Hakovan facebook

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

zippoo87
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

Hakovan facebook

Post by zippoo87 » 07/12/2011 11:17

pozdrav svima
evo danas mi hackovase FB profil i to mojom greskom,poslao sam verifikacioni code nekome u povjerenju i shebao me odma
naime code je sa googla,u poruci pise "kod verifikacije za google je xxxxxx"
faceboom mail mi je bio (onaj sa kojim se logujem) na hotmailu i srecom bio sam logovan na mail taj i nije mi ukrao taj account,medjutim onaj rezervni na gmailu jeste,on je hakovan i njemu nemam pristupa

evo pokusavam sat vremena preko ovih savjeta na FB skontati kako da vratim account,imam glavni mail ali kada se pokusam ulogovati,pise da je promijenjen mail

interesuje me postoje li neke cake,nesto da dobijem user i pass na drugi mail,odnosno treci,jer je ovaj rezervni hakovan i ako promijenim sifru,opet ide njemu u ruke
napominjem da sam samo taj code dao i poslije mi je hackovan profil
imaju li neke aplikacije ili nesto,vidim account imam jos,moja slika ali dok mi nije obrisan
ima li nacina da se sta uradi,mozda opet da dobijem code na neki mail i za sta je taj code,da probam sta sa njim
hvala

p.s.nemojte samo pisati,kako sam pogrijesio,kako ne treba nikome vjerovati,itd,jbga desi se da te najblizi izradi
do sada nisam imao problema sa hackovanjem

agnostic_front
Has thanked: 23 times
Been thanked: 9 times

Re: Hakovan facebook

Post by agnostic_front » 07/12/2011 11:20

Image

:D :D

hajd ba, hebaji ga, bice bolje :thumbup: :thumbup:

xamp

Post by xamp » 07/12/2011 11:32

Reportaj taj profil sa drugog i napisi da je hackovan... Kontaktirat ce te, vjerovatno ces imat neka pitanje koja bi ti kao vlasnik profila trebao znati, provjere slika itd itd ...

xamp

Post by xamp » 07/12/2011 11:33

zippoo87

Post by zippoo87 » 07/12/2011 11:58

oj ljudi da vidite sad borbe sa hackerom...
naime uspio sam vratiti i gmail account preko istog onog coda preko kojeg mi je i ukraden i psirtuppio sam facebok opcijama,medjutim,na neki nacin i hackeru dolaze mailove sa mog gmail accounta i tako da je i on stalno mijenjao sifru na facebooku
2-3 puta sam bio povratio FB account,medjutim on ga opet uzme sebi i mene izloguje
sada je account potpuno blokiran,tako pise a ovaj je postavio drugi mail ,haman da ga to relocira
imam koji je tomail,sad cu poslati facebooku da mi je ukraden i da je prebacen na ovaj mail

oj ludila,nisam se ovako borio u zivotu a sve se desava u par sekundi :)

evo opet mi je ukrao gmail account,nemogu da vjerujem,kako on moze pristupiti mommailu ako promijenim sifru
??

hadzinicasa

Post by hadzinicasa » 07/12/2011 12:02

zippoo87 wrote:oj ljudi da vidite sad borbe sa hackerom...
naime uspio sam vratiti i gmail account preko istog onog coda preko kojeg mi je i ukraden i psirtuppio sam facebok opcijama,medjutim,na neki nacin i hackeru dolaze mailove sa mog gmail accounta i tako da je i on stalno mijenjao sifru na facebooku
2-3 puta sam bio povratio FB account,medjutim on ga opet uzme sebi i mene izloguje
sada je account potpuno blokiran,tako pise a ovaj je postavio drugi mail ,haman da ga to relocira
imam koji je tomail,sad cu poslati facebooku da mi je ukraden i da je prebacen na ovaj mail

evo opet mi je ukrao gmail account,nemogu da vjerujem,kako on moze pristupiti mommailu ako promijenim sifru
??

uključio ti je automatski fw sebi na opcijama u gmailu. isključi to pod br 1.

zippoo87

Post by zippoo87 » 07/12/2011 12:07

hadzinicasa wrote:

??

moze li preciznije,zuri mi se,hvala

zlajapravaraja

Post by zlajapravaraja » 07/12/2011 12:11

Kill your facebook

zippoo87

Post by zippoo87 » 07/12/2011 12:27

zlajapravaraja wrote:Kill your facebook

ljudi ba,nije mi toliko do accounta koliko do toga da ga vratim,ne volim da me hackiraju,evo odupirem se nemamo,uspio sam vratiti dva mail accounta koji su bili hackovani,jos samo da vratim facebook,pomozite ako znate,ako ne,nemojte pisati ni gluposti,hvala

zippoo87

Post by zippoo87 » 07/12/2011 12:39

hadzinicasa wrote:

??

mislim da sam nasao i to vec isklucio,radi se o opciji IMAP acces,gdje prosljedjuje mailove i kako sam iskljucio ovo,nije mi bilo upada u account

da li ovo radi neko licno ili neki program ??
bas je brzo sve islo,u minuti promijeni sifre,da sam ovo prije iskljucio,mogao sam vratiti FB,jer sam ulazio nekoliko puta,stavljao nove sifre

sad je on stavio novi mail da bude kao glavni,poslao sam poruku FB da mi vrati account a ovog sa mailom [email protected] da banuju sa FB
ima li neko iskustava sa facebookom,mislim hoce li vratiti account ako utvrde da je istina ovo sto govorim ??

zippoo87

Post by zippoo87 » 07/12/2011 13:31

recimo da ne uspijem vratiti ovaj account i napravim drugi,mogu li kako imati spisak prijatelja koje sam imao na starom accountu,nesto kao da ih uvezem?
pa da im posaljem zahtjev na taj nacin

i mislim da bi mi FB trebao vratiti account,jer sam povratio obje mail adrese koje su bile vezane za account,a mogu im poslati i mail gdje je postavljena nova mail adresa kao glavna za login na FB

je li se ovo salje na mail [email protected] ili neka druga adresa ?

evo maila koji ovo potvrdjuje

We've received your request to associate your account with the email address [email protected].

An email was sent to [email protected] to confirm the request and account ownership. To confirm that email address, just click on the confirmation link in the email sent to [email protected].

However, if that address is not familiar or you did not request to add this address to your account, please follow this link to cancel the request:
https://www.facebook.com/checkpoint/che ... n=Qea3KPFt
(If clicking on the link doesn't work, try copying and pasting it into your browser.)

If you cancel the request, you will be asked to reset your password as a security precaution.

Thanks,
The Facebook Team

lajkujMe

Post by lajkujMe » 07/12/2011 16:47

imam ja jarana koji je hacker sta on sve zna ih, neki dan hackovao facebook i ukrao account informacije 200 ljudi i objavio ih hihihi, a bas prekjucer je iskoristio neki teski bug koji i noobovi mogu koristiti a to je da preuzme admin rights od grupe koje on hoce :lol:

Rekao mi je da je facebook veoma lako iskoristavati zato sto je lose kodiran, kad je objavljeno da facebook daje nagradu i do 500$ za ljude koji pronađu security bugove on je maksuz poslao jedno 50 security exploits a zadrzao za sebe preko 100 :lol:

arnes_king
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Post by arnes_king » 07/12/2011 16:54

lajkujMe wrote:imam ja jarana koji je hacker sta on sve zna ih, neki dan hackovao facebook i ukrao account informacije 200 ljudi i objavio ih hihihi, a bas prekjucer je iskoristio neki teski bug koji i noobovi mogu koristiti a to je da preuzme admin rights od grupe koje on hoce :lol:

Rekao mi je da je facebook veoma lako iskoristavati zato sto je lose kodiran, kad je objavljeno da facebook daje nagradu i do 500$ za ljude koji pronađu security bugove on je maksuz poslao jedno 50 security exploits a zadrzao za sebe preko 100 :lol:

Da je on haker i da je to sve tako, vjerovatno ni ti ni bilo ko drugi nebi o tome znali i nebi se tako hvalio i pricao uokolo :)

lajkujMe

Post by lajkujMe » 07/12/2011 16:57

arnes_king wrote:
lajkujMe wrote:imam ja jarana koji je hacker sta on sve zna ih, neki dan hackovao facebook i ukrao account informacije 200 ljudi i objavio ih hihihi, a bas prekjucer je iskoristio neki teski bug koji i noobovi mogu koristiti a to je da preuzme admin rights od grupe koje on hoce :lol:

Da je on haker i da je to sve tako, vjerovatno ni ti ni bilo ko drugi nebi o tome znali i nebi se tako hvalio i pricao uokolo :)

covjek ima komplekse njemu je uzitak hakovati pa to objavljivati a 90% ljudi na njegovom facebooku su clanovi 3 poznate freedom hack grupe kak ih ja zovem, a ja to objalvjujem zato sto kao prvo nemam pojma o kompleksnim racunarskim radnjama (kad mi je on rekao da prodaje POST CARDS ja mislio da prodaje razglednice :lol: ) drugo nisam ni siguran jeli mu ono ima pravo niti sam siguran da li je Britanac ili kinez, 3 j imam komplekse da pricam previse :oops:

arnes_king
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Post by arnes_king » 07/12/2011 17:26

Aha, a jesi li ti vidio ikakav dokaz o tome sto je on radio ? :)

Ja mislio on ti RL prijatelj, a ti ne znas ni je li kinez ili sta vec :-)

alcho

Post by alcho » 07/12/2011 17:53

arnes_king wrote:Aha, a jesi li ti vidio ikakav dokaz o tome sto je on radio ? :)

Hahaha...pa mozda se samo druze u mraku :lol:

lajkujMe

Post by lajkujMe » 07/12/2011 21:40

arnes_king wrote:Aha, a jesi li ti vidio ikakav dokaz o tome sto je on radio ? :)

Jesam svaki dan mi salje linkove nakih stranica koje je hakovao a jednom kad sam sumnjao u njega upao mi u racunar i gasio mi ga cijeli dan sto mi nije bilo smjesno jer sam mislio da je neki kvar :x

A i pokazao mi je kako ostaviti komentar na FB kao druga osoba bez da ulazim u necije accounte sto je smjesno lagano kao mazanje nutele na hljeb :lol:

travar

Post by travar » 07/12/2011 21:46

Meni su jednom usisivač upalili preko računara :shock:
Od tada više ne koristim računar :D

suncandan

Post by suncandan » 07/12/2011 21:58

FB sta je to......... :D :D :D :D

Dr.Mr.Fr.

Post by Dr.Mr.Fr. » 07/12/2011 21:59

travar wrote:Meni su jednom usisivač upalili preko računara :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: kralj, tito, partija :lol: :lol: :lol: :lol:

manki
Been thanked: 1 time

Post by manki » 07/12/2011 22:03

Facebook, zar neko to jos uvijek koristi?!

Mistik_

Post by Mistik_ » 07/12/2011 22:11

eki hakeri pa hakerisu fejsbuk akaunte. Dajte ba ljudi ne budite djeca. A ovaj sto mu je akaunt ukraden, pa promjeni sifru na mailu i postavi fejsbuk na taj mail pa promjeni pass na fejsbuku. I skuliraj se

strong69
Has thanked: 1 time

Post by strong69 » 07/12/2011 22:13

travar wrote:Meni su jednom usisivač upalili preko računara :shock:

Hakeri su cudo :D

suncandan

Post by suncandan » 07/12/2011 22:15

Ja bih vala dala svakome po usisivac ko se okani fejsbuka :D :D :D :D :D
cuj fejsbuk hahahahahahahah

febo_acm
Has thanked: 2 times

Post by febo_acm » 07/12/2011 22:21

Mistik_ wrote:eki hakeri pa hakerisu fejsbuk akaunte. Dajte ba ljudi ne budite djeca. A ovaj sto mu je akaunt ukraden, pa promjeni sifru na mailu i postavi fejsbuk na taj mail pa promjeni pass na fejsbuku. I skuliraj se

Ljudi koji hakuju fb prvo promijene mail... Inače hakovanje nema većeg efekta :D

Locked