono rekao, znaš! Kažeš čovjeku, ma šta se bolan raspravljaš sa njim, ono u smislu, pusti levata...nije fazon to.
Eno čovjek u postu prije tvoga fino mi napisao šta misli o tome a vidi kako ti nastupaš.


Boze moj , sta 's - prirodna selekcija. Nismo svi isti.
Aha...dobro. Hvala...

Nismo isti hvala Bogu. Neko je čestit, neko naučen a neko Bogami i jedno i drugo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#102 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by It_is_a_Leclerc »

Ovi što postaju Slayera da se jave u gradsku upravu da prime orden za urbanost. Ono - ja sam zapanjen kol'ko ste urbani, moderni i doprinosite kulturi.
Evo, standing ovations. :run:
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#103 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by nadžak »

User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#104 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by rumenige_brajtner »

It_is_a_Leclerc wrote:Ovi što postaju Slayera da se jave u gradsku upravu da prime orden za urbanost. Ono - ja sam zapanjen kol'ko ste urbani, moderni i doprinosite kulturi.
Evo, standing ovations. :run:
halali, ne čujem te od muzike
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#105 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by It_is_a_Leclerc »

Nije problem što ne čuješ. Ionako ti ne pričam, već pišem, a za to ti, po novijim udžbenicima, ne trebaju uši, već oči.
Kažem, Metalica i Slayer su vam baš furka kulturni bendovi. Baš jučer na koncertu milanske Scale je izvedeno par njihovih numera.

Allahu dragi, šta dočekasmo...Da nas protivnici folka uvjeravaju da je heavy metal neka über kultura...

O tempora, o mores.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#106 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by dezurni_ucenik »

rumenige_brajtner wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ovi što postaju Slayera da se jave u gradsku upravu da prime orden za urbanost. Ono - ja sam zapanjen kol'ko ste urbani, moderni i doprinosite kulturi.
Evo, standing ovations. :run:
halali, ne čujem te od muzike

:lol: :thumbup:

User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#107 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by zateznistub »

E jbg sad...ode u drugu krajnost! :cry:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#108 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by KatarinaKosaca »

Nisam ga slušala ni gledala, sinoć prelistavajući vidjeh zastavu sa ljiljanima u Skopju (i to je lijepo i promocija za ove uber patriote-kritičare), a ako ti Bog da talenat za nešto iskoristi. Ne mogu svi ljudi biti inžinjeri, ne mogu svi biti odvjetnici ima puno dara od Boga, odnosno talenta. Ovoj je djeci Bog dao glas i sluh i sasvim pošteno u kokkurenciji se bore za svoje mjesto pod suncem. Ni preko amidže, ni stranke, ni koverte, ni štele... samo glasom i nastupom.
Utoliko im želim sreću, još dobiju stan u Beogradu koji jeste centar te estrade i takve muzike (čula sam da ovdje Švrakići prave zulum i krađu), i do njih je dalje. Ali, ništa nečasno, ništa za kritiku ili podsmijavanje.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#109 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by irac300 »

Koliko negative od likova koji ne ''prate'' ovo takmičenje. Još se ibrete što je neko glas'o sa svog telefona, sa svojim parama. Hoćete li u kuće ljudim zavirivati šta jedu, šta rade...? Jebem ti kompleks male sredine, gdje svako brine o tuđim stvarima.
Harise, sa srećom momče, da u životu ništa više ne napraviš, znaš da si svojim pjevanjem zaradio stan u Beogradu, a fukara neka laje, šta će drugo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#110 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by It_is_a_Leclerc »

zateznistub wrote:E jbg sad...ode u drugu krajnost! :cry:
Upravo.Hajde da se svađaju pobornici folka i ljubitelji Erica Claptona, Janis Joplin, Cesarie Evore, Beatlesa, ili ovih "naših" - Olivera, Montena, Indeksa. Pa da se može govoriti o raspravi - kultura ili šunda.. Nego, pobornici folka i nekih američkih baljezgatora koje u Americi uglavnom spomenu kad neko nekog masakrira, pa kao - "slušao je ...".
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#111 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by nadžak »

zateznistub wrote:E jbg sad...ode u drugu krajnost! :cry:
Ma nije to fol. Vjerujem da i on to ne sluša nego samo postavlja ovakve frikove da podjebava onako zlobno mene jer sam u prvom postu napisao nešto u vezi metalaca. :D
Last edited by nadžak on 13/07/2015 14:00, edited 2 times in total.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#112 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by nadžak »

.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#113 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by zateznistub »

irac300 wrote:Koliko negative od likova koji ne ''prate'' ovo takmičenje. Još se ibrete što je neko glas'o sa svog telefona, sa svojim parama. Hoćete li u kuće ljudim zavirivati šta jedu, šta rade...? Jebem ti kompleks male sredine, gdje svako brine o tuđim stvarima.
Harise, sa srećom momče, da u životu ništa više ne napraviš, znaš da si svojim pjevanjem zaradio stan u Beogradu, a fukara neka laje, šta će drugo.
Nesto ne volim da se perem (a nisam goozio) al' eto nađoh se prozvanim...

nit' me interesuje nit' paratim ova desavanja nit me se jebe sto neko baca pare na kretenizam par excellence!
Samo se osvrnuo na bosnjacki jebeni mentalitet ni 24 sata nakom ukopa u srebrenici ljudi pišaju u gaće na desdavanje koje se desava u zemlji iz koje su i dosli ti isti koljaci.

O uspjehu o kojem govoris i t i kosaca necu, nemamni volje ni snage...samo cu napisati da su ostvarili nezapamćene uspjehe sve i jedan...

@leclerc,

razumijemo se... :thumbup:
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#114 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by rumenige_brajtner »

It_is_a_Leclerc wrote:Nije problem što ne čuješ. Ionako ti ne pričam, već pišem, a za to ti, po novijim udžbenicima, ne trebaju uši, već oči.
Kažem, Metalica i Slayer su vam baš furka kulturni bendovi. Baš jučer na koncertu milanske Scale je izvedeno par njihovih numera.

Allahu dragi, šta dočekasmo...Da nas protivnici folka uvjeravaju da je heavy metal neka über kultura...

O tempora, o mores.
Image
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#115 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by zateznistub »

Da malo edukujem i jedne i druge ...trece...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AwmKihv0 ... UupkoC851W[/youtube]
Last edited by zateznistub on 13/07/2015 14:17, edited 1 time in total.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#116 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by irac300 »

zateznistub wrote:
irac300 wrote:Koliko negative od likova koji ne ''prate'' ovo takmičenje. Još se ibrete što je neko glas'o sa svog telefona, sa svojim parama. Hoćete li u kuće ljudim zavirivati šta jedu, šta rade...? Jebem ti kompleks male sredine, gdje svako brine o tuđim stvarima.
Harise, sa srećom momče, da u životu ništa više ne napraviš, znaš da si svojim pjevanjem zaradio stan u Beogradu, a fukara neka laje, šta će drugo.
Nesto ne volim da se perem (a nisam goozio) al' eto nađoh se prozvanim...

nit' me interesuje nit' paratim ova desavanja nit me se jebe sto neko baca pare na kretenizam par excellence!
Samo se osvrnuo na bosnjacki jebeni mentalitet ni 24 sata nakom ukopa u srebrenici ljudi pišaju u gaće na desdavanje koje se desava u zemlji iz koje su i dosli ti isti koljaci.

O uspjehu o kojem govoris i t i kosaca necu, nemamni volje ni snage...samo cu napisati da su ostvarili nezapamćene uspjehe sve i jedan...

@leclerc,

razumijemo se... :thumbup:
Mene boli neka stvar šta ti ili tebi slični ili bilo ko na ovom dunjaluku radi sa sobom, svojim materijalnim stvarima i sa bilo čime što je tebi/vama zanimljivo, šta smatrate moralnim, šta ne, jer to je vaše, sve dok mene lično ne zayebavate, ne utičete na moj život, radi šta hoćeš i s kim hoćeš. A guranje nosa u interese drugih ljudi je odlika mahalskog mentaliteta, pa se ti peri koliko hoćeš, al' tako ti je.
Da li su ovi momci uspjeli ili ne, nije na tebi da sudiš, nego na njima i njihovoj porodici.
User avatar
mk ultra
Posts: 19446
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#117 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by mk ultra »

It_is_a_Leclerc wrote:Nije problem što ne čuješ. Ionako ti ne pričam, već pišem, a za to ti, po novijim udžbenicima, ne trebaju uši, već oči.
Kažem, Metalica i Slayer su vam baš furka kulturni bendovi. Baš jučer na koncertu milanske Scale je izvedeno par njihovih numera.

Allahu dragi, šta dočekasmo...Da nas protivnici folka uvjeravaju da je heavy metal neka über kultura...

O tempora, o mores.
gdje je to napisano?

Metalica je koliko toliko kulturija od Slayera ili Slipkonta :mrgreen:

Ovo:


i ovo - šabanova pjesma:



ne možeš porediti halida, šabana i neke papke koji su došli u zadnje vrijeme...
Što se mene tiče slušam sve što je normalno, pa i određeni heavy metal, elektro, i halida, i pop i rock

Koliko sam skontao, Grand produkcija guli ove što su pod ugovorom, tako da će momak svoje pare zaraditi na težak način
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#118 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by rumenige_brajtner »

zateznistub wrote:Da malo edukujem i jedne i druge ...trece...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AwmKihv0 ... UupkoC851W[/youtube]
obrati pažnju na princa i njegovu solažu, kakav maaajstor, jbt :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#119 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by zateznistub »

irac300 wrote:
Mene boli neka stvar šta ti ili tebi slični ili bilo ko na ovom dunjaluku radi sa sobom, svojim materijalnim stvarima i sa bilo čime što je tebi/vama zanimljivo, šta smatrate moralnim, šta ne, jer to je vaše, sve dok mene lično ne zayebavate, ne utičete na moj život, radi šta hoćeš i s kim hoćeš. A guranje nosa u interese drugih ljudi je odlika mahalskog mentaliteta, pa se ti peri koliko hoćeš, al' tako ti je.
Da li su ovi momci uspjeli ili ne, nije na tebi da sudiš, nego na njima i njihovoj porodici.
'oladi malo
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#120 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by irac300 »

zateznistub wrote:
irac300 wrote:
Mene boli neka stvar šta ti ili tebi slični ili bilo ko na ovom dunjaluku radi sa sobom, svojim materijalnim stvarima i sa bilo čime što je tebi/vama zanimljivo, šta smatrate moralnim, šta ne, jer to je vaše, sve dok mene lično ne zayebavate, ne utičete na moj život, radi šta hoćeš i s kim hoćeš. A guranje nosa u interese drugih ljudi je odlika mahalskog mentaliteta, pa se ti peri koliko hoćeš, al' tako ti je.
Da li su ovi momci uspjeli ili ne, nije na tebi da sudiš, nego na njima i njihovoj porodici.
'oladi malo
Mani mi ba tih folova, niti sam šta zagrijan, niti je post nešto posebno oštar. :wink: Govorim ti, tj. pišem čisto ljudski. Više gledati sebe, a ne druge, bit će na svima bolje. Uživaj.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#121 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by KatarinaKosaca »

irac300 wrote:Mene boli neka stvar šta ti ili tebi slični ili bilo ko na ovom dunjaluku radi sa sobom, svojim materijalnim stvarima i sa bilo čime što je tebi/vama zanimljivo, šta smatrate moralnim, šta ne, jer to je vaše, sve dok mene lično ne zayebavate, ne utičete na moj život, radi šta hoćeš i s kim hoćeš. A guranje nosa u interese drugih ljudi je odlika mahalskog mentaliteta, pa se ti peri koliko hoćeš, al' tako ti je.
Da li su ovi momci uspjeli ili ne, nije na tebi da sudiš, nego na njima i njihovoj porodici.
Upravo tako.. mahalsko zabadanje nosa, mada ne volim tu riječ, jer su mahale najlješši dio mog grada i dio naše tradicije i kulture. Ali, trač, jeftin, primitivan, sa samododijeljenog superiornog mjesta podsmijavanje, jeste. Što je rigidno primitivno. I to sve u zemlji dok na našim porezima, dakle našim para šenluče, kradu i dodjeljuju stanove, bilmeze godina ovog dečka stavljaju na mjesta da nam odlučuju o sudbini, treba netko da se ismijava sa dečkom koji pošteno traži svoje mjesto pod suncem samo zato što ne sluša tu vrstu muzike. Ne slušam ni ja, ali mi se sistem zdrave konkurencije i transparentnog takmičenja, sviđa. Kao i mogućnosti da se realizira netko u toj profesiji. U moje vrijeme komunizma, kad sam učila školu djeca talentirana za pjevanje nisu daleko dolazila pjesmom, ako nisu imali tetka na radio sarajevu, ili jugotonu, svi smo imali isti sistem obrazovanja, a ponavljam, nemamo svi iste predispozicije za jednake stvari. Netko, evo, čak želi i da kritikuje, ali ne ide mu od ruke :mrgreen:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#122 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by zateznistub »

rumenige_brajtner wrote: obrati pažnju na princa i njegovu solažu, kakav maaajstor, jbt :D
Iako nisam neki fan princa, imao dva tri njegova albuma od prije rata ne moze mu se osporiti talent
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#123 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by zateznistub »

irac300 wrote: Mani mi ba tih folova, niti sam šta zagrijan, niti je post nešto posebno oštar. :wink: Govorim ti, tj. pišem čisto ljudski. Više gledati sebe, a ne druge, bit će na svima bolje. Uživaj.
Konstantno pises o mahalanju a non stop to radis, odvadi
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#124 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by irac300 »

zateznistub wrote:
irac300 wrote: Mani mi ba tih folova, niti sam šta zagrijan, niti je post nešto posebno oštar. :wink: Govorim ti, tj. pišem čisto ljudski. Više gledati sebe, a ne druge, bit će na svima bolje. Uživaj.
Konstantno pises o mahalanju a non stop to radis, odvadi
Ne lupetaj.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#125 Re: HARIS BERKOVIĆ POBJEDNIK/zvezde granda/

Post by rumenige_brajtner »

zateznistub wrote:
rumenige_brajtner wrote: obrati pažnju na princa i njegovu solažu, kakav maaajstor, jbt :D
Iako nisam neki fan princa, imao dva tri njegova albuma od prije rata ne moze mu se osporiti talent
talent je ovo što ova bagra po grandovima pokušava nać, prince je jebeni genije :D
Post Reply