Hakovan facebook

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#26 Re: Hakovan facebook

Post by Mistik_ »

AMD wrote:
Mistik_ wrote:eki hakeri pa hakerisu fejsbuk akaunte. Dajte ba ljudi ne budite djeca. A ovaj sto mu je akaunt ukraden, pa promjeni sifru na mailu i postavi fejsbuk na taj mail pa promjeni pass na fejsbuku. I skuliraj se
Ljudi koji hakuju fb prvo promijene mail... Inače hakovanje nema većeg efekta :D
Pa kaze da je uso nazad na fb. Ako je uspio to onda ne vidim u cemu je problem.
zippoo87
Posts: 15830
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#27 Re: Hakovan facebook

Post by zippoo87 »

Mistik_ wrote:
AMD wrote:
Mistik_ wrote:eki hakeri pa hakerisu fejsbuk akaunte. Dajte ba ljudi ne budite djeca. A ovaj sto mu je akaunt ukraden, pa promjeni sifru na mailu i postavi fejsbuk na taj mail pa promjeni pass na fejsbuku. I skuliraj se
Ljudi koji hakuju fb prvo promijene mail... Inače hakovanje nema većeg efekta :D
Pa kaze da je uso nazad na fb. Ako je uspio to onda ne vidim u cemu je problem.
vidim da malo ko ovdje ima pametan da sta normalno napise,sve boziji spameri
mistik,preporucio bi ti da ako vec ne znas o cemu se radi,da i ne odgovaras,lakse i tebi i nama

fb account je trenutno blokiran,ni nazovi haker ni ja ne mozemo uci

akako vidim niko nema iskustava sa fb feedbackom a to mi je sada najvaznije

i molio bi admina da ove spamere sa usisivacima i glupostima malo pocasti bobama,zasluzili su a kako niko ne pomaze,moze se tema i zatvoriti

i jos nesto,rijec hacker sam upotrebljavao cisto radi lakseg raspoznavanja prilikom pisanja ,znam i ja da je malo ljudi koji stvarno znaju a njih ne zanima FB
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#28 Re: Hakovan facebook

Post by Mistik_ »

zippoo87 wrote:oj ljudi da vidite sad borbe sa hackerom...
naime uspio sam vratiti i gmail account preko istog onog coda preko kojeg mi je i ukraden i psirtuppio sam facebok opcijama,medjutim,na neki nacin i hackeru dolaze mailove sa mog gmail accounta i tako da je i on stalno mijenjao sifru na facebooku
2-3 puta sam bio povratio FB account,medjutim on ga opet uzme sebi i mene izloguje
sada je account potpuno blokiran,tako pise a ovaj je postavio drugi mail ,haman da ga to relocira
imam koji je tomail,sad cu poslati facebooku da mi je ukraden i da je prebacen na ovaj mail

oj ludila,nisam se ovako borio u zivotu a sve se desava u par sekundi :)


evo opet mi je ukrao gmail account,nemogu da vjerujem,kako on moze pristupiti mommailu ako promijenim sifru
??
Eki... decko a da malo pokazes postovanja prema nekom ko ti pokusava pomoci, prije svega moj odgovor se odnosi na ovo gore boldirano sto si sam napiso.
Ja se iskreno nadam da to 87 u tvom nicku nije tvoje godiste jer se ponasas ko nafurani balavac od 13 godina.
A i gori sam ja sto pomazem nekom tako nafuranom i superinetligentnom ko na takav nacin izgubi kontrolu nad fb racunom.

E svasta

Haj zdrao
Locked