HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by GandalfSivi »

CPT wrote:
GandalfSivi wrote:Ne ulazeci u krajiske politike o kojima ne znam previse, vidim da je ovdje problem sto je neko dobio priznanje SPC-a zbog pomoci u izgradnji hrama. A sve jedinstvenu drzavu svih naroda hocete? Jest’ aha...
Znaci uslov za "jedinstvenu drzavu svih naroda" je da nastavis guzu ratnom zlocincu? Pljunes na svoje mrtve? FUJ!
O cemu ti, ko je ratni zlocinac, ko pljuje na svoje mrtve? Opet kazem, ne razumijem se puno u krajisku politiku, ja jedino i iskljucivo pricam o tome da je neko pomogao izgradnji hrama i dobio priznanje za to. Tu ne vidim nikakav problem. Sada, ako je tu bilo i ratnih zlocinaca, sto nisu uhapseni? A i ko su ti ratni zlocinci, fakat pitam jer ne znam...
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#27 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by CPT »

GandalfSivi wrote:
CPT wrote:
GandalfSivi wrote:Ne ulazeci u krajiske politike o kojima ne znam previse, vidim da je ovdje problem sto je neko dobio priznanje SPC-a zbog pomoci u izgradnji hrama. A sve jedinstvenu drzavu svih naroda hocete? Jest’ aha...
Znaci uslov za "jedinstvenu drzavu svih naroda" je da nastavis guzu ratnom zlocincu? Pljunes na svoje mrtve? FUJ!
O cemu ti, ko je ratni zlocinac, ko pljuje na svoje mrtve? Opet kazem, ne razumijem se puno u krajisku politiku, ja jedino i iskljucivo pricam o tome da je neko pomogao izgradnji hrama i dobio priznanje za to. Tu ne vidim nikakav problem. Sada, ako je tu bilo i ratnih zlocinaca, sto nisu uhapseni? A i ko su ti ratni zlocinci, fakat pitam jer ne znam...
Zar je potrebno crtati? Nema ovo veze sa "krajiskom politikom". Potrebno ponavljat kakva je bila uloga SPC u agresiji na BiH? U pripremi genocida? Rusenju dzamija? Treba li ponavljati sta sve su Irinej i Milorad rekli o Islamu i muslimanima? Problem je sto je javno ponizio Krajinu, muslimane, Islam, ...

Image

ps.: on je u najboljem slucaju pomogao sa drzavnim novcem tako da ne vidim zasto on prima orden.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#28 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by CPT »



njemu ruku ljubi.... :roll: :twisted:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#29 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by GandalfSivi »

CPT wrote:
Zar je potrebno crtati? Nema ovo veze sa "krajiskom politikom". Potrebno ponavljat kakva je bila uloga SPC u agresiji na BiH? U pripremi genocida? Rusenju dzamija? Treba li ponavljati sta sve su Irinej i Milorad rekli o Islamu i muslimanima? Problem je sto je javno ponizio Krajinu, muslimane, Islam, ...

Image

ps.: on je u najboljem slucaju pomogao sa drzavnim novcem tako da ne vidim zasto on prima orden.
Aaaaaaaa, o tome pricamo. Pa da onda ukinemo SPC? A i sta ce nam Srbi generalno? Vidim neki dan se okupili dole na Pofalicima u crkvi, slave nesto, cijeli dan muzika im isla. Ko to dopusta?

Kazem ja, ne borimo se mi za istu Bosnu...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#30 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Fudo387 »

Rijetko vidjen primjer pravog suzivota, tolerancije, medjusobnog postovanja, kulture dijaloga.
Hvala im u ime svakog zivuceg balijandera i gmaza na ovom velikom priznanju.
Doista je njegovo uzviseno svestenstvo Irinej ucinilo veliki iskorak ka pomirenju svih nasih naroda i narodnosti.
Ejjj, sveti sava za humanost, nije to mala stvar, pogotovo kad dolazi od ekipe koja je osvestivala takve humanitarce k’o sto su bili skorpioni i sl. mahamte gandiji.

Mater jebo ljigavu u pizdu, i to smece bilo neki qrac za nesta u kantonu?
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#31 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by CPT »

Znaci mozes se naguziti ili ukinuti SPC? Nista izmedju jel? Neko ga prislio da ide tamo gdje je otisao? Da ljubi ono sto nije trebao? Ko je ovdje govorio o Srbima generalno? Irinej se bori za Bosnu? Milorad?

Ljubis ruku spodobi koja ne priznaje njega, njegov narod, njegovu drzavu... Ako uopste zna kome pripada. :roll:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#32 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by GandalfSivi »

CPT wrote:Znaci mozes se naguziti ili ukinuti SPC? Nista izmedju jel? Neko ga prislio da ide tamo gdje je otisao? Da ljubi ono sto nije trebao? Ko je ovdje govorio o Srbima generalno? Irinej se bori za Bosnu? Milorad?

Ljubis ruku spodobi koja ne priznaje njega, njegov narod, njegovu drzavu... Ako uopste zna kome pripada. :roll:
Sve okay majstore, imamo razlicito vidjenje na stvari. Ja sam malo vise za licnu odgovornost. Ako je ovaj pop napravio ratni zlocin, ili barem potsticao na isti, treba mu mater jebati i s noge na nogu ga protjerati iz Bihaca. S druge strane, ako nije i ako mu je jedini grijeh sto pripada SPC-u (koja jeste vecinom bila zlocinacka organizacija u 90-im), onda se ja zapitam pa sta cemo onda sa njima. Jer oni jesu krovna religijska organizacija Srba u BiH. I ako smo za onu "ni ni ni i i i" Bosnu, onda to moramo i primjerom pokazati. A ako nismo, onda jebiga, navijajmo za tog istog Dodika koji predlaze fino razgranicenje, pa ni njemu nema Bosnjaka, ni nama Srba i svako svojim putem...
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#33 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by CPT »

GandalfSivi wrote:
CPT wrote:Znaci mozes se naguziti ili ukinuti SPC? Nista izmedju jel? Neko ga prislio da ide tamo gdje je otisao? Da ljubi ono sto nije trebao? Ko je ovdje govorio o Srbima generalno? Irinej se bori za Bosnu? Milorad?

Ljubis ruku spodobi koja ne priznaje njega, njegov narod, njegovu drzavu... Ako uopste zna kome pripada. :roll:
Sve okay majstore, imamo razlicito vidjenje na stvari. Ja sam malo vise za licnu odgovornost. Ako je ovaj pop napravio ratni zlocin, ili barem potsticao na isti, treba mu mater jebati i s noge na nogu ga protjerati iz Bihaca. S druge strane, ako nije i ako mu je jedini grijeh sto pripada SPC-u (koja jeste vecinom bila zlocinacka organizacija u 90-im), onda se ja zapitam pa sta cemo onda sa njima. Jer oni jesu krovna religijska organizacija Srba u BiH. I ako smo za onu "ni ni ni i i i" Bosnu, onda to moramo i primjerom pokazati. A ako nismo, onda jebiga, navijajmo za tog istog Dodika koji predlaze fino razgranicenje, pa ni njemu nema Bosnjaka, ni nama Srba i svako svojim putem...
Ne postoji razliciti pogledi na fasizam. A to sto gore pomenuti rade je fasizam. Irinej & Milorad ne predstavlju sebe tu vec institucije. Ako idemo tom (naivnom) logikom onda bi trebalo odma Radovana i Ratka pustiti na more... Nisu pocinili zlocine, hebiga. Nema potrebe za relativizaciju zlocina, onako btw.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by GandalfSivi »

CPT wrote:
Ne postoji razliciti pogledi na fasizam. A to sto gore pomenuti rade je fasizam. Irinej & Milorad ne predstavlju sebe tu vec institucije. Ako idemo tom (naivnom) logikom onda bi trebalo odma Radovana i Ratka pustiti na more... Nisu pocinili zlocine, hebiga. Nema potrebe za relativizaciju zlocina, onako btw.
Jebiga sada, i sam znas kakve stvari pises, ne moram ti ja to crtati...
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#35 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by CPT »

GandalfSivi wrote:
CPT wrote:
Ne postoji razliciti pogledi na fasizam. A to sto gore pomenuti rade je fasizam. Irinej & Milorad ne predstavlju sebe tu vec institucije. Ako idemo tom (naivnom) logikom onda bi trebalo odma Radovana i Ratka pustiti na more... Nisu pocinili zlocine, hebiga. Nema potrebe za relativizaciju zlocina, onako btw.
Jebiga sada, i sam znas kakve stvari pises, ne moram ti ja to crtati...
ne ljubi samo Hamdo...

dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#36 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by dezurni_ucenik »

julisiz es grant wrote:a kad Vučić dođe u džamiju, naši ga puste da uđe u cipelama.

Mozda mu danfaju carape.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#37 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Fudo387 »

GandalfSivi wrote:
CPT wrote:Znaci mozes se naguziti ili ukinuti SPC? Nista izmedju jel? Neko ga prislio da ide tamo gdje je otisao? Da ljubi ono sto nije trebao? Ko je ovdje govorio o Srbima generalno? Irinej se bori za Bosnu? Milorad?

Ljubis ruku spodobi koja ne priznaje njega, njegov narod, njegovu drzavu... Ako uopste zna kome pripada. :roll:
Sve okay majstore, imamo razlicito vidjenje na stvari. Ja sam malo vise za licnu odgovornost. Ako je ovaj pop napravio ratni zlocin, ili barem potsticao na isti, treba mu mater jebati i s noge na nogu ga protjerati iz Bihaca. S druge strane, ako nije i ako mu je jedini grijeh sto pripada SPC-u (koja jeste vecinom bila zlocinacka organizacija u 90-im), onda se ja zapitam pa sta cemo onda sa njima. Jer oni jesu krovna religijska organizacija Srba u BiH. I ako smo za onu "ni ni ni i i i" Bosnu, onda to moramo i primjerom pokazati. A ako nismo, onda jebiga, navijajmo za tog istog Dodika koji predlaze fino razgranicenje, pa ni njemu nema Bosnjaka, ni nama Srba i svako svojim putem...
Ovo nije nikakav primjer kojim pokazujes zelju za suzivot sa drugacijim, ovo je nista drugo do izliv ljigavosti i licemjerja lokalnih gmazova koji su upropastili sve sto se moglo upropastiti, kako finansijski, tako i duhovno.
Jedan dan mu pobije sve sto stigne, drugi dan uzme donaciju od njega, jos ga i nagradi, a ovaj mu na sve to zazvalji prstenjak. Pravi pravcati sukurac.
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#38 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Control panel »

Ustvari on je presao na pravoslavlje. Koji ste vi mentoli.

pravi vjernik uvijek postuje tudju vjeru i obicaje.

Ja uvijek svojim prijateljima vestitam vjerski praznika na nacin kako to oni rade. Meni kad neko kaze sretan bajram
bolje neka mi ga ne cestita.
Ako ja znam reci cestit bozic, hristos se rodi, ili vaskrese, sta je problem da se i meni cestita bajrambarecola.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#39 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Krokodajl »

Control panel wrote:Ustvari on je presao na pravoslavlje. Koji ste vi mentoli.

pravi vjernik uvijek postuje tudju vjeru i obicaje.

Ja uvijek svojim prijateljima vestitam vjerski praznika na nacin kako to oni rade. Meni kad neko kaze sretan bajram
bolje neka mi ga ne cestita.
Ako ja znam reci cestit bozic, hristos se rodi, ili vaskrese, sta je problem da se i meni cestita bajrambarecola.
Nije stvar u prazniku i čestitanju.

Sljedeći put kad Vučić bude dolazio u Bosnu nek ga na mevlud zovnu i lehvu uruče.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#40 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by The 51st State »

Ispostovo protokol, mada bi bilo postenije I tolerantnije da se malo protokol promijenio ali to je vec kvadratura kruga.
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#41 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by swanfilter »

E, moj Amdija ... Rat ili ne, Srbi ili ne, Pravoslavlje ili ne, onaj trenutak kada mu ruku poljubi tri puta sam vracao. Covjek sa svojim JA u svakom pogledu, ruku ljubi samo materi svojoj. Popu se nasao ljubiti ruke ...

Jos sada vidim i Radoncica ... Kerovi, jedan i drugi ...
User avatar
Haris.ba
Posts: 24396
Joined: 08/09/2005 20:08

#42 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Haris.ba »

A u čemu je problem što je poljubio u ruku i tri puta? To nismo očekivali od njega? Ne kontam.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#43 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Humljanin »

CPT wrote:
GandalfSivi wrote:Ne ulazeci u krajiske politike o kojima ne znam previse, vidim da je ovdje problem sto je neko dobio priznanje SPC-a zbog pomoci u izgradnji hrama. A sve jedinstvenu drzavu svih naroda hocete? Jest’ aha...
Znaci uslov za "jedinstvenu drzavu svih naroda" je da nastavis guzu ratnom zlocincu? Pljunes na svoje mrtve? FUJ!

A tako znaci... Nema ova dreka znaci nikakve veze sa izgradnjom bogomolje nego sa ratom ...

Pa tako reci odmah. Tebi smeta kada se nađe 1 normalan na 10 000. Najbolje da samo o ratu pričamo.. tko he vidio normalno živit . Ha ya 8)
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#44 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by julisiz es grant »

Ko je normalan? Hamdija?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#45 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by GandalfSivi »

julisiz es grant wrote:Ko je normalan? Hamdija?
Jebo ba Hamdiju, on je budala i kriminalac. Ovdje pricamo o puno bitnijim stvarima...
User avatar
howdy
Posts: 3542
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#46 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by howdy »

Vojvoda Hamdivoje
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#47 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by Fudo387 »

Eno tamo ima tema o zastiti nacionalnih spomenika, razgrcu ljudi stecke bagerima za novi hram, red je da Hamdo uleti sa jos jednom donacijom.
Nije to mala stvar, orden svetog save, treba to ispostovati.
Budimo dobre komsije.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#48 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by insomnia78 »

Humljanin wrote:
CPT wrote:
GandalfSivi wrote:Ne ulazeci u krajiske politike o kojima ne znam previse, vidim da je ovdje problem sto je neko dobio priznanje SPC-a zbog pomoci u izgradnji hrama. A sve jedinstvenu drzavu svih naroda hocete? Jest’ aha...
Znaci uslov za "jedinstvenu drzavu svih naroda" je da nastavis guzu ratnom zlocincu? Pljunes na svoje mrtve? FUJ!

A tako znaci... Nema ova dreka znaci nikakve veze sa izgradnjom bogomolje nego sa ratom ...

Pa tako reci odmah. Tebi smeta kada se nađe 1 normalan na 10 000. Najbolje da samo o ratu pričamo.. tko he vidio normalno živit . Ha ya 8)
Pa daj poceraj tu normalnost jednom odozdo od tebe. Nego jok skupe se svi hajmo unormaliti bosnju. Jedne osude za genocid druge za UZP i jedni i drugi ponosni a Bosnjo spomene rat odmah mu se prisije fasizam
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#49 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by insomnia78 »

Isto one stranke. Doso u Tuzlu i budimo dobre komsije. Pa sto nisi kralju otiso u Bjeljinu pa pokren’o kampanju. Tuzlaci su citav rat bili dobre komsije
E tako i ti. Dodjes mi iz neke vukojebine gdje premlate turiste sto klanjaju pod nos poturati fasizam jer mi se ne svidja sto neko ljubi ruke osvjedocenom neprijatelju BiH
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#50 Re: HAMDIJA- ideja Fikreta Abdića zivi u Krajini

Post by CPT »

Humljanin wrote:
CPT wrote:
GandalfSivi wrote:Ne ulazeci u krajiske politike o kojima ne znam previse, vidim da je ovdje problem sto je neko dobio priznanje SPC-a zbog pomoci u izgradnji hrama. A sve jedinstvenu drzavu svih naroda hocete? Jest’ aha...
Znaci uslov za "jedinstvenu drzavu svih naroda" je da nastavis guzu ratnom zlocincu? Pljunes na svoje mrtve? FUJ!

A tako znaci... Nema ova dreka znaci nikakve veze sa izgradnjom bogomolje nego sa ratom ...

Pa tako reci odmah. Tebi smeta kada se nađe 1 normalan na 10 000. Najbolje da samo o ratu pričamo.. tko he vidio normalno živit . Ha ya 8)
Normaln? Ko? Irinej? Milorad? Ili klika oko njih? :roll:



Image
Last edited by CPT on 10/09/2018 20:34, edited 1 time in total.
Post Reply