Hadzi kradja

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
basicm
Posts: 10486
Joined: 16/01/2012 21:38

#176 Re: Hadzi kradja

Post by basicm »

Stigla je prtljaga vec na destinaciju, objavili su.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8276
Joined: 25/05/2013 23:49

#177 Re: Hadzi kradja

Post by apsidejzi »

tramvajtrojka wrote: 13/06/2023 11:38 Hvala lopovskoj islamskoj zajednici sto su ponovno pokrali na cijenama za hadz, i sto je vecina jucerasnjih hadzija ostala bez svog prtljaga jer su odabrali arapsku tasna masna aviokompaniju sa avionom starim 35 godina :thumbup:

Haram im bila svaka marka :bih:
To je upravo ono o cemu ja pricam. Stedi se na svakom koraku a ovamo te opljacka. Stice prtljaga, stici ce i ljudi, dobice oni krevet u hotelu, nace se nesto i da se pojede. No sve to je daleko daleko daleko ispod 12.500KM nivoa za vrijeme provedeno.

Umjesto da im se dadne nov avion oni sjede u starom avionu, sa starim sjedistima. Umjesto da im napravis dobar obrok u avionu oni jedu sendvice sto su ponijeli od kuce. Kad sletis, umjesto da odes po kofere, oni ih istresu negdje na aerodromu. Moras satima hodati da nadjes gdje su istresli kofere. Umjesto da budes sam u sobi sa svojim kupatilom, bude vas 4 u sobi koja je predvidjena za dva kreveta, plus jedno kupatilo. Umjesto da te stavi u onaj veliki hotel kod Kabe, bace te daleko iza tunela. I tako dalje i tako duze. Malo se dobije za placeni novac.
User avatar
Ajs_Nigrutin
Posts: 403
Joined: 14/10/2020 22:44

#178 Re: Hadzi kradja

Post by Ajs_Nigrutin »

“Sabur hadzija/hadzinice, ne dozvoli da te šejtan savlada. Osaburi malo, pa ja, ipak si došao hadž da obaviš”. I tako poglavari mantraju, na repeat jedno te isto, a oni gledaju kako god mogu da se ne napate, da prođu što lakše i ugodnije. Ne treba ni ići dok takvi vode glavnu riječ, nema smisla takav hadž.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8276
Joined: 25/05/2013 23:49

#179 Re: Hadzi kradja

Post by apsidejzi »

A kad hadz zavrsi, mozda stignes kuci na vrijeme. Koga briga sto ti mozda imas posao a nemas slobodne dane. Jaoooooooo.



https://www.klix.ba/vijesti/bih/prolong ... /230709066
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#180 Re: Hadzi kradja

Post by Truba »

Zato ja prije putovanja 4 dana ranije odmor
I 7 poslije


Nista knap
Post Reply