haljina,haljinica

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#1 haljina,haljinica

Post by CherryLips »

gdje ima kupiti pristojnih haljina(ne prekratkih,sa tankim bretelicama,dekolteom do pupka i sl),vec ono neka normala i naravno da je cijena pristupacna? Prijateljica mi se udaje u julu,a nikad bas nisam zagledala te haljine i nemam bas predstave gdje da gledam osim po ovim standardnim ,tipa Mango,Orsey,Belissima i sl.
Pa ako je neko vec kupovao ili zna da ima,please recite... :wink:
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#2 Re: haljina,haljinica

Post by Loulou »

Butici u Ferhadiji i radnjice na Baščaršiji.

Naročito u jednom butiku u Ferhadiji, ne znam kako se zove (hbg), (Stars, tako nekako), oko 120 KM. Sad, ne znam je l' ti to puno... Po buticima na Baščaršiji su jeftinije.

Za brandirane ne znam.
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3 Re: haljina,haljinica

Post by alica.k »

ma imas toga kod nas gdje hoces.
jesi gledala u belissimi?
u mangu ti je sve prekratko (ona jedna haljina sto stoji u izlogu i za kojom patim vec mjesec dana ima samo jedna, i ima 50 miliona rezervacija na njoj).

ne znam stvarno, mislim, ne znam sta trazis, stavi sliku otprilike pa cemo ti pomoci :D da nadjes.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#4 Re: haljina,haljinica

Post by CherryLips »

danas mi je rodica dosla iz Italije i donijela mi 2 prekrasne haljine,Bog joj dao lijepo zdravlje i dug zivot :D da sam ih sila po svojoj zamisli,ne bi bolje ispalo:) helem skidoh jednu brigu s ledja :-D
a prvi put cujem za rezervaciju haljina u Mangu???
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#5 Re: haljina,haljinica

Post by alica.k »

CherryLips wrote:danas mi je rodica dosla iz Italije i donijela mi 2 prekrasne haljine,Bog joj dao lijepo zdravlje i dug zivot :D da sam ih sila po svojoj zamisli,ne bi bolje ispalo:) helem skidoh jednu brigu s ledja :-D
a prvi put cujem za rezervaciju haljina u Mangu???
pa, ta je jedna jedina, i ima valjda 50 cura koje zele tu haljinu, i tak je ona rezervisana za sutra ujutro, pa ako ova ne dodje, sutrra navecer, pa ako ni ta ne dodje prekosutra ujutro i sve tak...
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#6 Re: haljina,haljinica

Post by bez_ideje »

Nek meni neko razrijesi misteriju sto su sve haljine u Litl Indiji velike u gornjem dijelu :twisted: ..i opcenito im je S velicina ko neka L ....i nisu toliko velike dubinski koliko u sirinu u gornjem dijelu ,taman da ih heftas ispod pauzha :-) :-) :-)
Dafri
Posts: 75
Joined: 09/02/2008 21:20

#7 Re: haljina,haljinica

Post by Dafri »

u calipsu ponekad zna biti koja lijepa haljina (ali samo ponekad) :)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#8 Re: haljina,haljinica

Post by inspire_me »

Mene zanima je l' iko igdje vidio jeans-haljine, al' da nisu prekratke???
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#9 Re: haljina,haljinica

Post by alica.k »

inspire_me wrote:Mene zanima je l' iko igdje vidio jeans-haljine, al' da nisu prekratke???
u lindexu, al nemaju nikakve bretele vec su ravne skroz gore..evo ova haljina...al ne sjecam se kolko kosta. ima i ova, al meni se ucinila kratka.
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#10 Re: haljina,haljinica

Post by inspire_me »

alica.k wrote:
inspire_me wrote:Mene zanima je l' iko igdje vidio jeans-haljine, al' da nisu prekratke???
u lindexu, al nemaju nikakve bretele vec su ravne skroz gore..evo ova haljina...al ne sjecam se kolko kosta. ima i ova, al meni se ucinila kratka.
Ova prva nije losa, nije ni ova druga, al' mi je prekratka..Da mi je nesto izmedju ove dvije :D ono da imam i za grad i za posao i za kafu :D :D
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#11 Re: haljina,haljinica

Post by kween »

Dajte cure pa gdje ima tih svecanih haljine, ja sam skoro sve obisla al sve je tako bezveze..nista posebno
mango nema nista novo vec dva mjeseca, one radnjice po ferhadiji nista ona preko puta manga radnja samo mi se jedna svidjela al nema broja meni treba mali broj a bio 40 vako nesto, belisima bezveze neka klasika..calypso onako tu sam se zeznula prodala mi se jedna haljina u dan sto mi se svidjela..:((( ja probavala navece u 9 i sutra je nije bilo..
treba mi bas bas nesto svecano za svecanu priliku ne znam sta da radim a vremena sve manje..neka svila s cirkonima i sl..sve sto sam vidjela je tako vec vidjeno i sto bude fino bude prekratko treba mi nesto do koljena ..
imal li neko neki prijedlog gdje da odem vise.. :sad:
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#12 Re: haljina,haljinica

Post by suza81 »

Merkur-Otoka na prvom spratu, ne znam tacno kako se butik zove, uglavnom ima svecane stvari i puuuuno malih crnih, sivih... svecanih haljinica, sve su oko 100 KM! Ja svoj problem rijesila tamo :)
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#13 Re: haljina,haljinica

Post by kween »

suza81 wrote:Merkur-Otoka na prvom spratu, ne znam tacno kako se butik zove, uglavnom ima svecane stvari i puuuuno malih crnih, sivih... svecanih haljinica, sve su oko 100 KM! Ja svoj problem rijesila tamo :)
bila sam tu ..uzela sam jednu al za svadbu poslije ,..a ova prije mi je puno puno bitnija jer je to u 10 dana bukvalno da je bilo jos nesto uzela bi tu jos jednu haljinu ..al nema nije mi se bas svdidjelo il nema broja :roll:
jos neki prijedlog....
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#14 Re: haljina,haljinica

Post by Gospoda Ministarka »

suza81 wrote:Merkur-Otoka na prvom spratu, ne znam tacno kako se butik zove, uglavnom ima svecane stvari i puuuuno malih crnih, sivih... svecanih haljinica, sve su oko 100 KM! Ja svoj problem rijesila tamo :)

To je ona radnja sto od otvorenja na ozlogu stoji "Totalna rasprodaja" a unutra nakindurene turske haljine po enormnim cijenama. Mango ima strasnih hajinica, Tiffany ima odlicnih casual haljinica a u Azel F. ima i svecanih i casual...

Btw, imam preko 30 haljina koje cim ugrije neskidam sa sebe i nikad mi dosta.
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#15 Re: haljina,haljinica

Post by kween »

Gospoda Ministarka wrote:
suza81 wrote:Merkur-Otoka na prvom spratu, ne znam tacno kako se butik zove, uglavnom ima svecane stvari i puuuuno malih crnih, sivih... svecanih haljinica, sve su oko 100 KM! Ja svoj problem rijesila tamo :)

To je ona radnja sto od otvorenja na ozlogu stoji "Totalna rasprodaja" a unutra nakindurene turske haljine po enormnim cijenama. Mango ima strasnih hajinica, Tiffany ima odlicnih casual haljinica a u Azel F. ima i svecanih i casual...

Btw, imam preko 30 haljina koje cim ugrije neskidam sa sebe i nikad mi dosta.

na ovoj ne pise totalna rasprodaja i na drugom spratu je odmah do one radnje pavone cini mi se ..
za tu na prvom nisam ni bila jer je nekako sve nakindjureno pa mi se nije dalo ni ulaziti ..mozda odem u toku sedm , a mango ruku na srce trenutno ne nudi nista specijalno samo izvlace neke stare kolekcije kad stignu prije je bilo haljine nisi mogao da izaberes sad se vrte 3 , 4 nista posebno u odnosu na prije uopce ne znam kako nisu dobili nista novo ..tiffany nije los al za svecanu priliku ne nudi po meni nista ..ne trazim haljinu za svaki dan nego za vjencanje koje mi je bitno inace da nije tako imam haljina da ih nemoram ni kupovat da je nesto drugo u pitanju ..vise mi ni cijena nije bitna samo da mi se svidi na prvi pogleda..joj necu prezalit onu sto mi se prodala u par sati dok sam se okrenula :sad:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#16 Re: haljina,haljinica

Post by Gospoda Ministarka »

kween wrote:na ovoj ne pise totalna rasprodaja i na drugom spratu je odmah do one radnje pavone cini mi se .
Govorimo o istoj radnji. S jedne strane Pavone s druge stane radnja sa slatkisima.
Pise totalna rasprodaja i sva je roba bez veze a prodavacice su prica za sebe.
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#17 Re: haljina,haljinica

Post by kween »

ne znam ..uglavnom haljina nema :sad:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#18 Re: haljina,haljinica

Post by Michun »

A fakat problem - kad trazis nesto pismeno, nigdje nema :D
I mene spasila rodica poklonom a trebalo mi za svadbu.
Al' ne lezi vraze...jos jedna svadba uskoro :D
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#19 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#20 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#21 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#22 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#24 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#25 Re: haljina,haljinica

Post by Euphoria »

Image
Post Reply